Probud Investment sp z o.o. nie płąci faktur

Wrocław

Opinie o Probud Investment sp z o.o. nie płąci faktur

Gdzie obecnie pracują ludzie z Probud Investment? Płaca pracownikom, zapewniaja niezbedne narzedzia do pracy?

bc servis

Prowadzę firmę Bio Cleaning Servis i również mieliśmy problemy z płatnościami za wykonaną przez nas pracę. Wielokrotnie byliśmy zapewniani że pieniądze już są wysłane, a nigdy się nie pojawiły. Wezwania z firmy nic nie dały. Po skorzystaniu z profesjonalnej pomocy odzyskaliśmy nasze należności, nie obyło się bez orzeczenia sądu ale nie można odpuszczać uczciwe zarobionych pieniędzy. Polecam osobę, która nam pomagała odzyskać nasze należności, profesjonalnie i jasne zasady, podaje kontakt dla zainteresowanych tel.[usunięte przez moderatora]. Bio Cleaning Servis

Maria

Firma PROBUD INVESTMENT z Wrocławia z ul: chrzanowskiego 66 nie płaci faktur !!!! Obecnie robią mosty przy autostradzie A1 w Bytomiu, a mnie wynajęli do serwowania im obiadów za co mi nie zapłacili i z tego co się dowiedziałam to już 4 firmy kateringowe w ten sposób wykorzystali. Jak zaczynasz się upominać o pieniądze to w przeciągu kilku dni zmieniają cię na inną firmę i zapomnij o kasie. Winni są kilka tysięcy złotych

Zostaw opinię o Probud Investment sp z o.o. nie płąci faktur - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Probud Investment sp z o.o. nie płąci faktur