Ad Akta

Łódź

Opinie o Ad Akta

Lidia

@Kamil - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Ad Akta? Czy pracodawca gwarantuje umowę o pracę? Jakie są dodatkowe benefity? I jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Te merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Kamil

Polecam jak najbardziej pracę w Akcie. Kierownictwo które nic nie robi, część z nich gra w gry online w godzinach pracy, spóźnia się notorycznie a do tego wymaga od swoich "pracowników" tyle, jakby płaciło im grube miliony. Praca sprzeczna z kodeksem pracy i kodeksem cywilnym. Podsumowując polecam na wszystkich którzy nie wiedzą jak szanować swój czas.

gma

nie dziwię się.. jak na archiwum dokumentów przystało, muszą zatrudniać wiele osób, żeby to jakoś ogarnąć. Podejrzewam, że bałagan u nich to najmniej oczekiwany widok :)

Piotrek

Witam, mimo złych opinii zawartych na stronie polecam prace w Akcie, bo tak naprawdę to wszystko zależy od człowieka, jeżeli tylko daje się coś od siebie to nie ma żadnych problemów i w pracy każdy czuje się dobrze, przychodzi z przyjemnością każdego dnia. Kwestia wolnych dni jest zawsze do dogadania, zarobki nie ma co się oszukiwać są optymalnie dostosowane do wykonywanej pracy. Każdy jest inny i to zależy od danej osoby jak będzie się czuła w firmie. Osobiście polecam prace, nawet warto jest spróbować. Pozdrawiam

tom

Praca w sam raz, aby zacząć swoją karierę zawodową, kasa być może nie jest zadowalająca, lecz adekwatna do wykonywanych czynności. Jeśli ktoś nie robi sobie z pracy wakacji, na pewno się odnajdzie. Wśród pracowników fajna atmosfera, a jeśli chodzi o kierownictwo...cóż każdy ma lepszy i gorszy dzień, jest nacisk na wynik, myślę, że osobom "na górze" czasem brakuje wyrozumiałości, ale kiedy tam pracowałem nikt krzywdy nikomu nie zrobił.

były pracownik szczęśliwy

Ktoś mi powiedział, że jedna osoba chciała by zostać likwidatorem tej firmy Ciekawe czy to prawda??? skoro ta pani pnie się na szczeblach firmy - korporacji Mimo wszystko szkoda mi by było pracy tylu ludzi, którzy wkładali w tą firmę pracę, serce i czas, podrzucając tej pani pomysły na ożywienie niszczarni, modernizację systemu i sprzedaży licencji.

Marta

witam, nie polecam pracy w firmie adakta na ulicy rokicińskiej w łodzi. zatrudniają przez pośrednika, kasa słaba, szukają na siłe rzeczy aby potrącić z pensji. atmosfera fatalna, kierownictwo do bani.

archiwista

Witam i ja nie polecam, tej firmy. Zaczynałem tam pracę na początku swojej drogi zawodowej. Podejście typowe dla "nowych pracodawców" wykorzystać na maksa a jak podskoczysz to wywalić. jako że była to moja pierwsza praca to pracowałem za 1200 gdy była potrzeba(np gdy uruchamialiśmy projekt skanowania dokumentacji) pracowałem w godzinach 9:00 - 2:00(od dziewiątej rano do drugiej w nocy) i zawsze było że podwyżki będą jak się firma rozwinie, od tego czasu minęło 7 lat a firma nadal się rozwija, ja gdy poszedłem po podwyżkę zostałem zwolniony w ciągu 30 minut!!mimo że urabiałem się po łokcie tam! a od tego czasu jest tylko gorzej, coraz więcej osób na umowę zlecenie i wciąż straszą że na twoje miejsce czeka 30 innych. Kiedyś ta firma miała potencjał, ale ciągłe oszczędności i łatanie dziur kadrowych osobami na umowę zlecenie spowodowało, że to już tylko równia pochyła. nadal mam kontakt z osobami które tam pracują i wiem, że firma która chce uchodzić za najlepszą i największą w centralnej polsce opiera swą pracę na tylko 2 zawodowych archiwistach!!

marinari

już nawet nie pamiętam, ze tam pracowałem. nie polecam ale głównie ze względu na osobę z zarządu(usunięte przez administratora). co za typ, niestety marna wiedza, wiele szumu wokół swojej osoby, jak to handlowiec - i zero rezultatów.

@marinari 02.04.2014 11:38

Wyżej wspomniana osoba z zarządu nie jest już pracownikiem firmy Ad Akta S.A.

kamikadze
@Pracownik 29.08.2014 09:22
Wyżej wspomniana osoba z zarządu nie jest już pracownikiem firmy Ad Akta S.A.

Michalina, branża słaba - więc jaka totalna samowolka? mała kasa, mała odpowiedzialność, mała wiedza. Niczego tam więcej nie potrzeba.

wrg

a tak zulugula, to by się zgadzało: broń nas Panie przed takimi politykami! ,(usunięte przez administratora) odradzam współpracę. I współczuję każdemu kto ma z nim kontakt.

były pracownik szczęśliwy
@wrg 11.03.2014 20:57

Nie polecam współpracy z kierownictwem To co zrobiła mi TA Pani D. to był koszmar. Zrobiła mi z życia piekło i do tej pory mam koszmary senne, zaczynam się zastanawiać nad wizytą u specjalisty skoro mimo odejścia nadal je miewam. Ciężka praca to dla niej za mało - musisz nie mieć własnego zdania, robić to co karze, nie wstawiać się za innymi, i nie żądać potwierdzenia wydania polecenia na piśmie ... . Co dziwnego jedna z dziewczyn, która "odeszła" usłyszała tekst "że nigdzie roboty nie znajdzie, ona się o to postara. Podobno pierwsza robota po współpracy z Taką Panią Kierownik jest skazana na niebyt - niedługo sprawdzę Tą teorię.

Zostaw opinię o Ad Akta - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ad Akta