Workingo Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Workingo Sp. z o.o.

Wiktor

Szkoda, że nikt nie pisze. Miałem nadzieję, że na forum dowiem się cos więcej o pracy.

robinhood

Witam czy ktos mial styczność z tą firmą i już pracował pod nią ? jeśli tak to proszę o jakaś opinie na temat pracy umowy wynagrodzenia itp Firma Workingo Sp. Z o.o z siedzibą we Wrocławiu (KRAZ nr 11888), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów do pracy w charakterze zbrojarza. Miejsce pracy: Holandia Wymagania: •Wcześniejsze doświadczenie • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego • Mile widziany własny samochód Oferujemy: • Zakwaterowanie – dobre warunki mieszkaniowe • Ubezpieczenie • Stawka 12,50 euro/h na rękę (netto) • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień • Holenderska umowa (napisana w języku polskim) • Długoterminowa współpraca • Zwrot kosztów przejazdów z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (kilometrówka)

Zostaw opinię o Workingo Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Workingo Sp. z o.o.