Opinie o Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k. w Wrocław

Tacik Nowy wpis

@Marcin Tylko, że nie można potwierdzić tej informacji, dziwne.

Marcin Nowy wpis
@Tacik

Można potwierdzić, kilka lat temu walczyłem o 32 tysiące euro, już w tamtym okresie starali się o upadłość i sąd nie wyraził zgody, bo żeby doszło do zamknięcia, muszą mieć uregulowane wszystkie zaległości związane z Państwem Polskim (Skarbówka, Zus itp.) ja dostałem wyrok z Sądu, komornik wszedł na wszystko co możliwe bez skutecznie

Jak się pracuje z ludźmi z Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k.?

Marcin Nowy wpis

Przecież ci (usunięte przez administratora) już dawno nie działają, firma widnieje w Krs że działa, ale jest inaczej, wiszą Państwu dużo pieniędzy za podatki i sąd nie wyraził zgody na upadłość

Wojtek

Może zmienili siedzibę, wiecie coś?

Czedar

Sprawdziłem Przyjacielu ten adres Pińska 7. Pod tym adresem jest jakaś przychodnia rehabilitacyjna i nikt tam nie słyszał o takiej firmie jak Energy Bau. Nie wiem skąd masz ten adres ale jest on felerny.Szkoda że puszczasz w obieg nie sprawdzone informacje. Chyba że robisz to celowo....A w KRS figuruje stary adres Holenderska 10 ale tam już nikogo nie ma.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno
Czedar

Dziękuję Przyjacielu za podpowiedz...

Czedar

Podobno Firma '' Krzak'' tj. Energy Bau ogłosiła upadłość? Czy ktoś może to potwierdzić?

okradziony

energy bau sp z o.o sp komandytowa mieści się we Wrocławiu przy ul pilczyckiej 7 szukajcie a znajdziecie. zmiany w krs nie ma

gdawa

panowie ja swoje powiedziałem rura i do WROCLAWIA NA ZŁODZIEJI NIE MA ZMIŁUJ SIĘ TYLKO DZWI OPSTAWCIE DOBRZE ŻEBY NIKT NIE ZWIAŁ

Gość??

Znacie Tomka menadzera który pracował dla Energy Bau???Podobno spoko gość..

Spawacz

Może i spoko . Ale firma co do płatności KATASTROFA

@Gość??

a co już nie pracuje, jaki gość nic o nim nie wiecie brał pieniądze za frajer i nic nie załatwił dla firmy, przez rok obiecywał jeździł do Szwecji na stocznię i nawijał makaron na uszy a najbardziej hepie była właścicielka ze swoim braciszkiem.Ludziska opamiętajcie się jak piszecie to bierzcie odpowiedzialność.Wierzcie w TG to was uzdrowi i na pewno postawi firmę w PION

BURY

TA FIREMKA TO KRZAK ZNAM OSOBIŚCIE 9 LUDZI CO TAM PRACOWALI I JEST JAK WYŻEJ OSZUKUJĄ NA CZYM SIĘ DA NA GODZINACH NA PRZELEWACH WYPŁATE MOŻESZ MIEĆ PO TRZECH CZTERECH MIESIĄCACH A ZA OSTATNI MIESIĄC TO JUŻ NIC NIE DOSTANIESZ NIE WIEM DLACZEGO TU NIE INTERWENIUJE PIP DOSTAJA DOLE CZY CO NORMALNE JEST TYLE ZGŁOSZEŃ A ONI MAJA TO W DU...IE TRZEBA TO ZGŁOSIC DO POSŁÓW Z PIS TO WRESZCIE ZROBIĄ PORZĄDEK BO WIDAC W TYM WROCŁAWIU NORMALNY CZŁOWIEK NIE MA PRAWA A RZĄDZI KLIKA POPIERAJACA ZŁODZIEJSTWO

gdawa

panowie co wiecie o firmie INTEX s.c prawie jestem pewien że to to??????

inwestrem

był gospodarz spółki/menedżer z R S. w Niemczech szukał roboty ale z tego te ż nic nie wyszło . Oni czekają na cód BOSKI, bo rozómu nie mają, muszą sie modlić o zdrowie,

gdawa

witam pracowałem w tej firmie dość długo i to była porażka człowiek sie łudził że będzie lepiej a tam sie nic nie zmienia ubrań nie dają wynagrodzenia nie płaca po 3 mieśące a i są tacy co za wrześeń jeszcze nie dostali kasy . A nakazy z PIP to mają w d......... bo robią i tak swoje nie polecam tych krętaczy najgorsze że mają jeszcze inną firmę pod inną nazwą jak będę pewny to podam nazwe

inwestrem

Potwierdzam! To wyjątkowi krętacze i oszuści! Pięknie mówią tylko na początku! A jak już podpiszesz Umowę i pojedziesz na robotę to już nie jest tak pięknie! Nie płacą od wielu miesięcy choć sami już skasowali za robotę! Okłamują i bez Sądu ani rusz!

piotruś Pan

tak to prawda co piszesz, ludzie czekają swoje na wynagrodzenia od września 2016 roku i nie wiadomo czy i kiedy otrzymają swoje pieniądze. Nie wiadomo o co chodzi ale z tego co piszą nie trudno wywnioskować, że naiwnych nie sieją ale jak nie ma pracy to i na badziewie trzeba się załapać.

Kontraktowiec

O widziałem własnie dobre ofertę do Niemiec -ale przeczytawszy opinie tu zamieszczane _Odpuszczam , W moim miesić też takiego złodziejstwa się na legło jak robactwa .

pepe

miałem właśnie aplikować ale wstrzymałem się taką firmą powinien zająć sie prokurator

aro

I wszyscy macie rację, a Oni mówią co chcesz usłyszeć.

spawacz

Jak z tą firmą dzisiaj,dali ogłoszenie na Niemcy.

@spawacz

tam tylko dają ogłoszenia

spawacz

Skoro jesteś monterem to dlaczego sam obrażasz siebie i kolegów z twojej branży używając słowa ROBOL? Gościu zastanów się.

Zostaw merytoryczną opinię o Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k. - Wrocław

Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k.
1.5/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Holenderska 10
    54-403 Wrocław

Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k.