Opinie o NOTUS FINANSE S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOTUS FINANSE S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NOTUS FINANSE S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOTUS FINANSE S.A. w Warszawa

Ekspert

Firma po zmianie Zarządu niestety mocno upadła. Departamenty sypią się od środka. Ludzie kłócą się między sobą. System dla ekspertów nie działa jak powinien. Wszędzie błędy. IT ma za sterami niekompetentną osobę, która więcej mówi i organizuje spotkania niż robi. Dodatkowo Dziewczyna nadzorująca system z ofertami bankowymi wykończyła się psychicznie i przebywa na l4. Czas oczekiwania na realizację zgłoszeń w IT dochodzi do kilku miesięcy. Wielu rzeczy w ogóle nie da się zrobić. Konkurencja depcze im po piętach. Obecnie odbywa się w Notus kontrola ZUS o której nikt nic nie mówi. Ogólnie brakuje komunikacji. Ludzie zarabiają śmiesznie niskie pieniądze. Nie polecam.

@Ekspert

A mnie właśnie interesowała praca przy helpdesku z tym, że o ponad tydzień przegapiłam ogłoszenie… przy tym jak tak piszesz to maja na nim sporo roboty? Jeżeli tak to ile taki młodszy specjalista ds. administracji zarabia? Może widełki jakieś? i czy ten zus wyjaśnisz? są powody?

Nie polecam

Tragedia, po informacji zwrotnej o przyjęciu do pracy, ponownym spotkaniu i załatwieniu z mojej strony formalności w celu jej rozpoczącia pojawiło się przeciąganie terminu startu pracy i żadne konkrety na ten temat. Aż w końcu wyszło NIC. Człowiek czeka na informacje a firma zmienia zdanie i jednak go olewa. Pierwszy raz spotkałam się z takim nieprofesjonalizmem

Ewela
@Kandydat

A Ty miałeś badania lekarskie robione? Ile czeka się za odpowiedzią zwrotną od momentu rozmowy kwalifikacyjnej? Zawsze dają feedback? Czy podczas rozmowy sprawdzana jest wiedza produktów bankowych czy patrzą tylko na doświadczenie?

Bart Nowy wpis

Firma poszukuje Dyrektora Oddziału do 36 lokalizacji. Przy okazji wymaga m.in 2-letniego doświadczenia w branży finansowej na stanowisku kierowniczym. Którym nie dysponuję na chwilę obecną. Sądząc po wymogach prędzej bym się dostał na Eksperta Finansowego, który notabene również jest potrzebny do 36 lokalizacji. Jedna rzecz od razu mnie zastanowiła. Jaką miałbym tu szansę zostać dyrektorem oddziału, zaczynając w firmie od pozycji eksperta finansowego? Lubię widzieć przed sobą perspektywę miłą oku, sercu, oraz portfelowi.

Bart Nowy wpis
@Bart

Nie licz na jakąkolwiek perspektywę…

Gosia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy jest tutaj ktoś kto pracował i jest zadowolony? Otrzymałam propozycję zatrudnienia się w backoffice. widzę tu same negatywne opinie. Znajomi przekazali informację że firma nie dba o ludzi. Czy to prawda z tym ZUSEM?

Rekrutacja, rekrutacją. Dla wielu bardziej liczą się standardy zatrudnienia. Do wielu miejscowości poszukiwany jest ekspert finansowy. Oferowana umowa według ogłoszenia to umowa zlecenie lub B2B. Jeżeli taki pracownik rzeczywiście się sprawdza w swojej roli to czy przy dłuższej współpracy jest możliwość podpisania umowy o pracę? Podobno każdy ekspert dostaje swojego wirtualnego asystenta wspierającego działania, w razie napotkania problemów faktycznie można liczyć na pomoc takiego asystenta? Pytam ponieważ jeszcze nie spotkałem się z takim systemem wsparcia.

User

Niestety to wszystko co obiecują bardzo szybko weryfikuje rzeczywistość. Na stanowiskach sprzedaży głównie umowy zlecenie i b2b. Umowy o prace tylko w administracji. Wirtualny asystent? To wymysł który nie istnieje. Tam nie ma dobrego podstawowego systemu dla doradców. Każdy pracuje na excelu.

@User

Ooo. Cóż średnio znam się na Excelu, nie wiem więc, czy sprawdziłbym się w takich okolicznościach, jako ten Ekspert Finansowy. Ale co z pozostałymi zapewnieniami, jak pomoc w pracy ze strony prostego i przejrzystego systemu CRM, umożliwiającego sprawne zarządzanie klientami i procesem sprzedaży? Jak funkcjonują te innowacyjne, autorskie narzędzia sprzedażowe, takie jak 4NOTUS, Multiwniosek, aplikacja sukcesyjna 4SAFTY?

User Nowy wpis

Jeżeli nie znasz się na Excelu to zapomnij o pracy w Notus. Narzędzia nie działają. Nie są innowacyjne, nie wspierają nikogo. Doradcy korzystają z excela bo nikt nie ufa narzędziom które ciagle się psują, źle liczą i wprowadzają chaos. Supportu brak. Doradcy zostawieni sami sobie działają ręcznie. To wszystko mało intuicyjne, UX słaby i przestarzały. Konkurencja ma duzo lepszy poziom- sprawdzone w ostatnim czasie. Opinia na rynku niepochlebna. Ludzie przechodzą do konkurencji.

Tomasz

Nie sposób przejść obojętnie. Wewnętrzna dezorganizacja i brak informacji odstrasza. W takim środowisku nie da się pracować. Systemy padają a te które działają nie nadają się do pracy. Dostajesz laptop i telefon i radź sobie sam.

Aplikowałeś do NOTUS FINANSE S.A. na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Compliance? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
N.K

Potwierdzam, poziom rekrutacji bardzo niski. Brak podstawowej wiedzy o obszarze kadrowym. Rotacja nie świadczy dobrze o pracodawcy. Negatywne opinie również na forach branżowych.

@N.K

Ale jak wygląda ta rekrutacja, jakie pytania zadają kandydatom, że tak wnioskujesz ? Pytają o rzeczy branżowe czy wchodzą też tematy osobiste? No i czy kandydat ma możliwość samoprezentacji czy raczej nie?

Pola

Po raz kolejny pojawiła się oferta na specjalistę ds kadr i płac. Dane mi było kandydować na stanowisko w tym dziale. Brak profesjonalizmu już na etapie rekrutacji. Z opinii znajomej która polecała Notus wiem, że kolejne dwie osoby z tego działu zostały usunięte przez nieodpowiednie zarządzanie. Brak informacji po rozmowach rekrutacyjnych.

@Pola

A jak długo czekałaś na odpowiedź jak wysłałaś swoją aplikację? Co takiego w tym wszystkim było nieprofesjonalne? Firma obiecała feedback i mimo to się nie odezwali? Może pamiętasz jakieś pytania z rozmowy rekrutacyjnej?

Mariusz

Niestety bradzo słaby proces rekrutacji. Po kilku rozmowach i praktycznie 99% pewności ze strony osób decyzyjnych, iż firma zamierza mnie zatrudnić na stanowisko o ktorym rozmawialiśmy, nie uzyskałem odpowiedzi przez kolejny tydzień. Gdy sam upomniałem się o odpowiedź, zostałem poinformowany że wybrano innego kandydata. W takiej sytuacji wypadałoby mnie chociaż poinformować w formie SMS-a, o tel. już nie wspominając. Niestety nie mogę wystawić przychylnej opinii.

LU

Ostatnie negatywne opinie to niestety prawda. Pracowałem tam rok. Gorszego bałaganu nigdy nie spotkałem. Odradzam

ooo
@LU

I przez ten rok nie było żadnych sygnałów, aby firma zmierzała ku lepszemu? Komentarze sugerują, że całkiem sporo osób i działów było niezadowolonych, pracownicy nie próbowali przekazać jakichś sugestii i pomysłów wyżej? Zarząd w ogóle brałby takie coś pod uwagę? I co dokładnie rozumiesz przez bałagan?

kandydat

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko dyrektora oddziału w Rybniku. Rozumiem że jest to umowa na działalność gospodarczą z jakąś stałą podstawą? Wynika z ogłoszenia że jest podstawa, ktoś wie w jakiej kwocie?

Potwierdzam. Zarządzanie na szczeblu Zarządu na bardzo niskim poziomie. Nikt nic nie wie. Brak ładu i składu. Stawki dla każdego inne i niskie. Jak wynegocjujesz tak masz. Dezinformacja.

@.

To chyba dobrze, że indywidualnie podchodzą do każdego pracownika względem pensji? Możesz podać jakieś widełki w jakich kwotach mieszczą się pensje? Czy mając doświadczenie i wiedzę można wynegocjować lepszą kasę, jest jakaś reguła na to?

Pit

A na jakie stanowisko?

Mosz
@Nie polecam

Do jakiego działu była rekrutacja?

@Mosz

finansowy - wroc

Baczus
@Nie polecam

Jat to jeszcze miałem badania lekarskie i te bhp ale to tylko tak - weź pan podpisz

@Nie polecam

Niestety sama prawda. Szkoda czasu. Nie polecam. Brak kontaktu. Brak profesjonalizmu.

Ewela
@Kandydat

Klient

Proszę to jako klient, aby ostrzec innych przed tą firmą. Brak jakiegokolwiek wsparcia, jak potrzebowałem. Informacji to nikt nie odbierał telefonów. Wszystko musiałem i tak sam załatwić z bankiem

Klient
@Klient

Firma woła o pomstę. Pracownica z Wrocławia B.M to parodia. Słodka lala. Załatwiła kredyt nie w pełnej kwocie. Nie uwzględniła pieniędzy na wykończenie mieszkania w kredycie, o czym dowiedziałam się przed samym podpisaniem go. Porażka. Klient pozostawiony sam sobie.

Już ktoś kiedyś pytał o stanowisko eksperta. To ogłoszenie nadal wisi i ja natomiast, chciałabym się dowiedzieć, na jaką formę zatrudnienia można liczyć. Firma proponuje elastyczny model, czy to znaczy, że można samemu zdecydować, czy chce się umowę o pracę, czy też zlecenie? Cieszy mnie, że jest tu możliwość otrzymania karty MultiSport. W jakiej częściej została opłacona? Będę tu aplikować.

Widzę, że ktoś już wstępnie o rozmowy pytał, z tym ze mnie ta dla eksperta by interesowała. Teraz właśnie na LinkedIn widnieje oferta, właściwie od wczoraj i widać ze 4 osoby zdążyły się już zgłosić… czy to oznacza, że może być jakaś spora kongruencja? dla jasności teraz jedna osoba jest potrzebna? Macie wiec porady co do rozmowy? jak dobrze wypasc? Na co zwracają uwagę?

Ekspert

@Ekspert

W NOTUS FINANSE S.A. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Administracji. Brałeś udział w tym procesie i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak według Ciebie wyglądało spotkanie. Informacje, które przekażesz mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym firmie.

Karolka

Będę aplikować na eksperta finansowego, wisi w sieci ogłoszenie. Pracodawca pisze o bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniu, wiadomo pieniądze ważna sprawa. Jest ktoś w stanie przybliżyć kwoty wynagrodzeń na tym stanowisku? Tak realnie ile można liczyć? Elastyczny czas pracy to oznacza, że pracownik sam sobie wybiera dni w których pracuje?

Gal

Po roku pracy zamiast podwyżki, otrzymałem obniżkę wynagrodzenia. Kierowniczka twierdzi, że przecież tak się umawialiśmy. Odradzam z całego serca pracę w tej firmie. Chyba, że ktoś chce pracować za minimalną krajową całą karierę.

Izabela

Cześć, mam dwa pytania do osób, które są lepiej rozeznane w firmie. Po pierwsze, to czy jeszcze jest tam praca przy obsłudze telefonicznej, taka jak były kiedyś ogłoszenia? Druga kwestia to to, czy w miarę rozwoju w ostatnich latach zrobili opcje pracy z domu?

Niezadowolona

Zdecydowanie nie Polecam pracy tam, bardzo duża niesprawiedliwość w sieci. Pomimo ogromnej sprzedaży, oraz prywatnej bazy którą się dzieliłam, najważniejsze w tej firmie są plecy. Dyr Łukasz z Wlk. to nieporozumienie, udaje wielkiego Dyrektora a wart jest mniej niż asystent Eksperta, zazwyczaj tak jest z tymi, którzy myślą ze już wiele osiągneli. Wynagrodzenie wypłacane jest okej, często nie zgadzają się kwoty. Zdecydowanie warto budować karierę gdzieś indziej.

Małgorzata
@Niezadowolona

Ok, pomijając atmosferę , na jakie zarobki można liczyć? I co zrobić żeby mieć chody u Dyrektora Łukasza ? :D

Zostaw merytoryczną opinię o NOTUS FINANSE S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOTUS FINANSE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NOTUS FINANSE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOTUS FINANSE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NOTUS FINANSE S.A.
2.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Marszałkowska 76
    00-517 Warszawa