El-Bud Paweł Wlaźlak

Radomsko

Opinie o El-Bud Paweł Wlaźlak

anoma69

on zawsze nabral roboty a potem gonil ludzmi ze sie nie wyrabiaja albo robia nie tak

pracowalem w tej firmie i pracodawca to nieodpowiedzialny czlowiek, ktory lubi alkohol zaniedbuje przez to zlecenia a pozniej to sie odbija na pracownikach...

@anonim 06.04.2015 12:25

Jeśli masz takie zdanie o tej formie to dlaczego nadal jeszcze istnieje i ma się bardzo dobrze

Zostaw opinię o El-Bud Paweł Wlaźlak - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Bud Paweł Wlaźlak