Opinie o PPG Deco Polska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPG Deco Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PPG Deco Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPG Deco Polska w Wrocław

Franc Dużoleja

Obiecują złote góry jak zostajesz nadgodziny jestes ok a jak zachorujesz w tedy jesteś na odstrzał tak już wylećiało paru dobrych ziomków. Przyjmują nowych a dobre Ziomki się zwalniają .

Były nowy
@Franc Dużoleja

A nowy porobi miesiąc i ucieka, wiem po sobie hehehe.

osa

NASTEPNY placzek z ow masz l4 na dluzej wiec wyj tzw na temat farby sprzedawanej to jest temat rzeka niejkai lp slynjie wostrowie ze sprzedawania gowna firma jak najbradzie polecamy i daniela kochamy farjera j

Dziwne

A jest gość na magazynie co oferował mi stare lampy na sprzedaż, jak mówił z demontażu. Niestety cena jaką sobie zażyczył jest z kosmosu.

Jeruzalem
@Dziwne

Wojtek ??

kolega
@Jeruzalem

Lampy to jest nic, w Ostrowie pan Krystian P sprzedawał farbę niby do drewna która nie chciała wyschnąć

Unika

Co nowego słychać w firmie? Warto aplikować? Słyszałem , że PPG Deco Polska to dobra firma.

Firma PPG Deco Polska prowadziła rekrutację na stanowisko cieśla konstrukcyjny. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
abba

jest moze pani patrycja

marysia l gdynia

substancje rakowe jak najbardziej ale nikt sie nie liczy z tym fajnie hehhee na zebraniach bhp bedzie mowilo ze wszystko jest ok itp i pogon za pieniadzem w wieku 50 lat pod ziemia polecam jak najbradziej

legiony wroclawia

bez salu pani PATRYCJO ciekae zapewne w biurze sie siedzi itp

legiony wroclawia

kpiny robicie ppg 3000 z groszami hehhe kazda firma ostrowska oferuje to za chwile nie bedzie mial kto pracowac u was

Patrycja

@Dertt, wiadomo, że pracując z takimi produktami jest ryzyko ale chyba PPG Deco Polska musi spełniać w tej kwestii jakieś standardy, nie ma kontroli? @mistrz, wcześniej prosiłam innych użytkowników o wyjaśnienie ich zdania, samo lakoniczne "nie polecam" nic nie wnosi do wątku, tak jak poprzednie komentarze.

@Patrycja

zabezpieczenia, maski, fartuszki, fartuchy, wentylacja i inne - wszystko jest a i tak wdychasz i masz kontakt - to kwestia tylko wydłużenia karencji do raka

Patrycja

@dertt a co dokładniej masz na myśli? Na jakim stanowisku w firmie pracujesz? To naprawdę ważne z punktu widzenia forumowiczów, które szukają ofert pacy w tej lokalizacji, bądź też po prostu w PPG Deco Polska.

@Patrycja

wszystkie mające kontakt z surowcami lub produktami otwartymi, lub też samymi ich oparami - magazyny, produkcja, kontrola jakości, technologia

dertt

idźcie tam jeśli chcecie odejść na raczysko

Patrycja

@kolo czy przez "ok" masz na myśli, że praca w PPG Deco Polska pracuje się całkiem dobrze? Mógłbyś jednak opisać swoje spostrzeżenia trochę dokładniej? Merytoryczne opinie zawierające konkrety są najbardziej pomocne.

kolo

ok

Patrycja

Głowna siedziba PPG Deco Polska znajduje się we Wrocławiu, dlaczego zatem jakieś dokumenty są przesyłane @decolewkowiec do Brna? Możecie to wyjaśnić, bo wiele osób, które poszukują pracy może poczuć zdezorientowanie.

deco lewkowiec

zwalniajac sie sam lub za porozumieniem stron sa problemy bo do BRNA w czechach MUSZA SLAC DOKUMENNTY O CO CHODZI moze sie ktos wypowie z tego wychodxzi ze tak naprawde nikt nie wie o co w tych umowach tutaj chodzi polecam prace w lewkowcu jak najbradziej TYM BARDZIEJ ZE DOKUMENTY ZE ZWONIENIEM SIE Z PRACY IDA DO BRNA PIEKNIE PIEKNIE POELACM

POWSTANIE WARSZAWSKIE44

ZWALNIAJA cie lub ciebie i sa problemy bo BRNA CZECH REPUBLIC sa wyyslane dane moze ktos sie wytlumaczy co pracuje tam rzeczownie hehehehehehee kombinacje pieknie DO brna WYSYLACIE PODANIA O ZWOLNIENIA PIEKNIE

antoni m

niby nie przekazuje wiadoma rzecz idzie sierpien pazdziernik wiec trzeba zwalniac takie zycie zrobia co trzeba pzdr ARKA GDYNIA

Patrycja

@antoni m czy takie informacje firma przekazuje na samym początku? To mogą być bardzo ważne informacje dla poszukujących pracy, bo jednak wiele osób szuka czegoś na stałe, a nie jedynie na trzy miesiące.

antoni m

nie polecam pracy w tym zakladzie praca tymczasowa przyjmuja obiecuja zlote gory i po 3 miesiacach zwalniaja praca tymczasowa szkoda zachodu na prace tam lepiej gdzies indziej szukac pracy niz tam nie polecam

discoman

Pojawila się oferta na stanowisko Supply Chain Planner w Lewkowcu Jakie zarobki na takim stanowisku? Jak atmosfera w dziale?

Zostaw merytoryczną opinię o PPG Deco Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w PPG Deco Polska?

Zobacz opinie na temat firmy PPG Deco Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPG Deco Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPG Deco Polska