Opinie o Padav Polska w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Padav Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Padav Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Padav Polska w Radomsko

T.W. Nowy wpis

Witam. Ja pracuję tu od roku i w tym czasie zauważyłem że rzeczywiście jest wiele rzeczy które powinno się poprawić lub nawet całkowicie wyeliminować ale nie sądzę aby wytrząsanie się na forum mogło w tym pomóc, nawet jeśli ktoś miał dobre intencje. Moim zdaniem jeśli problemy są wewnątrz firmy to również wewnątrz firmy powinny być omawiane i rozwiązywane. Potrzebna jest dobra komunikacja, współpraca oraz feedback. Co do warunków na produkcji, nie odniosę się do innych komentarzy ponieważ nie pracuję na produkcji, trudno zatem abym oceniał jak się tam pracuje. Według mnie najlepiej przyjść popracować jakiś czas i samemu ocenić jak jest. Przy okazji swojego wpisu zwracam się z prośbą do administratorów portalu GoWork.pl o usunięcie kilku fragmentów z komentarza zamieszczonego przez użytkownika "Misia". Kilka zdań w pierwszym akapicie tamtejszego komentarza nie tylko nie odnosi się merytorycznie do warunków pracy w firmie lecz w sposób bezpośredni i dotkliwy godzi w sferę osobistą wymienionych tam z imienia dwóch osób. Zamieszczanie tego typu treści jest zachowaniem niewłaściwym, szkodliwym i zasługującym na potępienie.

Xx

Jaka atmosfera panuje w zakładzie?

Xy
@Xx

Atmosfera ogólnie dobra ale jak w każdej firmie z jednymi osobami będzie ci sie pracowało lepiej a z innymi gorzej. Jak np. podpadniesz z czymś u mechanika Karola bo coś zepsujesz to nie zdziw się jak cie od (usunięte przez administratora) i szmat wyzwie tak żeby cały zakład to słyszał

Ania Nowy wpis
@Xy

Kierownictwo toleruje takie zachowania?

Xy Nowy wpis
@Ania

Kierownictwo (a konkretnie dyrektor zakładu) toleruje to i wiele innych rzeczy które w innych firmach są nie do pomyślenia. (usunięte przez administratora)

Dlaczego nie polecacie tam pracy? Jakieś konkrety ?

Pszczółka Nowy wpis
@Marcin

Niskie zarobki, 3 zmiany, umowa przez agencje, w lodówce na jadalni pleśń i grzyb. Praca uciążliwa, stoisz 8 godzin i wpinasz jakieś kabelki, bolą od tego palce. Magazynierzy święte krowy, szczególnie ten jeden nowy, doprosić się go o cokolwiek graniczy z cudem, często czuć od niego alkohol i rzuca do dziewczyn zboczone teksty. Połowa pracowników to ludzie z różnych części świata, Ukraina, Indie, Afryka. Częsta rotacja, co kilka tygodni ktoś odchodzi

......

Moje komentarze zostawie tylko dla siebie. Jedno napisze, pracować tu nie polecam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Padav Polska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Radomsko
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Operator kalmara
ERONTRANS SP. Z O.O
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy (СD)Praca na produkcji / Робота на виробництві
Radomsko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Padav Polska - Radomsko

• Jak się pracuje w Padav Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Padav Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Padav Polska?

Padav Polska