PPG Deco Polska

Opole

Opinie o PPG Deco Polska

ila

Z tego co sie oreintuję to działąją jako Dekoral , weszłam też na ich strone interentową i widzę, że posiadaja bardzo szeroki zakres swoich usug, bo oferują bardzo dobre jakosciowo farby wewnetrzne i zewnetrzne oraz rozne podklady pod grunty.

długoletni pracownik tej firmy

..no to bardzo śmieszne,ścieżka rozwoju?chyba zdrowia bo w tej firmie trzeba mieć zdrowie końskie, a PPG i tak wyciśnie z Ciebie ostatnie siły bo to działa jak organizm tyle że Ty człowieku jesteś na samym końcu łańcucha pokarmowego.....wiadomo gdzie...

Ktoś

Chyba żartujesz - ścieżka rozwoju - HAHAHAHAHA chyba na sprzątacza

Zostaw opinię o PPG Deco Polska - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPG Deco Polska