Opinie o AB Bechcicki Sp. z o.o. Oddział w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AB Bechcicki Sp. z o.o. Oddział. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AB Bechcicki Sp. z o.o. Oddział o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Bechcicki Sp. z o.o. Oddział w Legnica

Kasia Nowy wpis

Czy angielski na poziomie b1 wystarczy?

Obsługa Nowy wpis

No i odszedł do centrali wporzo Dyrektor przez Regionalnego gnębiciela

Weronika Nowy wpis

Mam nadzieję, że dobra praca przyczyniła się do tej ciszy na forum?

Iza Nowy wpis

Powiedzcie coś sensownego na temat tej firmy. Nie pomagacie zastanawiającym się nad podjęciem tam zatrudnienia.

Czy po rozmowie w AB Bechcicki Sp. z o.o. Oddział rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Magazyn

Może(usunięte przez administratora) zatrudni Panią i tam będzie Pani dbać o jego interes. Powodzenia

Damian
@Magazyn

Czy w firmie AB Bechcicki nastąpiła w ostatnim czasie jakaś zmiana w strukturach dyrektorskich? Jeżeli taka sytuacja miała miejsce, to możecie przedstawić, czy nowa osoba wydała jakieś zarządzenia, które mają istotny wpływ, co do tego, jak wygląda obecnie praca w tej firmie? Zmieniły się warunki zatrudnienia, czy może wszystko zostało po staremu? Zachęcam do wypowiedzi w tym wątku.

Polus
@Damian

Skąd w ogóle takie info, że były zmiany dyrektorskie?

Damian
@Polus

Widziałem taki wpis w tym wątku, dlatego pomyślałem, że może nastąpiła jakaś zmiana. Masz informację o firmie AB Bechcicki? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do tego, abyś napisał, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę. Czy wraz z nadejściem nowego roku nastąpiły jakieś zmiany? Proszę o informację na ten temat.

Magazyn

Bardzo dobry ruch

Hurt
@Magazyn

Na pewno nie będziemy płakać po pani dyrektor

Hurt

A gdzie jest jej przełożony? Jak można akceptować tak niekompetentna osobę.

My

P. Dyrektor to że usunięto wpisy w niczym nie zmienia faktu że jest Pani z nami ponad 1.5 roku a oprócz przybrania na wadze nic więcej patrz lepiej nie zrobiła Pani dla naszej hurtowni.

admin

Wiesz coś na temat firmy AB Bechcicki Sp. z o.o. Oddział czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o AB Bechcicki Sp. z o.o. Oddział - Legnica

AB Bechcicki Sp. z o.o. Oddział