Opinie o NOTUS FINANSE S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOTUS FINANSE S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NOTUS FINANSE S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOTUS FINANSE S.A. w Warszawa

Lizi

A mnie zastanawia czy Notus podpisuje ze swoimi pośrednikami dokument o tajemnicy bankowej? Pracownicy banku muszą tajemnicy dochować bo grożą im kary finansowe co najmniej, a pośrednicy maja to w głębokim poważniu!!!!! Co rusz słyszę od pośredników różne historie ich klientów nie wyłączając danych osobowych klienta i jego zarobków........

Anula

Ciekawe czy dalej w Notusie część doradców obiera firmę z czego się da? Począwszy od kawy, papieru toaletowego i materiałów biurowych, a skończywszy na transakcjach, które przekazują za kasę do znajomków z innych tego typu firm. Najśmieszniejsze jest to, że właściciele firmy jeździli po oddziałach i namawiali ludzi do zwiększania sprzedaży.

nick

Jak wygląda współpraca pośrednika na zasadzie umowy o wspólpracę/agencyjnej? Czy może się wypowiedzieć ktoś kto zna rynek i ma jakiekolwiek porównanie? Jak się ma wspólpraca z Notus w porównaniu z taką wspólpracą z Open Finance, Expanderem, czy innymi dużymi agencjami kredytowymi?

Luidzi

Konkurencja czuwa i ciężko pracuje. Dobra praca dla chcących pracować!!!!

Aplikowałeś do NOTUS FINANSE S.A. na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Compliance? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Artur

Unikać jak ognia. Firemka jak wiele innych w tej branży - szukają jeleni do naganiania im klientów za grosze.

Karol

Praca u nich to zupełna ściema.

Witam. Na jakie zarobki może liczyć młodszy specjalista do spraw obsługi klienta? Oferuję umowę o pracę jaka jest podstawa? prowizja?

Iza

Trwa rekrutacja na Doradcę Finansowego w Rzeszowie - jakie warunki można uzyskać na tym stanowisku? Czy jest możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze godzinowym?

Maximilian

Witam! Jestem osobą która prowadzi samodzielnie działalność w zakresie produktów rynku finansowego, z wyłączeniem kredytów właśnie. Chciałbym rozpocząć współpracę z firmą która ma w swojej ofercie zarówno kredyty konsumenckie,hipoteczne oraz firmowe. Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi prowizja mniej więcej ( może być w przedziale procentowym - każdy bank oferuję inne stawki) za poszczególne kredyty. Z góry dziękuję i Pozdrawiam.

abrakadabra

Witam, na jakie zarobki może liczyć Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta? Umowa podobno na pełen etat jest oferowana.

Malina

Od lat niekończąca się rotacja ludzi w tej firmie. Bardziej ogarnięci, albo zniesmaczeni uciekają od nich masowo.

Malina

Co za niebywały zbieg okoliczności :) ... wpisy Petent i mikooolo - odstęp między wpisami ok 18 minut; ciekawe ilu ludzi się nabierze na takie wpisy zrobione pewnie przez pracownika tej firmy (kolejny ich "genialny" pomysł?), a może po otrzymaniu powiadomienia z Portalu kolejne, żenujące mydlenie oczu ludziom. Poza tym co za różnica czy nazwą "pseudo - stanowisko": Doradca ds. Produktów Biznesowych, Doradca Finansowy, czy Starszy Doradca od Wciskania Ludziom Kitu - oferują Wam zwykłe pośrednictwo za grosze i naganianie im klientów.

Petent

Witam. Orientuje się ktoś może jakie są średnie zarobki na stanowisku Specjalisty ds. telefonicznej obsługi klienta?

Gonzo

Jak dla mnie obraz "pracy" u nich tworzą ludzie, których tam potkałem: solary, jąkały, zupełne beztalencia nie mogące znaleźć innej "normalnej" pracy, ludzie słabo wykształceni i pozbawieni zasad moralnych, gromady osób powyrzucanych z banków itp. Robota u nich jak dla mnie to lipa. Nie bez powodu zasypują internet coraz to nowymi ogłoszeniami ofert pracy - notorycznie ludzie przychodzą i odchodzą z tej firmy. Jeżeli macie ambicje zaistnieć w zawodzie doradcy zastanówcie się dwa razy zanim zwiążecie się z nimi - nie marnujcie czasu na NOTUSA.

Franek

Chciałbym wszystkich przestrzec przed pracą w Notus. W ich ogłoszeniach o pracę większość informacji jest mocno przekoloryzowana albo można je umieścić między bajkami. Mamią obietnicami, a oferują bardzo niewiele. Ich system prowizyjny i wynagrodzeń jest jednym z najgorszych w tego typu firmach. Osoba zaczynająca pracę u nich będzie miała szczęście jak inny pracownik w oddziale zlituje się i coś wytłumaczy, o ile nie trafi na oddział, w którym będzie okradany z klientów i pośredników przez "kolegów i koleżanki" z biura. W firmie panuje plotkarska atmosfera, a poziom kadry pozostawia wiele do życzenia. Generalnie z takim sposobem zarządzania, firma zupełnie bez perspektyw. Od lat poszukują ludzi do współpracy ponieważ większość osób z tej firmy ucieka jak tylko połapie się jaka jest prawda.

pracująca

Widać od razu, że piszą ci, którzy są nie w temacie. Notus zatrudnia wyłącznie na własnej działalności (wyjątek stanowią asystentki w placówkach- na etacie) i oczywiście ludzie w centrali. Nie ma podstawy!!! To forma zatrudnienia dla ludzi, którzy już temat ogarniają, albo mogą sobie pozwolić na czasowe zarabianie na ZUS. Biuro, telefon,sprzęt, materiały, szkolenia, wsparcie...to wszystko masz. Żadnych korporacyjnych zagrywek, nękania. Jeśli działasz według zasad, możesz pracować jak chcesz i kiedy chcesz. Ja kocham tę firmę :) ludzie są cudowni, praca z nimi to frajda.

kate

dustin - czy możesz powiedzieć coś więcej? chciałabym aplikować na stanowisko doradcy finansowego. Warto? Jak wyglądają kwestie finansowe? Będę wdzięczna za pomoc

Na tym forum najczęściej piszą ludzie niezadowoleni z pracy. W Notusie nie ma na co narzekać :) Szanują i pracowników i klientów. Ot i dlateczego ten temat świeci pustkami :D

Zostaw merytoryczną opinię o NOTUS FINANSE S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOTUS FINANSE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NOTUS FINANSE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOTUS FINANSE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NOTUS FINANSE S.A.
2.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Marszałkowska 76
    00-517 Warszawa