Opinie o For Energy Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy For Energy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie For Energy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For Energy Sp. z o.o. w Radomsko

mariusz

Nie polecam tej firmy. Zwlekali z fakturami po czym blokują kontakt wy tez takie jajca z nimi mieliscie?? Kancelaria ich troche przycisneła i oddali zostawie numer do pana wojtka co zajmował sie sprawą 503.3I3.3I8. Ten kraj chroni (usunięte przez administratora) musimy sami siebie wspierać!! Ktoś jeszcze chętny na założenie grupy na facebooku dla poszkodowanych??

Zbigniew
@mariusz

Ta kancelaria mnie niby reprezentuje ale wzieli kase i przez rok nic nie zwojowali. Nie polecam

Łucja Nowy wpis

Cześć, widzieliśmy z moim chłopakiem ofertę dla całej ekipy monterskiej z kiedyś. chłopak zajmował się fotowoltaiką i mieliśmy się tu rozeznać w tym jak teraz firma płaci ale po tych komentarzach nie jesteśmy do końca pewni czy w ogóle jeszcze przyjmuje? Czy do tego roku udało się już ze wszystkiego rozliczyć?

mariusz

Ilona
@mariusz

Wiesz czy ktoś inny jeszcze miał taka sytuacje czy to jakaś wyjątkowa sytuacja?

Slaw
@mariusz

Jestem chętny. O tych jajach tak samo u mnie. Zaliczka poszła

Zbigniew Nowy wpis
@mariusz

Z tego co wiem tu chyba linków nie można za bardzo udostępniać, swoją drogą pisali już parę miesięcy wstecz, że działalność nie jest już chyba prowadzona, to czemu stale ktoś coś pisze? Co się do dziś dzieje z pracownikami z firmy tak w ogóle? Wcześniej tez w postach już o nich pytali

Dopiero co tu wchodzę a tu takie komentarze. Czemu przytaczasz kogoś po danych osobowych? Tu na forum tak można? Widzę, że ze dwa tygodnie temu jakiś kandydat się pojawił. Były w ogóle jakieś oferty? nic mi w oko nie wpadło i zastanawiają mnie te poprzednie komentarze. Firma ma status aktywny, ale czy czynnie działa?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie For Energy Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

a niby jakie miałyby tam być problemy z płatnościami? pytam szczerze jako osoba zainteresowana pracą w tej firmie, jeśli są kłopoty z czymś tak podstawowym jak wypłacanie pensji to muszę wiedzieć o tym zanim podejmę jakieś kroki i jeszcze się tam zatrudnię. a jak z perspektywy pracownika nie ma to wiadomo czy płacą tak jak obiecują?

Pannacotta

Nie polecam. Nie płacili składek zus, okłamywali pracowników i wplątywali ich by nieświadomie popełniali przestępstwa.

@Pannacotta

Mimo wszystko zostało to napisane w czasie przeszłym, więc czy to oznacza, że występuje tu gwarancja co do tego, że tego typu warunków pracy już nie ma? A masz coś z aktualnych doniesień na temat pracy? Jaka liczba osób docelowo się tu zatrudnia? Ze strony www trudno wywnioskować.

Pannacotta
@Honorata

wszystkich zwolnili i okradli klientów, firma już nie funkcjonuje

Wojtek
@Pannacotta

Czy jesteś(usunięte przez administratora)przez tą firmę? Czy nagabywali Cie do popełniania (usunięte przez administratora)?

@Wojtek

Pytanie zostało tak zadane jakby miała to być prawda. to co konkretnie się skrywa pod definicją tego słowa? Co przez to rozumiecie? mam na myśli czynności jeśli już

Wojtek
@Honorata

A co ma być nie prawdą ? Firma (usunięte przez administratora) wiele osób. Między innymi mnie na dużą kwote. Coś jeszcze dodać ? Nie da się chyba zrozumieć tego słowa w inny sposób. Chyba ze słownikiem chińskim.

Jak czytam te opinie to się zastanawiam czy myślimy o tej samej firmie. FOR ENERGY Zaskakujące jaki macie fantastyczny kontakt z biurem, jakim biurem? Pod jakim numerem? Żaden nr nie odpowiada, maile w eter, żadnego ķontaktu. Brak montażu Mam wrażenie że sami sobie wystawianie opinie żeby uśpić czujność poszukiwanych klientow

Czarek

poprawiła się może jakość obsługi? myślę nad skorzystaniem z ich oferty ale często tak jest, byle do podpisania umowy a potem zero kontaktu.. Jak jest u nich?

Proszę mi powiedzieć więcej o tej firmie

Magda

Dokładnie zero kontaktu z biurem.. za żaden nr nikt nie odpowiada. Na instalacje czekałam 3 miesiące. A co do kary umownej z inną firma z którą miałam podpisane prąd, Firma For Energy obiecała zapłacić karę za zerwane umowy i co kara zapłacona została przezemnie ale żadnego zwrotu od firmy nie ma a dlaczego bo nie ma żadnego kontaktu z nimi. Jedna osoba odsyla do drugiej każe pisać e mali i co dalej cisza.

magik6408@gmail.com

Do mnie też nie dotarła żadna odpowiedź. Mimo wpłaty zaliczki

SW
@Czarek

Dokładnie tak. Do podpisania umowy kontakt był, a potem czekaj tatka latka.

Nikt nie odbiera bo handlowcom i pracownikom biurowym zmieniają numery telefonów kupując karty pre-paid aby pozbyć się uciążliwych klientów. Jako były pracownik mogę coś o tym powiedzieć. Większość uczciwych osób stamtąd uciekła.

@Marcin

Piszesz poważnie z tym? I obecnym handlowcom w zasadzie to odpowiada? A wiadomo ile obecnie za taką pracę tutaj w praktyce wyciągają na rękę?

PIOTRUŚ

UWAGA JAK ŹLE ZAMONTUJĄ I SIĘ ZEPSUJE NIE UZNAJĄ GWARANCJI ZWYCZAJNE KRĘTY

732 // 775 // 157

Polecam kontakt w temacie płatności. Udzielą informacji i doradzą jak odzyskać swoją należność.

For Energy to była firma 3S która naciągnęła klientów na instalacje fowoltaiczne a potem ich nie uruchamiała. Zarząd czyli Joanna K która była prezesem zarządu a jej mąż Jarosław K. głównym udziałowcem spółki zgłosiła upadłość i tak sp z o.o. o kapitale 5 tys. zł stała się niewypłacalna. W tym samym czasie te same osoby założyły spółkę For Energy Sp. z o.o. o kapitale 5 tys. zł i kiedy naprawdę dużo było umów sprzedaży, w kwietniu 2022 stwierdzili że nie mają płynności i przestali realizować umowy, podwykonawcom nie wypłacali pieniędzy a handlowcom przestali wypłacać pieniądze. W zasadzie wszyscy handlowcy sami odeszli bo mieli świadomość że podpisując umowę z klientem nie zostanie ona zrealizowana. Mam nadzieje, że właściwe organy ukróciły w końcu ten proceder naciągania ludzi.

ELA

UWAGA JAK SIĘ COŚ POPSUJE Z ICH WINY NIE UZNAJĄ REKLAMACJI Z TYTUŁU RĘKOJMI PIENIĄDZE WZIĘLI A INSTALACJA NIE DZIAŁA SPRAWA U RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA I JUŻ OD ROKU CISZA CHYBA POZOSTAJE SĄD

tomek

to (usunięte przez administratora) nie uznają reklamacji

ROBERT

FIRMA NIE UZNAJE REKLAMACJI TO NIEUCZCIWA FIRMA JEDNYM SŁOWEM

Czy w For Energy Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tadek

Tak dla siebie to firma która (usunięte przez administratora) ludzi. Tak działa Ala brezes blond Joanna. Mam nadzieje że trafi tam gdzie jej miejsce za kraty.

Ogłoszenie na Doradca Handlowy do For Energy Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Wojciech

Firma jest na skraju upadłości (usunięte przez administratora) mnóstwo ludzi i pracowników. Prezesem firmy jest żona Marcina K. Który jest prezesem 3SGroup Oze. Poczytajcie sie ile tamta firma (usunięte przez administratora) ludzi pobrali zaliczki i nie robili montaży. Kasę wyprowadzili. Unikajcie jak tylko możecie.

Daniel
@Wojciech

Prawda

jan przybyl
@Wojciech

miałem podobnie jak reszta poszkodowanych - najpierw placisz zaliczke potem cisza nagle ... sam sobie nie radzilem to oddałem sprawe do kancelarii i dopiero wtedy coś ruszyło - na szczęście można ich jakoś zmusić do zapłaty nawet pomimo upadłości więc moja sprawa się wygrała zostawie numer to się dowiecie jak to wygląda 503.313.318 pan wojciech kancelaria wiem że wielu innym też pomógł bo znam go z polecenia więc polecam dalej!

Mariusz

UWAGA NA TE FIRMĘ ! Kontakt utrudniony, nie wywiązują się z zobowiązań z premedytacją !! Oddali dopiero po działaniach kancelarii dziękuje wam raz jeszcze i zostawie namiar do pana Wojciecha z kancelarii który zajmował się sprawą 503.313.3I8. Polecam! Od dawna wam zalegają??

Slaw
@Mariusz

Czekam od marca, muszę zadzwonić do Pana Wojciecha

Maja

A dużo tej zaliczki się im płaci?

Bartek.

Zdaleka od tej firmy porażka pieniądze wyzucone w błoto (usunięte przez administratora)Szukajcie dobrego prawnika mi się udało odzyskać pieniądze po dobrych paru miesiącach.

Iwona
@Bartek.

A czemu uważasz, że pieniądze wyrzucone w błoto? Co się stało?

PAWEŁ

TAK KRÓTKO ZEPSUŁ SIĘ INWERTER W FOTOWOLTAICE PO PÓŁ ROKU. I NIE UZNAJĄ GWARANCJI PRÓBUJĄ NACIĄGAĆ NA DODATKOWE KOSZTY SPRAWA JEST U RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA I OD KILKU MIESIĘCY NIE MA NA RAZIE POSTĘPU CZEKAM DALEJ ZNAM PARĘ OSÓB I TEŻ Z NIMI MAJĄ PROBLEM ATO NIE DOŁOŻYLI PANELA A TO ŹLE ZAMONTOWALI ZWYKLI OSZUŚCI

MACIEK ELEKTRYKA I INSTALACJE

Robiłem dla nich zlecenie i nie popatrzyłem na ich ocene, po zleceniu okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

Małgorzata K

Nie ukrywam, iż przed końcem kwietnia nie mogłam skontaktować się z firma, ponieważ telefony były wciąż zajęte lub nie odbierane. Jednak obecnie kontakt już jest, a ja dostałam propozycje do wyboru z której jestem zadowolona. Mimo stresu z brakiem kontaktu wszystko skończyło się pozytywnie.

Janusz
@Małgorzata K

Jakie propozycje ? Teraz po 1 kwietnia ? Chyba propozycje cofnięcia czasu. A na poważnie, to na kilometr śmierdzi mi wpisem kogoś z firmý, żeby ludzie wycofywali się ze złoźonych doniesień na policję czy do prokuratury.

magik64
@Janusz

Tak jest

Ilona
@Małgorzata K

I jak, zrealizowali tę propozycję? O co w niej w ogóle chodziło?

Tadek
@Ilona

Nic nie zrealizują nie mają pieniędzy. Wyprowadzili z firmy dużo kasy, i teraz pani prezes się śmieję.

Maja
@Tadek

Jak to? Co oni niby z tą kasą robią?

Zostaw merytoryczną opinię o For Energy Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w For Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy For Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w For Energy Sp. z o.o.?

For Energy Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 79 ocen.

For Energy Sp. z o.o.