Opinie o Hotel Śląsk Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Śląsk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Śląsk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Śląsk Sp. z o.o. w Wrocław

@pokojowa

Omijajcie Hotel Śląsk dalekim łukiem. Pracując tam możecie się pożegnać z życiem prywatnym, będziecie strasznie zmęczeni i nic wam się nie będzie chciało. Prezesi, Pani dyrektor i Pani kierownik zrobią z was (usunięte przez administratora) pracy. Pracowałam tam prawie rok jako pokojowa i zniszczyłam sobie zdrowie psychiczne i fizyczne przez tą pracę, nabawiłam się problemów z żołądkiem, jak wiedziałam, że mam iść do pracy to mnie tak wykręcało z bólu, że nie mogłam się ruszyć, na mojego SMSa Pani kierownik napisała czy ja sobie żarty robię i nie wierzyła mi. Jedna dziewczyna była na l4 prawie 2 miesiące przez stres i nerwy związane z pracą. Atmosfera jest tam negatywna, nowa kierowniczka nic nie potrafi ogarnąć sama robi konflikty między dziewczynami z housekeepingu. Pani dyrektor nie jest lepsza, z recepcją i kuchnią zachowują się jak przyjaciele a dział housekeepingu traktują z góry, powtarza że nie chce żebyśmy się czuły jak sprzątaczki ale cały czas tak traktuje pokojowe, mało tego podglądają pracowników na kamerach czy aby na pewno zrobiłaś wszystko i czy przypadkiem nie chodzisz na papierosa. Zabierają premie za chodzenie na papierosa ale tylko w dziale housekeepingu bo kuchnia może palić ile chce. Dwie osoby na dziale są "nie tykalna" nic nie można im powiedzieć, jak będą chodzić wkurzone to Pani kierownik przyjdzie do was z pretensjami. Jak te osoby mają danego dnia więcej do zrobienia to każe innym iść im pomóc ale jak ty będziesz mieć któregoś dnia dużo do zrobienia to nawet palcem nie kiwnie, żeby znaleźć kogoś kto ci pomoże.

Pokojowa

wypowiedzi nie ma nic podkoloryzowanego jest adekwatna do tego co się tam dzieje , jak według was ma się zachować pracownik po takim traktowaniu ?

@Pokojówka

Pracowałam tam jako pokojowka ok. rok temu. Na wstępie zostałam (usunięte przez administratora) co do umowy, zaproponowali mi umowę zlecenie. Kierowniczka hotelu zapewniała że po miesiącu pracy dostanę normalna umowę. Okazało się to kłamstwem, rozmawiałam z innymi dziewczynami z mojego działu. Kiedy powiedziałam im że zostala mi obiecana umowa o pracę po miesiącu przepracowanym, wybuchły śmiechem. 'kierownicza' sprzątaczek jedno wielkie nieporozumienie! Pracy full na całym obiekcie, w momencie kiedy się przyjmowałam były straszne braki kadrowe. Byłyśmy zasypywane ogromną Ilościa pokoi, kierowniczka zamiast nam pomóc, dokładała jeszcze wiecej pracy (sama w tym czasie siedziała w swojej kanciapie w piwnicy i urządzała prywatne rozmowy przez tel, lub przeglądała gazetki) chodziła za nami i powtarzała ze w lipcu jest zakaz brania urlopów, po czym zaraz gdy lipiec przyszedł - wyjechała sobie na wakacje. Zero wsparcia z jej strony, pokoje często były brudne po wycieczkach szkolnych. Za każdym razem było trzeba gruntownie je sprzątać po dzieciach, przy 10pokoju z koleji wysiadały już plecy i ręce a ta Pani 'kierowniczka' potrafiła chodzić po pokojach sprawdzać ich czystość i jeśli zauważyła ewentualnie że gdzieś jest coś nie tak, nie poprawiła tego sama(chodź dobrze wiedziała że jesteśmy uwalone praca po pachy) potrafiła cie ściągnąć z ostatniego piętra na sam dół żeby pokazać ci papierek wielkości gumy do żucia gdzieś nie zauważony za szafą. Wychodząc z pracy czułam się zmęczona psychicznie i fizycznie. Uważam z biegiem czasu że to nie firma była zła, tylko ta kobieta.

@Kierownik Housekeepingu

Potwierdzam Pani Dominika widać, że chcę i stara się bardzo mocno. Pani M to już przeszłość. Mam nadzieję, że z biegiem czasu wszystko zmieni się na lepsze. Pozdrawiam

@pokojowa Nowy wpis

Pokojowa Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Poszukuje obecnie pracy jako: Pokojowa w mieście Wrocław. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

@Pokojówka

Pracownik agencji
@@Pokojówka

Haha mowa o zakompleksionej PANI M? Pracowałam przez agencje z doskoku, mam podobne z nią wspomnienia. Jak jesteś lepszy - to jesteś zagrożeniem dla niej... Tak to widzę, szukanie na siłę jakiś błędów i wytykanie je najlepiej przy wszystkich pracownikach nie wspominając już o tym że każdy tam chodził jakiś smutny, atmosfera była beznadziejna. Tylko kuchnia wydała się być uśmiechnięta.

Kierownik Housekeepingu
@@Pokojówka

Dzień dobry. Nazywam się Dominika i jestem nową kierowniczką Housekeepingu. Zainteresowane osoby zapraszam do współpracy, tak by mogły się przekonać jak obecnie wszystko funkcjonuje.

Pracownik Nowy wpis
@Kierownik Housekeepingu

Hotel Śląsk

Widzimy, że większość opinii o Hotelu Śląsk pochodzi sprzed kilku lat, także są już mocno nieaktualne, więc uważamy że osobom odwiedzającym ten portal należy się sprostowanie. Jak wygląda sytuacja pracy w Hotelu Śląsk w 2023 roku? Czas pandemii, podobnie jak w innych obiektach w branży, wywołał sporo zmian. Teraz z perspektywy czasu, możemy stwierdzić - że zmian na lepsze. Co się u nas zmieniło od czasów pandemii? - Zmieniła się osoba zarządzająca restauracją. Od początku 2022 roku Managerem Gastronomii jest p. Wojciech Kuc, który od wielu lat pracuje w naszym zespole, - Zbudowaliśmy stały, solidny team, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Zdecydowana większość osób pracuje z nami od wielu lat, a to najlepiej świadczy o atmosferze w pracy. - Ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku, którą budujemy już od ponad dekady i śmiało możemy patrzeć w przyszłość, dając gwarancję solidnego miejsca pracy. - Przyuczyliśmy do zawodu wielu nowych pracowników, których praca u nas była często pierwszą pracą w życiu. W dalszym ciągu szukamy osób chcących podjąć się pracy weekendowej lub w pełnym wymiarze. - Wprowadziliśmy wiele udogodnień i unowocześnień. by pracowało się lepiej i przyjemniej. Wszystkich którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do współpracy z nami. Na chwilę obecną szukamy pracowników na stanowisko kucharz, recepcjonistka/recepcjonista pokojowa. kelner/kelnerka itd. Czekamy na Ciebie. Umów się na płatny dzień próbny.

Firma Hotel Śląsk Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Kierownik Sali / Kelner Bankietowy / Kelner Śniadaniowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Pracowałem w różnych hotelach ale muszę przyznać że w Śląsku pracę mogę polecić, wypłata była zawsze na czas, dodatkowo były premie uznaniowe które wg. mnie były przyznawane od zaangażowania i uważam że to było bardzo uczciwe ze strony dyrekcji. Naprawdę można się dużo nauczyć i ci co narzekają na pracę w hotelu Śląsk to zwyczajne leniuchy i ściemniacze. Polecam spróbować w innych hotelach to przekonacie się jak moze być źle.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Hotel Śląsk Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ciekawy

Jeśli masz umowę to w umowie jest wszystko napisane. Od zawsze jest 10tego każdego mca.

Anzelm

Czyżby zabrakło chęci do pracy i pozostało narzekanie i oczernianie wszystkich i wszystkiego?

as
@Anzelm

Po co komentować stosunek przełożonego do swoich pracowników gdy w komentarzu powyżej widać to czarno na białym. Nie pozdrawiam Pana G

pytanie

@Anonymus A jak inne święta? Wielkanoc itd. Można liczyć na wolne?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Hotel Śląsk Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Anonymus

Nie jest dniem wolnym, jest wigilia pracownicza.

Augustyn

Moim zdaniem ok, tylko jak macie iść pracować do hotelu to na pewno nie do tego. Brak szacunku ze strony kierownictwa, premie są zależne od humoru kierownika, brak profesjonalizmu z ich strony i jednocześnie zbyt wysokie wymagania. Pracownik jest traktowany jak śmieć na polecenie. Obiecują złote góry a dostajemy (usunięte przez administratora) Brak możliwości awansu na wyższe stanowisko przez co nie ma motywacji do dalszej pracy. Pracownik jest zobowiązany do zapłacenia wszystkich szkód. Kierownictwo patrzy tylko na dochód a nie na relacje z pracownikiem. Zasady są proste: Skopałeś? Płacisz. Odchodzisz? Ktoś inny przyjdzie. Duża rotacja, pracownicy się zmieniają po pierwszej wypłacie. Podsumowując, odradzam

Anonymus

Brak szacunku do pracowników! Pensję i prawie na zasadzie właściciel da więcej jak ma dobry humor ale nigdy go nie ma. Straszy bajzel we wszystkim!!! Ogólnie tragedia omijać szerokim łukiem ten hotel!!!

Anonymus

Praca w hotelu wygląda na zasadzie wszystko co trzeba zrobić należy do ciebie. Szefostwo musi się nauczyć KULTURY i DBANIA o pracownika!!!

Milena

Może komuś zabrakło chęci do pracy i stąd takie złośliwości. Hotel ma dobre opinie!!!

Majki

Widzę, że szefostwo(lub kierownictwo pod naciskiem szefostwa) stara się ratować wizerunek na goworku. Pracowałem tam i warunki pracy oceniłbym max na 3 . Recepcja, kelnerzy, barmani, portierzy praktycznie każdy na umowę zlecenie. Co do złego traktowania pracowników przez Pana G to akurat prawda, tak to właśnie pamiętam. Krzyki które w pewien sposób go nawet bawiły i chyba w ten sposób imponowały szefostwu że ma wszystkich pod kontrolą. Ostatnio spotkałem byłego kucharza i podobno przesiew tak ogromny że od czasu mojego odejścia nie pracuje już tam nikt z poprzedniej ekipy. Na prawdę ciekaw jestem co jest tak "wyjątkowego" w tym miejscu i co ma na myśli komentujący pisząc 'Docenia się tam osoby zaangażowane i chłonące wiedzę'. Podwyżki? Premie? Benefity? Jedyną nagrodę jaką widziałem przez mój okres pracy to jedna osoba z ogromnym stażem dostała umowę o pracę.. ot takie wyróżnienie. Oczywiście pracowałem tam dawno więc mogło się wiele zmienić

admin

Twoja opinia o Hotel Śląsk Sp. z o.o. jest pilnie potrzebna osobom starającym się o pracę. Dodaj komentarz i stań się ich doradcę w zawodowym wyborze.

Rafał
@admin

Witam, czy ktoś wie jak wygląda praca na kuchni bo widzę że często wisi ogłoszenie na kucharza? Kiedyś słyszałem od znajomych że ekipa jest spoko tylko manager ma straszne ciśnienie na koszta i słabo z pieniędzmi i że jest strasznym burakiem czy wie ktoś czy się coś zmieniło ?

@Rafał

Nic sie nie zmienilo... (usunięte przez administratora)

@były pracownik

Czy jesteś pracownikiem Hotel Śląsk we Wrocławiu? Widzę, że nie masz dobrego zdania na temat kierownictwa jednak może są jakieś dobre aspekty w tej pracy, jakie mógłbyś wymienić? Co Ciebie trzyma w tej pracy? Czy współpracownicy są w porządku? Jak pensja?

Ryszard
@były pracownik

Nie wiem jak jest z pozycji pracownika, ale jako klient nigdy nie zaznałem złego traktowania, a często w delegacjach się u nich zatrzymuję.

Recepcjonistka

Nie polecam, na recepcji ciągle brakuje rąk do pracy, może z powodu niskich zarobków i premii w granicach kilkudziesięciu złotych. Jeśli próbujecie zwrócić uwagę na kiepskie wypłaty to szanowna (usunięte przez administratora)uświadomi was że przy odpowiedniej liczbie godzin da się zarobić nawet 2500 zl. Serio?! A ta odpowiednią liczba godzin to np 220 w miesiącu. Na restauracji (usunięte przez administratora)pracowników to też standard.(usunięte przez administratora)na umowę o pracę trzeba czekać wieku a każde najmniejsze potknięcie jest traktowane jako zły stosunek do pracy i przeciąga się brak umowy o pracę. Pracowałam w dwóch hotelach i naprawdę tego z całego serca nie polecam, jako miejsce pracy na dłużej.

@Recepcjonistka

Recepcjonistka, jaki zapis widniał w umowie o pracę do Hotel Śląsk z Wrocławia odnoszący się do sprawy liczenia i wynagradzania nadgodzin? Czy pomimo to, pracując w hotelu można liczyć na premie uznaniowe? Proszę o odpowiedź również innych obecnych pracowników Hotelu Śląsk.

Toisia
@Gabriela

To ile wynosi tu podstawa? I praca na recepcji jest na zlecenie skoro stawka godzinowa?

Widzę że ktoś z kadry kierowniczej udziela się . Co do kasy to pieniądze nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Co z tego że można zarobić jak wiąże się to z pracą minimum po 250h w miesiącu . Jeżeli chcecie pracować jako kelner lub kucharz to odradzam .

Jurek
@Michał

To zmieńcie pracę jak Wam nie odpowiada... Albo siedźcie w domu i bierzcie szmal z mopsu. Nikt łańcuchem nie jest prywiązany

Gabriela

@Tonik, jesteś pracownikiem Hotelu Śląskiego we Wrocławiu? Jeśli tak to jakbyś opisał atmosferę jaka tam panuje? Jaka jest relacja między kierownikami/ menagerami hotelu a pracownikami takimi jak kelnerzy, kucharze i tym podobne?

Gabriela

@Anonimus dziękuję za odpowiedź. A możesz jeszcze napisać, ile czasu minęło od Twojego zatrudnienia w tym miejscu? Atmosfera faktycznie dla wielu pracowników stanowi jeden z ważniejszych aspektów pracy. Pytanie, czy aktualnie jest ona tak samo dobra, jak w okresie Twojego zatrudnienia?

Gabriela

Zastanawiam się czy ktoś z obecnych pracowników śledzi forum? Wątek nie jest w ogóle rozbudowany, a Hotel Śląsk został parę lat temu zmodernizowany i jak widać ze strony aspiruje do hoteli o wyższym standardzie, tylko czy ktoś wie czy to idzie w parze z standardem zatrudnienia w tym miejscu?

Anonimus
@Gabriela

W sumie wynagrodzenie ok- jeśli chodzi o recepcje ale nie wiem jak w pozostałych działach. Mimo,że tam juz nie pracuje to mile wspominam.Polecam.Wazna jest atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Śląsk Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hotel Śląsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Śląsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Śląsk Sp. z o.o.?

Hotel Śląsk Sp. z o.o.