Opinie o Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. w Wrocław

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. powstała w 2002 roku, jako jedna z pierwszych organizacji odzysku na polskim rynku. Podstawą prawną do założenia spółki było polskie prawodawstwo stworzone w oparciu o wymogi Dyrektywy Parlamentu i Rady Europejskiej nr 94/62/WE z dnia 20 grudnia 1994 roku w sprawie opakowań i odpadów opakowaniowych.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. w Wrocław

AK

Śmieszna firma na szczęście po kilku miesiącach się rozstaliśmy. Ciekawe praktyki Jeśli nie przepracowałeś odpowiednio długo to na wyjazd integracyjny się nie załapiesz bo po co nowy pracownik ma się integrować XD wciskanie ludziom ciemnoty przez „handlowcow” wyszkolonych przez 3 godziny. Wybieranie laureatów konkursu z pupy, wystarczy zapłacić wpisane za udział w gali XD nie wiem czy tam sie cos zmieniło przez te 10 lat ale po komentarzach widzę ze raczej nie :) firma ktora lepiej omijac

Grazia
@AK

Co do tych integracji to widziałam, że była opcja na wyjazd do Japonii. Powiedz mi po jakim czasie nowy pracownik może już na jakikolwiek się załapać? i tak w sumie jak to jest im wyjaśniane? W z innymi benefitami? Są jeszcze inne, które trzeba sobie wypracować?

Ewa

Spotkałam panią prezes na rozmowie o współpracy. Konkretna, wie czego chce

Emila Nowy wpis
Inne

Wpadło ogłoszenie na specjalistę ds.obsługi klienta i piszą o miłej atmosferze pracy. Jednak widzę wyraźnie, że nie wypowiadacie się spoko o atmosferze. Czy te negatywne odczucia dotyczą szefostwa czy całego zespołu?

Madzia Nowy wpis
Inne

witam, mam już doświadczenie w telemarketingu a widziałam na takim zewnętrznym portalu ofertę właśnie dla telemarketera. Proszę mi powiedzieć czy to zawsze docelowo będzie praca stacjonarna? Preferuje tryb chociażby hybrydowy

mała Nowy wpis
@Madzia

Tam nie istnieje takie coś jak praca zdalna, lepiej nie mówić tego na głos, bo to temat tabu

mała Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Umowa o prace? Gdzie tam pierwszy miesiąc na zleceniu! Multisport? Ale jak przepracujesz pół roku i to jeszcze z wielkim problemem! Wyjazd na integracyjny? Nie należy Ci się! Premia? Zapomnij - nie istnieje! Przełożeni? Pojedynczy okej, ale jeden tragedia! Człowiek nie do komunikacji, a jeszcze ma „zarządzać” zespołem! Śmiech! Praca w sobotę? Nie, że możesz przyjść, MASZ przyjść! Oferty pracy i to co oferują to jedynie bajka - realia zupełnie inne! NIE POLECAM

Inne

Więcej osób miało ostatnio problem z feedbackiem? Wcześniej ktoś pisał, że rozmowa była na jego oko konkretna i chyba nie zabrakło zwrotki? Zastanowiła mnie tez ta informacja o tym całym postepowaniu zaraz po wejściu tutaj na forum. tak dla jasności aktualnych kandydatów to już nie będzie dotyczyć? Śmiało można starać się o zatrudnienie?

@anonim

Śmiało polecam poszukać innego pracodawcy. Nie warto się starać. Bardzo dużo osób żałuje, że pracowało tam aż tak długo.

logo firmy Asystent projektu
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.
(944 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

@Pytanie

ja się sama zwolniłam. to była jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłam w życiu. Zwalniani są tylko ci, którzy mają coś do powiedzenia i podważają pomysły "góry". Jeżeli jesteś ciekawy świata i masz głowę pełną pomysłów - nie idź tam. Ta praca wysysa chęci życiowe. Brak wsparcia od "kierownictwa", kiedyś na święta "koperty" dostały tylko osoby posiadające dzieci, wpis do ewidencji, że zabierasz długopis, delegacje bez jakiejkolwiek nawigacji (musieliśmy używać swoich prywatnych telefonów), dyżury kto wynosi (usunięte przez administratora) i włącza zmywarkę.... taka luźna atmosfera, że nawet radia nie można było włączyć a jak przychodziła PP i odpalała swoje kadzidełka u siebie to nikt nie był w stanie wytrzymać w pomieszczeniu.

@Kandydat
Kandydat

Po spotkaniu rekrutacyjnym w biurze u klienta nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej. Dla mnie to brak szacunku dla ewentualnego kandydata i poświęconego czasu. Nie polecam!

Ewa

Spotkałam panią prezes na rozmowie o współpracy. Konkretna, wie czego chce

kandydat
Kandydat

Wcale się nie dziwię negatywnym komentarzom. Mój będzie dotyczył rekrutacji i spotkania z Panią Prezes. Złe wrażenie od pierwszej chwili. Czekałam przy recepcji, Pani Prezes wyszła z pokoju i zaprosiła mnie. Nie podała mi ręki (ja to zainicjowałam), nikt nie zapytał czy czegoś się napiję. Rozmowa była nieprzyjemna, Pani Prezes od początku traktowała mnie z góry i z pogardą. Okazała niezadowolenie gdy chciałam zadać swoje pytania, wyśmiała notatnik, w którym miałam je zapisane. Na koniec nie zapytała o dostępność ani oczekiwania finansowe oraz nie poinformowała kiedy otrzymam informację zwrotną. Nawet jeśli nie spełniłam Jej oczekiwań, wypadało okazać szacunek i profesjonalnie poprowadzić i zakończyć spotkanie. Na koniec nie zostałam odprowadzona do wyjścia tylko sama przeszłam przez pół biura. Informacji zwrotnej oczywiście nie otrzymałam. Oferty pracy nie przyjęłabym za żadne pieniądze.

AK

Grazia
@AK

rolejde

W EkoCykl pracowałam około roku. Jest to najbardziej toksyczne miejsce w jakim kiedykolwiek się znalazłam. Brak szacunku do ludzi bije tu na kilometr mimo że jest ukryty pod warstwą sztucznych uśmiechów. Ludzie przychodzą do pracy zestresowani, siedzą cicho, nikt ze sobą nie rozmawia. Pani Prezes to narcyz- ludzi traktuje z góry i z pogardą. Kadra kierownicza robi wszystko żeby ludzie się ich bali. Nie wiem na ile Pani Prezes orientuje się w tym jak kierownicy zarządzają zespołami, ale nie ma tam mowy o zespole zmobilizowanym, zgranym. Rotacja jest ogromna.

@rolejde

zgaduje, że zostali sami "kierownicy" xd dalej takie pokłosie tam panuje? ;o

Edyta
@rolejde

To znamienne, że we wszystkich prawie wpisach pojawia się figura niejakiej pani prezes. Krytyka ogniskowana jest osobowo i tą osobą jest niejaka pani prezes. Daje dużo do myślenia.

człowieku jest tak: wigilia z prezentami, 13stki i bony dla nowych, bony dla dzieci, bal karnawałowy, paczki w tłusty czwartek, czekoladki na dzień kobiet, premie za najlepsze wyniki, karta multisport, badania skóry dla pracowników i ich rodzin, szkolenie z pierwszej pomocy, nieograniczone szkolenia indywidualne, dofinansowanie studiów i wspaniałe integracje - dla najlepszych wyjazd do Japonii, często doświadczenie w 3 różnych firmach - miodzio do CV, a w handlowym to rozbijają bank w wypłacanych prowizjach, kobieta co to wszystko spina - niewiarygodne że jedna osoba to ogarnia i jeszcze pomagają charytatywnie!!! a pozostałe wpisy to modlitwa Polaka - tyle w temacie poniżej zacytuje (usunięte przez administratora)

Kolejny pracownik
@pracownik

Mogę potwierdzić benefity, a chociaz te, które znam bo wszyscy mają do nich dostęp. Jeżeli jestes pracowity to możesz się tu odnaleźć i zostać na lata. Jeśli szukasz miejsca gdzie przyjdziesz posiedzieć, coś poklikać bez większego efektu i tak całe życie, to nie miejsce dla ciebie. Mam wrażenie, że większość piszących tutaj czegoś takiego szuka i się zawodzi.

nonma

pod koniec roku każdy ma "rozmowę" z panią prezes, nie należy ona do przyjemnych, wychodzisz z niej z motywacją 0 i myślisz dlaczego taki beznadziejny jesteś, żadnego feedbacku w trakcie pracy, leży komunikacyjnie

LOL
@pracownik

zamiast czekolady i paczkow proponuje od zwiększenia decyzyjności kierownictwa Zamiast szkoleń proponuje rozwiązywanie bieżących problemów Jak nagradzać pracowników to wszystkich a nie tylko indywidualne osoby Zamiast doświadczenia w 3 firmach i dzielenia etatu i pensji na 3 proponuje 1 firmę i dobra pensje (pracujesz w 3 firmach obowiązków za dużo a pensja jedna) Zamiast Wigili z prezentami proponuje słuchanie pracowników Niestety żadne benefity ŻADNE nie zastąpią nepotyzmu, nierównego traktowania, braku wsparcia od przełożonych, (usunięte przez administratora), rozliczenia się z każdego przejechanego km, wywyższania jednych i unizania drugich Ale dobrze to zostało podsumowane. Ta praca nadaje się dla ludzi których ambicja zatrzymuje się na ‚dostanę Czekoladę i 13 pensje’

@LOL

Proponuję założyć własną firmę to wszystko będzie ci się podobać

Kolega
@pracownik

Prezenty kupują sobie pracownicy. 13 nie dostają wszyscy. Jeżeli nie jesteś nowym albo nie masz dzieci to nie dostajesz nic. Pączki w tłusty czwartek i czekoladki na dzień kobiet - SZALEŃSTWO. Premie za najlepsze wyniki dostaje dział handlowy. podczas pracy nigdy nie widziałem, żadnych badań skóry. Szkolenie z pierwszej pomocy prowadzone przez pracownika firmy. Ograniczone szkolenia indywidualne. i nie dla wszystkich działów. Studiów tez nie wszystkim finansują. "Najlepszy wyjeżdżają do Japonii" - tylko kierownicy. praca w 3 firma więc i jedna pensja dzielona na 3. Pomaga charytatywnie a żałuje na podwyżki dla pracowników.

Była pracownica
@pracownik

chyba ktoś pomylił pracodawców. Ale pośród kilku pozytywnych napisanych z całą pewnością przez kogoś z zarządu tych 3 różnych firm działających w tym samym sektorze i uzupełniających się kompetencjami (małżeństwo). Nie mniej taka "luzacka" opinia wśród tych napisanych przez osobę z 5-cioma doktoratami fajnie wygląda :)

Była pracownica
@Kolega

Przecież tam żałują na notesy dla ludzi którzy przyszli do pracy a co do długopisów to można sobie wybrać coś konkretnego z resztek na regale obok drukarki- jeszcze piszą!. Zapomnijcie o 13 bo na to trzeba mieć umowę o pracę na ponad rok a takowej nie ma 90% kadry pracującej w Eko ale na rozmowie z PP dowiecie się że to standard w tych czasach. Bardzo się cieszę ,że znalazłam juz pracę w normalnej firmie

Włodek

Cieszę się, że tu zajrzałem. Dzieki temu nie przyjąłem propozycji pracy w tej firmie i odetchnąłem z ulgą - nie jestem aż tak zdesperowany. Nie wyobrażam sobie żeby być traktowanym w ten sposób. Już sama obserwacja pracowników przed rozmową wiele mówi - wyczuwa się nerwowość, wszyscy biegają jak oparzeni i siedzą sztywno przy biurkach. Sama rozmowa opóźniona o pół godziny, żadnego "przepraszam" ani słowa wyjaśnienia (brak szacunku). Prezes składa zamówienie na kawę u pracownika, a kandydata nawet nie zapyta czy się czegoś by nie napił (zwracam uwagę na takie szczegóły, dużo mówią o człowieku). Informacja, że premia przysługuje po 3 latach - super, naprawdę warto się starać. Darowałem sobie, ale nie żałuję, że tam przyszedłem. Kolejna lekcja jakich firm unikać.

Czata
@Włodek

Na jakie stanowisko aplikowales Wlodek?

JEZUS NAS OCALI
@Włodek

czytając twoj komentarz wyobraziłem sobie czlowieka który wiecznie oczekuje szacunku, interesują go premie i komfort, ty nie chcesz takiego pracodawcy a zastanowiłeś się czy pracodawca chciałby takiego pracownika?

Pupilki - rzetelni pracownicy (usunięte przez administratora)- nie zauważyłem takich - niektórzy sobie nie radzą i się rozstają jak to w życiu Wszechwiedzaca Pani prezes - osoba z doktoratem z zarządzania która sprawnie zarządza od ponad cwiercwieku kilkoma firmami zapewniając poczucie bezpieczeństwa ponad 40 polskim rodzinom dzięki ciężkiej pracy całego zespołu Najczęściej wybierana i oceniana jako wiarygodna organizacja w Polsce Nie podoba się nie pracuj - nikt nie zmusza Nie potrafisz sprostać znajdź prace adekwatna do swoich umiejętności i wykształcenia Ja dzięki nim nauczyłem się b duzo zwiedziłem Japonię i zaprzyjaźniłem z ciekawymi ludzmi Szczerze polecam ambitnym ludziom

Prawda
@Były pracownik

Wszechwiedząca pani prezes choćby zrobiła 5 doktoratów nigdy nie nauczy się szacunku do ludzi. Może zarządzać kilkoma firmami, ale nigdy nie będzie robić tego z przyzwoitością. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa? To jakiś żart. Ciągły stres, nerwy i wykorzystywanie. To powinno dotrzeć do środowiska naukowego, jaki to naprawdę człowiek. Chociaż zawsze może wykupić sobie wybielenie wizerunku, albo zmusić pracowników do zrobienia filmiku, jak to nie jest świetna i jak w jej firmach się miło pracuje. Taki wyreżyserowany filmik już powstał kilka lat temu. Unikać, dobra rada.

Ja
@Były pracownik

Ekocykl był moją pierwszą pracą, jeszcze na studiach... minimum 15 lat temu. Po komentarzach tutaj widzę, że nic się nie zmieniło. Pani Prezes to kobieta dramat, bez empatii, traktująca ludzi jak (usunięte przez administratora) wykorzystujaca ich, przekonana o swojej wyjątkowości.. wszystko można sobie załatwić nawet doktorat. Doktorat nie sprawi, jesteś lepszym czlowiekiem...Na samą myśl że mogłabym jeszcze raz zatrudnić w takim miejscu robi mi się nie dobrze...

Aktualny pracownik

Jak najbardziej! Każdy dział tworzą zgrane zespoły, w których nie ma miejsca na kłótnie. Wszelkie wątpliwości czy "trudniejsze" sprawy, wyjaśniane są na bieżąco, aby wszystkim się dobrze pracowało w firmie. :)

Inne

Hej, jakie są warunki pracy w dziale sprzedaży? Czy system premiowy jest klarowny i motywujący? Pojawiła się właśnie oferta pracy i wygląda obiecująco

To praca dla osób zaangażowanych którym chce się wykonywać swoje obowiązki. Zespoły są zgrane ale zeby się w nich odnaleźć to musisz coś do nich wnosić, choćby wykonywanie swoich zadań poprawnie, na czas. Lenistwo nie przejdzie

Sweetrose
@Pracownik

Nie pomyliłeś firmy? Lenistwo niektórych ‚pupilków’ przechodzi ludzkie pojęcie a osoby zaangażowane odchodzą z tej firmy

noname

Nie polecam, najlepiej uciekać gdzie pieprz rośnie. Praca wysysa z ciebie całą energię życia. Obiecywane ambitne zadania i rozwój nie mają miejsca. A za to rozmowy nieprzyjemne z p. prezes już tak. WIdać to nawet gdy pani prezes jest w pracy a gdy jej nie ma - w tym pierwszym przypadku ludzie milkną jakby przestali oddychać. Rotacja bardzo duża, ale co się dziwić, pieniądz słaby, niektóre działy zostają długo po godzinach albo nawet w weekendy!

Również była pracownica
@noname

Nic dodać nic ująć. Pracowałam tam krótko, kilka lat temu i do tej pory jest to najgorsze moje zawodowe doświadczenie. (usunięte przez administratora)

Aneta
Inne

Czyli rotacja duża bardzo tutaj?

Tak jest
@Aneta

Rotacja jest olbrzymia. Ludzie najczęściej sami odchodzą kiedy zorientują się co się dzieje w tej firmie.

Quest
@Aneta

Rotacja jest ogromna. To nie jest praca dla młodych ludzi. Jesteś wypalonym 50 latkiem? Zapraszamy!

Kolejny pracownik
@Quest

Współczuję wypalenia ale raczej nie masz racji. Pracownicy to głównie mlody i rozgarnięty zespół. Może pracowałeś tam lata temu?

Zacznijcie szanować i doceniać pracowników. Bez nich nic byście nie mieli.

Podwyżki? Śmiech na sali. Masz młody dynamiczny zespół wiec podwyżka nie jest Ci potrzebna.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.
Przejdź do nowych opinii