Opinie o InPost w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie InPost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Warszawa

Beza

Jak ktoś chce poznać definicje mobbingu to zapraszam na przedstawiciela handlowego w wawie, jest taki jeden pan kierownik z rekinkiem na dachu, który ukończył doktorat z (usunięte przez administratora) i prostactwa, myśli że jest najmądrzejszy, a wszyscy za plecami lacha z niego dra

Znalazłem się w ekstremalnie silnej potrzebie dodatkowego zajęcia. Znalazłem ofertę na sortownika w godzinach od 16 do 24. Zależy mi na robocie, pracowałem już kiedyś w temacie, i robota fizyczna mi nieobca. No ale mam w cv wykształcenie wyższe i robotę gryzipiórka. Mam to ukryć, czy zostawić?. Jak wygląda rekrutacja na sortownię w Warszawie?. Pracuje się od 16 do 24?, czy można ustalić sobie krócej? (np 6 godzin). Jak wygląda terminowo z wypłatą pieniędzy na tym zleceniu?. Np za maj zapłacą 15, 25, czy 30 czerwca?

Ricky
@Adam

Ilość godzin jest do dogadania, pracownicy pracują różnie, po 4, 6, 8 godzin. Wypłata do 20 następnego miesiąca. Co do CV myślę, że możesz spokojnie zostawić - w końcu to praca dorywcza.

@Ricky

Dzięki wielkie Ricky, wyjaśniłeś wszystko czego potrzebowałem.

A jak wyglada praca ( zakres obowiązków i wynagrodzenie ) kierownika oddziału Inpost ?

Robet

Odnoszę wrażenie, ze oczekuje Pan zbyt dużo. Na całym świecie znajdą się ludzie nie przestrzegający regulaminu i standardów. Jezeli wydarzyła się taka sytuacja to jak najbardziej powinno to zostać zgłoszone do przełożonych. Kierownik nie jest wróżka esmeralda i nie widzi każdej sytuacji. Widzę, że tylko gdybasz... Co by było gdyby. Podejmujemy działania, kolego. Co do Ukrainy.. Skoro wiedziała, powinna coś tym zrobić? Jeżeli dalej pracuje to musi jej nie przeszkadzać. Kazdy lubi ponarzekać. Wiec radze wrzuc na luz. Uzalasz się na forum , a masz odwagę w rzeczywistości przyczynić się do tego aby te miejce bylo lepszego? To nie kierownicy tylko MY pracownicy budujemy zespół, atmosferę i tą firmę.

Dostałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, która odbyła się zdalnie. Zaproszenie jak i sama rozmowa odbyta w super atmosferze, był czas na poznanie Pani rekruterki oraz Pana team leadera zespołu. Mili ludzie, w razie nieścisłości powtarzali lub doprecyzowali pytania, a w przypadku niewiedzy chętnie rozjaśniali zagadnienie. Oczywiście czas na zadawanie pytań również miałem, a w razie jakichkolwiek, które nasunęłyby mi się już po rozmowie, byli pod telefonem. Z całego procesu rekrutacyjnego jestem bardzo zadowolony. Feedback po rozmowie otrzymałem szybko, na następny dzień roboczy.

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Dawid1234

Witam jak wyglada praca lidera na magazynie ?

Pomocna
@Dawid1234

Jeśli pytasz i nigdy nie pracowałeś na magazynie to w skrócie. Przygotuj się na pracę: w zimie czapka, kurtka itp. latem przydałoby się bikini. Magazyn wciąż otwarty (kurierzy, frachty) a więc temperatura taka jak na zewnątrz. Zarządzasz kadrą obcojęzyczną (wschód) nie do końca Cię rozumieją, a w dodatku ciągła rotacja (pracownicy firm zewnętrznych) , a więc ciągle jesteś na etapie szkoleń. Poza tym różne podejście pracowników, którzy niekoniecznie muszą identyfikować się z firmą w końcu są pracownikami pośrednika. Naciski z góry na wyniki (które ciągle są za małe). Tak jak w większości dużych magazynów jeden wielki chaos. Jeśli już to znasz, bo pracowałeś na takim magazynie to dasz radę. Aha jeszcze przedświąteczny okres tzw pików, czyli morze paczek i ciągłe poganianie na wyniki.

Rafał

Nie polecam tej pracy na sortowni Inpostu w Warszawie na Białołęce. Praca ciężka, brakuje ludzi do pracy więc jedna osoba wykonuje pracę nawet za 4 osoby. Pierwszy dzień w pracy to istny koszmar. Nie ma żadnych szkoleń, więc nowo przyjęty pracownik musi liczyć na łaskę kierownika, że się nim zainteresuje lub prosić o pomoc innego pracownika o to by mu wytłumaczył na czy polega praca. Kierownictwu tylko zależy na tym aby była przesortowana ilość paczek, która dotarła na sortownie, nawet jak to jest ilość ponad normę, jaką są w stanie przesortować pracownicy sortujący. Należy przygotować się na to, że jest jedna szatnia damsko-męska tej sortowni a toaleta damska jest zamykana na klucz i panie pracujące muszą chodzić i szukać tego klucza gdy chcą załatwić potrzebę fizjologiczną. Na pewno pracownik nowo przyjęty nie dostanie szafki w szatni ani żadnej odzieży ochronnej - no może po tygodniu lub dwóch dostanie kamizelkę odblaskową. (usunięte przez administratora) O płynie odkażającym można tylko pomarzyć. Niektóre paczki ważą ponad 30 kg ale to nikogo nie obchodzi - masz dźwigać tą paczkę. (usunięte przez administratora)Poza tym wychodząc z sortowni (ok. godz. 23) widziałem biegnącego szczura wzdłuż ogrodzenia posesji na której znajduje się budynek sortowni. Jednym słowem to nie jest praca dla ludzi a raczej niewolnicza praca. (usunięte przez administratora)

Ricky
@Rafał

Pierwsze posty dodałeś około miesiąc temu, jak tak jest tam źle, to czemu ciągle tam pracujesz?

Robert
@Rafał

(usunięte przez administratora)) Nie można oczekiwać czystości i obsługi jak w pałacu królewskim na magazynie. Atmosfera Fantastyczna, fantastyczni ludzie. Obowiązki przełożonych nie dotyczą tylko latania za każdym pracownikiem. 3 przełożonych nie jest w stanie poświecić wystarczająco czasu 70 osobom na zmianie. Wprowadzają w to co najważniejsze, a gdy przyjdzie taka potrzeba wspierają i wytłumaczą wszytko jeszcze raz. Przełożeni starają się zapewnić Wam wszystkie potrzeby, lecz nie zapominajmy są tylko ludźmi ..ich też zaskakują wolumeny ,ale wierzą w własny zespól, że żadne ilości im nie straszne. To nazywa się praca zespołowa... w niej pracownik przedstawia przełożonemu potrzeby i oczekiwania a nie użala się nad sobą na grupie próbując zniszczysz opinie firmy. :) Pozdrawiam

@Robert

A jak się Pan odniesie do propozycji zakupu marihuany przez pracowników? Zatem na terenie firmy prowadzony jest nielegalny handel narkotykami. Podsłuchałem również rozmowę dwóch pracowników jak jeden z nich zapraszał w trakcie pracy aby poszedł z nim zapalić działeczkę? Nie wiem co to jest ta "działeczka" ale moim zdaniem nie jest to coś dobrego. Ciekawe co zrobi kierownik jak pracownik pod wpływem narkotyków spowoduje wypadek w pracy, w którym zostanie ranny iny pracownik i zostanie, np kaleką? Może Pan napisze, że powinienem donieść to do kierownika - ale nie jestem głupi bo później ten diler mógłby mnie ścigać no i nie mógłbym pokazać się więcej w tym zakładzie pracy. Kolejna sprawa to wykorzystywanie ludzi z Ukrainy: jedna z pracownic (Ukrainka) powiedziała mi, że otrzymuje za pracę 15 zł/h brutto gdy przepisy przewidują w Polsce najniższą pensję 17 zł/h. Ta Pani mi wyjaśniła, że chyba różnicę zabiera agencja pracy, która zatrudnia tą Panią. Jednak to nie zwalnia InPostu z kontrolowania tego jak agencje pracy, którym przecież In Post płaci wynagradzają swoich pracowników. Jednak trochę mi żal tych ludzi z Ukrainy bo w dobie pandemii mają do wyboru: pracować za mniej niż najniższa krajowa lub klepać biedę na Ukrainie.

Rafał

Zgodzę się z Panem. Przestępstwa należy zgłaszać na Policję i do Prokuratury. Jednak jako, że już nie pracuje w tej firmie w pewnym stopniu ten problem mnie nie dotyczy. Dodatkowo nie chciałbym dodawać problemów Polskiej Policji - ona teraz musi ścigać obywateli za brak noszenia maseczek. Prokuratura zaś zajmuje się obecnie ściganiem Poczty Polskiej za próby wyłudzenia od samorządów przez tą instytucję naszych danych osobowych. Dodatkowo prowadzą śledztwa wobec obywateli, którzy kaszlą pod domem Pana Jarosława Kaczyńskiego. Ot, rzeczywistość władzy w Państwie Polskim.

Jaką jest praca na sortowaniu paczek w Warszawie?

Byku
@564

Warunki trudne jak na każdym magazynie. Ale jeżeli wykonujesz swoje obowiązki solidnie napewno zostaniesz zauważony i o Ciebie zadbają. Prawda jest taka że dużo rzeczy trzeba załatwić samemu nie otrzymujesz wsparcia / szkoleń od początku. Dlatego dużo trzeba pytać i się upominać. Na szczęście osoby są pomocne i bardzo sprawnie Cię wprowadzą. (atmosfera na plus bo nikt Cię nie oleje jak zapytasz albo coś chcesz) Praca jest łatwa ale męcząca. Pieniądze przyzwoite około 2700 na rękę

nowy kurier

Cześć, czy może ktoś z was mi pomóc w kwestii pracy w charakterze kuriera? mam białego busa i jestem gotowy założyć działalność. Jak odbywa się wdrożenie, jakie jest realne wynagrodzenie i ile jest zleceń, w jakich godzinach należy pracować żeby dobrze zarobić. Proszę o pomoc i informacje. Z góry dziękuję.

Syl_1989
@nowy kurier

Szkoda Czasu... odpowiedziałem na ogłoszenie... zaprosili mnie na jedno spotkanie - spowiedź, co gdzie z kim, co mam itd... potem zaprosili mnie do mądrzejszego... znowu spowiedź, co gdzie jak itd... potem znowu do tego mniej mądrego... podał liste papierów i dokumentów i co tam jeszcze potrzeba.... potwierdzam umówione na podpisanie umowy spotkanie o 9... a o 12 dostaję SMS, że z racji COVID, wstrzymują działania. Kilka dni późnej pytam chłopkaów jak sytuacja... no przyjęli kilku znajomych znajomych...

Piorr
@Syl_1989

Jaki ja młody i niedoświadczony ! Szukam młodej co ma w makowce :D ale niezbyt porządnej :P

szczery

powiem tak: kiedyś to miejsce do pracy było świetne. kameralna atmosfera , przyjemnie było przychodzić. niestety postanowiono zrobić tu zwykłe call center. zaczęło się cięcie za "jakość" rozmów, korpo-bełkot . ale najśmieszniej zrobiło się od marca bo dział nie zrobił celu i kierownicy zespołów dostali pocisk z góry. tu się okazało że kompletnie sobie nie radzą z taką zmianą sytuacji i ciśnieniem. każdy koniecznie stara się wykazać przed dyrekcją jakie działania podjął, a działania te są wręcz komiczne :D. pojawiły się nowe formatki rzecz jasna w których na początku dnia należy wywróżyć, o pardon estymować, ile się wyśle danego dnia umów, coranne odprawy kompletnie bez sensu, wysyłanie wiadomości tak żałosnych że szkoda je przytaczać. najbardziej zabawne jest to że owi kierownicy są mega wystraszeni i przejęci , natomiast nie mają świadomości że dla pracowników są pośmiewiskiem. im bardziej próbują być stanowczy tym bardziej są (usunięte przez administratora) :). jak ktoś lubi połączenie kabaretu z cyrkiem w którym przyjdzie mu występować to zapraszam.

Jeszcze bardziej szczery
@szczery

Ciesz się że masz gdzie pracować. Wokoło tyle osób traci pracę A ty narzekasz.. Jak ci nie pasuje to się zwolnij i poszukaj gdzie indziej, teraz to na pewno coś znajdziesz ciekawego :D

szczery
@Jeszcze bardziej szczery

skaczę z radości . btw kierownikowi zmiany ciężej znaleźć pracę więc ja bym się na twoim miejscu nie cieszył

Syl_1989
@Jeszcze bardziej szczery

Kiedyś już Inpost bardzo mocno borykał się z brakiem ludzi... obrośli w piórka, szczególnie teraz. Tu się wyraża opinie o pracy i pracodawcy, a nie opinię o opinii.

mixx

Witam pracował ktoś jako magazynier w Broniszach i może się podzielić opinią na temat pracy,zarobków i atmosfery.

Alex

Czy cos o dziale administracyjnym możecie powiedzieć. Jak tam wyglada dzień pracy? Z góry Dzięki za info

rafał

witam wszystkich jako ze jest oferta na przedstawiciela handlowego mam pytanie czy praca jest w terenie ? poszukiwanie nowych klientów współpraca z stałymi czy więcej się siedzi w biurze na słuchawce ? ile realnie można zarobić ? jaka jest podstawa ? dziękuje wszystkim za odpowiedzi pozdrawiam

Bankier
@rafał

Zmniejszaja pensje w Inpost?

Rafal
@Bankier

Ja nie wiem sam czekam na opinie kogoś kto tam pracuje i mi odpowie

Rafał

Na hali inpostu pracuje zdecydowanie za mało pracowników. Mam wrażenie, że kierownikom zależy tylko na tym aby te 35000, 40000 czy 50000 paczek przesortować przez te 6 godz. Jeden pracownik musi dodatkowo wykonywać pracę 2 innych i jeszcze szkolić nowego pracownika. Przerwa trwała około 10 min. ale po 8 min kierownik wolał już pracowników do sortowania. Ta przerwa 10 min trwała też dla pracowników pracujących 8 godz. W umowach mamy zagwarantowane 20 min. przerwy powyżej 6 godz. pracy. Tylko zgłosić tą firmę do PIP i sanepidu (bo nie przestrzega się podstawowych zasad higeny - np. mycia rąk przed posiłkiem czy po wyjściu z toalety). Rozpoczynając pracę, w pseudo-łazience było ok. 200 ml mydła w płynie na 100 pracowników. Gdy poszedłem po 3 godz. pracy tego mydła nie było już w ogóle. Czystość w stołówce uwłacza ludzkiej godności - brudna podłoga, na stole porozlewane płyny a po podłodze wardlały się śmieci. Nie dziwię się, że nikt tam nie chce spożywać posiłków. Pracownicy spożwali posiłki przy taśmie lub gdzieś miedzy paletami. Dodatkowo pracownicy palą papierosy na rampie gdzie pakuje się zapakowane w papier czy karton czy też folie paczki. Wśród tych palaczy muszą przechodzić pracownicy, którym dym tytoniowy ewidentnie przeszkadza. W jednym zdaniu można to ująć tak, że brak jest przestrzegania zasad higeny, bhp i przepisów p-poż. oraz przepisów kodeksu pracy. Myślałem, że w XXI wieku w dwu-milionowym mieście nie ma takich "kolchozów pracy".

No wlasnie
@Rafał

Wlasnie: https://www.komputerswiat.pl/poradniki/poradniki-zakupowe/zamawiasz-paczke-przez-internet-o-tym-nalezy-pamietac-aby-uniknac-koronawirusa/m817h57

Rafał

Na sortowni pracuje około 100 osób. To i tak jest mało ludzi. Większość z nich to obcokrajowcy traktowani jak tania siła robocza (otrzymują pensje niższe niż Polacy - różnice zatrzynuje pewnie agencja pracy która ich zatrudnia). No i stan zdrowia niektórych jest przerażający - pracowałem z pracownikiem który kaszlał i kichał. Dodatkowo był osłabiony co było po nim widać. Nikt się jednak tym nie przejmował. Każdy robił swoje. Co jakiś czas było słychać kaszel. Pracownicy przychodzą do pracy schorowani i zagrażają innych. Niech wśród tej setki będzie choć jeden z koronowirusem a pozostali mają przechlapane. 100 nowych zarażonych pójdzie do domu w ktorym są conajmiej 2 osoby z rodziny. I mamy e 300 nowych zarażeń. Poza tym jest to (usunięte przez administratora) roboczy bo brakuje rak do pracy. No i kiepskie przeszkolenie nowo przyjetych pracowników.

Prawda

Jak pracujesz , tak zarobisz.

Czarna mamba

InPost nie szanuje pracownika , zabiera za wszystko! Dział jakości Warszawa jak i Kraków to zabiera za wszystko pieniądze!!!!!! Premia jest mała, pracujesz cały czas co chwila nowe obowiązki, nowe formatki! Rotacja jak nie wiem co. Omijać to ! Drugie t-mobile , tam już było lepiej!!! Dział aktywacji robi laske żeby aktywować umowy... Nic dziwnego za 300 zł premii jaka maja motywacje.

Bolek

Szkoda zdrowia, lider sprzedaży udaje miłego, a w rzeczywistości znęca się psychicznie nad handlowcami, a nikt nic z tego nie robi

Kamil
@Bolek

Takie opini pisza tylko osoby, ktore nie robily planow albo zostaly zwolnione. Wszyscy inni pracuja i bardzo chwala atmosfere.

Uciekaj

Uciekajcie i omijajcie ten dział szerokim łukiem. Pocinaja za wszystko! Ludzie odchodzą i przychodzą , przemiał jak na fabryce.

Czeslaw

Witam, pracowałem, na szczęście już mnie tam nie ma. Praca przedstawiciela handlowego w Inpost to ciągłe raportowanie, obdzwanianie baz niezwiązanych w ogóle ze sprzedażą, bezsensowne prezentacje, fikcyjne spotkania z klientami, ogólnie praca biurowa, w której 80% czasu spędza się na raportowaniu. Dział sprzedaży liczy 3 grupy 5-7 osobowe, atmosfera fajna poza jednym kierownikiem ,,administratorem” . Nowym pracownikom, którzy trafią na tego PANA KIEROWNIKA z głębi serca współczuję, nie będę opisywał dokładnie działania tego PANA, ponieważ szkoda czasu i nerwóe, prędzej czy poźniej i tak ktoś zgłosi sprawę do PIP w związku z mobbingiem.

JJ

Cześć Czy ktoś moze podzielić się swoją opinią dotyczącą biura na cybernetyki? Atmosfera na rozmowie była profesjonalna i po niej ravzej bym szedł w kierunku zatrudnienia. Dopiero opinie tutaj zaczęły mocno przerażać.

Opinia
@JJ

Porażka nie polecam jeżeli nie jesteś kolega/ koleżanka któregoś z kierowników regionalnych

@Opinia

In post rekrutuje teraz do działu admistracyjno rozliczneniowego na cybernetyki? Ktoś coś może więcej o tym powiedzieć? Jak jest z nadgodzinami, na rozmowie dumnie mówili że nie istnieją.

Wiktoria

Możesz powiedzieć skąd wiesz o takiej rekrutacji? Bo na stronie głównej InPostu nie ma takiej oferty. Może już kogoś zatrudnili?

M

Nadgodziny nie istnieją.

@Wiktoria

Już jest wygasłe, już są na etapie rozmów.

Jj

Czy ktoś coś może więcej powiedzieć o dziale administracyjnym?

odpowiedź

zaryzykuj...

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Warszawa

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 7 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost?

Kandydaci do pracy w InPost napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost