Eko Cykl Organizacja Odzysku SA

Opinie o Eko Cykl Organizacja Odzysku SA

!

Świetna firma jeżeli chodzi o misję i cel. Dużo można się nauczyć. Uważać na bardzo wyrafinowaną formę mobbingu. Zwłaszcza osoby wrażliwe oraz świadome swej wartości mogą mieć tam bardzo ciężko utrzymać się na dłużej. Niektórzy zrobią wiele aby się ciebie pozbyć z zespołu.

zawiedziony

jak tam szedlem to bylem zadowolony, ale zarzad jest okropny i tylko liczy na to ze wszyscy beda harowac za marne pieniadze i nie beda NIGDY prosic o podwyzki. jest kilka osob ktore dobrze zarabiaja i na nich firmie zalezy, a reszta - moze sie zwalniac, bo zaraz i tak znajda nastepnych na kilka miesiecy i tak w kolko! nie polecam nikomu dzialu handlowego!

Zostaw opinię o Eko Cykl Organizacja Odzysku SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Cykl Organizacja Odzysku SA