ab bechcicki

Wrocław

Opinie o ab bechcicki

użytkownik zarejestrowany

@Ruda czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Obecnie firma ab bechcicki poszukuje Specjalisty ds. windykacji telefonicznej. W ofercie pracy napisali, że zapewniają możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę pracy, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania. Czy ktoś jest zainteresowany aplikowaniem?

Ruda

Słyszałam, że pracują różni ale słyszałam o takim, który psuje rynek i podkrada chyba Józefowić czy jakoś tak.... Chyba nie chce pracować w takim klimacie.

użytkownik zarejestrowany

@Darek co dokładnie nie podobało Ci się w pracy w firmie ab bechcicki? Powiesz coś więcej o tym? Dlaczego uważasz, że chaos? Czy ktoś ma podobne odczucia co do firmy? Każda informacja jest istotna dla tych co chcą się zatrudnić w tej firmie.

Darek
@Paulina 04.09.2017, 14:14

Witaj 1. Nieodpowiednia osoba na stanowisku kierownik magazynu 2. Zalegający w magazynie towar dawno po terminie którego nikt nie chce, brak miejsca na bieżące dostawy. 3. Brak logiki w zagospodarowaniu magazynu kładziesz towar tam gdzie jest miejsce, później wszyscy szukają 4. Jednego dnia wszystkie dostawy na raz chaos na placu dostaw 5. Nowy pracownik pracuje za trzech bo staremu już się nie chce 6. Brak szacunku do człowieka, magazynier jako "najniższy" w szczeblu firmy służy do wszystkiego 7. Wynagrodzenie nie adekwatne do powierzonych zadań, za 2200 można pracować spokojnie bez stresu

marek

KCACNL
@marek 01.09.2017, 09:18
Witam czy ktoś może powiedzieć jakie warunki pracy ma przedstawiciel , jak szefostwo itp. Za pomoc dziękuję....

Hej, a może bardziej precyzyjne pytanie, np. Inwestycje czy hurt,? Jaki oddział? Bo w jednym oddziale jeżdżą BMW, 10 na łapę i szefa to nie ma ;) ale to w detalu a w pozostałych jest inaczej :p

marek
@KCACNL 02.09.2017, 14:25

oddz. Warszawa , detal

Darek

Witam pracowałem przez miesiąc oddział Opolska magazynier stawka 2200 na rękę odszedłem i nie polecam chaos sprzeczne decyzje polecenia bałagan wszystko na zasadzie jakoś to będzie. Pozdrawiam Darek

szrek

Firma ok.Tylko niektórym dyr .się wydaje że sa pępkiem świata.Pisze tu o oddziale w Brzegu.Szef ten chyba nie ma pojęcia o budowlance. Robiłem tam zakupy pare ładnych lat Był pan Piotr ,po nim nie pamiętam z imienia ale tez spoko -znali się na handlu ,porozmawiali przywitali się zawsze a ten obecny chyba boi się ludzi. Chyba przeniosę się do Tadeja -czysto ,miła obsługa i towar jest w terminie zwłaszcza gipsy i kleje,

Były

@Michail Zanim dajesz taki komentarz to proponuję poczytać trochę o swoim przyszłym pracodawcy. Ja znam ludzi z BD i uwierz mi że to nie jest Niebieska Wioska Smerfów ;) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,880190 Wszyscy chcą pracy gdzie nie trzeba dużo pracować ale za to dużo się zarabia ;)

Michail

Jako obecny niestety wkrótce przeszły pracownik oddziału Gdańsk muszę niestety napisać że praca u Bechcickiego ma znacznie więcej minusów niż plusów , zerowo poszanowanie jednostki zarobki śmieszne , atmosfera iście korporacyjna , żenada , wyobraźcie sobie firmie w której ludzie zarabiają 2,000 netto a muszą zap....ać jak mrówki , nie polecam wyzysk i poniewieranie , dno dna , rów mariański pracy jako PH , ide do Blue delhina i wiem że tam bedzie lepiej. Jednym słowem jak mam podsumowac te firme to bedzie kołchoz.

użytkownik zarejestrowany

@Dw zastanawiasz się nad aplikowaniem? Na jakie stanowisko? Czego konkretnie chciałbyś się dowiedzieć? Jakie informacje chciałbyś poznać? Sprecyzuj swoje pytanie.

Dw

Jakieś informacje o oddziale w Kaliszu?

pozytywy pracy w bechcickim -dobrze płacą negatywy niestety krótko zapłacić wyssać wypluć

użytkownik zarejestrowany

@grzes czy naprawdę nie dostrzegałeś plusów pracy w ab bechcicki? Co w takim razie uważasz, że powinno ulec zmianie? Jakie byś zmiany wprowadził w firmie?

grzesław

jak będą trzymać na stanowiskach dyrektorów ,którzy nic nowego do firmy nie wnoszą tylko zamęt to obroty oraz zyski nie będą rosły PANIE PREZESIE OCKNIJ SIE PAN..............

oczko33

Ludzie -otwórzcie oczy, w Warszawie totalna samowolka. Samochody firmowe stoją a ludzie zatrudnieni na etacie jako kierowca realizują transporty jako zewnętrzni przewoźnicy i trzepią drugą pensję i to w godzinach pracy. Co na to Prezes???

mimi
@oczko33 26.04.2017, 11:09

i wszystko za pozwolenie b. Dyrektora

oczko33
@mimi 10.05.2017, 13:22
i wszystko za pozwolenie b. Dyrektora

no właśnie byłego Dyrektora............Czas na zmiany

zorro arturo

W matbudzie jest naprawde spoko 5 tys do reki i gwarancja pracy do konca roku , takze nie mam zalu ze swoich klientow przekazuje do tej wlasnie firmy zwlaszcza ze macie w gda nieudaczniku na wysokim stanowisku nie znajacego sie na niczym oprocz rozdawaniu towaru do podhurtu , naprawde prawdziwy jelen

adam 09

uwaga na sprzedaz telefoniczna - inne ceny przez telefon, inne po odebraniu towaru - roznice spore bo 25% (w moim przypadku byl dokument KP i odebrany towar - wiec mozliwosci rezygnacji juz nie bylo)

użytkownik zarejestrowany

A jakie widzicie pozytywy pracy w ab bechcicki?

robespiere
@Paulina 17.03.2017, 11:51
A jakie widzicie pozytywy pracy w ab bechcicki?

mądrzy ludzie, lider rynkowy,

samo sedno
@robespiere 11.07.2017, 20:27
mądrzy ludzie, lider rynkowy,

taaaa, Adaś już dawno chciał to sprzedać, tylko nikt nie chce tego kupić za sensowny szmal ot co

Dag

gaD
@Dag 09.03.2017, 17:19
do Mat-Budu uciekamy czyli tam gdzie dobrze płacą.

Jasne Jasne i zapłacą i po(d)słuchają co tam gadasz i po(d)patrzą gdzie Ty jeździsz a zwłaszcza po pracy a porucznik zUB-er pogratuluje i będzie zadowolony

GD
@Dag 09.03.2017, 17:19
do Mat-Budu uciekamy czyli tam gdzie dobrze płacą.

Mat-Bud płaci dobrze warunki znacznie się poprawiły atmosfera ok. Ludzi którzy uciekają z AB dobrze robią . Zmiana wyszła na dobre.

analityk

A gdzie tak uciekacie że tak zapytam, przecież rynek ma ograniczoną pojemność?

użytkownik zarejestrowany

@Ma prawdopodobnie naruszał on regulamin serwisu GoWork.pl

Ma

Dlaczego został usunięty mój ultra mega negatywny aczkolwiek prawdziwy wpis o oddziale Gdańsk ??

wer

Zgadzam sie duzo mozna napisac o tym odziale w ktorym pracowlaem dluzszy okres, (usunięte przez administratora) wynajem i pensje pochlaniaja stanowczo za duzo. przez co warunki zatrudnienia sa bardzo slabe

KRK

Z Krakowa "wyfrunęli" już wszyscy handlowcy ( i nie tylko oni ). Przykro patrzeć na rozwój ( a raczej upadek ) tego działu inwestycyjnego zarządzanego przez pana J.G. który cały dzień "kisi" się w swoim akwarium. PLUM, PLUM, PLUM.

NEMO

Z WA-WY UCIEKAJĄ LAWINOWO

Doradca

Jeśli masz inną opcję odpuść na początku ok premie a po roku jak przyniesiesz klientów planu kosmos i Gola pensja

Siwy

Świetnie ,opinie jak zawsze nic konkretnie nie wnoszą 1,5 roku temu kumpel zatrudnił się w firmie Ab Bechcicki we Wrocławiu ,szukał nowych wrażeń, doświadczenia ogłoszenie znalazł na internecie puścił CV przez internet a może się uda No i po kilku dniach pozytywna odpowiedz, zapraszamy na rozmowę , po rozmowie postanowił ze skorzysta z okazji i zobaczy czy ogarnie temat . na jakiś czas lekko urwał się z Nim kontakt , aż do pewnej imprezki ze znajomymi Zjawił się tanecznym krokiem , moje pierwsze pytanie było -gdzie cie cię wcięło ? On - ja zawszę to tu to tam Po kilku głębszych i korzystając z okazji temat spadł na pracę, zapytałem -jak w AB czy coś ciekawszego ? kumpel lekkim uśmieszkiem - chyba W CIEKAWE MIEJSCE TRAFIŁEM i zabawie na dłużej lekko zdziwiony ,patrzę na niego zaczynam zgłębiać temat -kasa ludzie warunki bryka czy co ? Kumpel maca się po łysince i z lekkim uśmiechem - nie Początki trudne, kasa szału nie nie robiła sporo do ogarnięcia ..nawet przyszło mi do głowy się zwijać , ale jak załapałem poznałem ludzi i klimat zmieniłem zadanie i nawet wyszło lepiej niż planowałem Wiem na pewno byle kto Tam nie pracuje , konkretni ludzie ,i czasem wzloty i upadki ,co dalej zobaczymy ............. to tak w skrócie

Siwy z AB
@Siwy 08.11.2016, 21:36

piękna autoreklama :] no litości. Jakbym słuchał sponsorowanej audycji. Może bardziej dyskretniej AB

Flor Jan

Tylko Kierownikowi i Dyrektorowi jest dobrze, biorą sobie nasze zasługi a człowiek się stara jak może !!!! Litanie Jedno !!!

KRK

A w Krakowie handlowcy UCIEKAJĄ z tej firmy. W przeciągu roku już 4 odeszło. Krakowski dział inwestycyjny chyli się ku upadkowi a wieści w branży rozchodzą się szybko i marne szanse żeby jeszcze kiedyś zaistnieli na Krakowskim rynku. Porażkę jednak w tym przypadku należy przypisać nie handlowcom lecz ZARZĄDCY ODDZIAŁU, który w znacznym stopniu się do tego przyczynił, panu J.G. Gość dowodził już wieloma hurtowniami i w każdej z nich ma podobną opinię ( z resztą na całym rynku budowlanym ma taką opinię aż po granice małopolski ) Pozdrowienia dla pozostałych oddziałów.

Cola

Pracowałam w AB kilkanaście miesiecy i jak czytam te opisy powyżej, to się zastanawiam, kto to wypisuje. Pracowałam w centrali i było ok. Nie gorzej niż w firmie, w której jestem teraz, a z pracy zrezygnowałam tylko dlatego, że musiałam się przeprowadzić. Inaczej pewnie nadal bym tam pracowała.

Johnny Walker

Słuchaj szefuu , nie znam osobiscie wlasciciela , ja dostaje godziwa wyplate, byc moze jestes zyciowym nieudacznikiem , nie robiles planow , zostales posuniety z firmy , w kazdym razie nie pozwalaj sobie na powielanie zaslyszanych plotek bo swiadczy to o Twoim ograniczeniu.

Johnny Walker

Ja pracuje od 4 miesiecy jako PH na inwestycjach i zlego slowa powiedziec nie dam, warunkami placowymi przebijaja cala konkurencje. Wiem bo wczesniej w takowej pracowalem, i juz mialem dosyc zastanawiania sie w jakiej wysokosci bedzie wyplata i co wazniejsze czy bedzie na czas.

Ja

po co ja ma składać papiery jak ja jeden z waszych oddziałów za 2 lata kupie za złotówkę?

julia

A jak jest w Łodzi?

Roberto

poprostu mamy możliwości szanowny Panie , nie czekaj składaj papiery

olivier

firma wporzo pensja na czas samochod sluzbowy jest komorka jest baze klientow dostajesz ceny bardzo konkurencyjne takze sprzedajesz nic tylko pracowac .

jaa

Żadnej pozytywnej opinii...tylko szukają pracowników i szukać będą, bo nikt normalny nie jest w stanie tam pracować

na stanowisku ,( usunięte przez administratora )hehe

jaa

a jakie Ty chciałaś wymagania do tej pseudofirmy ? doktorat na Harvardzie?

Baba

Jedziesz co najwyżej z ceną i marżą w dół :p

ja
@Baba 28.04.2016, 06:31
Jedziesz co najwyżej z ceną i marżą w dół :p

Ta i napisał to koles pracujacy w firmie puszczajacej vidaron na 44% do klientow ktorzy placa 40 dni po terminie platnosci hehe

Ja

Alez ja z wami jade na swoim terenie jak ze zramolałym dziadem.

Gustaw
@Ja 27.04.2016, 18:03
Alez ja z wami jade na swoim terenie jak ze zramolałym dziadem.

Jeszcze bedziesz chcial sie u nas zatrudnic.

Ja

Sodoma i Gomora, nie polecam nawet ludziom chcacym zaczac kariere w budowlance.

@Ja 08.04.2016, 21:26
Sodoma i Gomora, nie polecam nawet ludziom chcacym zaczac kariere w budowlance.

Zgadzam się, sodomara i gomora. Najgorsza firma w Polsce!

Ostatni

O czym wy piszecie, GPS ? a kto dxiś nie chciałby mieć GPSa?

Gosc

Witam Wszystkich Zawsze można powiedzieć wiele złego o tej firmie, ale obserwuje ich działania od dłuższego czasu i jestem pełen podziwu, z roku na rok powstają nowe oddziały , tak wiec firma się rozwija, z tego co słyszałem to warunki pracy są dobre tzn rynkowe, system premiowy bardzo czytelny i nie ma ściemy, to że są rotacje coż.... w tej branży wszędzie są rotacje, a jak ktoś nie pracuje i nie ma wyników, to wydaje mi się ze AB to nie jest instytucja charytatywna... Generalnie jak dla mnie jest ok

Lider

Widzę, że co jeden to mądrzejszy, żeby ludzi podglądać i podsłuchiwać musisz się na to zgodzić albo zostać o tym oficjalnie poinformowany, jeżeli nie to pracodawca nie ma prawa, a już na pewno nic z tym nie może zrobić jak Cie wcześniej nie powiadomi:) to jedno, GPS w samochodach - no i co z tego ludzie jak wszystko jest ok, realizujesz to co masz założone to się nikt nie zastanawia czy pojechałeś w weekand na wycieczkę do lasu czy do klienta... Drugie 2200 podstawa - jak wynegocjujesz tak mieć będziesz... jesteś handlowcem to rozmawiaj jako handlowiec a nie marudzisz na forum. Negatywów jest kupe, ale monotematycznie znów przypomnę, wszędzie jest różnie i w każdej pracy wymagają, o nas handlowcach decydują tylko wyniki i cyferki, gadga na 3 miechy wystarczy a potem z exelem merytorycznie nie pogadasz, ale tak wybraliśmy, więc nie marudzić że firmy SIG 3wdb czy AB są głupie bo np nie chcą dokładać do pracownika. Także tak :) Narka i sukcesów ludzie

Lider Srider
@Lider 30.03.2016, 20:48

Żeby podglądać ludzi i podsłuchiwać muszę się na to zgodzić???? To czemu tam się nie zgodziłem i mnie inwigilowali we wszystkim, znali każdą moją rozmowę tel. kierownik to nawet się czasami wpieprzył że wie to czego nikomu nie mówiłem... racja nie mogątego wykorzystać.... po co mają z tego korzystać... Cico mają wiedzieć wiedzą..... Starają się wiedzieć wszystko o swoich pracownikach..... a jak będziesz gadal nie tak jak im się podoba to fiuuu..... i Ci nawet pozytyny exel nie pomoże frajerku...mądraliński

Lider Srider
@Lider 30.03.2016, 20:48

Bech

Już nas nie ma? jakiś nawiedzony z Torunia?

JJJJJJJDZejDZej

Już was nie ma 28.03.2016 00.05

hehe

Nawet samochód dają WOW ;] no niemożliwe samochod daja dla przedstawiciela , to jest jakis cud. Ludzie spieszmy sie skladac podania do Bechcickiego poki pula tych samochodow sie nie wyczerpie

Konom

Pracowałem .... ten samochód to se możesz wsadzić w ..... pełna kontrola, gps 9to normalne nie mam nic przeciwko) nasłuch w telefonie, podgląd w komputerze) wiedzą o Tobie wszystko i wszystko widzą..... Pewnie zaraz odezwię się chór głosów ze to bzdura.... pewnie ze bzdura.... u was to normalka..... i jesteście tak zdesperowani że nawet udajecie że tego nie ma :))) hahaha

Ja

Z tego co się orientuje to Gdańsk zostanie niedługo poskładany do zera....

Amanda

Jasne Jasne a na koniec pójdziesz do innego dystrybutora bo w AB nie ma towaru bo handlowcy nanosili klientów i teczkę weksli jak w Głupi i Głupszy. Tylko producenci nie przyjmą zapłaty w wekslach .

Zostaw opinię o ab bechcicki - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ab bechcicki