Opinie o InPost w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie InPost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Warszawa

Czy można liczyć w InPost na prywatną opiekę medyczną?

Znam się

Tak.

Nie można liczyć na prywatną opiekę.Pracowalam lata i nie ma czgoss takiego jak prywatną opieka medyczna

N1
@Anna

Na rozmowie kwalifikacyjnej mówili mi, że jest prywatna opieka, ale zważywszy na to, że nie udzielili mi informacji zwrotnej z rozmowy rekrutacyjnej, jestem w stanie uwierzyć, że to co mówią to farmazon :)

N1

Brak informacji zwrotnej mimo złożonej obietnicy. Dno i kilometr mułu, polecam aplikować, umawiać się na spotkania i je olewać, niech karma wróci do nich :)

Kaipex

Z działu SME na Cybernetyki odszedłem. Teraz zamierzam poinformować o mobbingu jaki tam ma miejsce stosowne instytucje (dane zbierałem sukcesywnie). Ciekawe czy np. taki dział jakości zajmujący się zabieraniem ludziom premii oraz mobbingowaniem na każdym kroku będzie tak samo wygadany w konfrontacji z urzędnikami.

Kompserwis

Zdecydowanie polecam,pracodawca rzetelny i uczciwy,godny zaufania,komentarze konkurencji żenujące :)

Dostałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, która odbyła się zdalnie. Zaproszenie jak i sama rozmowa odbyta w super atmosferze, był czas na poznanie Pani rekruterki oraz Pana team leadera zespołu. Mili ludzie, w razie nieścisłości powtarzali lub doprecyzowali pytania, a w przypadku niewiedzy chętnie rozjaśniali zagadnienie. Oczywiście czas na zadawanie pytań również miałem, a w razie jakichkolwiek, które nasunęłyby mi się już po rozmowie, byli pod telefonem. Z całego procesu rekrutacyjnego jestem bardzo zadowolony. Feedback po rozmowie otrzymałem szybko, na następny dzień roboczy.

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
klientka

Jeżeli aplikujesz na pracownika infolinii, szybko zamienisz się w bezmyślne zombii, które potrafi tylko powtarzać: "tak, przekazałem/łam sprawę, tak wiem, że Pani prosi o kontakt, nic więcej nie mogę zrobić". Jeżeli aplikujesz na pracownika oddziału Warszawa (w Broniszach) znajdziesz się w gronie złodziei, którzy zabierają człowiekowi paczkę niemal sprzed drzwi i pozostają bezkarni, bo nikt i tak nie dodzwoni się ani do nich ani do ich szefa (na składane na infolinii skargi nie ma żadnej reakcji). Jeżeli aplikujesz do działu marketingu, to musisz znać zasadę, która w sumie obowiązuje obecnie w wielu firmach: Im większy (usunięte przez administratora) w przedsiębiorstwie, tym częściej klient ma słyszeć hasła o jakości - np. "w trosce o największą jakość bla bla bla" - ja już słyszałam to 10 razy, podczas bezskutecznych telefonów w sprawie odzyskania swojej paczki.

Szczery

Problemem działu SME na Cybernetyki są ludzie pod których stworzono stanowiska pracy - ci ludzie muszą się wykazać i niestety robią to wymyślając coraz to głupsze rozwiązania. Cele są wyśrubowane tak aby zapłacić jak najmniej lub wcale. Kierownicy zajmują się formatkami i innymi durnotami, ale nie pomocą w sprzedaży. Firma robi sama sobie pod górę tym, że wprowadza szereg pomysłów, które są nie dopracowane przez co im nie wychodzą lub umożliwia sprzedaż lepszych ofert brokerom. Trzeba stąd jak najszybciej uciekać !

Łukasz
@Szczery

@Szczery. Bierz się do roboty, a nie tracisz czas na wypisywanie bzdur w internecie. Takich zachowaniem i podejściem daleko nie zajedziesz w swojej karierze zawodowej. Narzekanie jest dla mięczaków!

UsuwacieKomentarze
@Łukasz

Widzę, że masa negatywnych komentarzy szczególnie o dziale SME na Cybernetyki została usunięta.(usunięte przez administratora)Widać do samego prezesa dotarło co wyprawiacie , szkoda tylko, że zamiast zrobić coś wewnątrz firmy, aby ludzie od was nie uciekali, wpływacie na gowork aby usuwał nie przychylne komentarze....

Małgorzata

Mówiąc krótko - do (usunięte przez administratora) Nie można nadać paczki na terenie Warszawy. Dzwoniłam aż 7 razy, jeden powiedział, że nie pomoże wyjaśnić dlaczego strona nie działa a po coś tam siedzi, drugi, że nie poda nr do kuriera. Do tej pory - od wielu godzin nikt nie przyjechał, czyli liczy się kasa a klienta mają w (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Orientuje się może ktoś pracujący (lub już nie..) jak w tej firmie nazywa się stanowisko, które w innych firmach kurierskich nazywa się "dyspozytor" lub "dispatcher"? Generalnie osoba, która odpowiada za to aby rozdzielać zlecenia odbiorów przesyłek na kurierów, pilnować aby jak największą liczbą przesyłek została doręczona do klientów, obsadza puste rejony kurierami, osoba do, której kurier dzwoni gdy ma jakiś problem z doręczeniem czy odbiorem przesyłki. W ofertach pracy znalazłem dwa stanowiska, których lista obowiązków brzmi podobnie do dyspozytora w innych firmach. Są to "specjalista ds. kontroli operacji" oraz "koordynator zespołu serwisu kurierskiego". To któreś z tych? A może takie stanowisko w inpost nie istnieje?

Ricky
@Zainteresowany

Stanowisko które opisałeś nazywa się "koordynator zespołu serwisu kurierskiego".

@Ricky

I z czego to wynika, że na portalu z ogłoszeniami pracy w tej firmie, na to samo stanowisko w województwie mazowieckim jest lokalizacja Warszawa (Annopol), Łazy i Bronisze? Do tego wymagane prawo jazdy.. chodzi tutaj o po prostu znajomość przepisów drogowych przy zarządzaniu kurierami czy krąży się między tymi trzema oddziałami?

Ricky
@Zainteresowany

Firma InPost ma w Warszawie 3 oddziały w tych właśnie lokallizacjach. Co do prawa jazdy to chodzi o fizyczne posiadanie, gdyby była konieczność pojechania do kuriera na rejon/dojazd do pracy(oddziały w Łazach i Broniszach).

jk
@Zainteresowany

Są to trzy lokalizacje w których są sortownie Inpostu, aplikujesz tam gdzie najbardziej Ci pasuje i tam pracujesz .

nnnn
@Zainteresowany

na stronie w zakładce kariery mają stanowisko Dyspozytora, w lokalizacji Warszawa, natomiast nie wiem jak tam u nich z rekrutacją teraz... W kwietniu wysyłałam CV i na to stanowisko, i inne, w których mam doświadczenie- zero odzewu

Aa

Koordynator serwisu kurierskiego

anoanim
@Zainteresowany

To jest to - "specjalista ds. kontroli operacji"

Tak jest

Zachowania podchodzące pod mobbing , zmiany z dnia na dzień. Urządzenia jak i systemy z epoki kamienia łupanego. Rotacja jak na infolinii. Omijać ten dział (SME)

Mala

Witam. Czy może ktoś napisać ile zarabia netto magazynier na umowę o pracę oddział w Szczecinie?

Nie wiem jak w innych działach ale szczerze nie polecam pracy w dziale SME. Codzienne odprawy z kierownikiem "wjeżdżające już na psychikę" . Karta jakości zabijająca sprzedaż i budowanie pozytywnych relacji z klientem. Mam wrażenie że firma na każdym kroku tylko czeka aby zabierać mi i tak słabo płatną prowizję.

Oddział w Łazach

Hej, tak samo odradzam tam pracy, na początku wszystko fajnie ładnie i pięknie, obiecywanie szkoleń, wjazd na ambicje , obiecywanie rozwoju (wyższego stanowiska) a na końcu i tak zatrudniają osobę bez żadnego doświadczenia która tobie (bardziej doświadczonej osobie) wydaje polecenia, szkolenia? Beznadziejne. Chcesz awansować wyżej? Pracujesz z większymi obowiązkami przez kilka miesięcy bez żadnej umowy. :)

Oddział Lazy

Odradzam tam pracy, a na pewno na wyższe stanowisko, 1/3 pracowników na wyższych stanowiskach kompletnie bez wiedzy na jakikolwiek temat.

Patologia

Cześć, odradzam podejmowania pracy w oddziale w Łazach. Totalna patologia, szczególnie organizacyjna, Kierownictwo często bez żadnej wiedzy, bez doświadczenia, Problemy załatwiane w sposób szukania kozła ofiarnego. W skrócie amatorka i wielka patologia.

mixx

Pracował ktoś i może się podzielić opinią na temat pracy jako sortowacz w msczonówie jak wyglądaj zarobki i atmosfera.

Mm
@mixx

To nowy magazyn więc nikt tam jeszcze nie pracował. Stawka przez agencje 17 brutto

ewa

Zdecydowanie odradzam podjęcia pracy w Warszawie w dziale handlowym na Cybernetyki. Zarobki coraz niższe, cięte dodatkowo pod byle pretekstem a wymagania (często na granicy mobbingu) zmieniają się i rosną z tygodnia na tydzień. Dodam tylko, że zarobki porównywalne do kasy w Biedronce (oczywiście na rozmowie rekrutacyjnej mydlenie oczu i 50% ściemy)

Doświadczony
@ewa

Jako osoba która zna ten dział bardzo dobrze podzielam opinie przedmówczyni. Jest to spowodowane głównie kierownictwem które co najwyżej powinno zarządzać kurnikiem a nie ludźmi. Brak podstaw w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Awansowane są tylko osoby nijakie i bez charakteru.(usunięte przez administratora)

gość

Nie polecam kurierów w Warszawie!! Bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Prosiłam o zostawienie paczki w ochronie gdyż byłam w pracy, a kurier nie posłuchał i paczka wraca do nadawcy, straciłam pieniądze!!!!! Zwolnić takiego!!!

Pytanko

Czy jest możliwość pracy kuriera tylko przy paczkomatach?

NiePolecam

Pracowałem tam do środy... Nie polecam szczególnie magazyn w Łazach...(usunięte przez administratora)

Odradzam pracy w oddziale w Ła

Odradzam pracy w oddziale w Łazach. Od kilku dobrych miesięcy jest tam nowe kierownictwo. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Kierownictwo nie ma o niczym pojęcia, jest bo jest. Gdyby nie stara gwardia polskich pracowników stricte fizycznych bądź i kilku osób wyżej postawionych niż sortownik to wszystko by runęło. Ja straciłem prace tak naprawdę nie wiem do końca za co. LUDZIE UCIEKAJCIE STAMTĄD!

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Warszawa

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost?

Kandydaci do pracy w InPost napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost