Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k.

Wrocław

Opinie o Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k.

Czedar

Sprawdziłem Przyjacielu ten adres Pińska 7. Pod tym adresem jest jakaś przychodnia rehabilitacyjna i nikt tam nie słyszał o takiej firmie jak Energy Bau. Nie wiem skąd masz ten adres ale jest on felerny.Szkoda że puszczasz w obieg nie sprawdzone informacje. Chyba że robisz to celowo....A w KRS figuruje stary adres Holenderska 10 ale tam już nikogo nie ma.

Kamil
@Czedar 15.01.2018 19:27

Dla sprostowania.....Na ulicy Pińskiej było biuro tych oszustów więc nikt tu nikogo nie wprowadza w błąd.Zapadli się pod ziemię ale karma wraca. Oby zgnili we więzieniu na długie lata

Traku
@Czedar 15.01.2018 19:27

napisz do mnie na traku6@wp.pl pokaże ci dowód że Pińska 7

Czedar

Dziękuję Przyjacielu za podpowiedz...

PRZYJACIEL

idź do KRS na ul.Poznańską we Wrocławiu tam udzielą odpowiedzi na to pytanie. Energy Bau przeniosła siedzibę na ul.PIŃSKA 7 to jest boczna AVICENNY WE Wrocławiu. Jedź, tam się dowiesz więcej-PRZYNAJMNIEJ CO ROBI RODZEŃSTWO.NIMI INTERESUJE SIĘ URZĄD SKARBOWY I ZUS

Czedar

Podobno Firma '' Krzak'' tj. Energy Bau ogłosiła upadłość? Czy ktoś może to potwierdzić?

okradziony

energy bau sp z o.o sp komandytowa mieści się we Wrocławiu przy ul pilczyckiej 7 szukajcie a znajdziecie. zmiany w krs nie ma

gdawa

panowie ja swoje powiedziałem rura i do WROCLAWIA NA ZŁODZIEJI NIE MA ZMIŁUJ SIĘ TYLKO DZWI OPSTAWCIE DOBRZE ŻEBY NIKT NIE ZWIAŁ

Gość??

Znacie Tomka menadzera który pracował dla Energy Bau???Podobno spoko gość..

@Gość?? 26.03.2017 18:57

a co już nie pracuje, jaki gość nic o nim nie wiecie brał pieniądze za frajer i nic nie załatwił dla firmy, przez rok obiecywał jeździł do Szwecji na stocznię i nawijał makaron na uszy a najbardziej hepie była właścicielka ze swoim braciszkiem.Ludziska opamiętajcie się jak piszecie to bierzcie odpowiedzialność.Wierzcie w TG to was uzdrowi i na pewno postawi firmę w PION

@Gość?? 26.03.2017 18:57

BURY

TA FIREMKA TO KRZAK ZNAM OSOBIŚCIE 9 LUDZI CO TAM PRACOWALI I JEST JAK WYŻEJ OSZUKUJĄ NA CZYM SIĘ DA NA GODZINACH NA PRZELEWACH WYPŁATE MOŻESZ MIEĆ PO TRZECH CZTERECH MIESIĄCACH A ZA OSTATNI MIESIĄC TO JUŻ NIC NIE DOSTANIESZ NIE WIEM DLACZEGO TU NIE INTERWENIUJE PIP DOSTAJA DOLE CZY CO NORMALNE JEST TYLE ZGŁOSZEŃ A ONI MAJA TO W DU...IE TRZEBA TO ZGŁOSIC DO POSŁÓW Z PIS TO WRESZCIE ZROBIĄ PORZĄDEK BO WIDAC W TYM WROCŁAWIU NORMALNY CZŁOWIEK NIE MA PRAWA A RZĄDZI KLIKA POPIERAJACA ZŁODZIEJSTWO

gdawa

panowie co wiecie o firmie INTEX s.c prawie jestem pewien że to to??????

inwestrem

był gospodarz spółki/menedżer z R S. w Niemczech szukał roboty ale z tego te ż nic nie wyszło . Oni czekają na cód BOSKI, bo rozómu nie mają, muszą sie modlić o zdrowie,

gdawa

witam pracowałem w tej firmie dość długo i to była porażka człowiek sie łudził że będzie lepiej a tam sie nic nie zmienia ubrań nie dają wynagrodzenia nie płaca po 3 mieśące a i są tacy co za wrześeń jeszcze nie dostali kasy . A nakazy z PIP to mają w d......... bo robią i tak swoje nie polecam tych krętaczy najgorsze że mają jeszcze inną firmę pod inną nazwą jak będę pewny to podam nazwe

inwestrem

Potwierdzam! To wyjątkowi krętacze i oszuści! Pięknie mówią tylko na początku! A jak już podpiszesz Umowę i pojedziesz na robotę to już nie jest tak pięknie! Nie płacą od wielu miesięcy choć sami już skasowali za robotę! Okłamują i bez Sądu ani rusz!

piotruś Pan

tak to prawda co piszesz, ludzie czekają swoje na wynagrodzenia od września 2016 roku i nie wiadomo czy i kiedy otrzymają swoje pieniądze. Nie wiadomo o co chodzi ale z tego co piszą nie trudno wywnioskować, że naiwnych nie sieją ale jak nie ma pracy to i na badziewie trzeba się załapać.

Kontraktowiec

O widziałem własnie dobre ofertę do Niemiec -ale przeczytawszy opinie tu zamieszczane _Odpuszczam , W moim miesić też takiego złodziejstwa się na legło jak robactwa .

pepe

miałem właśnie aplikować ale wstrzymałem się taką firmą powinien zająć sie prokurator

aro

I wszyscy macie rację, a Oni mówią co chcesz usłyszeć.

spawacz

Jak z tą firmą dzisiaj,dali ogłoszenie na Niemcy.

@spawacz 02.11.2016 18:19

tam tylko dają ogłoszenia

spawacz

Skoro jesteś monterem to dlaczego sam obrażasz siebie i kolegów z twojej branży używając słowa ROBOL? Gościu zastanów się.

monter

w firmie nie mają kasy na bieżące wypłaty dla ludzi. nie dają ubrań robolom i znowu mija 10-ty i ile znowu będziemy czekać na zaległe wypłaty. nie ma mocnych trzeba iść do PIP. Kolejny miesiąc obiecanki a miało być już tak dobrze. Zmienia się ale co

spawacz

co sie zmienia???? bo ja nic nie widzę

aro
@spawacz 23.09.2016 18:37

zmieniają się stanowiska , a kasy dalej nie ma.

Spawacz77

No w końcu zaczyna się tam zmieniać na lepsze.

agd

co za draństwo znowu dzielą skórę na niedźwiedziu...a niedźwiedź w puszczy ?? nie maja kasy a udają bo chcą szpanować...jeszcze najgorsze że trzeba czekać na swoją kasiorę.... Kto mądry to nie pójdzie do nich do roboty bo to wiadomo czy zapłacą ale jeszcze trzeba czekać i upominać się za swoje....wstydu nie mają.......

spawacz

To fakt kasy cały czas na koncie brak

SMAJKU

misiek,nie wysilaj sie.Jako jedyny w Szwecji bylem od poczatku do konca brygadzista,ktory sie sprawdzil i potwierdzil swoje kwalifikacje w pracy.Pracowalem w Szwecji z takim miskiem kapusiem,ktory zostal w pierwszym dniu zweryfikowany przez majstra i realizowal sie w specyficzny sposob donoszac ala JARZABEK.Doszlo do tego,ze z szafki pracownicy zrobili mu TOYTOYE,tak capalo uryna,ze musialem przeniesc sie do innej szatni!!!ZE WZGLEDU NA OSZUKANCZY TRYB POSTEPOWANIA FIRMY ENERGY BAU ODSZEDLEM I NATYCHMIAST PODIOLEM PRACE W INNEJ, UCZCIWEJ FIRMIE,GDZIE JUZ DAWNO JESTEM PO WYPLACIE.NIESTETY MISIEK NIE JEST TO FIRMA DLA CIEBIE PONIEWAZ NIE PRZEJDZIESZ WERYFIKACJI.TUTAJ LICZA SIE TYLKO KWALIFIKACJE ZAWODOWE,A JA SIE WTEDY CZUJE JAK RYBA W WODZIE.PROPONUJE ABYSMY UPUBLICZNILI SWOJE CV I OSIAGNIECIA ZAWODOWE WTEDY WSZYSTKO BEDZIE JASNE.

MISIEK

Z tego co się z orientowałem jest to nowo powstała firma /sprawdź w KRS/.........pracuję w tej firmie od 10 kwietnia 2016 i nie mam kłopotów ..jak wszędzie opóźnienia są bo mają kiepskich kontrahentów...ale płacą według ustalonej stawki. Z robotnikiem SMAJKU pracowałem w innej firmie w Szwecji...SMAJKU uważa się za ważniaka , miał układy z poprzednim właścicielem i zawsze miał wyższą stawkę niż inni a tak aprawdę to napiszę TAK........gościu jest leniem i dobrze że sobie poszedł a teraz nie ma pracy i pewno by chętnie wrócił tylko nikt go nie przyjmie.

spawacz

Współpracuję z tą firmą od marca i nie miałem żadnych problemów, raz w maju spóźniona wypłata - 5 dni.

SMAJKU

DZISIAJ 13.07.NADAL MIMO OBIETNIC NIE WYPLACILI MI ZA MAJ I CZERWIEC ANI ZLOTOWKI.A CO DO WPISU MONTERA2,TO PODPISZ SIE TAK JAK JA,ABYM MOGL CIE ZIDENTYFIKOWAC I NIE WPISUJ KLAMLIWYCH INFO.NIE DOSTALES KASY NA CZAS TO JAK NIE ZOSTALES OSZUKANY.

SMAJKU

nie wyplacili mi za kwiecien i maj ani zlotowki.

SMAJKU

pracowalem tam ponad rok,jezeli chodzi o wyplaty-tragedia.za listopad wyplacili w styczniu,za luty nie wyplacili ani grosza na swieta wielkanocne bylismy bez kasy.Teraz za kwiecien,maj i czerwiec figurantka Krycha kaze mi do sadu isc po wynagrodzenie.

SMAJKU

NIE ZAPLACILI MI ZA KWIECIEN,MAJ I CZERWIEC ANI ZLOTOWKI.JUZ TAM NIE PRACUJE.KRYCHA,KTORA FIGURUJE JAKO PREZEZ WYSYLA MNIE DO SADU.PRCOWNIKA MAJA ZA NIC.OMIJAC Z DALEKA.NAWET NIE WSPOMINAJA,KIEDY MI ODDADZA KASE.BYLY PREZES JEST PO WYROKACH WIEC OFICJALNIE NIE FIGURUJE POD NOWA NAZWA.JEDNAK DECYZJE PODEJMUJ ON.

nowy

z tego co wiem to chłopaki za dwa miesące nie mają wypłacone.Wypadało by wpaść tam z jakąś pałą i nauczyć ich szacunku do tego zawodu bo każdy ma rodżine i pieniądze są potrzebne

monter2

Pracuje od kilku miesięcy w Energy. Wypłaty faktycznie się spóźniają ale są wypłacane. Ja nie zostałem oszukany.

monter

popieram panów wpisy to wszystko prawda bo prace to dają ale kasy nie widać omijajcie z daleka.

SPAWACZ

NIESTETY TO JEST FIRMA ZŁODZIEJSKA NIE WYPŁACA I OSZUKAJĄ PIENIĘDZY NIE ZOBACZYSZ A JAK ZOBACZYSZ TO JEDNĄ TRZECIĄ MNIEJ

Bochen

Uwaga na złodziei!!!!!Nic Więcej!

Zostaw opinię o Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k.