Padav Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Padav Polska Sp. z o.o.

Aneta

@Obiektywny dziękuję za odpowiedź. To rzeczywiście, ważne by jako nowy pracownik móc liczyć na pomoc i czas wdrożenia się do pracy. To istotna informacja, że w Padav Polska jest taka możliwość.

Aneta

@Obiektywnywspominasz, że w firmie zaszło wiele pozytywnych zmian. Możesz powiedzieć o nich coś więcej? Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Padav Polska. Wspominasz też, że pracy trzeba się nauczyć. Ile czasu według Ciebie trwa wdrażanie się do nowego stanowiska pracy? Co może sprawiać nowym pracownikom największą trudność?

Obiektywny
@Aneta 15.09.2017 09:26

Jeżeli chodzi o pozytywne zmiany to na pewno podejście brygadzistek do pracowników szeregowych i to jest największy plus. Myślę że pracownicy szeregowi że względu na nacisk z góry zaczęli inaczej podchodzić do nowych osób. Mam na myśli pomaganie w pierwszym tygodniu pracy. Ile czasu trwa wdrożenie się do nowego stanowiska pracy to chyba zależy od każdego indywidualnie. Mi zajęło jakieś trzy tygodnie bym dała radę pracować jak inni. Ale to też nie jest regułą bo dziewczyny które pracują tam długo też nie na każdym kodzie umieją pracować na czasie z normy ale to nic takiego. Dyrektor nie zwraca zbyt dużej uwagi na kilka pauz dziennie bo to nie możliwe by pracować bez pauz choćby z tego względu że trzeba czasem wymienić faszete... Praca niestety jest monotonna ale niektórzy to lubią.

Obiektywny

Pracowałam tam prawie 2 lata na pewno dużo się zmieniło na + nad wieloma rzeczami firma musi popracować ale wspominam pracę tam dobrze. Były lepsze i gorsze dni jak wszędzie. Co do brygadzistki wiem z doświadczenia że można się porozumieć. Nawet jak się zajdzie za skórę daje kolejną szansę. Co do czasów trzeba się nauczyć na nich pracować więc jeśli ktoś wypowiada się po tygodniu pracy to nie dziwne że nie nadąża.

aliada
@Obiektywny 14.09.2017 21:14

Witam, czy mogę prosić o kontakt (znajoma będzie pracować w tej firmie) i ma parę pytań. mój meil: aliada@interia.pl

Aneta

@UNIK a Ty jak oceniasz pracę w Padav Polska? Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy?

Aneta

@Lolarozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi komentarzami na temat firmy. Chętnie dowiemy się więcej o tym co Ty myślisz o firmie jako pracodawcy. Mogłabyś wymienić to co uważasz za plusy pracy w Padav Polska? Takie merytoryczne komentarze mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy i trafiły na ten wątek szukając dodatkowych informacji.

Lola

Zgadzam się z tym w stu procentach i niech pan nie obraża ludzi którzy tam pracują

normalny

witam szczerze odradzam pracę w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] W czasach koniunktury to wstyd dla naszego państwa że jeszcze jakiekolwiek osoby dobrowolnie się rekrutują do tego obozu pracy. Jestem pewny że więzniowie obozu koncentracyjnego Auschwitz- Birkenau mieli lepsze warunki pracy od tego co tam zobaczyłem. Pracownicy aby zdążyć zamontować masę kabelków muszą po nie biegać niczym sprinterzy na mistrzostwach świata w lekkoatletyce jeśli tego nie robią to sie nie wyrabiają i tablica sie obraca i wtedy przychodzi nie wychowana brygadzistka która cie potraktuje jak zero i się tak na ciebie wydrze jakbyś conajmniej zabił jej córkę. A czasami człowiek po 5 godzinach biegania jest już zmęczony i może sie opóźnić o 5 sekund. Niestety ona tego nie rozumie. Oczywiści e sama nie potrafi pokazać jak to zrobić bo sama tego nie potrafi. Ludzie pracujący tam po roku dwóch mają zwyrodnienia stawów złamania. Szczerze odradzam przed podjęciem najgorszej decyzji w życiu i mam nadzieje że mój post uratuje chociaż jedną osobę przed tym miejscem. I najgorsze ze to ludzie ludziom zgotowali ten los.

@normalny 15.05.2017 13:10

Szanowany Panie "normalny". Dlaczego nie pisze Pan o sobie i swojej pracy i obowiązkach a tylko opisuje szczątkowe obserwacje pracy pozostałych osób? Dziwią mnie Pana opinie, gdyż z Padavem współpracuję wiele lat i widzę ile się zmieniło na plus. Wnioskuję, iż pracuje/pracował Pan krótko bo nie jest Pan w stanie realnie ocenić zmian, które nastąpiły. Łatwiej anonimowo oczerniać pracodawcę niż przyjść do biura i osobiście "wylać" swoje pretensje. Ponownie powtarzamy, że wszelkie przejawy mobbingu powinny być zgłaszane do agencji lub biura Padav z koniecznością wyciągnięcia konsekwencji. Dlaczego wspólnie nie możemy starać się polepszać warunków pracy tylko krytykować anonimowo? Jednak z obozem mocno Pan przesadził. Nigdy Pan tam nie był, więc proszę nie godzić w pamięć osób, które tam zginęły. Ciekawe czy tak samo by Pan pisał gdyby Pan rzeczywiście się znalazł w takim obozie. Życzę Panu Miłego Dnia Pozdrawiamy Gi Group

UNIK
@normalny 15.05.2017 13:10

internauto "normalny" Dawno tak sie nie usmialam-plus dla Ciebie za poczucie humoru ;) Wyobraznia, porownania MEGA :D jak najbardziej pozytywny- z poczuciem humoru- komentarz! pracuje tu sporo, niedlugo dorobie sie garba ale pracuje-nie jak w obozie. pozdrawiam

Lola

Dba o swoje dobre imię i imię pracownika a widocznie nie jest tak źle a że pozostałe opinie są dobre to chyba o czym świadczy haha haha?☺

hahaha

Widać, że firma dba o swoje dobre imię. Bardzo szybko zniknęły poprzednie opinie na temat brygadzistki jak i firmy. Pozostałe są tylko pozytywne. Zastanawiające, prawda ???? Może w internecie się wybielicie, ale na zakładzie już nie !!!

Dyrektor

Witam Mysle, ze wiele rzeczy pewne osoby nie widza. Wiekszosc ludzi potrafi narzekac, ale nie potrafi nic zaproponowac. Kazdy potrafi krytykowac i kryc sie za anonimowoscia sieci, ale nie potrafi o tym powiedziec glosno na forum a przynajmniej do konkretnej osoby. Wiele rzeczy jest poprawionych nad pozostalymi pracujemy, ale widzi sie tylko to co jest nie dobre. Nikt nie jest doskonaly i mysle, ze nie jednokrotnie osoba ta ktora tak sie zachowala(wydarla sie) po pewny czasie uswiadomi sobie to i naprawi. Kazdy z pracownikow ma prawo byc godnie szanowany i kazdy ma prawo na to zareagowac. Ale warto zastanowic sie czy to jest normalne aby ktos za kogos wykonywal jego prace. Jesli osoby nieprodukcyjne nie moga sie wyrobic to nie bylo nigdy sytuacji aby ktos zabronil wziasc inna osobe do pomocy. Nie warto oceniac kogos innego ile ma pracy, poiewaz kazdya sowje obowiazki. A jedny z obowiazkow Brygadzisty jest pilnowanie aby produkcja pracowala, a linie sie nie zatrzymywaly. A dyrekcja je z tego rozlicza. I kiedy linia sie zatrzymuje lub brak jest czegos to misza zareagowac. A jesli one tego nie zrobia to zrobi to ktos inny. Jesli ktos uwaza ze lepiej sie nadaje na to stanowisko i lepiej by sobie poradzil to zapraszam, aby zglosil swoja kandydature do biura. Jest zawsze otwarte i nikt jeszcze nie byl z niego wyrzucony. A co do szacunku, to przyznaje racje ze powinien byc, ale w stosunku do wszystkich, do jednej jak i do drugiej strony. Krzyk napewno tutaj nie pomoze, ale tak jak to ktos napisal wczesniej, spowodowany jest on stresem jak i obowiazkami. Mysle, ze w/w osoba duzo sie zmienila i moga to powiedziec osoby ktore bardzo dlugo z nia pracuja. A kiedy krzyczy, poprawia to znaczy ze jeszcze jej na kims lub czyms zalezy. Gorzej jak przestanie to robic... Biuro jest zawsze otwarte, aby swoje sugestie zglosic lub rozwiazac niejasnosci. Pozdrawiam Dyrekcja

Ela

Napewno masz racje co do tego faktu, ale myślę, że powodem jest stres i dużo obowiązków. Warto pomyśleć co by było gdyby ktoś był na jej miejscu. Powinna przeprosić jeśli dojdzie do niej, że krzyk nie pomoże. Myślę że za dużo pracy i obowiązków.

Aneta

@mira a Ty na jakim stanowisku pracujesz w Padav Polska? Co więcej możesz powiedzieć o tym jakim pracodawcą jest firma?

Gi Group

Dla zainteresowanych pracą! Są zatrudnienia w Padav. Z uwagi na dużą ilość zamówień potrzebujemy 10 nowych osób. Zapraszamy do biura Gi Group na Tysiąclecia 4/3 w Radomsku.

ewa

Czy ktoś wie,czy teraz będą jakieś przyjęcia dla kobiet w którymś z zakładów w Radomsku lub poza Radomskiem ale żeby był transport zapewniony.Będę wdzięczna za informację.Pozdrawiam.

@ewa 10.01.2017 13:02

Zapraszamy do naszego biura na ul. Tysiąclecia 4/3 celem zapoznania z aktualnymi ofertami pracy.

poszukująca

Wie ktoś może czy będą w tym roku jeszcze przyjęcia do tego zakładu w Dobryszycach.Jeśli tak to gdzie można złożyć CV żeby się tam dostać.

@poszukująca 15.11.2016 12:41

Dzień dobry, Zatrudnienia nowych osób dopiero w pierwszym kwartale nowego roku. Cv można dostarczyć zarówno do agencji Gi Group na ul. Tysiąclecia 4/3 w Radomsku lub dostarczyć bezpośrednio do firmy Padav. Pozdrawiamy

aga

Witam.Czy ktoś teraz pracuje,lub pracował ostatnio w Padav na Bloku Dobryszyckim i może mi napisać jak ta praca tam wygląda na czym polega,tak mniej więcej oraz jak jest z atmosferą panującą w tym zakładzie zakładzie.Będę wdzięczna za każdą opinię. Pozdrawiam.

as

tak polska mentalnosc gdyby nie ona to robiła bys za miske ryzu

Mela

Ja uwazam ze jesli mnie cos nie pasuje to sie zwalniam i zmieniam na lepsze, a nie narzekam i siedze dalej. Jest takie powiedzenie: Wszedzie dobrze gdzie Nas nie ma. Gdy ja chce cos wiedziec lub potwierdzic to ide do dyrektora i pytam. Nie mam z tym problemow. To moje prawo. Ale my wolimy karmic sie plotkami ì nakreca atmosfere. Niech te co narzekaja to sie zwolnia to bedzie wiecej pracy dla innych. Temat podwyzek jest prosty, inne firmy dzisiaj daja pare groszy wiecej bo im brakuje osob i tym przyciagaja nowych a od stycznia czy marca i tak osoby by to mialy. Bedzie pare groszy wiecej to ja sie ciesze a nie wybrzydzam. Polska mentalnosc...

pracująca

Zacznijmy od tego czy owa firma będzie istniała po nowym roku, bo póki co to wygląda jakby się mieli zwijać. Podwyżki, premie i przyjęcia do firmy??? Piękne bajki opowiadają, sam Andersen by się nie powstydził.... Z agencji do agencji i tak w kółko, jak na linii...

He he bedziesz miał podwyżkę najniższej krajowej na 12 zł a od marca na 13. W tym zakładzie nawet premiera na święta nie dostaniesz a co dopiero podwyżke Tak pod firmę też cię na pewno wezmą. Może w agencji ci obiecali że poroku dostaniesz umowę pod firmę. ..??innym osoba też tak obiecywali 3 lata temu...

q

Za sobotę masz placone100%. Nawet jeśli nasz urlop bezpłatny to lepiej na tym wyjdziesz niż mieli by ci pokryc sobotę za bezpłatny piątek. Wystarczy sobie przeliczyc!Kiedyś już o to toczyly się wojny.

@q 08.11.2016 18:59

Nie wiem jak to liczysz ale logicznie patrzac gdy masz zaplacona sobote 100% a inny dwa dni wolne, lub gdy za sobote pokryja Ci 2 dni urlopu to masz to samo zaplacone. A nawet jezeli srednia do wyliczenia urlopu jest nizsza, a w wiekszosci wypadkow tak jest to wziecie urlopu mniej sie oplaca. A gdy wezmiesz dni urlopu bezplatnego to napewno jest to samo. Wazne aby byla praca i placili. A z tego co slyszalem to od stycznia beda podwyzki. Co i ile nie wiem, ale takie sluchy chodza ze ok. 1 PLN na godzine. Sluszalam tez ze od nowego roku zaczna powoli przyjmowac bezposrednio do firmy. Zobaczymy jak to jest.

Mela

Nadgodziny. Co do chorej logiki to masz racje ze to strata czasu i pieniedzy. Jednak mysle ze i tak lepiej na tym wyjdziemy jak z nadgodzin pokryjemy urlop w piatki jesli beda wolne. Wtedy za sobote naprzyklad zostanie jeszcze pare godzin do zaplaty. Nie ma co narzekac. Trzeba miec nadzieje ze sie poprawi. Aby praca byla.

Ktosktos

Z jednej strony kto chce iść zobaczyc jak jest naprawde niech idzie i sie przekona jak jest naprawde. Jezeli chodzi o zarobki na sam poczatek daja duzo jak na kogos kto nie ma zalozonej rodziny. Lecz pozniej juz coraz mniej. Checi ludzie maja,ale czegos zawsze brakuje!! Albo kabli nie ma albo jakiegoś komponentu i piatki sa wolne ! Bo po co przychodzic? I w taki o to sposob wykorzystujemy urlop o ile ktoś go wgl ma! A i co najwazniejsze tam nie ma umowy o prace! Tylko z agencji do agencji rzucaja i po 18 miesiacach podwyzka w wysokosci 50 groszy, masakra!!! A o atmosferze wole nie mówić. Idzcie i sie przekonajcie sami :) i liczcie sie z tym, ze sa tez ukrainki ktore sa lepiej traktowane od nas

jaja
@Ktosktos 02.11.2016 21:51

Albo się przychodzi na swoją zmianę i okazuje się, że nie ma co robić i rzucają człowieka jak szmatę z linii na linię, podkręcają czas nawet, jak się pierwszy raz jakiś kod robi. Piątki robią wolne, ale w soboty to już nie. Chora logika zarządzających. I jeszcze coś - na zewnątrz jest tak ciemno, że człowiek nie widzi, gdzie idzie, bo ramach oszczędności najlepiej jest pogasić wszystko.

a tak w ogóle tyo czy padav posiada swoją stronę internetową? tak przyznam szczerze że usilnie szukam jej od jakiegoś dłuższego już czasu i znaleźć jej nie mogę - jakbyście dali namiary to byłabym bardzo wdzięczna

Gi Group

Jeśli chodzi o stawki.. Każdy pracownik tymczasowy zatrudniony przez Agencję Pracy Gi Group, otrzymuje po wypłacie wynagrodzenia pasek z wyszczególnioną kwotą netto. Pracownicy różnicowani są stawkami pod względem stażu pracy, wysokością premii przyznawanych jednorazowo (za jakość, obecność w pracy i efektywność) w miesiącu. Każdy pracownik ma również inną podstawę do wypłacenia za urlop i chorobowe. Osoby zgłaszające wątpliwości co do wypłaconego wynagrodzenia, mają dokładnie rozpisane składniki wynagrodzenia co pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości. Zgodnie z Polskim prawem, za pełen przepracowany miesiąc pracownik musi otrzymać najniższą krajową tj. około 1355 zł netto/miesięcznie. Nawet my jako Agencja musimy tego przestrzegać.

On

Proszę Cię kto tam dba o pracownika. Tam tylko normy się liczą. Nawet jak się wyrabia te normy to nic z tego nie ma marne grosze i premie śmieszne.Z tego co wiem to odchodzą starzy i najlepsi pracownicy więc o czymś to świadczy. Nawet nie są w stanie zatrzymać tych osób, więc nie mów mi że dbają o swoich pracowników!!!!

@On 09.10.2016 23:30

Podpisuję się pod tą opinią. Starzy pracownicy odchodzą. O czymś to świadczy, prawda? Czyżby statek tonął ??? Zarobki są tak niskie, że niedługo ekwiwalent za pranie będzie wyższy niż premia. Normalna kpina.

Padav
@111 13.10.2016 22:13

Witam, rotacja osób w zakładach pracy jest koleją rzeczy; każdej pracy towarzyszy wypalenie i chęć zmiany. jeśli chodzi natomiast o zarobki, są one porównywalne do innych zakładów pracy w Radomsku.

ela

Niestety tak nie jest. Są różne stawki, chociaż każdy pracuje tak samo. Agencja nie udziela odpowiedzi na pytania o to rozgraniczenie, jak i nie przyznaje się ile tak naprawdę zarabiamy netto. Ciekawe kto się przyczynia do takiej sytuacji ??

Ona

Pracowałam w tej firmie nie byłam najgorszym pracownikiem wyrabiałam normy co kazali to robiłam, ale atmosfera jest tragiczna, nie chodzi mi o Panie z produkcji bo są sympatyczne, lecz o brygadzistki szczególnie o K która myśli że jest fajna i że bycie wrednym to najlepsza metoda na zmobilizowanie pracowników, nie idzie na rękę z ludzmi tylko zeby im na złość zrobić (może miała trudne dzieciństwo). nie polecam tej firmy nikomu. Pozdrawiam

Ja
@Ona 29.09.2016 10:41

Kogo masz na myśli pisząc K?

Takajedna
@Ona 29.09.2016 10:41

Pani K w cale nie jest taka zła jak ją opisujesz. Gdyby wszystkim na wszystko pozwalała to by był jeden wielki burdel... Musi trzymać trochę rygoru w pracy. Ale prywatnie to bardzo miła kobitka i wyrozumiała. Przyjdzie pośmieje się. Naprawde jest spoko. Każdy czasem ma prawo się zdenerwować. A stwierdzenie że "nie miała dzieciństwa" jest nie stosowne i przede wszystkim to nie nasza sprawa nawet jeśli by tak było... Nie raz dostałam od niej opr. ale nie mam do niej żalu o to bo jeśli ma racje to niech opie**** a jeśli racjii nie ma to najlepiej jej to powiedzieć.

kasia

Witam czy wie ktos moze kiedy beda przyjecia do Padav.podobno jest otwprzpna nowa hala wiec moze beda potrzebowac ludzi.bo juz dawno nie bylo ogloszenia z tej fabryki

###

Nie na każdej linii jest stawka 12,50. Agencja się zarzeka, że wszyscy mają taką samą, ale jak właśnie się wydało są równi i równiejsi. Jak miło dla tych, co mają tylko 11,50. Niby nic, ale przez miesiąc się uzbiera....

Iga

Jesli pracowalas nie caly miesiac a tylko 3 tygodnie bo byl jeden tydzien wakacji i poszlas na zwolnienie a nie na urlop to czego oczekujesz??? Nie rozumiem czasami tych wypowiedzi. Zarobki sa jakie sa. Nie za duze, ale przychodzac ma sie 12,50 na godzine + premia. Jest dojazd darmowy do firmy. Mozna sie dogadac jak sie potrzebuje wolnego lub aby sie zamienic na zmiany. Mysle ze wiele z osob tutaj sie wypowadajacych nie pracowala w innych zakladach. W Radomsku napewno sa miejsca gdzie mozna lepiej zarobic, ale albo na czarno, albo jest rygor a jak sie spoznisz kilka razy do pracy lub zbyt czesto bierzesz wolne bo masz chore dziecko to Cie zwolnia. Tutaj chociaz jak sie starasz to mozna sie zawsze jakos domagac. Pracuje kilka lat i widze ze jest o wiele lepiej niz kilka lat temu.

jadzia

Odpowiednie zarobki?? Dobre sobie - kolejny miesiąc, kolejna mniejsza wypłata. No nic, tylko tam pracować za grosze..... Jeszcze trochę, a ten zakład padnie, bo coraz więcej ludzi ucieka z niego, a nowych chętnych jakoś nie widać.

###

Gościu, pracujesz tam, ze tak głupio gadasz?? Przyjdź i się przekonaj jak jest tutaj fantastycznie, bo takimi domysłami to sobie można...

anet

Praca w padav -odradzam!!! to jest wyzysk ludzi w biały dzień! Atmosfera tragiczna! może w końcu prezes zobaczy jak pracują brygadzistki i coś z tym zrobi!!

@

11.50 zł na godz. srednio wypłata wychodzi ok 1600 zł z premią. w soboty bardziej opłaca sie przyjsc bo płacą setkami. ogólnie to gdzie by sie nie stało na linii to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzeba zapierda... umowa jes tprzez agencje pracy wiec dłuższej umowy niz kilka miesiecy nie dostaniemy.

ona

Jeśli ktoś ma zamiar przyjść tu pracować, to niech się dobrze zastanowi. Atmosfera jest gorzej niż zła, wieczne czepianie się o wszystko i traktowanie człowieka, jak śmiecia. Zachowanie brygadzistek jest dalekie od normalnego i szkoda tylko, że dyrektor nie ma o tym pojęcia, co się dzieje poza jego gabinetem. Co do zarobków-z miesiąca na miesiąc płacą coraz mniej, a stabilność zatrudnienia jest taka, że jak się krzywo spojrzysz, to możesz na drugi dzień już nie pracować. Szczerze odradzam i nawet darmowy dojazd nie jest już żadną zachętą.

pp

Czyli raczej szanse nikłe zeby pracowac przez wakacje w Padav w tym roku?

nadia

Może ktoś Wie gdzie w Radomsku przyjmują kobiety do pracy,czy są jakieś fabryki gdzie są przyjęcia albo poza Radomskiem ale z transportem zapewnionym. A może są jakieś agencje pośrednictwa pracy które wysyłają do pracy za granicą jest coś takiego w Radomsku,bo ja nie słyszałam a myślę że mieli by duzo chętnych.Pozdrawiam.

pdv
@aga 29.06.2016 21:25
Czy ktoś wie czy w najbliższym czasie będą przyjęcia do Padav i czy jest zapewniony transport do pracy....

Witam, w okresie wakacyjnym jest mniej przyjęć, mimo to zachęcamy do zgłaszania się do nas osób chętnych do pracy; sytuacja może się zmienić; CV można przesyłać na adres mailowy: nina.kraszkiewicz@padav.com Padav zapewnia transport z Radomska i z Gorzkowic-Kamieńska-Gomunic.

@aga 12.05.2016 12:35
Hej czy zaczął ktoś pracę niedawno w Padavie i może mi powiedzieć czy nadal jest tak beznadziejna atmosfera jak kiedyś....

To zależy kiedy Pani pracowała. Przez ostatnie kilka miesięcy sporo się zmieniło. W naszej opinii na lepsze. Jednak dopóki się Pani sama nie przekona to nie będzie Pani miała opinii jak było a jak jest.

maja

Witam,czy ktoś pracuje teraz lub pracował w ostatnim czasie w fabryce na Bloku Dobryszyckim i może mi powiedzieć jak warunki pracy czy coś się poprawiło,jeśli chodzi o traktowanie pracowników,bo wcześniej słyszałam wiele negatywnych opinii,interesuje mnie to ponieważ niedługo odbędzie się spotkanie dotyczące pracy właśnie w tym zakładzie i nie wiem czy warto.Z góry dziękuję za wszelkie informację.

@maja 22.04.2016 17:03

Jest o wiele lepiej jak kiedyś ludzie którzy piszą takie opinie o tej firmie to bzdury wcale nie traktują ludzi źle niestety przychodzimy do pracy pracować a nie leżeć ani rządzić od rządzenia są tam osoby a Brygadzistki nie są takimi osbami za jakie je tu opisujecie a opinie łatwo każdemu zepsuć napewno idzie z każdym się dogadać też są ludźmi Dyrektor też się stara zmienić dużo w tej firmie ale odrazu Rzymu nie zbudowano a warto chyba każdemu dać szansę a opisując w ten sposób to kazdej firmie i osobie można popsuć opinie a każdy sądzi według siebie ps jak się komuś pracować nie chce to o każdej firmie lub pracodawcy i przełożonych będzie pisał źle a jeszcze nigdy nikt nikomu niedogodził wiadomo że są plusy i minusy jak wszędzie bo niema niczego nikogo idealnego

@maja 22.04.2016 17:03

@poszukująca pracy 21.04.2016 17:10
Witam,a czy posiadają Państwo oferty pracy dla kobiet czy tylko dla mężczyzn.

Miejsca pracy są głównie dla kobiet, ale są także pojedyncze stanowiska dla mężczyzn.

@Gi Group 23.04.2016 22:50

Zapraszamy do naszego biura. Adres powyżej w poście. Odpowiemy na wszystkie pytania i dodatkowo osoby chętne umawiamy na spotkanie na terenie Padav.

pdv

Nadgodziny w soboty są wypłacane 100% - w przypadku gdy jest inaczej prosimy zgłoszenie konkretnych przypadków do biura Padav. osoby podejmujące zatrudnienie zgadzają się na stawkę 11,50pln, natomiast jeśli coś zostało "zabrane" prosimy o informację.

@pdv 06.04.2016 13:23

Podpisujemy się pod informacją od pdv. Karty pracy są do wglądu są u nas i w Padav. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do wypłaty zawsze prosimy to zgłaszać do agencji lub w biurze Padav. Zapisy na karcie pracy przedkładane są w razie kontroli inspekcji pracy. Proszę pamiętać, że stawki są brutto i pracodawca musi rozliczyć nietylko swoją część składek ale również zobowiązany jest do rozliczenia składe, którą pokrywa pracownik.

Podwyżka o 50 gr brutto, to naprawdę super motywacja do pracy w tym obozie. Nie czarujmy się, ale zawsze nam coś zabiorą, podobnie, jak te niby 100% za soboty.

ja

Jesli masz 30% dodatku za nocki to gratuluję. Za nocki jest 20%

jola

Ciezko napewno jest. I tu masz racje. Ale stawka ktora juz proponuja nie jest nizsza niz gdzie indziej. Teraz na wstepie placa 11,50 na umowie o prace a nie jak w innych miejscach na umowe zlecenie. Gdzies wiecej placa?? Maja dojazdy??? Kto chce szukac dziury w calym to znajdzie. Jest teraz wiecej pracy i jest praca w sobote ale tylko 6 godzin i tylko pierwsza zmiana. Ale placa nadgodziny 100% tak ze mozna zarobic dodatkowo. Jesli sa nocki i jak dobrze wiesz to nie wszyscy tylko tam gdzie nie ma wydajnosci, to jest dodatek za nocke 30% i pracuje sie od 22.30 do 5.50 czyli 7 godzin 20 minut a placa za 8 godzin. To zle?? Ja sama wole pracowac w nocy bo wtedy wiecej zarobie a w dzien sobie pozalatwiam inne sprawy. Jesli ktos chce pracowac i nie boi sie ciezkiej pracy a przy tym mysle ze atmosfera nie jest najgorsza to napewno sie odnajdzie. Jak sie dojdzie do wprawy to i nie jest najgorzej.

mira
@jola 02.04.2016 14:32

nieprawda, bo 13/godz.

ela

Praca tam to jakaś porażka. Brygadzistki same nie wiedzą do końca, co i kto wpina, jakby je ustawił, to pewnie by się pogubiły, a od nas wymagają szybkiego tempa. Płacą marne grosze, system niby 2 zmianowy a cisną o nocki i soboty pracujące. Robisz na umowie podpisanej z agencją i nie ma szans na przejęcie przez firmę. Jesteś białym murzynem, który ma zapier... i się nie odzywać. Po jakimś czasie widać, że niektórym funkcja uderzyła do głowy i za wysoko się noszą. Czasy niewolnictwa wróciły.

iza

Byłam pracowałam i nie polecam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za najmniejsze pieniądze nawet nie jest to najniższa krajowa.

Zostaw opinię o Padav Polska Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Padav Polska Sp. z o.o.