Fabrizio Garofalo Gieffe Impianti Polska

NIP: 7251978379 REGON: 100543513

Fabrizio Garofalo Gieffe Impianti Polska

Opinie o Fabrizio Garofalo Gieffe Impianti Polska

moja kasa

Tak i moja kasa tam jest. normalne jaja. tylko patrzec jak ucieknie i zostawi ludzi ogoloconych. hehe. a sadu to on sie bac nie musi bo przeciez jest obcokrajowcem. pozdrawiam

Zostaw opinię o Fabrizio Garofalo Gieffe Impianti Polska - Radomsko

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabrizio Garofalo Gieffe Impianti Polska