Opinie o NOTUS FINANSE S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOTUS FINANSE S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NOTUS FINANSE S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOTUS FINANSE S.A. w Warszawa

wlkp

Chciałbym zaaplikować na Specjaliste HelpDesk IT na pracę zdalną, miał ktoś do czynienia już z tą ofertą pracy oraz jak mniej więcej wygląda stosunek do pracowników na zdalnym od IT ? Pozdrawiam

Nowa

Witam, mam pytanie dotyczące pracy w Notus Finanse. Otrzymałam propozycje pracy jako ekspert finansowy, zaproponowano mi umowę agencyjną. Pracodawca poinformował mnie o systemie prowizjnym i tutaj pojawia się moje pytanie czy wynagrodzenie w firmie to także podstawa, którą mam zagwarantowaną? Czy pracuje tylko i wyłącznie na własny rachunek i jeśli nie zjadę klienta, zostaję z niczym?

@Nowa

A pracodawca Cię poinformował, że będziesz miała podstawę? Jeżeli nie, to jesteś na własnym rachunku. Odnośnie klientów to zależy, czy będziesz podpięta pod DOK, czy nie. Jeżeli tak, to czasem jakiegoś klienta dostaniesz, ale każdy liczy na to, że sama musisz ich poszukać.

@Karolina

Rozumiem. Dziękuję za wskazówkę:)

kandydatka

Witam czy ktoś pracował jako asystent/asystentka oddziału lub był na rozmowie na to stanowisko? Jakie wrażenia? Pozdrawiam

@kandydatka

Wszystko zależy jaki oddział, co oddział to obyczaj i różni ludzie, zależy o co dokładnie pytasz

Jola

NIE POLECAM pracowałam w backoffice. Pracodawca nastawiony tylko na zysk zero podwyżek i dodatków. Wynagrodzenie mierne. Atmosfera fajna ale trzeba mieć na uwadze ze tyłek obrobią. Po prostu NIE.

Aplikowałeś do NOTUS FINANSE S.A. na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Compliance? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Małgorzata

Jest tu może osoba, która zastanawiała się nad rozpoczęciem kariery zawodowej jako ekspert finansowy? Moje pytanie bierze się stąd, że firma NOTUS FINANSE szuka teraz takich pracowników - ogłoszenia są dostępne w Internecie. Z tego co wiem, to rekrutacja ma się odbywać zdalnie. Napiszcie proszę, co myślicie o tej propozycji.

Nowa

Ktoś może powiedzieć na jaką podstawę można liczyć na stanowisku starszy specjalista ds finansowych?

@Nowa

Niestety, nie wiem, na jaką podstawę możesz liczyć w NOTUS FINANSE na stanowisku Starszego Specjalisty ds. Finansowych. Dowiedziałam się natomiast, iż firma ta, w ramach współpracy, zapewnia na przykład: jasną ścieżkę kariery, wsparcie ze strony najlepszych trenerów i dedykowanych departamentów, narzędzia w postaci m.in. laptopa, telefonu, dedykowaną, prywatną opiekę medyczną oraz pakiet atrakcyjnych ubezpieczeń grupowych i karta multisportu. To już chyba bardzo atrakcyjne warunki. Nie sądzisz?

@Monika

Laptop, telefon, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie i Multisport to nic atrakcyjnego. To już norma w 99% firm... Nawet w Biedronce. No może bez tel i laptopa.

Małgorzata
@Nowa

Oczywiście - każdy może mieć swoje zdanie. Jednak chyba nieco przesadzasz - wiele firm wciąż nie zapewnia swoim pracownikom takich warunków. Jestem ciekawa, bo trochę już minęło od Twojej ostatniej aktywności na forum, czy już aplikowałaś do NOTUS FINANSE? A może już dostałaś od nich propozycję pracy?

PracownikMiesiąca
@Monika

Ty tak serio z tą opinią? "Pomoc departamentów"?Wsparcie" - ale to co niby takiego super? Nie wiesz jaka pomoc, jak bardzo pomocna, jaka realna i jasna jest ścieżka kariery, jeśli jest poza nazwą... nic nie wiesz, a podniecasz się oczywistymi sprawami w każdej firmie. "wsparcia departamentów" nie masz cbyba wyłącznie jak mie pracujesz nigdzie albo prowadzisz typową, jednosobową działalność i to nie współpracując z jednym klientem, a sprzedając np bieliznę na bazarze...

Tołdi
@Małgorzata

Akurat kolega ma rację. W biedronce daja wszystko oprócz telefonu i laptopa

fur
@Monika

laptop, telefon heheh to tak jak by firma budowlana chwaliła się, że do pracy dostaniesz kielnie, młotek i nawet ubranie robocze:) wow:)

Konsultant

Szukają Konsultanta do umawiania spotkań, czy warto?

user
@Konsultant

przeczytaj wpis z 1 czerwca

@user

. Ponawiam pytanie czy w tej pracy są jakieś wymogi jeśli chodzi o kształcenie myślem żeby iść do żaka jakiegoś i zdobyć ten świstek jako średnie. Jek wygląda praca od kuchni, czy jest jakiś dress kot, benefity, jakich pytań można spodziewać się na rozmowie?

@user

@User Jesteś pracownikiem firmy?

fur
@Sylwia

No patrząc na jakość wypowiedzi to radził bym się dokształcić :)

Bradford Nathan

Oferujemy pożyczki na całym świecie z oprocentowaniem 3%, oferujemy pożyczki biznesowe, pożyczki osobiste, pożyczki samochodowe, pożyczki inwestycyjne, pożyczki mieszkaniowe i wiele innych. Zainteresowanych prosimy o kontakt z poniższymi informacjami. (usunięte przez administratora)

N

Zacznę od tego że firma mieści się w starym budynku na Barkocinskiej, standardem pracy staje się smród bród toalety są w opłakanym stanie lepsze i czystsze były na dworcach przede modernizacją. O kuchni już wolę nie pisać. Sama praca jest lekka miła o ile lubi się gadać z ludźmi. Pieniądze są na poziomie od 3 do 8 tys netto o ile wyrobisz l normy, ale i tak zawsze na kilka stów Cię oklamia. Problemem jest ogromny mobbing, nie ma sprawiedliwości ktoś robi wały i nie ma konsekwencji innego dobrego uczciwego zjedzą żywcem,, a jak już masz plecy wystarczy się rozpłakać i cię nie zwolnią.Ludzie się nienawidzą co chwila są dzikie awantury które dyrektorka Marlena nazywa g...o burzami, sama w siebie zapatrzona jak w obrazek, nie można nic powiedzieć bo się dama obraża, na każdym spotkaniu mamy milczeć eksperci są cudowni mamy przytakiwać jak małpy w zoo. Na błędy ekspertów też nie można głośno narzekać skoro dyr Doku prywatne bawi się z dyrektorami placówek. Ekspertów przenieśli do nowego biura za 60tys mcznie, a w Doku od pół roku aneksy na kasę, kredyty się wypłacają co też od wielu mcy jest utajnianie przez wspomnianą panią M. Kierowniczka Olga konkretna wymagająca ale umie być miła. Uważać trzeba na Dorotę M. bardzo wredna już stara baba która powie wszystko skłamie by tylko zachować posadę, z resztą nikt i tak jej nie lubi. Unikać tam pracy, grozi trwałe kalectwo umysłowe bo człowiek się uwstecznia i nie ma prawa głosu, inwalidztwo węchowe murowane, kasa średnia bo aneksy i brak i realnej kontroli pensji. Ogolnie praca (usunięte przez administratora) potrzebna tam inspekcja pracy i sanepid. Good lock.

Ojojoj
@N

Marlena Dyrektorką??? Pamiętam ją jako szeregową pracowniczkę - kiedy liczyła się głównie ilość umówionych spotkań. Słynęła z umawiania na spotkania ludzi z negatywną oceną BIK. Szczególną estymą darzyła tych z komornikiem na karku :(

user

Info dla zainteresowanych pracą w DOKu. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży to sobie poradzisz. Jako asystent eksperta umawiasz spotkania. Minimalnie 10 odbytych. Po szkoleniu wstępnym które trwa klika dni(słuchasz innych) siadasz i zaczynasz samodzielnie. Brak szkolenia praktycznego czyli obsługi programu powoduje że pracę rozpoczyna się z poczuciem niekompetencji co widać potem w statystykach. O wiele spraw trzeba dopytywać bo np. o przerwie i sposobie jej naliczania poinformowano mnie jak okazało się że wykorzystuję ją nieprawidłowo. Są liderzy ale można polegać tylko na niektórych na tyle, że wiesz że spokojnie możesz mu przeszkodzić i nie udusi cię wzrokiem. Tych da się wyczuć od razu. Wiele do życzenia pozostawia atmosfera między pracownikami. Jeśli jesteś nastawiony na "wyrobnictwo" czyli przychodzisz robisz swoje i do domu to ok. Gorzej jak okaże się, że twoje wyniki jako nowego są lepsze niż tych z dłuższym stażem. Możesz być pewien, że znajdą się elementy które pośrednio i bezpośrednio utrudnią pracę w zespole. Uważam, że głównym problemem jest to że wszyscy widzą wyniki co przekłada się na relacje. Tego typu sprawy są zamiatane pod dywan co moim zdaniem jest niedopuszczalne w pracy zespołowej ludzi którzy pracują wspólnie na swoje dobro i firmy.

@user

Złożyłam tam cv. Można dowiedzieć się coś więcej? Jestem ciekawa czy z wykształceniem podstawowym mam jakąś szansę na angaż, atmosfera to nie problem poprzednio pracowałam przy paletowaniu i palikowaniu pomidorów.

Sii
@Sylwia

To ze swoimi umiejętnościami masz duże szanse na angaż. Może w takim razie poszukaj czegoś lepszego

@Sii

Tak też chyba zrobię, zastanawiają mnie te negatywne komentarze na forum z niejednego pieca jadłam chleb, i zawsze warto pobadać rynek, jednak moim prywatnym zdaniem praca na produkcji i fizyczna, wcale nie jest gorsza od call centre. Czy w pracy przewiedziane są dodatkowe przerwy dla osób palących i czy jest duże parcie na wynik?

Rocky
@user

Zgodzę się z powyższym. Warto jeszcze dodać co według mnie jest najbardziej nie do przyjęcia w tego typu pracy, to że nie ma możliwości dostępu do swoich wyników. Czyli nigdzie samodzielnie nie sprawdzisz ile odbyło się umówionych spotkań. Za co docelowo otrzymuje się premie miesięczną. Tak więc można umówić w danym miesiącu 200 spotkań a odbędzie się 39 i po premii bo zabrakło 2 spotkań żeby wyrobić wynik. Tak więc możesz (albo musisz) uwierzyć koordynatorowi, bądź przełożonymu który wylicza premie. Decyzja należy do Ciebie

User
@user

Nie zgodzę się z Tobą. Może trafiłeś na taką placówkę, w której było nieciekawie. U nas zawsze było "rodzinnie". Nie było wyścigu szczurów. Czegoś nie wiedziałeś to się pytałeś kogokolwiek i zawsze ktoś Ci podpowiedzial. Nie było tzw "podkladania świń". To była jedna z lepszych prac jaka można dostać.

@User

Śmiechu warte i nieprawdziwe

Aga

Czytając te opinię odechciało mi się aplikować. Ta firma to musi być niezła porażka?!

Xxx
@Aga

Dokładnie w punkt

Kamil

A ile mniej więcej trwa wdrożenie do firmy ? Jest to długi proces ?

Er

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Jeśli trafiliście do PP to się nie dziwię. U nas zawsze było okej. Nie było wyścigu szczurów. Atmosfera była bardzo miła. Nikt nikomu problemów nie robił i nie wchodzilismy sobie w drogę. Każdy zawsze oferował pomoc dla osób, które czegoś nie wiedziały. Jak najbardziej polecam.

A Compliance?

Czy ktoś ma może informację o szczegółach pracy na stanowisku związanym z Compliance? Czy wiadomo jak kształtują się zarobki i jakie są zasady ich naliczania? Atmosfera? Miejsce pracy?

Fsmora

Dla kandydatów Zarobki średnio wynoszą od 3000-5500 zł netto co oczywiście uzależnione jest od wyniku który idzie wykręcić na dobrym poziomie nawet gdy brak ci doświadczenia. Po drugie nowe osoby zawszę mogą liczyć na wsparcie że strony liderów czy pracowników z nieco dłuższym stażem. Osobiście uważam doświadczenia z Notus za względnie pozytywnie a poniższe komentarze traktuje bardziej jako wyraz prywatnej frustracji i subiektywnych odczuć niż konkretów. Jeśli rzeczywiście szukasz pracy to aplikuj po miesiącu okaże się czy dobrze się tu poczujesz czy to nie miejsce dla Ciebie. Fsmora

P
@Fsmora

Zarobki wynoszą od niecałych 2000 netto podstawy, czyli najniższej krajowej. Jak nie wyrobisz wyników to nie masz nic, teraz nie jest łatwo. 5500 netto nikt tyle nie ma nawet ,,najlepsi kombinatorzy" więc to ściema.

Tadeusz
@Fsmora

Jak pójdziesz do sieci partnerskiej Notus Finanse, to mam takich kolegów co wystawiają faktury po kilkanaście tysięcy miesięcznie, a nie śmieszne 5 tysięcy. Jak jesteś dobrym pośrednikiem, to jako partner Notus, masz takie stawki prowizyjne, że zrobisz jeden/dwa kredyty hipoteczne w miesiącu i już możesz nie pracować. Tyle w temacie.

Firma notorycznie kasuje wpisy za które płaci 400zl. Dodatkowo wspomnianą niżej pani dyrektor M zaczęła straszyć że wytoczy pozwy sądowe zwolnionym pracownikom za wpisy tutaj, doradzam doszkolenie z zakresu prawa i konstytucji. Zwolnili najlepszego pracownika który umawiał mcznie po 600 spotkań bez żadnej konkretnej przyczyny. W Doku panuje straszny mobbing, Pani M nie ma pojęcia jak zarządzać ludźmi, jej motto wszystko zamiatamy pod dywan oby tylko zarząd się nie dowiedział, a zwalniając człowieka zasłania się że to decyzja zarządu.(usunięte przez administratora)

Nikita

Zacznę od tego że firma mieści się w starym budynku na Barkocinskiej, standardem pracy staje się smród bród toalety są w opłakanym stanie lepsze i czystsze były na dworcach przede modernizacją. O kuchni już wolę nie pisać. Sama praca jest lekka miła o ile lubi się gadać z ludźmi. Pieniądze są na poziomie od 3 do 8 tys netto o ile wyrobisz l normy, ale i tak zawsze na kilka stów Cię oklamia. Problemem jest ogromny mobbing, nie ma sprawiedliwości ktoś robi wały i nie ma konsekwencji innego dobrego uczciwego zjedzą żywcem,, a jak już masz plecy wystarczy się rozpłakać i cię nie zwolnią.(usunięte przez administratora) Ekspertów przenieśli do nowego biura za 60tys mcznie(usunięte przez administratora)

kkkkkk
@Nikita

Nie wiem skąd te kwoty i kto w doku tyle zarabia. Nawet ci co kombinują tyle nie mają. Reszta się zgadza

@kkkkkk

Zdarzają się takie wypłaty gdy np odbędzie się 200 spotkań i dojdzie do kumulacji kredytów, np 5 kredytów po 1mln to już 2500 tys podstawa i spotkania i wychodzi 7-8 tys, ale standardem u dobrego konsultanta jest 4-5 tys netto.

Nati
@N

Mogę potwierdzić że na stanowisku konsultanta można zarobić średnio ok 5tyś netto. Wszystko zależy od miesiąca i obecności bo najcześciej jest to przedział miedzy 4500 a 6000 netto. Atmosfera jest jak najbardziej ok a zgrzyty jak wiadomo są w każdej pracy. Jak ktoś lubi rozmawiać przez telefon to napewno sie odnajdzie w Notusie.

K
@Nati

4500-5000 netto zarabiają góra 3, 4 osoby na 30 osób w grupie. Część z nich nielegalnie kombinuje, ale przełożone na to zezwalają bo firma wtedy zarabia. Nie powinny mieć miejsca takie rzeczy w korporacji. Czasem organizowane są wewnętrzne konkursy sprzedażowe i wspomniani kombinatorzy zawsze je wygrywają, bo umawiają 2,3 razy więcej spotkań od innych normalnie pracujących. Myślę, że to bardzo nie fair w stosunku do reszty grupy. Te osoby powinny być wyłączone z tego typu konkursów bo wiadomo, że nie ma się z nimi szans. Przełożone źle kierują zespołem

Zażenowana

Najgorszy doradca kredytowy jakiego świat widział p. B (usunięte przez administratora); jeśli ona ma Was reprezentować to już lepiej aby dziecko w piaskownicy dostało taką możliwość. Brak wiedzy (pomimo wielu lat doświadczenia), kompetencji, zaangażowania, potrafi nawet okłamać osobę dla której świadczy usługi co jest po prostu nie do zaakceptowania, zła komunikacja miedzy bankiem a nią i co daje opłakane skutki dla potencjalnego Klienta. Żałuję, że skorzystałam z jej usług gdyż na pewno lepiej osobiście bez żadnego doświadczenia ogarnęłabym temat. Najfajniejsza chwila w życiu "kupno swojego mieszkania" staję się "dramatem" który prosisz aby się już skończył. Dzięki tej pani która wzięła od banku ponad 12 tys. prowizji jeszcze raz grubo podkreślę najgorszy (na pewno nie doradca) kredytowy tym samym takie samo zdanie o firmie. Zastanawiam się czy nie wytoczyć im procesu cywilnego za poniesione dodatkowe koszty, nie dotrzymanie terminów i jeszcze coś bym na pewno znalazł.

Kandydatka

Czy stanowisko Dyrektor ds. HR zostało już obsadzone?

marek

Wyjątkowo zła atmosfera w pracy, mój manager był psychopata, traktuje człowieka gorzej niż psa, zero wiedzy, wytrzymałem 3miesiace, managerowie mają stanowiska po znajomości, w korporacji wrzucili by takich po pierwszym dniu pracy. Jesli widzą, ze masz wiedzę to starają się ciebie usunąć byś im nie zagrażal.

NICK
@marek

a w jakim dziale?

Zostaw merytoryczną opinię o NOTUS FINANSE S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOTUS FINANSE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NOTUS FINANSE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOTUS FINANSE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NOTUS FINANSE S.A.
2.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Marszałkowska 76
    00-517 Warszawa