Opinie o NOTUS FINANSE S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOTUS FINANSE S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NOTUS FINANSE S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOTUS FINANSE S.A. w Warszawa

Paul

Dzień dobry, Czy orientują się Państwo, jakie są zarobki na stanowisku Dyrektora w NOTUS FINANSE? Pozdrawiam serdecznie :)

Nie polecam, brak poszanowania, niemiła atmosfera. Na podwyżki nie ma co liczyć, tak samo jak na premie. Podejście do pracownika typu "jak się nie podoba to do widzenia". Pracowałam w BackOffice, dużo większy zakres prac wykonywałam niż było ustalane nawet niezwiązane ze stanowiskiem. Wynagrodzenia bardzo marne jak na wykonywane obowiązki i posiadane doświadczenie. Zawiodłam się jak na wielkość i pozycję firmy na rynku.

Darek

@Tomek a powiedz jak na back office się konkretnie pracuje? Bo widzę, że się znasz na tym miejscu.

Odradzam, kumoterstwo, kolesiostwo, ręka ręke myje. Nie dba się o pracowników, jak jesteś nie wygodny to się zwalnia. Nie docenia się, nie szanuje jesteś wyrobnikiem. Zero kultury - (usunięte przez administratora) obłuda, pieniactwo. Omijać szerokim łukiem

@Tomek

O wow, a to gdzie takie akcje w sprzedaży czy back office?

Aplikowałeś do NOTUS FINANSE S.A. na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Compliance? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Ryszard Wrocław

Pełen profesjonalizm, merytoryczność i wszechstronna pomoc. Gorąco polecam Panią Bogumiłę Mielczarkowską z Wrocławia. Formalności związane z kredytem przebiegły bardzo sprawnie. Dziękuję i polecam.

@Ryszard Wrocław

W jaki sposób dowiedziałeś się o NOTUS FINANSE i dlaczego wybrałeś właśnie tę firmę? Czy czas oczekiwania na pomoc we wzięciu kredytu był krótki? Liczę, że dasz znać!

Olek

Tak dobrze pracuje się i dlatego nie ma chętnej osoby która napisze coś więcej?

Sylwia
@Olek

Powody takiej ciszy na forum mogą być rozmaite. A Twoja obecność na bieżącym wątku wynika z tego, że byłabyś zainteresowana pracą w NOTUS FINANSE? Jeśli tak, to zachęcam Cię do odwiedzenia oficjalnej strony firmy. Dla ułatwienia wklejam Ci odpowiedni link: https://notus.pl/praca/ Aktualnie poszukują specjalisty ds. Sprzedaży produktów finansowych. Posiadasz odpowiednie kwalifikacje potrzebne do zajęcia w/w stanowiska?

Klark
@Olek

Nikt nie chce wdepnąć w kupę.

Roman
@Klark

Przypominam Ci, że na forum Gowork.pl rozmawiamy o warunkach zatrudnienia, a nie prowadzimy prywatnych dyskusji nie na temat. Jeśli jesteś pracownikiem Notus Finanse napisz, proszę więcej szczegółów dotyczących pracy w firmie. Interesują mnie szczegóły zatrudnienia obecnych pracowników. Dzięki tym opiniom przyszli kandydaci mogą więcej dowiedzieć się o firmie i zdecydować, czy będą do niej aplikować.

Marzena
@Roman

Atmosfera nie za ciekawa, ciężko się z kimś zaprzyjaźnić, praca bez rewelacji.

Gosia
@Roman

Ciekawe, czy będą podwyżki w firmie, ktoś ma jakieś informacje?

@Marzena

Na jakim stanowisku pracujesz w firmie NOTUS FINANSE? Może mogłabyś opisać dokładniej jak wygląda Twoja praca. Ciekawi mnie jakie są obowiązki i czego wymaga pracodawca.

Lukas

Notus Finanse S.A. To dawny Dom Kredytowy Notus S.A. Może ktoś się wypowiedzieć na temat tej firmy?

Iza

@Kasieo764, interesuje Cie stanowisko specjalisty ds. telefonicznej obsługi klienta w firmie Dom Kredytowy Notus? Firma prowadzi obecnie rekrutację na to stanowisko? Dlaczego akurat praca w tej firmie interesuje Twoją osobę? Możesz napisać, jak to wygląda? Zachęcam do dyskusji.

Kasieo764

Młodszy specjalista ds telefonicznej obsługi klienta Warszawa na Barkocinskiej 6 ktoś może pracuje czy pracował. Czy jest to infolinia czy po prostu sprzedaż ile jest przychodzących połączeń? Jakie są Wasze opinie?

Iza

@Justice, z tego, co piszesz wynika, iż firma Dom Kredytowy Notus nie starała się, abyś zmieniła swoją decyzję o odejściu z pracy. Czy pamiętasz może w jaki sposób firma argumentowała brak podwyżek oraz systemu motywacyjnego, który istotnie wpłynąłby na jakość zatrudnionych pracowników? Czy oprócz Ciebie inne osoby również zdecydowały się na odejście po tych zebraniach? Napisz, jak to wyglądało.

Iza

@:), dziękuję za Twoją kolejną aktywność. @Justice, czy pracownicy back office, którzy są zatrudnieni w firmie Dom Kredytowy Notus zgłaszali może swoje uwagi odnośnie poziomu świadczeń dodatkowych szefostwu firmy? Organizowane były jakieś spotkania z szefostwem, których tematem był poziom wynagrodzeń i zadowolenia pracowników? Przedstaw, jaką wiedzę posiadasz na ten temat.

Justice
@Iza

Tak, prowadzone były rozmowy na temat podwyżek, premii i ogólnie pojętego systemu motywacyjnego. Wynikiem rozmów, przynajmniej w moim przypadku było złożenie wypowiedzenia. A to dlatego że nie zaoferowano NIC. Nawet nadziei że za pół roku może się coś zmienić. Ww kwestie były poruszane zarówno indywidualnie jak i grupowo, wszystko z takim samym skutkiem. Dodatkowo na odchodne usłyszałam że osiągnęłam w tej firmie już wszystko co było do osiągnięcia ???? Utwierdziło mnie to w przekonaniu że odejście to jedyna słuszna decyzja.

Jeżeli szukasz pracy w działach back office - NIE POLECAM! Brak realnej możliwości podwyżki, niskie pensje, brak docenienia przez firmę. Awanse też nie istnieją bo poza nazwa stanowiska pozostałe warunki są bez zmian. Nie trać czasu i poszukaj firmy, która idzie z duchem czasu i która docenia swoich pracowników :)

Justice
@:)

Zgodzę się z przedmówcą, poza fantastyczną atmosferą nie ma tam ani możliwości rozwoju, ani perspektyw na podwyżki, premie czy innego rodzaju bonusy. Przynajmniej jeśli chodzi o pracowników back office. Frustracja związana z niedocenianem pracowników sięga zenitu. Oby się to zmieniło, bo tylko firma na tym straci. A może już stracił.

Iza

@:), wymieniłeś kilka aspektów pracy, których można doświadczyć pracując w firmie Dom Kredytowy Notus, jednak nie przedstawiłeś kwestii, która dla wielu pracowników jest dosyć ważna mianowicie atmosfery jaka panuje w tej firmie. Jak ocenisz współprace pomiędzy pracownikami, którzy są zatrudnieni w tej firmie? Można liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych osób? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

@Iza

Nie wiem jak to wyglada poza działami ale wewnątrz działów panuje miła atmosfera i chętnie sobie pomagają

Iza

Czy ktoś z Was może wypowiedzieć się na temat obecnych warunków pracy w firmie Dom Kredytowy Notus? Czy przez okres czasu, który upłynął od ostatnich opinii w temacie, zmieniło się coś w warunkach oferowanych przez pracodawcę? Zachęcam do wyrażenia aktualnych opinii w tym temacie.

@Iza

Z tego co wiem konkurencja ma lepsze warunki :)

Dawid

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Karol

Bardzo zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

Szukapracy

Jak wyglada praca w Notus w W-wie ? Realne targetu do zrobienia w cc?

Arek

Jak dobrze zarabiacie to i benefity nie są potrzebne!

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w Dom Kredytowy Notus? Czy zapewnione są benefity?

Są, jak niżej ktoś napisał. Kawa i papier toaletowy

Luidzi

Jeśli widzicie jakieś nieprawidłowości w firmie to trzeba zgłaszać do właściwej osoby w firmie a nie na forum!!!

Zostaw merytoryczną opinię o NOTUS FINANSE S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOTUS FINANSE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NOTUS FINANSE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOTUS FINANSE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NOTUS FINANSE S.A.
2.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Marszałkowska 76
    00-517 Warszawa