Andrzej Grabarczyk Firma Agpol

NIP: 7721041228 REGON: 590039261

Andrzej Grabarczyk Firma Agpol

Opinie o Andrzej Grabarczyk Firma Agpol

ELA

Witam, nie polecam firmy. zamówiłam meble kuchenne, uchwyty odpadają, szuflada za wysoka ucięta 0,5 cm zwykłą piłką, brak półki, żle wykonane szafki narożne, od stołu i blatów odchodzi oklejna. Poprawki miały być zrobione do Nowego Roku, do chwili obecnej nic nie zostało poprawione. Młodszy szef co piątek mówi przez telefon będziemy o 18-tej, 18-ta nie ma, dzwonie będziemy jutro (sobota) 11-tej. Sobota cały dzień już wyjeżdza będzie za pół godziny (ponoć z giełdy w Słomczynie), i w niedziele od nowa będzie o 12-tej. Wszystkie wekendy zapewnił mi w domu. Wczoraj wpadł na pomysł bedzie w czwartek o 22:00. Jestem załamana.

Borek26111984

Witam nie kupujcie od nich mebli ja kupiłem i nie jestem zadowolony ze stołu odeszła okleina i nie chcą przyjechać poprawić

Zostaw opinię o Andrzej Grabarczyk Firma Agpol - Radomsko

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzej Grabarczyk Firma Agpol