Opinie o Casbeg Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Casbeg Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Casbeg Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casbeg Sp. z o.o. w Wrocław

Były konsultant
 Problem

Bardzo duże wymagania, ogrom pracy i błyskawiczne tempo za typowo agencyjne wynagrodzenie. Zgadzam się z poprzednikiem duże wymagania i nic w zamian.

heyah
@Były konsultant

może chociaż miałes wsparcie kierownictwa lub zarzadu i sie dużo od nich nauczyłeś?

anonim Nowy wpis
Inne

Do teraz są już organizowane szkolenia? jeśli tak to jaki mogą mieć zakres i ile trwa ich realizacja? Wcześniej ktoś pytał o to czy można się dużo nauczyć ale były konsultant odpisał, że za jego czasów nie bardzo. Dziś jak jest?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Casbeg Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Rafał Nowy wpis
@Pytanie

nagroda sa nadgoziny

Aleksandra
Inne

Nie wiem na ile można odnieść aktualne warunki pracy co do tego artykułu wrzuconego ze trzy lata temu na forum ale powiecie mi jak pracuje się tu jako E-commerce Manager? Widziałam na stronie, że można pracować zdalnie co mi odpowiada. Co można powiedzieć obecnie na temat firmy oraz zespołu a także kadry zarządzającej? Na jaki styl pracy się nastawiać?

Olek Nowy wpis
@Aleksandra

Przeciez oni nie prowadza sklepu?

Były konsultant

Monika K.
@Były konsultant

Cześć! Dzięki za zostawienie opinii. Nasze wymagania są faktycznie bardzo duże - bo dużo wymagają od nas nasi Klienci. Widełki stanowiskowe natomiast są zawsze publiczne w ogłoszeniach na naszej stronie i job boardach, sięgają też znacząco wyższego progu niż średniej stawki zarobków AM w agencji (dane z pracuj.pl) :) Jeśli faktycznie jesteś byłym pracownikiem, a ja z jakichś powodów nie zebrałam od Ciebie szczegółowych uwag, szczególnie w kontekście "niczego w zamian" - napisz do mnie, to pomoże nie tylko mi, ale też Twoim kolegom i koleżankom. Wiesz jak mnie znaleźć :)

heyah

Rozmowa kwalifikacyjna
Casbeg Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Manager Sprzedaży B2B (100% zdalnie). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Kross S.A.
(833 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Bartosz Majewski

Cześć, Pomyślałem, że zostawię tutaj pod refleksję tekst, który napisałem na okazję tego, że ktoś w goworku czy innym serwisie tego typu prędzej czy później dostrzeże naszą firmę. https://bartekmajewski.pl/rynek-pracy/jesli-kierujesz-sie-anonimowymi-opiniami-nie-powinienes-ze-mna-pracowac/

Tajemniczy
@Bartosz Majewski

argumentacja na poziomie obrażonego 10latka :)

Bardzo dobrze!

Popieram.

yo
@Bartosz Majewski

Skoro to napisałeś i opublikowałeś, to znaczy że nie chcę z tobą pracować.

Aleksandra
@yo

w sumie to i tak już tu nie pracujesz... a w sumie zdradzisz czemu?

yo
@Aleksandra

czemu tu nie pracuję? z tego samego powodu, z którego nke pracuję w kilku tysiącach innych firm w tym kraju, wiec nie wiem co to za pytanie jest. Może chcialas spytac, czemy tu nie zaaplikuję? już chyba napisałem...

Tomasz B.
Inne

Warto aplikować. Profesjonalne podejście ale najważniejsi są ludzie których polubiłem. Wysoki poziom i to jest ważne. Szukają ludzi long term . Polecam dla ambitnych

CK
@Tomasz B.

Pracujesz? Od jak dawna?

Ania
Inne

Jakie są obowiązki liderów ?

Konsultant
 Problem

Oczekiwania bardzo duże, ale sami z siebie nie dają wiele. Szkoda waszego czasu na tą firemke.

Monika K.
@Konsultant

Cześć! Przede wszystkim dzięki za zostawienie opinii. Jeśli jesteś faktycznie byłym pracownikiem, a ja z jakichś powodów nie zebrałam od Ciebie szerszego feedbacku w ostatnich tygodniach pracy, odezwij się proszę, szersza perspektywa pomoże nie tylko mi, ale też Twoim kolegom i koleżankom - wiesz jak mnie znaleźć :)

Radek
Inne

Od dawna nikt tu nie zostawił opinii o pracy w firmie. Czy jest jakiś powód tej sytuacji?

Dramaty

Nadęty i śliski właściciel, który przy używając agresywnej pewności siebie, kreuje wizję wspaniałego rozwoju w myśl idei "ile ja ci obiecam to nikt nie da".

Zostaw merytoryczną opinię o Casbeg Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Casbeg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Casbeg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Casbeg Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Powstańców Śląskich 5
    53-332 Wrocław
  • NIP: 8992841763 REGON: 369548692 KRS: 0000720147

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188