Andrzej Grabarczyk Firma Agpol

Andrzej Grabarczyk Firma Agpol

Opinie o Andrzej Grabarczyk Firma Agpol

Grójec
Zweryfikowany użytkownik

Nie kupujcie u nich u mnie tak samo wieczne przekladanie terminu i ze juz jedzie do mnie na montaż potem nie odbiera i przeklada na nastepny dzień... i tak wkolo.... stracilem cierpliwosc i zarzadalem zwrotu zaliczki.... firma rodem z PRL z takim podejsciem do klienta mam nadzieje ze karma do nich wróci.

ELA Z IRKIEM

Pan dzwonił o 17:00 że będzie, mineła 22:00 i nic

ELA
Zweryfikowany użytkownik

Witam, nie polecam firmy. zamówiłam meble kuchenne, uchwyty odpadają, szuflada za wysoka ucięta 0,5 cm zwykłą piłką, brak półki, żle wykonane szafki narożne, od stołu i blatów odchodzi oklejna. Poprawki miały być zrobione do Nowego Roku, do chwili obecnej nic nie zostało poprawione. Młodszy szef co piątek mówi przez telefon będziemy o 18-tej, 18-ta nie ma, dzwonie będziemy jutro (sobota) 11-tej. Sobota cały dzień już wyjeżdza będzie za pół godziny (ponoć z giełdy w Słomczynie), i w niedziele od nowa będzie o 12-tej. Wszystkie wekendy zapewnił mi w domu. Wczoraj wpadł na pomysł bedzie w czwartek o 22:00. Jestem załamana.

Maciej

Witam ta firma to zwykłe nieporozumienie zwykli (usunięte przez administratora) i nic więcej syn razem z Tatusiem nie polecam tej Firmy AGPOL

Marcin Borkowski

Witam nie kupujcie od nich mebli ja kupiłem i nie jestem zadowolony ze stołu odeszła okleina i nie chcą przyjechać poprawić

Borek26111984

Zostaw opinię o Andrzej Grabarczyk Firma Agpol - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzej Grabarczyk Firma Agpol