Tieto Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Tieto Poland Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tieto Poland Sp. z o.o.

anonek

Przychodzę na rozmowę kwalifikacyjną na C++ developera... a tu dostaje C... Nie wiem jak można sądzisz, że programista C++ jest programistą C, a tym bardziej na odwrót, ogólnie trzeba przyznać, że proces jest porażką, choć charakter rozmowy nie był aż tak zły.

as

Ja pracuje od roku i jestem bardzo zadowolony, atmosfera zarąbista - bez zbędnego ciśnienia i nerwów. Projekty mają tu różne bo mają wielu klientów w różnych branżach od platform mobilnych, poprzez różnego rodzaju krzem i jego firmware aż do platform automotivowych (to jeśli chodzi o embedded bo sa jeszcze ludzie od Androida i iOSa ale to nie moja bajka). Jak się jakis projekt nie spodoba to można się przenieść do innego. Płacą też nieźle - jak do nich aplikowałem to mialem jeszcze 2 inne oferty - Tieto oferta była najlepsza.

burza
użytkownik zarejestrowany

czyli bardzo pozytwyna firma wynika z Towjej wypowiedzi @Alex :) to super, w takim razie warto aplikować na stanowisko SAP ABAP Integration Consultant do Krakowa. Ponoć jest umowa o pracę, no i ten socjal...

Alex

Firma mi się podoba. Wśród benefitow jest Luxmed, Multisport lub sodexo, dopłata do obiadów na stołówce, eventy zespołowe co 3 miesiące gdzie przypada 180 zł na pracownika, prezenty dla dzieci, owoce w kuchni, kawa, herbata, mleko, piłkarzyki, PlayStation, wii, Xbox i jeszcze dużo tego. Kasa zależy od umiejętności. Lokalizacja super. Czas spędzony na stołówce, kuchni wlicza się w godziny pracy. Dwa piętra niżej jest Luxmed. Ludzie są super, ciekawe projekty.

administratorek

jan - to oznacza iz pani z hr pisala ten post lub tez firma PR ktora wstawia takie bzdurne komentarze za pieniadze

Filutek

Pracuje od roku. Mam juz spore doswiadczenie w branzy, dlatego wynegocjowalem dobre warunki. Firma ma dojrzala i przyjemna kulture organizacyjna. Duzo swietnych ludzi. Jezeli tylko ktos chce, to firma wspiera w rozwoju i to nie tylko zawodowym; tez w kulturalno-sportowym. Ja tam jestem zadowolony.

Marcin S

Z zewnątrz wygląda super, obiecanki-cacanki, ale jak Cie zlapią w swoje sidła...To wyssą wszystkie soki jak modliszka, a wtedy..bye-bye! Obiecanki i PR mają dopracowany!

kk
@Marcin S 24.06.2013, 15:55
Z zewnątrz wygląda super, obiecanki-cacanki, ale jak Cie zlapią w swoje sidła...To wyssą wszystkie soki jak modliszka, a wtedy....

hej Marcin, co masz dokładnie na myśli, pisząc o sokach?

Marcin S
@kk 20.07.2017, 14:23
hej Marcin, co masz dokładnie na myśli, pisząc o sokach?

Tzn że zostaje tylko suche ciało

Zostaw opinię o Tieto Poland Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tieto Poland Sp. z o.o.