Opinie o Eyebar w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eyebar. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eyebar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eyebar w Warszawa

Andzia Nowy wpis

Stylistka prezentuje swoje umiejętności podczas rekrutacji, tak tu czytam. Czyli wykonuje jedno zadanie, ale czy ma wybór, jakie? Makijaż, laminacja, botoks itd.? Podajecie widełki 4 000 - 8 000 zł / mies. brutto. Co z tego jest podstawą, a co premią od klientki?

Eyebar Nowy wpis
@Andzia

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Podczas procesu rekrutacji kandydat wykonuje próbnie usługi zgodnie z zapotrzebowaniem. Jeśli rekrutacja dotyczy wizażystki wskazane jest wykonanie usługi wizażu np. makijaż. Czasem kandydat wykonuje kilka usług podczas rekrutacji - decyzja podejmowana jest indywidualnie. Na wynagrodzenie ma wpływ stawka bazowa oraz prowizja od obrotu i wynosi odpowiednio między 4 a 8 tyś w zależności od liczby przepracowanych godzin w miesiącu.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Eyebar?

Eyebar Nowy wpis

Dzień Dobry, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań na adres rekrutacja@eyebar.pl. Etapy rekrutacji uzależnione są od rodzaju stanowiska, na które w danym momencie prowadzona jest rekrutacja. Zwyczajowo są to dwa etapy, podczas których kandydat ma możliwość zaprezentować swoje umiejętności. Pozdrawiamy!

Pablo

Na serwisie z ogłoszeniami jest praca dla wizażystki brwi, makijażystki. Moja zona jest o takim kursie i akurat szuka pracy. Podane zarobki do 7 tys są realne? To zależ od ilości klientek? Trzeba mieć tez własne które przyciągnie się do salonu? Jak to wygląda?

@Pablo

Dzień Dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami na adres rekrutacja@eyebar.pl, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy!

Nika

Zaczynałam w Eyebar jako początkująca stylistka paznokci. Przez 1,5 roku pracy bardzo dużo się nauczyłam. Szkolenie zewnętrzne miałam tylko jedno, ale pomogły mi dziewczyny z salonu. Jest duże ciśnienie na tempo pracy i na jakość, co czasami trudno pogodzić. Ale w sumie trudno się dziwić szefostwu, na pewno przy obecnej inflacji trudno jest związać koniec z końcem. Ja zmieniam branżę, ale jak bym miała decydować jeszcze raz, to raczej bym się zatrudniła.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eyebar? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Martyna

Niedawno zakończyłam swoją przygodę z Eyebar po prawie 2 latach. Praca jest ok, chociaż jak każda ma swoje wady. W gorących okresach, np. grudzień przed Świętami, drzwi do salonu się nie zamykają i jest bardzo dużo pracy. Za to wtedy jest szansa na sensowną premię. Poza sezonem czasem jest nuda i wtedy słabiej z pieniędzmi. Ludzie w moim salonie spoko, ale w innych podobno bywa różnie. Ogólnie dla młodych osób chcących zarobić trochę kasy i zdobyć doświadczenie mogę polecić.

Sarrita

Nie przychodzicie tu do pracy!!!! Premiowanie wygląda inaczej niż jest powiedziane. Celowo wprowadzają w błąd a po podpisaniu umowy szkoleniowej okazuje się że wyglada to zupełnie inaczej.(usunięte przez administratora)

@Sarrita

Szanowna Pani, przywiązujemy ogromną wagę do prawidłowości rozliczeń z pracownikami i trzymamy się sztywno określonych zasad, które są jednolite dla całego zespołu. Przed podpisaniem i przystąpieniem do szkolenia Umowa Szkoleniowa jest przekazywana do zapoznania się szczegółowo z jej treścią. Zorganizowane szkolenia dla nowo przyjętych osób są bardzo kosztowne, stąd konieczność zawarcia umowy. Taka praktyka jest bardzo powszechna i stosowana na rynku pracy usług kosmetycznych. Zachęcamy jednak do kontaktu na kontakt@eyebar.pl w celu wyjaśnienia wątpliwości lub bezpośredni kontakt z przełożoną.

Ada

Prawda

Lady nicole
@Sarrita

Zgadzam sie. Celowe wprowadzanie w błąd. Premia miała być rzędu powyzej tysiaca zł, a dostalam jakies marne grosze. Robienie pracowników w …

@Lady nicole

Szanowna Pani, prosimy o bezpośredni kontakt w celu weryfikacji wypłaconego wynagrodzenia. Prowizje naliczane są od wyników pracy, natomiast nie jest możliwe, aby przy normalnych obrotach otrzymać mniej, niż tysiąc złotych.

Jakub
@Eyebar

Jakie są zasady naliczania premii i jak to jest wyjaśniane nowym osobom, że tyle niezadowolenia obecnie? Jest to w miarę łatwe do wyliczenia?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Eyebar odbywa się również w języku angielskim?

Dzień Dobry, rozmowa odbywa się wyłącznie w języku polskim. Pozdrawiamy:)

Jak długo czekaliście na odzew z Eyebar? Oddzwaniają zawsze?

Dzień Dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Staramy się niezwłocznie kontaktować z kandydatami do pracy. Bardzo prosimy o kontakt bezpośredni na adres kontakt@eyebar.pl.

klientka była

Nie polecam. trzy wizyty i każda nieudana. koloryzacje miały sie trzymac do 3 tygodni-trzymały sie 5 dni. zabieg laminacji miałbyc takim hitem za 199 zl z kartą a okazało sie ze wypalil mi dziure w brwi. Konkurencyjny salon Dr. Eris wyśmiał moją brew jak zobaczył. odradzam odradzam odradzam. nie wiem na jakich produktach pracuje eyebar ale zdecydowanie ja z nich nie bede wiecej korzystac i eksperymentowac na mojej skórze. dodam, ze na moją wiadomosc w mediach społecznościowych z rozgoryczeniem i żalem ze mam dziure w brwi dostałam odpowiedz z usmiechniętą buźka-bardzo sie ciesze ze pracownicy zadowoleni. ja nie!

Sonia

Czy Eyebar zatrudnia na umowie o pracę czy trzeba mieć działalność?

@Sonia

Dzień Dobry, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami (rekrutacja@eyebar.pl). W razie otrzymania oferty nawiązania współpracy chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące warunków pracy. Do usłyszenia.

Milka

Dzień dobry, znalazłam właśnie ogłoszenie Eyebaru na Recepcjonistkę na zlecenie, w wymaganiach jest "umiejętność sprzedaży przez telefon" - po co? Ktoś pracował tam na takim stanowisku i wie o co naprawdę w tym chodzi?

@Milka

Dzień Dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Odpowiadając na pytanie - kontakt telefoniczny z Klientami Eyebar jest niezwykle ważny i bardzo częsty, dlatego jest to jedno z kryterium. Proszę o kontakt na adres rekrutacja@eyebar.pl. Do usłyszenia.

Xoxo
@Milka

Chodzi o to, że często zdarza się, że nie ma klientów i recepcja musi dzownic po klientach i proponować im usługi. Pytać czy nie są czymś zainteresowane. Dodatkowo na recepcji sprzedajesz produkty formowe o karty stałego klienta. :) Miej na uwadze że jesteś też rozliczana z rozmów(usunięte przez administratora)

Rose

Przyjemnie pracować w fajnej pracy, gdzie jest super atmosfera i mili ludzie.. No to w eyebarze tego nie ma. Jestem bardzo wdzięczna sobie, że odeszłam. Brak szacunk(usunięte przez administratora)obgadywanie - wszystko znajdziecie właśnie tu. Polecam nie zatrudniać się i nie psuć sobie kilku miesięcy życia, bo długo i tak tu nie zostaniecie. Ani dobrej kasy, ani milej pracy tu nie ma. Znajdziecie tu jedynie stres i brak szacunku. Żałuję, że nie wierzyłam opiniom zanim podjęłam pracę.

@Rose

Dzień Dobry, bardzo dziękujemy za podzielenie się Pani opinią. Będziemy bardzo wdzięczni za kontakt na adres kontak@eyebar.pl.Zapewnimy Pani anonimowość bo ważna jest dla nas Pani opinia. Zależy nam na bardzo dobrej jakości współpracy i robimy wszystko by zapewnić jak najlepsze warunki pracy. Z opinii wnioskujemy, że współpraca z zespołem nie ułożyła się pomyślnie. Będziemy wdzięczni za kontakt. Pozdrawiamy!

Anko
@Rose

A Ja pracuję od kliku lat i nie rozumiem dziewczyn, które przychodzą do pracy i oczekują kasy za siedzenie w kuchni. Firma w czasach pandemii robi co może żebyśmy wszyscy przetrwali. Nie zarabiam może milionów ale gdzie bym teraz zarabiała. Mam prace, mam pensję a o szacunek swoich Koleżanek czy Kierownika to sama powinnaś zadbać - tego firma nie oferuje choć szefowe starają się, żebyśmy szukały rozwiązań a nie konfliktów. Mam fajną Kierowniczkę, dostosowany grafik do moich potrzeb i świetne koleżanki. Powodzenia w nowej pracy.

ww
@Anko

Chyba za długo już tam pracujesz skoro uważasz, że to ok jeśli pracodawca nie traktuje Cię z szacunkiem bo sobie widocznie na niego nie zasłużyłaś.

Das
@Anko

Zarząd czy kierownik? Inaczej nie mogę uwierzyć, że na poważnie to napisałaś.

Studentka

Odeszłam bo nie umiałam pogodzić szkoły z pracą. Na początku pracy zapewniano mnie, że grafik jest dostosowany do uczniów ale w trakcie pracy okazało się, że powinnam uzgadniać wolne z Kierownikiem oraz koleżankami z pracy więc uznałam, że nie o taka pracę mi chodziło. Pensja bywała fajna ale bywały też miesiące słabe. Niestety podczas pandemii szefowe mocno ograniczyły przywileje dla pracowników jak np. prywatna opieka medyczna.

@Studentka

Dzień Dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. To prawda, że połączenie pracy z nauką bywa trudne - dla obu stron. Obecny czas jest dla nas wszystkich bardzo trudny, mamy nadzieję na kontynuację współpracy po ustabilizowaniu edukacji. Pozdrawiamy.

Skandal
@Eyebar

Po ustabilizowaniu edukacji??? Haha... najpierw zapewniacie pracownika o jego przywilejach a później odwracanie kota ogonem. WSTYD i brak uczciwości.

@Skandal

Dzień Dobry, sytuacja na stabilnym rynku pracy bywa zmienna. Tym bardziej w dobie pandemii obie strony są zmuszone do modyfikacji swoich oczekiwań by w dłuższym horyzoncie czasowym cieszyć się wzajemną relacją. Życzymy wszystkiego dobrego i powodzenia. Pozdrawiamy.

Karlik

Jestem byłym pracownikiem eyebar bo wyjechałam z Warszawy. Praca ogólnie była ok, jak miałam dobre wyniki w pracy to zarabiałam lepiej niż moje koleżanki. Ogólnie poziom obsługi klienta jest wysoki i Kierownik salonu tego pilnuje. Podczas pandemii wiele się niestety zmieniło w całej branży. Szefowe nie wypłacały premii ale w połączeniu z postojowym wszystkie przetrwałyśmy. Dla mnie najgorsze było, że pomimo umowy zlecenie (bo jestem studentką) otrzymywałam grafik na cały miesiąc i nie mogłam go w trakcie miesiąca zmieniać. Ogólnie jeśli chcesz się nauczyć profesjonalnie stylizować brwi to polecam pracę ale szefowe mocno pilnują jakości i czasem to powoduje napięcie.

@Karlik

Dzień Dobry, szanujemy każdą opinię i dziękujemy za jej wyrażenia. Przykro nam z powodów, o których Pani pisze. Jednak czas pandemii stawia przed nami nowe wyzwania. jeśli możemy wyjaśnić ewentualne nieścisłości prosimy o kontakt na adres kontakt@eyebar.pl. Do usłyszenia.

Czy Eyebar zatrudnia studentów?

Dzień Dobry, zatrudniamy osoby z doświadczeniem i umiejętnościami w obszarze wizażu lub stylizacji paznokci. Zachęcamy do kontaktu na adres rekrutacja@eyebar.pl. Pozdrawiamy.

ufo

tak, ale oczekuje, że nie będą mieli żadnych próśb grafikowych, a wręcz ich pyta, czy nie wstyd im, że nie mogą przychodzić do pracy, kiedy mają zajęcia

@ufo

Każdy z pośród osób współpracujących przekazuje swoje prośby grafikowe do połowy każdego miesiąca. Prośby dotyczące szkół są akceptowane w pierwszej kolejności. Jeśli w Pani przypadku jest inaczej prosimy o kontakt bezpośredni na adres kontakt@eyebar.pl. Pozdrawiamy.

Niestety ostatnio na Inflanckiej robiono mi pedicure (niedokładnie, paznokcie za krótko przycięte, końcowy efekt średni) manicure inny, niż poprosiłam, przy kasie okazało się,że doliczono mi za dwie srebrne kreski 18 zł i 9 za korektę, paznokieć uszkodzony nie z mojej winy! Zawiodłam się!

@Ania

Pani Anno, bardzo dziękujemy za Pani komentarz. Bardzo prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem kontakt@eyebar.pl. Do usłyszenia.

Katirsa

Proponujecie umowę o pracę której i tak nie dajecie! System premiowania również nie jest prowadzony tak jak przedstawiany jest przed podjęciem pracy

@Katirsa

Dzień Dobry, Forma zatrudnienia jest jasno określona przed podjęciem współpracy z każdą kandydatką indywidualnie. Prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez kontakt@eyebar.pl w celu wyjaśnienia powstałych wątpliwości. Zweryfikujemy Pani przypadek ponieważ bardzo zależy nam na jasnych i klarownych zasadach współpracy. Pozdrawiamy

Pracownik e

Warto dodać jeszcze ze prywatna opieka medyczna która pozytywnie opisywana jest w niektórych komentarzach jest ale co z tego jak zabierają za pakiet podstawowy 50 zł od pensji, inni pracodawcy dają taki pakiet za free,(usunięte przez administratora)

@Pracownik e

Dzień Dobry, pakiet LUX MED jest finansowany przez spółkę w kwocie 50 zł. Pracownik pokrywa symbolicznie 1 zł. Jeśli coś jest dla Pani niezrozumiałe lub budzi wątpliwości prosimy o kontakt na adres sos@eyebar.pl. Pozdrawiam.

Czy aktualnie jest prowadzona rekrutacja?

@1234

Tak, zachęcamy do przekazania swojego CV na adres rekrutacja@eyebar.pl.

Zarobki recepcjonistki na poziomie niecałe 15zl brutto to kpina...+ prowizja od sprzedazy kart i produktow ale widze po opiniach ze to tez naciagane mocno. Juz same zarobki zniechecaja

@Ania

Dzień Dobry. Zachęcamy do kontaktu z nami celem wyjaśnienia na adres: kontakt@eyebar.pl. Wszelkie zasady są kwestą indywidualną, wynagrodzenie składa się z wielu zmiennych. Pozdrawiamy. Zespół eyebar.

Zostaw merytoryczną opinię o Eyebar - Warszawa

• Jak się pracuje w Eyebar?

Zobacz opinie na temat firmy Eyebar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eyebar?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042