Andrzej Grabarczyk Firma Agpol

Opinie o Andrzej Grabarczyk Firma Agpol

Kama

Realizacja mebli bardzo szybka i dokładny montaż. Polecam

@Kama

Dziękujemy , zapraszamy ponownie.

Paulina

Nasza współpraca przebiegła szybko i pomyślnie , Pan od pomiaru ma fajne i nowoczesne pomysły , szybka realizacja.

@Paulina

Dziękujemy za współpracę.

W internecie pusto, więc liczę na odpowiedzi pracowników :). Jestem doświadczonym stolarzem i zostałem zmuszony do poszukiwania nowej pracy. W tej firmie jest szansa na zatrudnienie czy raczej stała ekipa pracowników pracuje?

Ursus (Mateusz) Nowy wpis

Super ekipa wykonanie też. Będę polecał wszystkim .

Mati Nowy wpis

Polecam z czystym sumieniem . Super ekipa .

Montaż oceniany na 5 od klientów to dobry wynik. A mamy tu wątku jakiegoś montażystę? Szukam pracy i byłbym zainteresowany, może się zgłoszę do firmy w sprawie pracy ale chciałbym najpierw zasięgnąć opinii tutaj na forum. Głównie mnie interesuje to co dla każdego człowieka najważniejsze czyli jakie zarobki? Umowa też nie jest bez znaczenia ponieważ najlepszym rozwiązaniem byłaby ta o pracę, jest taka możliwość?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Andrzej Grabarczyk Firma Agpol na stanowisko AGENT CELNY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Danuta

Szybko i profesnonaline polecam.

Jak wyposażony jest warsztat i w jakim stanie są pomieszczenia socjalne oraz jak z temperaturami, teraz latem i później zimą? Roboty szukam, jako mechanik, a nie chcę się artretyzmu nabawić. Pamiętam, że swego czasu, a było to ponad 5 lat temu szukali mechanika pojazdów samochodowych. Było to na umowę o pracę na okres próbny. Wciąż stosują te umowy, czy jest już od pierwszego dnia umowa o pracę na czas nieokreślony?

Ewik

Zamówiłam szafkę z szufladami. Wykonana bardzo dobrze, dopasowano nawet uchwyty do pozostałych mebli w pokoju. Jestem bardzo zadowolona.

Planuje spytać jeszcze o tę pracę montażysty dla syna, co kiedyś były tutaj ogłoszenia, że szukają. Wiadomo tylko, czy na takim stanowisku w ogóle jest możliwość pracy na część etatu? Jak ktoś się uczy jeszcze?

Kordian

Witam . Pomiar i doradztwo na 5 termin na 5 montaż na 5 . Meble wykonali i zamontowali tydzień przed upływem terminu . Niebawem wstawię foto

@Kordian

A jak jakość mebli? Wszystko ok?

Kordian
@Anna

Z mojego wywiadu wiem że robią bardzo dużo mebli . Robili także moim znajomym , u mnie wszystko ładnie się prezentuje . Będę ich polecał .

Walendów

Szybko sprawnie i profesjonalnie .!

Beata

Wykonanie faxhowe, realizacja przed terminem, przystępne ceny. Bardzo polecam:)

@Beata

To w jakim terminie uporali się z zamówieniem? I co to takiego było :) ? Pytam bo planuję meble tu kupić.

Danuta

A zadeklarowana jest gwarancja czy teoretycznie już każdy z umowy się wywiązał i nie obejmuje ona wspomnianych poprawek?

A jaki czas realizacji gwarantowali na początku?

Iwona

Meble wykonali bardzo ładnie 2 tygodnie przed terminem . Chłopaki od montażu bezproblemowo wszystko zamontowali .

Michał Wrona

Witam chłopaki przez cały dzień zamontowali u mnie dwie szafy i kuchnię .Jestem bardzo zadowolony z wykonania . Pozdrawiam Artura i chłopaków !

@Michał Wrona

Dziękujemy i polecamy się

Niki

Bardzo dobra obsługa .Meble zrobione przed terminem ,zostałam mile zaskoczona jak najbardziej na plus

Czy firma po okresie próbnym zapewnia umowę o prace ?

Aga

Nie polecam! Realizacja zamówienia kuchni trwała 3 miesiące, w trakcie których 2x przyjeżdżali poprawić spartoloną robotę - uszczerbione części szafek, szuflada dolna o innych niż ustalone wymiary czyli czekanie miesiąc na wymianę, nierówno powieszone szafki + pamiątki, czyli ułamany fragment kafelki, brudne plamy na świeżo pomalowanych ścianach i wieeeelki bałagan pozostawiony po montażu. Jedyny + to jakość mebli, ale to dlatego, że zamawiają u podwykonawcy, którego prace, a jakże, zepsuli w trakcie montażu. Dramat. Do tego brak masek i ignorowanie prośby o ich założenie oraz opryskliwa, wręcz arogancka w relacji z klientem pani (usunięte przez administratora), która jakby miała pretensje o złożone reklamacje. (usunięte przez administratora) Żadne pieniądze nie warte tych nerwów, rozczarowania i zmarnowanego czasu.

Kama

Realizacja mebli bardzo szybka i dokładny montaż. Polecam

@Kama

Dziękujemy , zapraszamy ponownie.

Paulina

@Paulina

Dziękujemy za współpracę.

@paulina kiedy była ta współpraca?

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Grabarczyk Firma Agpol - Radomsko

• Jak się pracuje w Andrzej Grabarczyk Firma Agpol?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Grabarczyk Firma Agpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Grabarczyk Firma Agpol?

Andrzej Grabarczyk Firma Agpol