Opinie o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ab Bechcicki Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ab Bechcicki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Dag

do Mat-Budu uciekamy czyli tam gdzie dobrze płacą.

adaś
@Dag

To gratulacje! (usunięte przez administratora) Ciekawe kto następny?

gaD
@Dag

Jasne Jasne i zapłacą i po(d)słuchają co tam gadasz i po(d)patrzą gdzie Ty jeździsz a zwłaszcza po pracy a porucznik zUB-er pogratuluje i będzie zadowolony

GD
@Dag

Mat-Bud płaci dobrze warunki znacznie się poprawiły atmosfera ok. Ludzi którzy uciekają z AB dobrze robią . Zmiana wyszła na dobre.

analityk

A gdzie tak uciekacie że tak zapytam, przecież rynek ma ograniczoną pojemność?

Paulina

@Ma prawdopodobnie naruszał on regulamin serwisu GoWork.pl

Ma

Dlaczego został usunięty mój ultra mega negatywny aczkolwiek prawdziwy wpis o oddziale Gdańsk ??

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ab Bechcicki Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

wer

Zgadzam sie duzo mozna napisac o tym odziale w ktorym pracowlaem dluzszy okres, (usunięte przez administratora) wynajem i pensje pochlaniaja stanowczo za duzo. przez co warunki zatrudnienia sa bardzo slabe

KRK

Z Krakowa "wyfrunęli" już wszyscy handlowcy ( i nie tylko oni ). Przykro patrzeć na rozwój ( a raczej upadek ) tego działu inwestycyjnego zarządzanego przez pana J.G. który cały dzień "kisi" się w swoim akwarium. PLUM, PLUM, PLUM.

NEMO

Z WA-WY UCIEKAJĄ LAWINOWO

Doradca

Jeśli masz inną opcję odpuść na początku ok premie a po roku jak przyniesiesz klientów planu kosmos i Gola pensja

Siwy

Świetnie ,opinie jak zawsze nic konkretnie nie wnoszą 1,5 roku temu kumpel zatrudnił się w firmie Ab Bechcicki we Wrocławiu ,szukał nowych wrażeń, doświadczenia ogłoszenie znalazł na internecie puścił CV przez internet a może się uda No i po kilku dniach pozytywna odpowiedz, zapraszamy na rozmowę , po rozmowie postanowił ze skorzysta z okazji i zobaczy czy ogarnie temat . na jakiś czas lekko urwał się z Nim kontakt , aż do pewnej imprezki ze znajomymi Zjawił się tanecznym krokiem , moje pierwsze pytanie było -gdzie cie cię wcięło ? On - ja zawszę to tu to tam Po kilku głębszych i korzystając z okazji temat spadł na pracę, zapytałem -jak w AB czy coś ciekawszego ? kumpel lekkim uśmieszkiem - chyba W CIEKAWE MIEJSCE TRAFIŁEM i zabawie na dłużej lekko zdziwiony ,patrzę na niego zaczynam zgłębiać temat -kasa ludzie warunki bryka czy co ? Kumpel maca się po łysince i z lekkim uśmiechem - nie Początki trudne, kasa szału nie nie robiła sporo do ogarnięcia ..nawet przyszło mi do głowy się zwijać , ale jak załapałem poznałem ludzi i klimat zmieniłem zadanie i nawet wyszło lepiej niż planowałem Wiem na pewno byle kto Tam nie pracuje , konkretni ludzie ,i czasem wzloty i upadki ,co dalej zobaczymy ............. to tak w skrócie

Siwy z AB
@Siwy

piękna autoreklama :] no litości. Jakbym słuchał sponsorowanej audycji. Może bardziej dyskretniej AB

Flor Jan

Tylko Kierownikowi i Dyrektorowi jest dobrze, biorą sobie nasze zasługi a człowiek się stara jak może !!!! Litanie Jedno !!!

KRK

A w Krakowie handlowcy UCIEKAJĄ z tej firmy. W przeciągu roku już 4 odeszło. Krakowski dział inwestycyjny chyli się ku upadkowi a wieści w branży rozchodzą się szybko i marne szanse żeby jeszcze kiedyś zaistnieli na Krakowskim rynku. Porażkę jednak w tym przypadku należy przypisać nie handlowcom lecz ZARZĄDCY ODDZIAŁU, który w znacznym stopniu się do tego przyczynił, panu J.G. Gość dowodził już wieloma hurtowniami i w każdej z nich ma podobną opinię ( z resztą na całym rynku budowlanym ma taką opinię aż po granice małopolski ) Pozdrowienia dla pozostałych oddziałów.

Cola

Pracowałam w AB kilkanaście miesiecy i jak czytam te opisy powyżej, to się zastanawiam, kto to wypisuje. Pracowałam w centrali i było ok. Nie gorzej niż w firmie, w której jestem teraz, a z pracy zrezygnowałam tylko dlatego, że musiałam się przeprowadzić. Inaczej pewnie nadal bym tam pracowała.

Johnny Walker

Słuchaj szefuu , nie znam osobiscie wlasciciela , ja dostaje godziwa wyplate, byc moze jestes zyciowym nieudacznikiem , nie robiles planow , zostales posuniety z firmy , w kazdym razie nie pozwalaj sobie na powielanie zaslyszanych plotek bo swiadczy to o Twoim ograniczeniu.

Johnny Walker

Ja pracuje od 4 miesiecy jako PH na inwestycjach i zlego slowa powiedziec nie dam, warunkami placowymi przebijaja cala konkurencje. Wiem bo wczesniej w takowej pracowalem, i juz mialem dosyc zastanawiania sie w jakiej wysokosci bedzie wyplata i co wazniejsze czy bedzie na czas.

po co ja ma składać papiery jak ja jeden z waszych oddziałów za 2 lata kupie za złotówkę?

julia

A jak jest w Łodzi?

Roberto

poprostu mamy możliwości szanowny Panie , nie czekaj składaj papiery

olivier

firma wporzo pensja na czas samochod sluzbowy jest komorka jest baze klientow dostajesz ceny bardzo konkurencyjne takze sprzedajesz nic tylko pracowac .

jaa

Żadnej pozytywnej opinii...tylko szukają pracowników i szukać będą, bo nikt normalny nie jest w stanie tam pracować

jaa

na stanowisku ,(usunięte przez administratora)hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Ab Bechcicki Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ab Bechcicki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Ab Bechcicki Sp. z o.o.