Opinie o InPost w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie InPost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Warszawa

adam

Ile zarabia koordynator

Prawie serwisant

Wysłałem zgłoszenie podczas naboru na serwisantów paczkomatów. Krótko po wysłaniu zgłoszenia otrzymałem telefon, po rozmowie zostałem zapewniony że na początku tygodnia skontaktuje się ze mną człowiek odpowiadający za rekrutację na wybrane stanowisko. Jest koniec tygodnia i chyba nie muszę pisać, jak skończyło się to oczekiwanie na ten legendarny "telefon"? Aha, i dzwoniąc pod numer telefonu z którego kontaktowano się ze mną po raz pierwszy, nikt w ogóle go nie odbierał. Mając na uwadze to wszystko opisane powyżej, tu pojawia się pytanie - co w ogóle ma o takim czymś myśleć kandydat?

Specjalista ds dosk.procesów

Hej. Szukają Specjalisty ds doskonalenia procesów. Czy fajny dział a przede wszystkim menedżer?

Poszukujący

Powiedzcie szczerze jak wygląda codzienność Trenera Wewnętrznego? Warto aplikować? Zastanawia mnie dlaczego nie jest to rekrutacja wewnętrzna??? nie docenia się pracowników czy nie ma z kogo wybierać? Czy jest jakaś szansa na rozwój w strukturze? P.

Hans Klos
@Poszukujący

Większość rekrutacji jest prowadzona jednocześnie wewnętrznie i zewnętrznie. Managerzy mówią, że oczywiście pracownik z wewnątrz z odpowiednimi kompetencjami jest bardziej atrakcyjny niż nowa osoba z zewnątrz, natomiast przechodzi przez taki sam proces rekrutacyjny. Na końcu są wybierani najbardziej odpowiedni kandydaci.

Dostałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, która odbyła się zdalnie. Zaproszenie jak i sama rozmowa odbyta w super atmosferze, był czas na poznanie Pani rekruterki oraz Pana team leadera zespołu. Mili ludzie, w razie nieścisłości powtarzali lub doprecyzowali pytania, a w przypadku niewiedzy chętnie rozjaśniali zagadnienie. Oczywiście czas na zadawanie pytań również miałem, a w razie jakichkolwiek, które nasunęłyby mi się już po rozmowie, byli pod telefonem. Z całego procesu rekrutacyjnego jestem bardzo zadowolony. Feedback po rozmowie otrzymałem szybko, na następny dzień roboczy.

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
PH

Aplikowałem na stanowisko PH. Miałem uzyskać odpowiedź dzień po 1wszym etapie. Niestety cisza, od kandydata oczekuję się poddaństwa, w zamian rozumiem, brak szacunku. Nie żałuję, stawki przesyłek od 1 marca rosną odpowiednio o 19% I 23%.(!) Powodzenia przyszlym handlowcom.

SAP Solution Manager

13 lat międzynarodowego doświadczenia w SAP głównie UK i EU (mieszkałem w różnych krajach). Wiedza ta prawdziwa twarda techniczno-funkcjonalna. Znajomość procesów biznesowych End to End. Aplikowałem na stanowisko Kierownicze związane z ERP. I dostaje odpowiedź z HR od młodej Julki lub starszej koleżanki z kotem i psem. "Mając na uwadze nasze obecne potrzeby biznesowe, niestety nie możemy zaprosić Cię do kolejnego etapu rekrutacji. Nie oznacza to jednak, że zamykamy się na możliwość współpracy w przyszłości. Zachęcamy Cię do przeglądania naszej strony kariery (link), gdzie znajdują się informacje o aktualnie prowadzonych przez nas rekrutacjach. Na bieżąco możesz również śledzić naszą aktywność w mediach społecznościowych (LinkedIn, Facebook). Życzymy sukcesów w rozwoju kariery zawodowej" Pozdrawiamy Zespół Rekrutacji #TeamInPost Zero merytorycznego poinformowania mnie dlaczego NIE. Konkrety. Pewnie znajomy z podwarszawskiej wioski (usunięte przez administratora) dostał robotę. Lub przełożony wystraszył się mojego doświadczenia i wiedzy. Tak właśnie wygląda rekrutacja w Polsce. Firmy (Hiring Managerowie; Management i HR powinny być zmuszone siłą do merytorycznego wyjaśnienia dlaczego konkretny kandydat nie został wybrany, zaproszony na interview. Inaczej ta (usunięte przez administratora) się nigdy nie skończy. Tylko wiedza i doświadczenie powinno być brane pod uwagę na dane stanowisko. Jakość kandydatów, a nie ilość. To była moja pierwsza i ostatnia aplikacja do Inpost. Nie polecam innym. Szkoda Waszego czasu.

Tomeczek
@SAP Solution Manager

Myślałeś, że kierownictwo będące "spadami" z innych firm pozwoli zatrudnić kogoś z 3x większymi kompetencjami niż oni? xd śmieszny jesteś

Borell
@SAP Solution Manager

Nie jesteś sam ????. Wysoce prawdopodobne nie zmiesciles sie w slabe widelki. U mnie rewizja CV u Julki z HR zajela 2h. A mam 15 lat doswiadczenia w Sap. Polska hindustanem Europy jest i pozostanie. Lepiej na wstepie niz pozniej sie motać. Chyba ze caly kwiat poslkiego Sapa probuje sie dostac do in post w co szczerze bardzo watpie

Śmiech na sali

O co chodzi z dzisiejszym zwolnieniami w inpost?

Nowy pracownik

Proces rekrutacji przebiegał bardzo szybko, sprawnie. Wszystko przebiegało w miłej atmosferze i profesjonalnie. Od niedawna zacząłem tam prace i jak narazie wszystko na plus, atmosfera, kierownictwo. Czuć wsparcie leadera w każdej sytuacji. Całkiem sporo warunki finansowe jak na początek, dla osoby bez doświadczenia na podobnym stanowisku.

a szczerze?
@Nowy pracownik

ile zarabiasz? 3500 brutto? im niższe kwalifikacje tym szybciej tam dostaniesz pracę, ważne abyś godził się na wyzysk, gratuluję ha ha ha

Nemo
@Nowy pracownik

Dobra,dobra,przyznaj sie,kto ci to kazal napisac,a moze jestes szefem,ktoregos oddzialu i myslisz,ze sis ktos na to nabierze.

Aśka
@Nowy pracownik

Dalej dział jakości was gnoi i musicie się tłumaczyć z każdego użytego słowa? xd Dalej na święta wysyłają wam resztki magazynowe? xd Dalej "kierownicy" uciekają przed wami do innych sal usłużnie stukać tabelki dla łysego, zakompleksionego karła? xd Dalej karzeł sieje panike na Czerniakowskiej? xd

Honorata
@Nemo

To jak twoim zdaniem wygląda praca w firmie? Bo rozumiem, że masz całkowicie inne, negatywne zdanie?

Kandydata do pracy

Jaka opieka medyczna jest w Inpost? Luxmed, Medicover czy jeszcze cos innego?

Luxmed

Janusz

A do tego są jakieś bonusy i dodatki jeszcze?

Kandydata do pracy

dzięki za odpowiedź :) a jeśli chodzi o koszty tej opieki to są jakieś pakiety? jakie są koszty takich pakietów?

Anon

Luxmed

@Kandydata do pracy

a co za różnica jak fatalna firma?

@Janusz

a jakie ci wynagrodzą kiepską firmę? owocowe czwartki?

Koks

Luxmed, cztery różne pakiety. Najdroższy pakiet exclusive za 70zl miesięcznie

Krystyna
@Koks

co jeszcze prócz opieki zapewniają? są jeszcze jakieś benefity, do których trzeba coś dopłacić?

Anna Woźniak (Margas) jest osobą karaną za przestępstwa na tle (usunięte przez administratora)a pracuje w tej firmie i ma się dobrze! Oby tak dalej!

cosiedzieje

Firma która chwali się miliardowymi zyskami i zdobywaniem różnych nagród oferuje dodatek na święta w wysokości zawrotnych 120zł. Zdaje sobie sprawę, że jest to dobra wola pracodawcy ale porównując to do innych firm brzmi śmiesznie a nawet żenująco.

Barbara
@cosiedzieje

Zawsze coś. Poza tymi dodatkami można liczyć na jakieś premie miesięczne? Jeśli tak, to jak generalnie wygląda system premiowy?

bolo

Polska firma która może być rozpoznawalna w europie ,notowana na GPW w Holandii i Portugalii. ALE NIESTETY zarządzanie na dennym poziomie,mają widocznie swój kodeks pracy:zakaz przerwy na jedzenie , najlepiej nie chodzić do toalety itd.Kierownicy zero pojęcia o czymkolwiek tylko krzyk, straszenie zwolnieniem i zadzieranie nosa. przydał by się ktoś mądry bo jak znam życie pewnie wpadnie ta firma w łapy kapitału zagranicznego.

@bolo

Firma od dawna jest w kapitale zagranicznym.

Antek
@bolo

teraz już wiem dlaczego nie zatrudniają ludzi z dobrym doświadczeniem którzy chcą wynagrodzenie na poziomie

Sky
@bolo

Dobrze wiedzieć bo miałam właśnie kandydować ale odpuszczę

QQ

Szukają do zespołu współpracy z organami Ścigania. Ktoś wie jaka atmosfera, jakie zarobki itp.? Chyba spora rotacja bo ogłoszenie co chwilę się pojawia.

Prawdomówna

Przyszedł czas i na moją opinię. Niestety jestem zmuszona napisać, że teraz dział SME to jedna wielka pomyłka. Nowa Pani Kierownik popsuła cały dział (zaczynajac od pracy, a kończąc na atmosferze w zespołach)… wcześniej każdy pracował spokojnie i nie było problemu z realizacja, a w tym momencie jest problem na obu płaszczyznach. W życie wchodzą projekty, które nie są w ogóle dopracowane i przemyślane. Jest tylko jeden, WIELKI bałagan. Karta jakości to śmiech na sali - nie wiem w jakiej firmie tak się jeszcze rozmawia?! Premia to teraz -500/-700 zł. Czy naprawdę cała „góra” nie widzi co się dzieje od kilku miesięcy? Dlaczego dalej udajecie, ze jestescie „per pracownik”… dobre czasy tej firmy się skończyły. Atmosfera, wynagrodzenie - wszystko na OGROMNY MINUS. A szkoda… kiedyś nie byłabym skłonna napisać takich słów bo wręcz chciało się pracować :) Może czas najwyższy wziąć wszystkie opinie w końcu do siebie i zrobić analizę jak to w końcu lubicie :) cyferkowo zobaczyć jaka jest skala opinii negatywnych, a dobrych… poczekajmy tez na wyniki ankiet zadowolenia. Czy tutaj będziecie w porządku czy podacie błędne statystyki?

Xena sme
@Prawdomówna

Potwierdzam, że w sme pracuje się coraz gorszej atmosferze. To nie do wiary, że firma uchodząca za nowoczesną ma system do prowadzenia korespondencji email gdzie wiadomości giną lub nie dochodzą do Klienta. System premiowy niedawno zmodyfikowany to jedna wielka kpina, zarobki wychodzą dużo niższe niż jeszcze w maju a kierownictwo wciska kity, że jak bedziemy sprzedawać wyższe abonamenty to wyjdzie na to samo xddd Karta jakości zmienia się co kilka miesięcy. Każda następna zmiana dezorganizuje rozmowę z klientem. Ocenianie przez księżniczki z działu byle jakości pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam

Prac
@Prawdomówna

Piszesz, że góra tego nie widzi ? jak to góra o tym decyduje

Anka
@Prawdomówna

Aplikowałam do tej firmy i już wiem dlaczego nie zaproszono mnie do rozmowy... płace sa poniżej rynkowej. Super że Inpost wspiera Ukrainę, ale może by GODNIE PŁACIŁ?

OMG
@Prawdomówna

cieszę się że nie przyjąłem oferty, miałem wątpliwości po rekrutacji i wszedłem na gowork, nie żałuję, pracownicy zawsze prawdę powiedzą, moga wydać miliony na kolorowe reklamy, a i tak 1 pracownik będzie bardziej wiarygodny!

Jacek

Widze, że co jakiś czas znikają starsze, negatywne opinie o InPost. Pracowałem w dziale SME (obecnie na Czerniakowskiej) i jedyne co moge powiedzieć to to, że InPost woli zapłacić GoWork za usunięcie negatywnych opinii na swój temat niż wywalić bandę wzajemnej adoracji psującą tą firmę od środka.

Hubix
@Jacek

Nic dodać, nic ująć...

Gumi
@Jacek

usuwają, sprzątają prawdę

nie polecam

bardzo nie fajna firma, praca dla osób o niskich kwalifikacjach którzy nie mają wyboru

Cześć, chciałbym lbym poznać opinię na temat pracy w dziale finansów. Jak wyglądają zarobki, atmosfera, ilość pracy?

Jakie wartości są cenione w InPost?

Ajhshabs

Żadne.

BARDZO NA NIE

Firma PR ma ogarnięty do perfekcji, Prezes zapina guzik od mankietu niczym model Hugo Boss, Posty o wsparciu Ukrainy.... a kandydat całuje klamkę. Szczerze? ODRADZAM TĘ FIRME Z PREMEDYTACJĄ! Lepiej DHL albo UPS, szanujmy się!

P

Firma poszukuje BI developera. Czy ktoś może więcej powiedzieć o kulturze pracy i zarobkach? Czy rzeczywiście jest to praca w pełni zdalna o elastycznych godzinach pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Warszawa

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost?

Kandydaci do pracy w InPost napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost