24med Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o 24med Sp. z o.o.

Ogłosili upadłość bo było na rękę zarządowi a zwłaszcza blond [usunięte przez moderatora] ze sztucznymi rzęsami która nie mając pojęcia o prowadzeniu firmy zajmowała się tylko własnym wyglądem i plotkami. Państwo [usunięte przez moderatora] po ogłoszeniu upadłości otworzyli własną firmę na takich samych zasadach z przejęciem tych samych klientów i ze środków 24med oraz z całym sprzętem upadłej firmy. Okradli spółkę na swoją korzyść i teraz bogacą się tworząc firmę ABDOMED która jest prowadzona nielegalnie na zasadach fundacji.Nic tylko nasłać prokuraturę i do kryminału z nimi!!

Internauta

Totalne dno ! Rynek ich zweryfikował i ogłosili bankrytcwo

dfghn

Dno dna, brak poszanowania wobec pracowników i oszukiwanie na każdym kroku!!!

Zostaw opinię o 24med Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 24med Sp. z o.o.