Opinie o Casus Finanse w Wrocław

Z historią sięgającą 1898 roku, Grupa Lindorff jest największym europejskim dostawcą kompleksowej usługi zarządzania wierzytelnościami. Lindorff Polska oferuje działania prewencyjne oraz monitoring zobowiązań nieprzeterminowanych, scoring oraz monitoring należności przeterminowanych, windykację polubowną biurową oraz terenową, kompleksową obsługę prawną, usługi z zakresu wywiadu gospodarczego i detektywistyki oraz nabywanie wierzytelności. Grupa Lindorff specjalizuje się w obsłudze firm z rynku finansowego, przede wszystkim banków i towarzystw ubezpieczeniowych i zajmuje w tym obszarze pozycję lidera w Europie. Obecnie zatrudnia 4300 pracowników w 13 krajach. Siedziba główna znajduje się w Oslo w Norwegii. W 2015 roku Grupa Lindorff osiągnęła przychód netto na poziomie 534 mln € (475 mln € w 2014 roku).

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casus Finanse w Wrocław

lato

na wiecznych wakacjach chyba:))))))))))))))))))))))))

nowa

a gdzie jest stary zarząd w tej firmie?

zniecierpliwiona
@nowa

A jakie to ma znaczenie dla Ciebie?

terenowy

Znam faceta od szkolen terenowych,naprawde sppoko gosc!ma poczucie humoru i stara sie naprawde pomoc.bez. jego pomocy niektorych by moze juz tu dawno nie bylo w firmie.

tez terenowy
@terenowy

i co z tych wspaniałych, merytorycznych, okraszonych humorem szkolen, skoro zlecenia to g. ? docieralność w granicach błędu statystycznego. wykonywanie zleceń na dzialalno sci itd

wolny
@tez terenowy

tak jak juz to padło w komentarzu wyżej, nie masz łańcucha przy nodze.

też terenowy
@wolny

racja, o ile firma nie oszukuje. a usuwanie zapisów o błednym adresie/wyprowadzce czy innych inf. wskazujących, że wizyta jest jedynie generowaniem kosztów DLA WINDYKATORA (a nie dla nich. latwo placic z czyjejś kieszeni )jest oszukiwaniem. sama idea rzucania ochłapów (na WB ida już tematy przemielone) jest dla lindorfa wygodna. zero kosztów, zero ryzyka. a ponieważ lindorf szuka jeleni...to niech ludzie mają świadomość na jakich zasadach odbywa się współpraca. nie informuja: "mamy gowniane tematy, przemielone przez iles podmiotów, sluchawki itd.usuwamy inf. z bazy. ty gląbie na działalności ponoś koszty i może coś wyrwiesz. a wtedy my odpalimy ci drobną działkę z tego co w zebach przyniesiesz"

obiektywny

pracowałem lub pracuję z większością wymienionych osób i mogę powiedzieć wprost, wszystko co się o nich pisze to bzdury!!!!!!! każdy kto jest w firmie i zna osobiście a nie z plotek te osoby i widzi, że ludzie pracujący u nich, pracuja wiele lat - ktoś ich zmusza? w mieście gdzie jest zagłębie firm windykacyjnych????????????robienie czarnego pr to często robota eks pracowników, albo konkurencji. wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , wiec jeśli tak jest super w konkurencji to moze warto poczytać sobie posty o innych firmach.

mila
@obiektywny

co za bzdury piszesz kolego praca powinna trwać zgodnie z ustawowymi normami , a nie ,że ktoś specjalnie zmusza innych do pracy w wydłużonych godzinach i za to nie płaci to wyzyskanie człowieka nieetyczne , i jeżeli się o tym nie mówi i nie pisze ani nie zgłasza to takich łobuzów będzie więcej , dobrze ,że ludzie poruszają taki temat i piszą o taich niecnych praktykach

obiektywny
@mila

a kto ci broni wystąpić o nadgodziny???????????????? jaki masz probelm zeby to zrobić????????????!!!!!! jeśli masz nadgodziny to czemu nie dostajesz kasy albo wolnego? ja sie dogadałem, ze wezmę wolne za nadgodziny i nie było problemu.... jak chcę pracować w sobotę to też mój KR daje mi potem wolne w inny dzień i już... nie jestem niewolnikiem , mam swoje zdanie, ale szanuję ludzi... poza tym co innego to co piszesz a co innego te wyzwiska i chamskie teksty i obrażanie kogoś- forum traci wątek merytoryczny a zaczyna słuzyć do rozgrywek pomiędzy frustratem a kims kto jest w firmie, prawie jak na ringu, tylko tam się za to płaci a tu jest naparzanie za darmo :))))))))))))))))))) ja też mam kilka "ALE " bo żaden pracodawca nie jest ideałem, wiec idź pogadaj , albo jak ci źle to się zwolnij. przecież nie masz chyba łańcucha przy nodze?

NOPE

Nie polecam... śmiech przez łzy .... kierownicy MASAKRA fałszywi i wymagają,żebyś pracował najlepiej po 12 h za minimum pieniędzy...wolne? zapomnij ... nie można brać wolnego ani UŻ...jak chcesz stracić cenny czas i nie zarobić to to korporejszyn dla Ciebie ... pełny ludzi po prawie czy innej kupie,którzy zarabiają tysiąc pińcset,a zachowują się jakby z 3000 zł zarabiali i wyśmiewają się z ludzi,którzy nie są hahaha a wyższy szczebel przekonuje,że pracujecie w korpo ,które jest super liderem europejskim . No bez jaj ... obiecują awanse na rozmowach, ale jak posiedzisz z miesiąc i dotrze do Ciebie, że ludzie siedzą po 3 lata na jednym stanowisku bez podwyżki to się odechciewa. Jedyne ci Ci dadzą to przejście z umowy zlecenie na umowę o prace hahaahha

dobrarada
@NOPE

zmień leki.

luśnia

korpogangsterka nic więcej

dobrarada

no dobra, to skoro ty jesteś taki dobry a firma nie zapewnia ci odpowiednich warunków to dlaczego nie zmienisz pracy? jak jesteś taki super ekstra kompetentny,na wszystkim swietnie sie znasz, jestes dobrym kolega z pracy, można na tobie polegać tylko cała reszta jest be to co ty w tej firmie jeszcze robisz? czy pracujesz tu, czy w ogóle w jakiejkolwiek firmie pracuje sie pod jakims przymusem? Wylewasz tu swoje frustracje i niezadowolenie ale kazdy dorosly, dojrzały i stabilny emocjolnalnie człowiek zna zasadę i ją stosuje, jak sie nie podoba to droga wolna...ulżysz innym i przede wszystkim sobie, bo piszesz w taki sposób jak bys było szaleńczym jokerem, ktory w dodatku miał zaraz wybuchnąć. Noooo....tak. tak zrób. pomyśl o zmianach w swoim życiu zawodowym.

terenowy

Jakie znaczenie ma czy to wyłączoność? koszty ponosisz. efekty mizerne.

NIK
@terenowy

Niektórzy płacą za pracę tylko dla nich. Dlatego piszę o wyłączności. Jeśli sprawy w obsłudze są beznadziejne, to pewnie nie ma mowy o wyłączności, bo wiedzą że i tak nic z tego nic nie będzie. Po co jeszcze przepłacać

@NIK

użyłeś ważnego słowa-płaca.za pracę. Lindorf nie płaci za pracę. Na podstawie umowy oddaje ci ułamek kwoty jaką odzyskasz. A sprawy denne-same stare gnioty.

Sum
@terenowy

No tak faktycznie pojezdzilem na tych sprawach totalna kicha więcej nie będę pracowal dla tej organizacji szkoda kase tracić inni moze i więcej wymagaja ale i dają zarobić a tu czuje się jak w kołchozie pracujesz za miskę zupy ale bez wkładki

NIK

To pewnie na działalności ale jako zajęcie dodatkowe. Nikt nie będzie pracował na wyłączność dla Casuso-Lindorfa za procent z odzysku spraw ciężko windykowalnych, chyba że ktoś jest cudotwórcą i potrafi zrobić coś z niczego. Macie w obsłudze sprawy po bezskutecznej egzekucji komorniczej?

Ktoś
@NIK

Mnóstwo

ktoś

oj dzieje się...pod koniec października 2016 Lindorff został wezwany do PRZEDTERMINOWEGO wykupu obligacji- czyżby coś się stało?... Chyba czas d...pę w troki i spadać do jakiejś stabilnej firmy

teren

Prowizja na własnej działalności, bez zwrotu kosztów. Marne, stare zlecenia.

Szary czlowiek
@teren

Sprawy przetrzepane zero możliwości na to aby na nich cokolwiekk zarobic szkoda czasu na pracę z której nie Bedzie korzyści ,ma dodatek pracuja na nich inni istny dom wariatów

anita

mam 3 znajomych w terenie w tej firmie. I opinie tutaj przekazywane to jakiś absurd. W terenie spokojnie są w stanie wyrobić się w 8 godzin. Podobno mają system raportowania na urządzeniu mobilnym i pracy nie przynoszą do domu. Tak więc większość opinii wg mnie jest pisana przez jedną i tę samą osobę, której być może firma podziękowała za brak kompetencji lub lenistwo. Tego na 100% nie wiem ale wnioski nasuwają się same.

NIKITA

ZASTANAWIA MNIE FAKT DLACZEGO PRAWIE CODZIENNIE POJAWIAJĄ SIĘ OGŁOSZENIA ?!!! CZY TA FIRMA TAK SZYBKO ZWALNIA , CZY LUDZIE UCIEKAJĄ????

bolo
@NIKITA

Ludzie uciekają znowu jest exodus pracowników do innych firm , konkurencja podkupuje bo dają większe zarobki ( patrz podstawy ) tu są śmieciówki , i większe premie płacą więc nikt nie jest głupi i potrafi liczyć :(

sos tatarski

Firma nie robi wyników wikingowie się denerwują kasy nie ma na zakup nowych paczek ogólnie wielka lipa na prowizję nie ma co liczyć dobrzy ludzie uciekają do konkurencji i jeszcze i h scigaja podpisanymi lojalkami sadowo ludzie pisza do cetrali dmuchja w gwizdek a tu lipa za nadgodziny nie chcą płacić jest zle Nie polecam nikomu tej firmy i uwadga na he nic tam nie zglaszajcie nic nie da a jeszcze będzie gorzej opisujcie w mediach

pytanie

mam pytanie - ile średnio godzin dziennie pracuje windykator w terenie ?

tatar
@pytanie

Aby zarobic to trzeba lacznie to co pracujesz w domu i W terenie po jakieś 14 godzin inaczej nie zarobisz celu i bedziesz miał tylko podstawę a ta to smieciowa jest

jgjgj

Spotykają się trzy wrony na drutach telefonicznych. Pierwsza mówi: - Popatrzcie mam nowy zegarek - chwali się. Na to druga: - A ja mam dwie krowy w stajni. A trzecia biedna, bo nie ma nic czym mogłaby się pochwalić więc odleciała. Spotykają się następnego dnia w tym samym miejscu. Pierwsza mówi: - Wiecie co? Ukradli mi zegarek. Na to druga. - Mi krowy ze stajni!br A na to trzecia spoglądając na zegarek: Ooo! już dwunasta, idę krowy doić!

llllllllllllllll

Z nieba spadła na Polską ziemię złota rybka. Tak się złożyło że wylądowała na małej ulicy, gdzie mieszkali obok siebie Polak, Niemiec i Francuz. Wszyscy wybiegli z domów żeby jej pomóc: -Wrzućcie mnie do jeziora, to spełnię wasze 3 życzenia! -powiedziała rybka. No i wszyscy udali się nad pobliskie jezioro, i tam rybka zaczęła spełniać życzenia: -Ja to bym chciał taką wielką winnicę, z winogron której robiłbym najlepsze wino na świecie! Ludzie piliby mój wyrób, a ja byłbym szczęśliwy i bogaty! I srut, obok pojawiła się winnica, a Francuz w łapie miał akt własności. -To ja chciałbym wielką fabrykę samochodów! Robiłbym najlepsze auta, ludzie by nimi jeździli a ja byłbym szczęśliwy i bogaty! Znów srut i po drugiej stronie jeziora pojawiła się wielka fabryka, od razu był już burmistrz który wychwalał ile to w niej będzie miejsc pracy, i jak poprawi się sytuacja okolicznych mieszkańców. -Ostatnie życzenie! Polak, czego chcesz? No i nasz rodak tak się rozgląda- z jednej strony piękna winnica i szczęśliwy Francuz doglądający owoców, z drugiej olbrzymia fabryka z Niemcem i burmistrzem który podawali sobie dłonie. Po chwili cały czerwony powiedział: -Chciałbym, żeby to wszystko strzelił jasny ch*j!

nata

Jak kogoś satysfakcjonuje praca za ~ 1500zł to ta firma jest odpowiednia

ship

Ludzie odchodza z tej firmy. fama idzie po wrocławiu, czego można się po lindorff spodziewać. Nie pomoga nawet reklamy w tramwajach i zachęty na fejsie.

koka

Przychodzi pijany koleś do dziewczyny...ale ona nie zdążyła się uszykować,więc otwiera owinięta ręcznikiem i mówi: -Proszę, wejdź do salonu,ja idę do łazienki,dokończę się malować,za góra 15 min będę gotowa. Chłopak usiadł na kanapie w salonie i zachciało mu się srać.Myśli sobie (usunięte przez administratora) jaki przypał,ja tu u laski na chacie,kibel zajęty a ja zaraz się zesram.Nagle patrzy a tu na dywanie siedzi pies,myśli...zesram się na dywanie i będzie na psa.I tak zrobił. Wychodzi dziewczyna z łazienki,patrzy i mówi:

mucha

Co zrobic zeby zona po stosunku krzyczala jeszcze z 20 minut??? - Wytrzec penisa w firanke.

xy

Rece opadają jak sie czyta takie bzdury ludzi ktorzy siedza na L4 czy bezrobociu. pracujacy w firmie maja ubaw. Pozdrawiam wszystkich fantastów

Zostaw merytoryczną opinię o Casus Finanse - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casus Finanse?

Kandydaci do pracy w Casus Finanse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casus Finanse