Tados Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Firek

Radomsko

Opinie o Tados Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Firek

John

Mój drogi Adolfie pracuję już drugi rok , bardzo się bałem ponieważ jestem młodym kierowcą , ale z perspektywy czasu widzę , że ty nie masz pojęcia o firmie ponieważ masz błędne dane , co do szefa jest wymagający ponieważ lubi jak samochody są posprzątane i o nie dbasz , odnośnie stawek to jest umiarkowanie od 3500 do 5000 w zależności jakie trasy . Powodzenia w innych pracach .

adolf

10 lat temu tam pracowałem ostatnio byłem na rozmowie o pracę za kierowce. Tak jak kiedyś tak samo i dziś Firek bardzo słabo płaci jazdy mało większość praca fizyczna( praca na produkcji, malowanie płotów, sprzątanie itd) za jazdę płaci 10zł na godz. a za prace fizyczna 8zł Do tego trzeba się urzerać i to bardzo z młodym szefem.

Zostaw opinię o Tados Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Firek - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tados Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Firek