Opinie o Casus Finanse w Wrocław

Z historią sięgającą 1898 roku, Grupa Lindorff jest największym europejskim dostawcą kompleksowej usługi zarządzania wierzytelnościami. Lindorff Polska oferuje działania prewencyjne oraz monitoring zobowiązań nieprzeterminowanych, scoring oraz monitoring należności przeterminowanych, windykację polubowną biurową oraz terenową, kompleksową obsługę prawną, usługi z zakresu wywiadu gospodarczego i detektywistyki oraz nabywanie wierzytelności. Grupa Lindorff specjalizuje się w obsłudze firm z rynku finansowego, przede wszystkim banków i towarzystw ubezpieczeniowych i zajmuje w tym obszarze pozycję lidera w Europie. Obecnie zatrudnia 4300 pracowników w 13 krajach. Siedziba główna znajduje się w Oslo w Norwegii. W 2015 roku Grupa Lindorff osiągnęła przychód netto na poziomie 534 mln € (475 mln € w 2014 roku).

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casus Finanse w Wrocław

Specjalista ds. windykacji czyli praca w CC :)

sic

Był sobie facet, który dbał o swoje ciało. Pewnego razu stanął przed lustrem, rozebrał się i zaczął podziwiać swe ciało. Ze zdziwieniem stwierdził jednak, iż wszystko jest pięknie opalone oprócz jego członka! Nie podobało mu się to, wiec postanowił cos z tym zrobić. Poszedł na plażę, rozebrał się i zasypał cale swe ciało, zostawiając członka sterczącego na zewnątrz. Przez plażę przechodziły dwie staruszki. Jedna opierała się na lasce. Przechodząc obok zasypanego faceta ujrzała cos wystającego z piasku. Końcem laski zaczęła przesuwać to w jedna, to w druga stronę. - Życie nie jest sprawiedliwe - powiedziała do drugiej. - Czemu tak mówisz? - spytała tamta zdziwiona. - Gdy miałam 20 lat byłam tego ciekawa, gdy miałam 30 lat bardzo to lubiłam, w wieku 40 lat już sama o to prosiłam, gdy miałam lat 50 już za to płaciłam, w wieku 60 lat zaczęłam się o to modlić, a gdy miałam 70 to już o tym zapomniałam. Teraz, kiedy mam 80 lat, te rzeczy rosną na dziko, a ja nawet nie mogę przykucnąć!

Taki jeden

Szczerze to nie wiem dlaczego Wy na Wojtka narzekacie. Załatwia przecież nam wynik. Bez ugód ze słuchawki byśmy mieli może z 5O% przynajmniej ja tak mam. Bez tych właśnie układów nie będzie wyniku a my kasy nie zobaczymy. Nie oszukujmy sie. Korzystajmy puki nam nie przykręcą bo wówczas to nawet oni nam nie pomogą.

antywindykator

a to ciekawe. ostatnio widziałem ogłoszenie na terenowego - żaden etat lecz działalność...

mucha

Lecą dwie muchy przez las. Nagle widzą psią kupę i biorą się do jedzenia. Jedna mucha puściła bąka. Druga na to: - Ej, Zocha! Nie przy jedzeniu!

antywindykator

były ostatnio ogłoszenia na DT. praca na zasadzie działalności gospodarczej...

koko

38-letni Krystian W. wabi dziewczynki pod szkołami, w centrach handlowych, w internecie. Oferuje pożyczki, darmowe dyskoteki lub pracę w modnych lokalach należących do spółki Marcina Turczyńskiego, menedżera i współtwórcy prywatnego domu kultury Zatoka Sztuki, który amatorzy nocnych uciech Sopotu nazywają Zatoką Świń.

Noah
@koko

Z tego co się orientuję to Krystian W. został już zatrzymany, a jego powiązania z Zatoką wyjaśnione, więc można by zając się wreszcie np przygotowaniami świątecznymi niż ciągle wałkować ten temat.

pytanie

ile godzin w miesiącu pracują terenowi?

sss

Popatrz na wspaniałe autostrady Na drogi, na których nie znajdziesz wybojów Rosną nowe bloki i nie ma wypadków W czystych szpitalach ludzie umierają rzadko Mamy extra rząd i super prezydenta Ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy Ufam im i wiem, że wybrałem swoją przyszłość Za rękę poprowadzą mnie do Europy

Kamil

układy są w każdym dziale...

df

są jeszcze mega normalne warunki, dlatego polecam zresztą zobacz jak stoi to innym ( patrz wyżej ) firmą kością w oku i co wypisują aby poróżnić osoby :) pracy jest dużo ale atmosfera ok

mądry vs. głupi

Ten zapis oczywiście dotyczy człowieczka ukrywającego się pod nickiem DWT Durny Wariat Tłumok

spoko

czekam na styczeń kiedy już będzie Piotr , wtedy będzie normalna praca , on potrafi ułożyć wszystko tak aby działało, super ,że będzie z Nami , to bardzo dobre posunięcie dyrekcji z CF

wielka kupa

powiem jedno DWT to prowokator jeden z zarządzających , który już trzęsie porami bo dobry człowiek idzie do konkurencji , boi się bo sam nie potrafi utrzymać przy sobie ludzi gdyż brak mu czegoś takiego jak charyzma , szacunek, dobra opinia , takie zagranie jest typowe dla ludzi biednych w powyższe łaskawości. Ja jestem za tym aby ten człowiek im pokazał miałam okazję z NIM pracować i powiem jedno jest to naprawdę równy gość , i nawet jak trzeba zrugać to robi to w sposób super inteligenty , widać ,że sie tego strasznie boicie , bo zaraz wyrosnie wam mega konkurencja , i dobrze

ludzik

ojej jakie oburzenie. chyba ktoś prawdę napisał... coś w tym musi być moi kochani...

ludzie
@ludzik

To co napisałeś ludziku jeden, jest adekwatnym odbiciem percepcji zjawisk i napisałeś to z taką afirmacją że gotowi jesteśmy przyjąć to za aksjomat !

ludzik
@ludzie

czy ty w ogóle rozumiesz co napisałeś? używaj słownictwa które jest tobie znane!

Getbackowiec

ludzie chwalili go w Kruku, w Gatbacku nie miał się jak wykazać i bez wdrożenia nic nie zrobił praktycznie oprócz tego, że załatwił sobie awans na dyrektora zarządzającego. Po prostu wywalili go za to, że zabrał tyle osób z Kruka a prezesi obu firm to dobrzy znajomi. ciekawe czy teraz wszystkich zabierze do casusa

DWT

rozumiem, że prawda bardzo boli i to ewidentnie widać po ostatnich wpisach, ale to wasza sprawa panowie i panie spod znaku ptaka. oby tak dalej. ja też miałem okazje pracować z tym człowiekiem i wiem jedno - sam zawsze wypłynie a resztę utopi - taka prawda. Mimo to życzę powodzenia. Nikomu nigdy źle nie życzyłem. ja opieram sie na doświadczeniu i faktach.

fighter
@DWT

no to musiałeś być całkiem gównianym windykatorem skoro tak piszesz

mądry vs. głupi
@fighter

Ty jesteś mega zazdrosny i po tym co piszesz ewidentne widać ,że nie stać ciebie w życiu na nic dobrego tylko obgadywanie innych , nie masz szacunku u innych a co najlepsze sam siebie uważasz za szmatę ot i cała prawda o tobie człowieczku chowający się za innymi, gdyż sam nie masz żadnych umiejętności i nie potrafisz nic zrobić czyli jesteś takim pasożytem czy jak to mówią bezcelowcem

terenówka

ja mam wrażenie, że nikt nie sprawdza dlaczego odchodzą ludzie, którzy budowali tą firmę, przychodzą nowi i jak widać psują to co zostało zbudowane a co najgorsze nie budują czegoś trwałego. Atmosfera spisku, przekrętu nie powinna dominować. Zamiast zając się wynikiem zajmują się plotkami i prowadzeniem śledztwa - tak jak to było w poprzedniej firmie. obserwując to co się dzieje w Kruku mam wrażenie, że za chwilę dotrze to w pełnym wydaniu do Casusa. Uciekałam przed Krukiem i układami, powiązaniami a wpadłam jak z deszczu pod rynnę...

jajaja
@terenówka

Koleżanko bądź kolego tudzież KTOSIKU... Napiszę krótko, podejżewam kim jesteś i dlaczego wychodzisz z takiego założenia, jednak uwierz mi nikt nie potrzebuje adwokata a jeżeli przyjdzie taka potrzeba to na pewno zwróci się do profesjonalisty. Wiem co piszę, ponieważ wiem że nie piszesz w swoim imieniu... Zastanów się dwa razy zanim znów zaczniesz mącić.

polonista
@jajaja

twoje podejrzenia zapewne są na tyle trafne jak ortografia, która jest jak na managera na wysokim poziomie ( "podejżewam")...

Breslauer

Ile wynosi przeciętna podstawa wynagrodzenia "specjalisty ds. windykacji" ?

odp.

Jak nie wiadomo o co?,to zazwyczaj chodzi o pieniądze

Piizzerka

dobre pytanie janusz. dlaczego wszyscy odchodzą? moze jakis pracownik sie wypowie. pozdrawiak

Zostaw merytoryczną opinię o Casus Finanse - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casus Finanse?

Kandydaci do pracy w Casus Finanse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casus Finanse