Opinie o Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. w Warszawa Siedmiogrodzka 9

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. w Warszawa Siedmiogrodzka 9

Norman Nowy wpis
Inne

@Iksińska Możesz podpowiedzieć czy aktualnie są jakieś szanse na pracę w firmie? Na jakich zasadach opiera się praca?

Iksińska Nowy wpis
Pracownik

Pracuje w Budimeksie Nieruchomości już 3 lata i jestem zadowolona. Mamy benefity, dużo szkoleń i bardzo fajnych ludzi.

Maciek Nowy wpis
Inne

@kierownik a jakie są twoje obowiązki?

kierownik Nowy wpis
Inne

Może nie jest idealnie ale nie słyszałem żeby taka firma istniała, ja w każdym razie nie narzekam!!!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
Gdańsk
RWS Investment Group Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
Warszawa
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
(21 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Warwara

Kolesiostwo. Zatrudnianie rodziny i znajomych, np. Zatrudniony jest synuś prezesa. Taki jest biedny nieboraczek, że musiał wziąć udział za darmoszkę w telewizyjnym programie wnętrzarskim i urządzili mu pokój dla dzieci. Tatuś nie mógł potrząsnąć kiesą? Synuś mógłby coś ze sobą zrobić bo młody facet a mógłby grać krasnoluda bez charakteryzacji.

Bogdan

W centrali powszechny stalking. Dwudziestoparoletnia sekretarka która nie umie jeść przy stole wprowadza nowe zasady savoir vivre, np. Uważa że osoby w wieku 50+ pierwsze powinny mówić jej dzień dobry. A jak nie, jest jawnie wroga, nie odzywa się tygodniami, utrudnia wykonywanie obowiązków. Kierownictwo udaje że nic nie widzi. Współpracownicy potrafią na siebie krzyczeć. Bardzo niemiła atmosfera w biurze.

gość

Opinia dotyczy oddziału w Krakowie. Młode osoby zatrudniane sa na umowy zlecenie trwające kilka miesięcy, które jest przedłużane co chwile na kolejne kilka miesięcy. Firma nie zapewnia absolutnie żadnej stabilnosci zatrudnienia i nie daje mozliwości zdobycia choćby umowy o pracę, co przeczy informacjom że jest to przyjany pracodawca. "Kadra zarządzająca" BOK (a wlaściwie jedna osoba) raczej nie powinna kierować zespołem ludzi, bo każda rozmowa kończy się tym że trzeba się cieszyć, że w ogole chcą Cie w firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ekstra

zazwyczaj szuka się winnych w firmie, ale chyba każdy wie, że nad taką inwestycją pracuje wiele firm, nie tylko developer czy agencja nieruchomości. :)

Kasia

Kolejny raz powtórzę - Inwestycja pod słońcem warszawa bemowo - nie warto, nie polecam, na początku obiecują złote góry, pomiędzy blokami ma być 40m i parkingi dla samochodów, potem w rzeczywistości okazuje się, że jest 18 m i nie ma parkingów, deweloper wszystkich zbywa, na odpowiedź na maila czeka się do dwóch tygodni, nie można wejść do gotowego budynku, rzekome komórki okazują się być przegródkami zabudowanymi na wysokość 2m. Dobra sława i tyle, tragiczne podejście do klienta, same obietnice bez pokrycia, wizualizacje i makiety rubieżne z rzeczywistością. Jeśli chcecie poczytać więcej, wejdźcie na forum osiedla Pod słońcem, sami niezadowoleni klienci.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii