Hotel Śląsk Sp. z o.o.

Wrocław

Hotel Śląsk Sp. z o.o.

Opinie o Hotel Śląsk Sp. z o.o.

Twoja opinia o Hotel Śląsk Sp. z o.o. jest pilnie potrzebna osobom starającym się o pracę. Dodaj komentarz i stań się ich doradcę w zawodowym wyborze.

Rafał
@admin 24.07.2016 20:56

Witam, czy ktoś wie jak wygląda praca na kuchni bo widzę że często wisi ogłoszenie na kucharza? Kiedyś słyszałem od znajomych że ekipa jest spoko tylko manager ma straszne ciśnienie na koszta i słabo z pieniędzmi i że jest strasznym burakiem czy wie ktoś czy się coś zmieniło ?

były pracownik
@Rafał 08.09.2018 00:12

Nic sie nie zmienilo... Manager to straszny burak, wlasciciel hotelu to najwiekszy sknera

@były pracownik 25.10.2018 19:08

Czy jesteś pracownikiem Hotel Śląsk we Wrocławiu? Widzę, że nie masz dobrego zdania na temat kierownictwa jednak może są jakieś dobre aspekty w tej pracy, jakie mógłbyś wymienić? Co Ciebie trzyma w tej pracy? Czy współpracownicy są w porządku? Jak pensja?

Michał

Widzę że ktoś z kadry kierowniczej udziela się . Co do kasy to pieniądze nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Co z tego że można zarobić jak wiąże się to z pracą minimum po 250h w miesiącu . Jeżeli chcecie pracować jako kelner lub kucharz to odradzam .

Jurek
@Michał 14.09.2018 23:05

To zmieńcie pracę jak Wam nie odpowiada... Albo siedźcie w domu i bierzcie szmal z mopsu. Nikt łańcuchem nie jest prywiązany

Gabriela

@Tonik, jesteś pracownikiem Hotelu Śląskiego we Wrocławiu? Jeśli tak to jakbyś opisał atmosferę jaka tam panuje? Jaka jest relacja między kierownikami/ menagerami hotelu a pracownikami takimi jak kelnerzy, kucharze i tym podobne?

Gabriela

@Anonimus dziękuję za odpowiedź. A możesz jeszcze napisać, ile czasu minęło od Twojego zatrudnienia w tym miejscu? Atmosfera faktycznie dla wielu pracowników stanowi jeden z ważniejszych aspektów pracy. Pytanie, czy aktualnie jest ona tak samo dobra, jak w okresie Twojego zatrudnienia?

Gabriela

Zastanawiam się czy ktoś z obecnych pracowników śledzi forum? Wątek nie jest w ogóle rozbudowany, a Hotel Śląsk został parę lat temu zmodernizowany i jak widać ze strony aspiruje do hoteli o wyższym standardzie, tylko czy ktoś wie czy to idzie w parze z standardem zatrudnienia w tym miejscu?

Anonimus
@Gabriela 11.04.2018 15:05

W sumie wynagrodzenie ok- jeśli chodzi o recepcje ale nie wiem jak w pozostałych działach. Mimo,że tam juz nie pracuje to mile wspominam.Polecam.Wazna jest atmosfera

Zostaw opinię o Hotel Śląsk Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Śląsk Sp. z o.o.