Hotel Śląsk Sp. z o.o.

Wrocław

Hotel Śląsk Sp. z o.o.

Opinie o Hotel Śląsk Sp. z o.o.

Tonik

Idealnych firm nie ma. Jedno jest pewne, że jak ktoś pokazał co potrafi to nie narzeka na stawki, po prostu pracujcie a będzie kasa!

Michał
@Tonik 09.09.2018 19:34

Widzę że ktoś z kadry kierowniczej udziela się . Co do kasy to pieniądze nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Co z tego że można zarobić jak wiąże się to z pracą minimum po 250h w miesiącu . Jeżeli chcecie pracować jako kelner lub kucharz to odradzam .

Gabriela

@Anonimus dziękuję za odpowiedź. A możesz jeszcze napisać, ile czasu minęło od Twojego zatrudnienia w tym miejscu? Atmosfera faktycznie dla wielu pracowników stanowi jeden z ważniejszych aspektów pracy. Pytanie, czy aktualnie jest ona tak samo dobra, jak w okresie Twojego zatrudnienia?

Gabriela

Zastanawiam się czy ktoś z obecnych pracowników śledzi forum? Wątek nie jest w ogóle rozbudowany, a Hotel Śląsk został parę lat temu zmodernizowany i jak widać ze strony aspiruje do hoteli o wyższym standardzie, tylko czy ktoś wie czy to idzie w parze z standardem zatrudnienia w tym miejscu?

Anonimus
@Gabriela 11.04.2018 15:05

W sumie wynagrodzenie ok- jeśli chodzi o recepcje ale nie wiem jak w pozostałych działach. Mimo,że tam juz nie pracuje to mile wspominam.Polecam.Wazna jest atmosfera

Twoja opinia o Hotel Śląsk Sp. z o.o. jest pilnie potrzebna osobom starającym się o pracę. Dodaj komentarz i stań się ich doradcę w zawodowym wyborze.

Rafał
@admin 24.07.2016 20:56

Witam, czy ktoś wie jak wygląda praca na kuchni bo widzę że często wisi ogłoszenie na kucharza? Kiedyś słyszałem od znajomych że ekipa jest spoko tylko manager ma straszne ciśnienie na koszta i słabo z pieniędzmi i że jest strasznym burakiem czy wie ktoś czy się coś zmieniło ?

Zostaw opinię o Hotel Śląsk Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Śląsk Sp. z o.o.