Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k.

Wrocław

Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k.

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k. uległ zmianie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Wojtek

Może zmienili siedzibę, wiecie coś?

Czedar

Sprawdziłem Przyjacielu ten adres Pińska 7. Pod tym adresem jest jakaś przychodnia rehabilitacyjna i nikt tam nie słyszał o takiej firmie jak Energy Bau. Nie wiem skąd masz ten adres ale jest on felerny.Szkoda że puszczasz w obieg nie sprawdzone informacje. Chyba że robisz to celowo....A w KRS figuruje stary adres Holenderska 10 ale tam już nikogo nie ma.

Czedar

Dziękuję Przyjacielu za podpowiedz...

Czedar

Podobno Firma '' Krzak'' tj. Energy Bau ogłosiła upadłość? Czy ktoś może to potwierdzić?

okradziony

energy bau sp z o.o sp komandytowa mieści się we Wrocławiu przy ul pilczyckiej 7 szukajcie a znajdziecie. zmiany w krs nie ma

gdawa

panowie ja swoje powiedziałem rura i do WROCLAWIA NA ZŁODZIEJI NIE MA ZMIŁUJ SIĘ TYLKO DZWI OPSTAWCIE DOBRZE ŻEBY NIKT NIE ZWIAŁ

Gość??

Znacie Tomka menadzera który pracował dla Energy Bau???Podobno spoko gość..

Spawacz

Może i spoko . Ale firma co do płatności KATASTROFA

@Gość?? 26.03.2017 18:57

a co już nie pracuje, jaki gość nic o nim nie wiecie brał pieniądze za frajer i nic nie załatwił dla firmy, przez rok obiecywał jeździł do Szwecji na stocznię i nawijał makaron na uszy a najbardziej hepie była właścicielka ze swoim braciszkiem.Ludziska opamiętajcie się jak piszecie to bierzcie odpowiedzialność.Wierzcie w TG to was uzdrowi i na pewno postawi firmę w PION

BURY

TA FIREMKA TO KRZAK ZNAM OSOBIŚCIE 9 LUDZI CO TAM PRACOWALI I JEST JAK WYŻEJ OSZUKUJĄ NA CZYM SIĘ DA NA GODZINACH NA PRZELEWACH WYPŁATE MOŻESZ MIEĆ PO TRZECH CZTERECH MIESIĄCACH A ZA OSTATNI MIESIĄC TO JUŻ NIC NIE DOSTANIESZ NIE WIEM DLACZEGO TU NIE INTERWENIUJE PIP DOSTAJA DOLE CZY CO NORMALNE JEST TYLE ZGŁOSZEŃ A ONI MAJA TO W DU...IE TRZEBA TO ZGŁOSIC DO POSŁÓW Z PIS TO WRESZCIE ZROBIĄ PORZĄDEK BO WIDAC W TYM WROCŁAWIU NORMALNY CZŁOWIEK NIE MA PRAWA A RZĄDZI KLIKA POPIERAJACA ZŁODZIEJSTWO

gdawa

panowie co wiecie o firmie INTEX s.c prawie jestem pewien że to to??????

inwestrem

był gospodarz spółki/menedżer z R S. w Niemczech szukał roboty ale z tego te ż nic nie wyszło . Oni czekają na cód BOSKI, bo rozómu nie mają, muszą sie modlić o zdrowie,

gdawa

witam pracowałem w tej firmie dość długo i to była porażka człowiek sie łudził że będzie lepiej a tam sie nic nie zmienia ubrań nie dają wynagrodzenia nie płaca po 3 mieśące a i są tacy co za wrześeń jeszcze nie dostali kasy . A nakazy z PIP to mają w d......... bo robią i tak swoje nie polecam tych krętaczy najgorsze że mają jeszcze inną firmę pod inną nazwą jak będę pewny to podam nazwe

inwestrem

Potwierdzam! To wyjątkowi krętacze i oszuści! Pięknie mówią tylko na początku! A jak już podpiszesz Umowę i pojedziesz na robotę to już nie jest tak pięknie! Nie płacą od wielu miesięcy choć sami już skasowali za robotę! Okłamują i bez Sądu ani rusz!

piotruś Pan

tak to prawda co piszesz, ludzie czekają swoje na wynagrodzenia od września 2016 roku i nie wiadomo czy i kiedy otrzymają swoje pieniądze. Nie wiadomo o co chodzi ale z tego co piszą nie trudno wywnioskować, że naiwnych nie sieją ale jak nie ma pracy to i na badziewie trzeba się załapać.

Kontraktowiec

O widziałem własnie dobre ofertę do Niemiec -ale przeczytawszy opinie tu zamieszczane _Odpuszczam , W moim miesić też takiego złodziejstwa się na legło jak robactwa .

pepe

miałem właśnie aplikować ale wstrzymałem się taką firmą powinien zająć sie prokurator

aro

I wszyscy macie rację, a Oni mówią co chcesz usłyszeć.

spawacz

Jak z tą firmą dzisiaj,dali ogłoszenie na Niemcy.

@spawacz 02.11.2016 18:19

tam tylko dają ogłoszenia

spawacz

Skoro jesteś monterem to dlaczego sam obrażasz siebie i kolegów z twojej branży używając słowa ROBOL? Gościu zastanów się.

monter

w firmie nie mają kasy na bieżące wypłaty dla ludzi. nie dają ubrań robolom i znowu mija 10-ty i ile znowu będziemy czekać na zaległe wypłaty. nie ma mocnych trzeba iść do PIP. Kolejny miesiąc obiecanki a miało być już tak dobrze. Zmienia się ale co

spawacz

co sie zmienia???? bo ja nic nie widzę

aro
@spawacz 23.09.2016 18:37

zmieniają się stanowiska , a kasy dalej nie ma.

Spawacz77

No w końcu zaczyna się tam zmieniać na lepsze.

agd

co za draństwo znowu dzielą skórę na niedźwiedziu...a niedźwiedź w puszczy ?? nie maja kasy a udają bo chcą szpanować...jeszcze najgorsze że trzeba czekać na swoją kasiorę.... Kto mądry to nie pójdzie do nich do roboty bo to wiadomo czy zapłacą ale jeszcze trzeba czekać i upominać się za swoje....wstydu nie mają.......

spawacz

To fakt kasy cały czas na koncie brak

SMAJKU

misiek,nie wysilaj sie.Jako jedyny w Szwecji bylem od poczatku do konca brygadzista,ktory sie sprawdzil i potwierdzil swoje kwalifikacje w pracy.Pracowalem w Szwecji z takim miskiem kapusiem,ktory zostal w pierwszym dniu zweryfikowany przez majstra i realizowal sie w specyficzny sposob donoszac ala JARZABEK.Doszlo do tego,ze z szafki pracownicy zrobili mu TOYTOYE,tak capalo uryna,ze musialem przeniesc sie do innej szatni!!!ZE WZGLEDU NA OSZUKANCZY TRYB POSTEPOWANIA FIRMY ENERGY BAU ODSZEDLEM I NATYCHMIAST PODIOLEM PRACE W INNEJ, UCZCIWEJ FIRMIE,GDZIE JUZ DAWNO JESTEM PO WYPLACIE.NIESTETY MISIEK NIE JEST TO FIRMA DLA CIEBIE PONIEWAZ NIE PRZEJDZIESZ WERYFIKACJI.TUTAJ LICZA SIE TYLKO KWALIFIKACJE ZAWODOWE,A JA SIE WTEDY CZUJE JAK RYBA W WODZIE.PROPONUJE ABYSMY UPUBLICZNILI SWOJE CV I OSIAGNIECIA ZAWODOWE WTEDY WSZYSTKO BEDZIE JASNE.

MISIEK

Z tego co się z orientowałem jest to nowo powstała firma /sprawdź w KRS/.........pracuję w tej firmie od 10 kwietnia 2016 i nie mam kłopotów ..jak wszędzie opóźnienia są bo mają kiepskich kontrahentów...ale płacą według ustalonej stawki. Z robotnikiem SMAJKU pracowałem w innej firmie w Szwecji...SMAJKU uważa się za ważniaka , miał układy z poprzednim właścicielem i zawsze miał wyższą stawkę niż inni a tak aprawdę to napiszę TAK........gościu jest leniem i dobrze że sobie poszedł a teraz nie ma pracy i pewno by chętnie wrócił tylko nikt go nie przyjmie.

spawacz

Współpracuję z tą firmą od marca i nie miałem żadnych problemów, raz w maju spóźniona wypłata - 5 dni.

SMAJKU

DZISIAJ 13.07.NADAL MIMO OBIETNIC NIE WYPLACILI MI ZA MAJ I CZERWIEC ANI ZLOTOWKI.A CO DO WPISU MONTERA2,TO PODPISZ SIE TAK JAK JA,ABYM MOGL CIE ZIDENTYFIKOWAC I NIE WPISUJ KLAMLIWYCH INFO.NIE DOSTALES KASY NA CZAS TO JAK NIE ZOSTALES OSZUKANY.

SMAJKU

nie wyplacili mi za kwiecien i maj ani zlotowki.

Zostaw opinię o Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k.