Opinie o Eyebar w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eyebar. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eyebar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eyebar w Warszawa

Słoneczko

Dzien dobry, czy jakas osoba aktualnie tam pracująca moglaby cos jeszcze napisac? :) Chcialabym tam zlozyc CV, ale takie opinie, ze wyglada ze nie warto, a jednak troszke kusi... pozdrawiam

@Słoneczko

Dziękujemy za zainteresowanie eyebar. Liczymy się z tym, że opinia publiczna wyraża własne zdanie, niemniej jednak zapraszamy Panią do wzięcia udziału w procesie rekrutacji . Prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@eyebar.pl.

Słoneczko

Farciara

Jestem pracownikiem firmy już od ponad roku- z nadzieją, że zostanę na dłużej- mam tu gwarancję bezpieczeństwa i stabilizacji zatrudnienia. Powstają kolejne salony, co stwarza dalsze możliwości zatrudnienia (zresztą myślę, że stąd ta ciągła rekrutacja, a nie z powodu dużej rotacji pracowników). Oczywiście trzeba solidnie pracować- to niezaprzeczalna prawda- szefowe doceniają zaangażowanie i rzetelność! Pracujesz- zarabiasz, pracujesz więcej, zarabiasz więcej- i to przecież jest ok…Wypłaty na czas, fajna atmosfera, pakiet medyczny, możliwości rozwijania się w branży. Umowy szkoleniowe są dla niektórych zaskoczeniem, ale chyba lepiej się rozwijać, mając taką możliwość, niż nie uczyć się niczego. Rozumiem, że gdyby można korzystać ze szkoleń jako pracownik, nie ponosząc kosztów, uczyć się na koszt firmy, a następnie odchodzić np. „ na swoje” czy do konkurencji….to byłoby ok???!!!

Namalowana

Nie polecam pracy w Eyebar, z uwagi na nieposzanowanie pracowników, (usunięte przez administratora) oraz manipulanctwo. Należy bardzo uważnie czytać umowy i liczyć się z karami pieniężnymi.Radzę zwrócić też uwagę na formę szkoleń nowych pracowników i bardzo wygórowaną kwotę jaką mogą za owe "szkolenie" ci pracownicy ponieść oraz na warunki socjalne.

Ciekawa
@Namalowana

Jesli ktos umowe zrywa to normalne jest ze musi ponieść kare pieniężną..nie rozumiem zdziwienia

@Namalowana

dużo premii, konkursów i bonusów. A jeśli chodzi o szkolenia, to jest to zwrot kosztów w przypadku zerwanej umowy, co jest normalne. O żadnych karach pieniężnych nigdy nie słyszałam, a pracuję tam ponad rok.

Zaciekawiona
@Namalowana

Byłam,na takim szkoleniu w Eyebar Academy i jak dobrze widziałam, Pani ktora mnie prowadziła miała plakietke z napisem "trener" i nad nim swoje imię. Ja bardzo miło wspominam to szkolenie. Ponadto kilka razy wysyłałam do nich maile z pytaniem odnośnie brwi, i zawsze otrzymywałam odpowiedź. Nasuwa mnie się pytanie Skoro jest taka kwota, to znaczy że szkolenie ma kilka etapów? Uczą czegoś więcej, prócz nitkowania?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eyebar? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Stefan

@Na zapleczu O jakich profitach piszesz? Czy firma prowadzi może rekrutacje , nie chodzi o wewnętrzną?

@Stefan

Jednym z najważniejszych dla mnie jest prywatna opieka medyczna. Ale są też takie "drobne" typu zniżki dla pracowników. Rekrutacja właściwie jest cały czas. Firma się rozwija, co roku otwierają się nowe salony, więc pracy nie brakuje. :)

@Na zapleczu

Rekrutacja ciągle jest, bo ciągle zwalniają się pracownicy. Jest stała rotacja, wydaje mi się, że jest niewiele dziewczyn które zostają dłużej niż rok (bo na rok podpisują umowę, której zerwanie jest obciążone kara pieniężną, gdyby nie to, rotacja pracowników byłaby jeszcze większa)

Na zapleczu

Lubię atmosferę w Eyebar za: Dobra, rzetelna firma, która ceni pracowitych ludzi. Można naprawdę sporo zarobić, jeśli jest się w pracy zaangażowanym. Można się rozwinąć, przy nabywaniu kolejnych umiejętności przewidziane są podwyżki. Z premii można sobie wyrobić drugą wypłatę, ale trzeba pracować. Ludziom, którzy oczekują, że dostaną kasę za nic, nie polecam, długo się tu nie utrzymają. Firma się rozwija, powstają nowe stanowiska, coraz więcej jest rekrutacji wewnętrznych i coraz więcej profitów z pracy w Eyebar. Atmosfera jest w porządku, właścicielki wyrozumiałe i pomocne. To dobre miejsce pracy. ;)

Wizażowa

Dziewczyny podajcie prosze widełki zarobków na pałen etat w eyebar

Mar

A ja sie nie zgadzam. Szefowe były bardzo zaangażowane i pomagały we wszystkim. Uczciwe wynagrodzenie, duzo klientek i duzo pracy. Nie każdy jest do niej przyzwyczajony.

Postronny
@Mar

Oj Mar przyjdzie czas, że i Ty się zgodzisz z negatywnymi opiniami, to tylko kwestia czasu. Do negatywnie nastawionych: zostaje Wam nadzieja, że zło wraca i to ze zdwojoną siłą, taka karma.

mv016

Zgadzam sie rowniez z negatywnymi opiniami. Bylam zatrudniona jako manicurzystka przez kilka miesięcy. Prawda jest ze wlascicielki sa niezrownowazone, czesto krzyczaly w szczegolnosci jedna ale nie chce wymieniac danych. wprowadzaly czesto nieprzyjemna atmosfere i sklocaly zespol ze soba. pensja na czas ok, grafik roznie sie ksztaltowal, czeste zastepstwa zmiany. ciesze sie ze juz tam nie pracuje, plusem byl fajny zespol z ktorego niestety wiele osob juz nie zostalo, spora rotacja tak jak ktos napisal wyzej pozdrawiam

Malg

Zgadzam sie z pierwsza negatywna opinia..Pracowalam tam trzy miesiace. ciesze sie ze zrezygnowalam.To co tam przezylam wole zapomniec. Jeden wielki cyrk..

Lusia

Dla mnie jak najbardziej ok. Pensja w terminie i to wcale nie mała, umowa i stały grafik. Nie zgadzam się z opinią.

Katarzyna

Opinia jest nieprawdziwa i zapewne wpisana przez zwolnionego pracownika, który nie umie pogodzić się z faktem, że został zwolniony. Właścicielki oferują uczciwe i przejrzyste warunki pracy, gwarantują rozwój i wsparcie. To, że są wymagające i konkretne to faktycznie może się niektórym nie podobać. Ja trzymam za nie kciuki i im kibicuję.

Kosmetyczka

(usunięte przez administratora) Obiecują gruszki na wierzbie na początku, z biegiem czasu (usunięte przez administratora) lub zwalniają bez powodów. Są niezrównoważone psychicznie. Krzyczą w pracy. Zdarzyło się rzucanie laptopem w biurze właścicielek i wulgaryzmy. Nie raz pracownice płakały z powodu mobbingu w tym miejscu. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Eyebar - Warszawa

• Jak się pracuje w Eyebar?

Zobacz opinie na temat firmy Eyebar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eyebar?

Eyebar