Pachnąca Szafa

Toruń

Opinie o Pachnąca Szafa

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@NICK, dlaczego tak myślisz?

bym
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie jakich średnich zarobków mozna się teraz spodziewać będać początkowym pracownikiem? W końcu ważne jest to, że każdy dba o to, żeby warunki finansowe odpowiadały każdemu. Dzięki za odpowiedź

NICK
@bym 02.10.2016, 12:06

w tej firmie w obecnej sytuacji raczej możesz się spodziewać, że pensji nie dostaniesz, obojętnie jakiej wysokości będzie :(

mariusz

Nowy Zarząd jest przyjazny pracownikom, warunki super, atmosfera sprzyjająca rozwojowi zawodowemu. super firma!

xyz

Witam a może ktoś napisać jakie warunki płacy są oferowane w kontroli jakości i czy to jest praca na zmiany?

byly pracownik

Tam właścicielką jest zadufana i niezrównoważana Kobieta, która ten biznes odziedziczyła po zmarłym partnerze. Czuje się wielką Panią prezes, a przy prezesie to ona nawet nie stała. Placi ponizej krytyki, nie szanuje ludzi to mało powiedziane, pomiata, wrzeszczy. Wszyscy są ta zestresowani i zmobingowani, . Poza tym ta pani ma kilka juz przewodow sądowych z byłymi pracownikami.

flexi
@byly pracownik 18.06.2015, 10:44

hej szukam pracy jako kontroler jakości,możesz coś podpowiedzieć?jakie firmy można odwiedzić?

ertr

czy ktos pracuje w tej firmie i moglby cos wiecej powiedziec na ten temat? dostalam propozycje pracy jako laborant w dziale r&d ale znajduje wiele negatywnych opinii o pracy w NOWE pachnacej szafie. wiecie ile mozna wyciagnac maksymaklnie na stanowisku laboranta w dziale r&d? mam teraz dobra prace i nie wiem czy ryzykowac i zmieniac na cos gorszego albo gdzies gdzie mnie wywala szybko bo maja takie widzimisie. bardzo prosze o odpowiedz

bulba

Plus nieustająca rotacja pracowników. A to była tak fajnie zapowiadająca się firma.

mc2

Fajny asrtyment, nistety własciciele nie wiedzą czego chcą, atmosfera poniżej minimum, warunki pracy na granicach minimum. Posady nie warte zachodu.

Zostaw opinię o Pachnąca Szafa - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pachnąca Szafa