Opinie o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ab Bechcicki Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ab Bechcicki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Sylwek

A jakie są zarobki u bechcickiego na stanowiskach kierowniczych? Bo widziałem że poszukują dyrektora do oddzialu tylko za 2200 to nie pojde

pomoc
@Sylwek

jeśli chcesz być dyrektorem to pracujesz w branży jeśli nie wiesz jakie są zarobki na tych stanowiskach to nawet za 2200 cię nie wezmą przykro mi

@Sylwek

Oj Sylwek Sylwek nie podpuszczaj

obserwator

rudy kroscielec ze strzelba lataja po warszawie z workiem pieniędzy i błagają żeby ktos przyszedl do pracy do tego stada thebili. oj biada im biada chyba koniec z obietnicami i kartony na biurku czekaja

@obserwator

Wydaje mi się że przesadzasz normalnie po prostu wzmacniają zespół

tutaj

Nie polecam. Brak jakiejkolwiek chęci na wprowadzenie nowości, przyspieszenie pracy, inwestowanie w technologie czy odpowiednie zarządzanie zespołem. Wrzaski na porządku dziennym - gdzie kierownikowi działu takie zachowanie na prawdę nie przystoi. Szczucie na siebie pracowników, brak konsekwencji w działąniu i notoryczne kablowanie to filary centrali. Niestety, poza znajomością asortymentu i nowymi kontaktami - nic człowiek więcej nie wyniesie (kawy też nie bo firmowej nie ma).

@tutaj

Chyba Cie troszeczkę poniosło. Akurat w kwestii zmian technologicznych w firmie dużo się dzieje. Chyba powinieneś zauważyć , że w ostatnim roku IT wymieniło cały sprzęt, firma przygotowuje się do wdrożenia systemu erp,a to ponoć dużo kosztuje. Gdybyś raz sie tym zainteresował , wiedziałbys w jakim kierunku firma idzie, i nie pisał głupot.

Tutaj
@Arjen

@Arjen Przygotowuje to jest słowo klucz:) przez różne firmy w całej karierze przyszło mi przejść ale taki bałagan jak w ab to się nie zdarza. Wymiana sprzetu na nowy to koniecznosc a nie wyroznic. Wiec zdejmij rozowe okulary i spojrz trzezwym okiem bez zachwytu na ab i zobaczysz to co ja.

Michal
@Arjen

Auta byscie nowsze kupili pracowalem 10 lat w Ab i takimi zabytkami jezdzilem za asz wstyd a dyrekcja nowa oczywiscie skodami i renowkami sie rozbijala oczywiscie salon.Popatrzcie jakimi autami jezdzi konkurencja np Chemik Wstd panie Bechcicki nie tylko auta ph sa wizytowka firmy ale tez i pojazdy ktore rozwoza pana towar bo na nich sa pana pienidze i to nie male

@Tutaj

Chlopie nie pisz głupot. Bo ciężko mi się to czyta. Naturalnie że nie każdy ma nowego laptopa, są i takie co mają kilka lat ale wszystkie spełniają standardy. Widać że pojęcia nie masz o tym co się dzieje w IT. Taka ilość kasy jaka poszła w ostatnim roku i jak pójdzie teraz - nigdy nie była w tej firmie inwestowana . Więc jak chcesz się wypowiedzieć to merytorycznie, a jak czegoś nie wiesz podejdź do chłopaków napewno ci to w prosty sposób wytlumacza.

@Michal

Nie wiem co mam ci na to odpowiedzieć........ I dlaczego w ogóle skierowales te słowa do mnie

@Tutaj

Odnośnie bałaganu. Nie jest winą firmy to że poprzedni szef it trzymał wszystko w średniowieczu. Robione były audyty, które to zdaje się niczego konkretnego nie stwierdziły. Stąd tyle lat AB go trzymało. Nie da się też dokonać zmian technologicznych w ciągu niespełna roku - bo tyle rządzi nowy. Ale widać już pierwsze efekty, dział jest poukładany, łuski bardziej mili, wiem że nie długo wiele się poprawi w dostępności systemów IT chociażby dla nas handlowcow. Zobaczymy czy wtedy napiszesz pozytywnie coś....

Paulina

@Darek co dokładnie nie podobało Ci się w pracy w firmie ab bechcicki? Powiesz coś więcej o tym? Dlaczego uważasz, że chaos? Czy ktoś ma podobne odczucia co do firmy? Każda informacja jest istotna dla tych co chcą się zatrudnić w tej firmie.

Darek
@Paulina

Witaj 1. Nieodpowiednia osoba na stanowisku kierownik magazynu 2. Zalegający w magazynie towar dawno po terminie którego nikt nie chce, brak miejsca na bieżące dostawy. 3. Brak logiki w zagospodarowaniu magazynu kładziesz towar tam gdzie jest miejsce, później wszyscy szukają 4. Jednego dnia wszystkie dostawy na raz chaos na placu dostaw 5. Nowy pracownik pracuje za trzech bo staremu już się nie chce 6. Brak szacunku do człowieka, magazynier jako "najniższy" w szczeblu firmy służy do wszystkiego 7. Wynagrodzenie nie adekwatne do powierzonych zadań, za 2200 można pracować spokojnie bez stresu

@Darek

To czemu zatrudniłeś się na stanowisku magazyniera ?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ab Bechcicki Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Radek

Wymagania na Przedstawiciela ds Inwestycji to Doswiadczenie w branzy budowlanej , doswiadczenie z klientami, wyksztalcenie wyzsze i prawko. I zapal.

Paulina

A jakie widzicie pozytywy pracy w ab bechcicki?

grzes
@Paulina

po 16 latach się zwolniłem ... i tyle z pozytywów

grzes
@grzes

zaobserwowałem ze niektórzy ludzie w tej firmie nic nie robią dla niej a biorą dobre wypłaty i mają super stanowiska jak za dawnego ustroju po pierwsze tymi statystami bym się zainteresował na miejscu prezesa ...jednak po przepracowaniu w tej firmie kilkunastu lat i to na wielu różnych stanowiskach już mnie nic nie zdziwi...powodzenia życzę

Były
@grzes

Hej, Załoga Prezesa nie pozwoli by się tam ktoś nudził a darmozjady szybko kończą karierę ;) @grzes coś mi się wydaję że doborze firmy AB nie znasz ;)

robespiere

mądrzy ludzie, lider rynkowy,

samo sedno
@robespiere

taaaa, Adaś już dawno chciał to sprzedać, tylko nikt nie chce tego kupić za sensowny szmal ot co

Blondi
@Paulina

Wogole.mobbing na oddziałach a szefostwo nie widzi problemu.bo nie liczą się ludzie tylko dyrektorzy.

Paulina

@Ruda czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Obecnie firma ab bechcicki poszukuje Specjalisty ds. windykacji telefonicznej. W ofercie pracy napisali, że zapewniają możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę pracy, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania. Czy ktoś jest zainteresowany aplikowaniem?

marta
@Paulina

Rozwój osobisty... tak w odbieraniu telefonów na pewno :) Wynagrodzenie - pominę bo to jest dramat w 3 a nawet 5 aktach. Szkoda czasu na dojazdy ;)

Blondi
@Paulina

Zawsze tak obiecują a później odcinają.generalnie porażka ciągle kablowanie i poniżanie ludzi

ola

Specjalisty ds. windykacji telefoniczne- moze cos wiecej? jaka kasa?

Ruda

Słyszałam, że pracują różni ale słyszałam o takim, który psuje rynek i podkrada chyba Józefowić czy jakoś tak.... Chyba nie chce pracować w takim klimacie.

Darek

Witam pracowałem przez miesiąc oddział Opolska magazynier stawka 2200 na rękę odszedłem i nie polecam chaos sprzeczne decyzje polecenia bałagan wszystko na zasadzie jakoś to będzie. Pozdrawiam Darek

szrek

Firma ok.Tylko niektórym dyr .się wydaje że sa pępkiem świata.Pisze tu o oddziale w Brzegu.Szef ten chyba nie ma pojęcia o budowlance. Robiłem tam zakupy pare ładnych lat Był pan Piotr ,po nim nie pamiętam z imienia ale tez spoko -znali się na handlu ,porozmawiali przywitali się zawsze a ten obecny chyba boi się ludzi. Chyba przeniosę się do Tadeja -czysto ,miła obsługa i towar jest w terminie zwłaszcza gipsy i kleje,

Były

@Michail Zanim dajesz taki komentarz to proponuję poczytać trochę o swoim przyszłym pracodawcy. Ja znam ludzi z BD i uwierz mi że to nie jest Niebieska Wioska Smerfów ;) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,880190 Wszyscy chcą pracy gdzie nie trzeba dużo pracować ale za to dużo się zarabia ;)

Paulina

@Dw zastanawiasz się nad aplikowaniem? Na jakie stanowisko? Czego konkretnie chciałbyś się dowiedzieć? Jakie informacje chciałbyś poznać? Sprecyzuj swoje pytanie.

Dw

Jakieś informacje o oddziale w Kaliszu?

pozytywy pracy w bechcickim -dobrze płacą negatywy niestety krótko zapłacić wyssać wypluć

Paulina

@grzes czy naprawdę nie dostrzegałeś plusów pracy w ab bechcicki? Co w takim razie uważasz, że powinno ulec zmianie? Jakie byś zmiany wprowadził w firmie?

grzesław

jak będą trzymać na stanowiskach dyrektorów ,którzy nic nowego do firmy nie wnoszą tylko zamęt to obroty oraz zyski nie będą rosły PANIE PREZESIE OCKNIJ SIE PAN..............

oczko33

Ludzie -otwórzcie oczy, w Warszawie totalna samowolka. Samochody firmowe stoją a ludzie zatrudnieni na etacie jako kierowca realizują transporty jako zewnętrzni przewoźnicy i trzepią drugą pensję i to w godzinach pracy. Co na to Prezes???

mimi
@oczko33

i wszystko za pozwolenie b. Dyrektora

oczko33
@mimi

no właśnie byłego Dyrektora............Czas na zmiany

zorro arturo

W matbudzie jest naprawde spoko 5 tys do reki i gwarancja pracy do konca roku , takze nie mam zalu ze swoich klientow przekazuje do tej wlasnie firmy zwlaszcza ze macie w gda nieudaczniku na wysokim stanowisku nie znajacego sie na niczym oprocz rozdawaniu towaru do podhurtu , naprawde prawdziwy jelen

adam 09

uwaga na sprzedaz telefoniczna - inne ceny przez telefon, inne po odebraniu towaru - roznice spore bo 25% (w moim przypadku byl dokument KP i odebrany towar - wiec mozliwosci rezygnacji juz nie bylo)

Zostaw merytoryczną opinię o Ab Bechcicki Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ab Bechcicki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Ab Bechcicki Sp. z o.o.