intermoda

Wrocław

Opinie o intermoda

henryk
użytkownik zarejestrowany

Czy chodzi o firme IINTERMODA, która to prowadzi działalność gospodarczą polegającą na wynajmie powierzchni użytkowych w budynku będącym własnością Spółki, położonym we Wrocławiu, przy ul. Prostej 36? Bo komentarze są w sumie dwa.

Krystall

Intermoda - sama nazwa kojarzy mi się niezwykle miło. Praca w tej firmie była dla mnie wyjątkowo miłym okresem z życia. Choć był to początek wówczas mojej kariery zawodowej to jednak muszę przyznać lepszego chyba nie mogłam sobie wymarzyć:) To ludzie tworzą firmę a w okresie, w którym miałam przyjemność pracować natrafiłam na wyjątkowo dobrany team oraz wsparcie ze strony administracji firmy.

Zostaw opinię o intermoda - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie intermoda