Opinie o InPost w Warszawa

2/5
Na podstawie 136 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie InPost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Warszawa

Kajetan

Dno, dno, dno. Układy i układziki. Masz znajomości to pracujesz. Żadnych szkoleń, a radź sobie sam. A tak miało być fajnie.

Nikodem

jest ok

Inpostowy robot

Pracuję w tej firmie kilka lat i widziałem to i owo. W dużym skrócie(usunięte przez administratora) brak innowacji, śmieszne pensje, nadużywanie stanowisk. Jeśli masz ambicje to nie trać czasu na tą pseudo firmę. Żadnych szans na awans. Prędzej cię wywalą. Na zewnątrz robią marketing fajnej nowoczesnej firmy ale w środku to patologia. Zwalnia się ludzi którzy dużo zrobili i mają ogromne doświadczenie a zatrudnia się nowe osoby które wdrażane są w ciągu 6 miesięcy albo i dłużej. Pensje żałosne. Podstawy od 2 tyś zł. O premiach nie będę pisał bo są różne i wypłacanie ich to jakieś oszustwo. Bo masz drugą umowę na jakąś firmę krzak i z niej wyplacaja premie. Jak Ci chcą ją obciąć to nie muszą mieć powodu. Oczywiście takie sytuacje się notorycznie zdarzają. Jeśli chciałbyś z tych pensji utrzymać rodzinę to zapomnij. Dodatkowo nadużywanie stanowisk gdzie jeden pracownik siedzi na "chorobowym" kilka miesięcy a reszta jest gotowa do pracy jak w wojsku. Jeśli się awansuje to tylko swoje osoby z układu. Przez te kilka lat nie widziałem żadnego uczciwego awansu. Ludzi którzy się wykazywali pomysłami i ciężką pracą z reguły zostawały usuwane. Albo same odchodzily. Generalnie na pierwszą pracę to nie jest najgorsze miejsce. Ale nie polecam tam pracować dłużej niż pół roku. Strata czasu i nerwów. PS nie sposób jest wypisać wszystkiego ale te wszystkie inne negatywne opinie są w 100% prawdziwe.

Stefan

@Kono Dobrze, że mimo wszystko zechciałeś wziąć udział w dyskusji, ale pamiętaj o nieużywaniu na forum danych personalnych konkretnych osób. Nie zostałeś potraktowany tam właściwie. Może powinieneś udać się do siedziby InPost, żeby dowiedzieć się o wyniku rekrutacji - jak uważasz? A o jaką posadę się ubiegałeś?

Dostałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, która odbyła się zdalnie. Zaproszenie jak i sama rozmowa odbyta w super atmosferze, był czas na poznanie Pani rekruterki oraz Pana team leadera zespołu. Mili ludzie, w razie nieścisłości powtarzali lub doprecyzowali pytania, a w przypadku niewiedzy chętnie rozjaśniali zagadnienie. Oczywiście czas na zadawanie pytań również miałem, a w razie jakichkolwiek, które nasunęłyby mi się już po rozmowie, byli pod telefonem. Z całego procesu rekrutacyjnego jestem bardzo zadowolony. Feedback po rozmowie otrzymałem szybko, na następny dzień roboczy.

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista ds. HR
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Stefan

@Niezadowolona Wymieniasz same negatywne aspekty pracy w InPost - nie znajdzie się chociaż jej jedna pozytywna strona? Piszesz między innymi o niskich zarobkach, ale jest to tak naprawdę kwestia indywidualna. @Kolas Proszę Cię, żebyś przestrzegał regulaminu Gowork i wypowiadał się tu, używając kulturalnego słownictwa. Twój główny zarzut wobec firmy jest związany tylko z wynagrodzeniem?

Niezadowolona

A i jeszcze jedno: firma w której rządzą układy, i znajomości. Awansujesz jak masz znajomości.

Niezadowolona

Witam.Pracowałam w Inpoście w Warszawie na Mokotowie, nie polecam pracy w tej firmie, brak organizacji, brak szkoleń, totalna spychologia, masz problem radź sobie sam/sama. Pensja kiepska, podstawa niska, premia śmieszna.

Berta

Super przesyłka dotarła na czas.

Hamillll

Zapewniają normalne warunki do pracy dla młodych osób. Roboty trochę, kasy w sam raz, ludzie w miarę.

Kolas
@Hamillll

(usunięte przez administratora) o edenie gówniana kasa i zapier na max.

Stefan

Przez ostatnie miesiące stosunkowo mało osób pozostawiało tutaj swoje opinie o firmie InPost. Nasuwa się pytanie, czy przez ten czas straciły swoją aktualność wpisy @Tomek i @Piotr. Jeśli ktoś zechciałby napisać parę zdań na temat obecnej kondycji firmy i perspektyw jakie są udziałem jej pracowników, to na pewno wielu użytkowników tego forum odczytałoby je jako wskazówkę dla siebie, czy warto zatrudnić się w tej firmie.

Klientserwer
@Stefan

Firma inpost jest obecnie niewydolna pod względem kurierów, wielu się zwolniło, ze względu na niską pensję, nie ma chętnych i firma nie jest w stanie obsłużyć klientów. Informacja z 03.07.2018r.

west west west

Nienajgorsza ta firma. Pracowałem na magazynie i no wiadomo, że to nie jest to, co sie chce robić przez całe życie, ale na początek, żeby mieć przyzwoitą kasę to jest w sam raz. Bezproblemowo, normalne warunki, wszystko ok.

jacusiowa
@west west west

Na magazynie jest pracza tylko dla mężczyzn, czy kobiety też się znajdą?

Stefan

@Zbynio, czy aplikowałeś do InPost? Jak Ci się podoba w pracy? @Tomek, piszesz o aktualnym stanie oddziału InPost w Warszawie? Czy chcielibyście coś dodać na temat InPost? Jak wygląda proces rekrutacji? Zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi uwagami na temat tej firmy.

Bałagan. Kadra kierownicza nie panuje nad swoimi pracownikami. Nieprawidłowe naliczanie wynagrodzenia , wypłacane z kilkutygodniowym opóźnieniem. Jako pracodawcy nie polecam.

Zbynio

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Odpowiadacz
@Zbynio

Zbynio, ale na jakie stanowisko? Kogoś szukają na pewno, Warszawa jest duża.

wrum
@Odpowiadacz

z tego co ja sie orientuje, to szukają kuriera, ale głównie to na centralę, dużo miejsc do obsadzenia jest.

dryń

Biorąc pod uwagę to, że ogólnie praca kuriera jest ciężka, to chyba w inpoście jest najlepiej. Pracowałem wcześniej w konkurencyjnej firmie, ale co tam się działo, to nie będę pisać.Tutaj jest bardzo sympatycznie, wszystko jasne. Owszem, jestem młody i pewnie to nie będzie praca na całe życie, no ale teraz dla mnie super.

Narcos

Najeździsz się, ale jest elastyczny grafik, nikt nie kręci nosem, wypłaty adekwatne.

silesion

tera je stabilnie. firma miaa taki spadek przez trochę czasu ale tera to jes normalnie. moze nie chwalo nas każdego dnia i nie poklepujo po plecach ale sa fair

Gokna

Byłam na infolinii w Warszawie. Niestety, ludzie, którzy dzwonili, byli różni, ale to normalne w tego typu pracy. Za to pracowałam z przyjemnymi osobami i pprzełożeni też byli normalni. Nie było z niczym problemów. Pensja średnia, dało się wyżyć.

raw

jestem zadowolony z pracy tutaj

Prognostyk

Ja może napiszę z innej perspektywy, bo pracowałem w IT i muszę powiedzieć, że firma się bardzo rozwinęła. Jest coraz lepiej, coraz lepsze warunki. Może to nie ranga tych najlepszych firm, ale całkiem nieźle sobie radzą i na pewno idą w tym kierunku. Pieniądze odpowiednie do stanowiska, także oceniam pozytywnie InPost.

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Warszawa

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost?

Kandydaci do pracy w InPost napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.