PPG Deco Polska

Wrocław

PPG Deco Polska

Opinie o PPG Deco Polska

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zuza

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Mola

Pracuję w firmie PPG Deco Polska od 33 lat ! Powiem jedno - firma jest super, dba o pracownika i jego rodzinę.. Serdecznie Pozdrawiam Wszystkich

Tadek

Radek z Korytnicy jeszcze u was pracuje? bardzo dobry pracownik mowie o zakładzie w ostrowie wlkp

Ewelina

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Gelo

Witam mam pytanie jak wyglada praca PH jakie zarobki samochód itd?

Adam

A wiecie jak atmosfera pracy w labie? Na stanowiskach technologa/młodszego technologa?

mistrz2
@Adam 16.09.2017 14:29

nie polecam! jesli jestes masochista i chcesz robic za meganiska stawke i bez mozliwosci rozwoju to smialo :/ no i byc gnebionym przez kierowniczke z zadna wiedza... i nie licz na zadna podwyzke przy przedluzaniu umow

monika bak

firma jedna z gorszych na terenie ostrowa wlkp balagan i nic wiecej aby jeden drugiego patrzy podp bez nazwisk tutaj pojedziemy zarobki male wiekszosc firm oferuje to samo ale idioci siedza i wierza ze bedzie lepiej mniejsza z tym porobilem 6 miecy i sam nie wierze ze taka firma moze istniec liderzy idioci i nic wiecej brak slow na ten zaklad ze to jeszcze tam istnieje

Franc Dużoleja

Obiecują złote góry jak zostajesz nadgodziny jestes ok a jak zachorujesz w tedy jesteś na odstrzał tak już wylećiało paru dobrych ziomków. Przyjmują nowych a dobre Ziomki się zwalniają .

Były nowy
@Franc Dużoleja 31.01.2018 16:06

A nowy porobi miesiąc i ucieka, wiem po sobie hehehe.

osa

NASTEPNY placzek z ow masz l4 na dluzej wiec wyj tzw na temat farby sprzedawanej to jest temat rzeka niejkai lp slynjie wostrowie ze sprzedawania gowna firma jak najbradzie polecamy i daniela kochamy farjera j

Dziwne

A jest gość na magazynie co oferował mi stare lampy na sprzedaż, jak mówił z demontażu. Niestety cena jaką sobie zażyczył jest z kosmosu.

kolega
@Jeruzalem 13.11.2017 11:27

Lampy to jest nic, w Ostrowie pan Krystian P sprzedawał farbę niby do drewna która nie chciała wyschnąć

Unika

Co nowego słychać w firmie? Warto aplikować? Słyszałem , że PPG Deco Polska to dobra firma.

abba

jest moze pani patrycja

marysia l gdynia

substancje rakowe jak najbardziej ale nikt sie nie liczy z tym fajnie hehhee na zebraniach bhp bedzie mowilo ze wszystko jest ok itp i pogon za pieniadzem w wieku 50 lat pod ziemia polecam jak najbradziej

legiony wroclawia

bez salu pani PATRYCJO ciekae zapewne w biurze sie siedzi itp

legiony wroclawia

kpiny robicie ppg 3000 z groszami hehhe kazda firma ostrowska oferuje to za chwile nie bedzie mial kto pracowac u was

Patrycja

@Dertt, wiadomo, że pracując z takimi produktami jest ryzyko ale chyba PPG Deco Polska musi spełniać w tej kwestii jakieś standardy, nie ma kontroli? @mistrz, wcześniej prosiłam innych użytkowników o wyjaśnienie ich zdania, samo lakoniczne "nie polecam" nic nie wnosi do wątku, tak jak poprzednie komentarze.

@Patrycja 27.09.2017 15:09

zabezpieczenia, maski, fartuszki, fartuchy, wentylacja i inne - wszystko jest a i tak wdychasz i masz kontakt - to kwestia tylko wydłużenia karencji do raka

Patrycja

@dertt a co dokładniej masz na myśli? Na jakim stanowisku w firmie pracujesz? To naprawdę ważne z punktu widzenia forumowiczów, które szukają ofert pacy w tej lokalizacji, bądź też po prostu w PPG Deco Polska.

@Patrycja 10.09.2017 12:47

wszystkie mające kontakt z surowcami lub produktami otwartymi, lub też samymi ich oparami - magazyny, produkcja, kontrola jakości, technologia

dertt

idźcie tam jeśli chcecie odejść na raczysko

Patrycja

@kolo czy przez "ok" masz na myśli, że praca w PPG Deco Polska pracuje się całkiem dobrze? Mógłbyś jednak opisać swoje spostrzeżenia trochę dokładniej? Merytoryczne opinie zawierające konkrety są najbardziej pomocne.

kolo

ok

Patrycja

Głowna siedziba PPG Deco Polska znajduje się we Wrocławiu, dlaczego zatem jakieś dokumenty są przesyłane @decolewkowiec do Brna? Możecie to wyjaśnić, bo wiele osób, które poszukują pracy może poczuć zdezorientowanie.

deco lewkowiec

zwalniajac sie sam lub za porozumieniem stron sa problemy bo do BRNA w czechach MUSZA SLAC DOKUMENNTY O CO CHODZI moze sie ktos wypowie z tego wychodxzi ze tak naprawde nikt nie wie o co w tych umowach tutaj chodzi polecam prace w lewkowcu jak najbradziej TYM BARDZIEJ ZE DOKUMENTY ZE ZWONIENIEM SIE Z PRACY IDA DO BRNA PIEKNIE PIEKNIE POELACM

POWSTANIE WARSZAWSKIE44

ZWALNIAJA cie lub ciebie i sa problemy bo BRNA CZECH REPUBLIC sa wyyslane dane moze ktos sie wytlumaczy co pracuje tam rzeczownie hehehehehehee kombinacje pieknie DO brna WYSYLACIE PODANIA O ZWOLNIENIA PIEKNIE

antoni m

niby nie przekazuje wiadoma rzecz idzie sierpien pazdziernik wiec trzeba zwalniac takie zycie zrobia co trzeba pzdr ARKA GDYNIA

Patrycja

@antoni m czy takie informacje firma przekazuje na samym początku? To mogą być bardzo ważne informacje dla poszukujących pracy, bo jednak wiele osób szuka czegoś na stałe, a nie jedynie na trzy miesiące.

antoni m

nie polecam pracy w tym zakladzie praca tymczasowa przyjmuja obiecuja zlote gory i po 3 miesiacach zwalniaja praca tymczasowa szkoda zachodu na prace tam lepiej gdzies indziej szukac pracy niz tam nie polecam

discoman

Pojawila się oferta na stanowisko Supply Chain Planner w Lewkowcu Jakie zarobki na takim stanowisku? Jak atmosfera w dziale?

olala

Witam, ile można zarobić jako specjalista technolog? Jaka atmosfera w dziale produkcji? Warto?

@korek 17.05.2017 21:41

5000 ale na kwartał

desdemona

jak to sie mowi za pieniadze ksiadz sie modli a lud podli za paczki hehehe tak sytuacja w firmie heheheeee po co i na co to

estyma

Prawda jest taka że w tej firmie nikt niechce pracować a ludzie się zwalniają. Firma musi zatrudniać pracowników których sama zwolnila kilka lat temu. Porażka

Zostaw opinię o PPG Deco Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPG Deco Polska