Rankomat.Pl

Opinie o Rankomat.Pl

W modelu hybrydowym na etacie młodszego specjalisty ds. płac proponują żeby pracować z domu 2 dni w tygodniu. Tylko czy te dni mają znaczenie, bo mi by pasowało mieć pracę zdalną w poniedziałek i piątek na przykład. Chociaż z drugiej strony w piątki oferują krótszy czas pracy, więc jak to w praktyce wygląda? Dajcie znać o ile krócej się wtedy pracuje.

Biuro

Sam/a wybierasz, kiedy chcesz pracować z domu. W piątek pracujemy godzinę krócej.

Ooo Nowy wpis
@Biuro

Ale ekstra z tym piątkiem :) Ja chcę aplikować na radcę prawnego, bo teraz szukają. Czy radca też może pracować w piątki krócej? Też jest szansa na hybrydę, ale dają kontrakt zamiast umowy o pracę, a ta mnie by bardziej ucieszyła. Czy ktoś wie chociaż jakich zarobków mogę spodziewać się na początek?

Monika1205 Nowy wpis

Wpadam czasem tutaj jak dostanę info na maila, że jest jakiś nowy komentarz. Czasem to "włos się jeży " jak poczytam nowe komentarze.... Wiadomo, że u klientów wzburzenie może wynikać z niewiedzy, nie świadomości itp... Ale pracownicy poszczególni to na pewno gadają pierdoły a jeszcze nie "wpadli z deszczu pod rynnę" i byli pracownicy są tego na pewno świadomi.... Dla tych co się zastanawiają i wpadają tu żeby się upewnić, czy warto tu pracować odpowiedz brzmi WARTO!!! Jak komuś zależy na dobrej pracy dającej perspektywy, gdzie można się rozwijać, jak potrafi dawać z siebie wszystko aby wyniki były jak najlepsze. Jeśli chodzi o Rankomat jako pracodawcę w mojej opinii jest jak najlepszy. Na dzień dobry masz umowę o pracę, (u innych pracodawców masz 3 miesiące umowę zlecenie a jak się rozchorujesz to powiedzą że "jeszcze możesz jeszcze tu posiedzieć i popracować albo sobie już iść do domu" ) potem dwa tygodnie szkoleń zawsze o tym do dziś mówię, że żadna firma się z Rankomatem nie równa! Przy każdej okazji to podkreślam, że po takich szkoleniach to z (usunięte przez administratora) specjalistę zrobią... Pracownik nigdy nie jest pozostawiony samemu sobie... zawsze może liczyć na pomoc. Przy odrobinie chęci można wszystko (dla chcącego nic trudnego!) Chciałam zmienić wymiar pracy, ponieważ chciałam iść na dzienne studia to taką możliwość otrzymałam. Pracowałam tam prawie 5 lat i zawsze firmę będę polecać! Uprzedzając pytania dlaczego już tam nie pracuję, bo jestem panikara pierwsze coś zrobię, gadam głupoty potem myślę...:(

mark Nowy wpis

do bani, najpierw podało ofertę OC dla mojego samochodu za ok 600 zł a jak chciałem ją wybrać i kupić to .... zaraz zmieniło się na 1200 zł ! naciagacze i tyle

Pracownik Nowy wpis
@mark

Polecam wyliczenie od agenta Rankomat a nie samodzielnie. Wtedy od razu będzie dobra cena.

Wik

Wyciąganie danych jakiego świat nie widział. Po kilku miesiącach pracy można powiedzieć: omijać szerokim łukiem

Doradca Klienta

Zdalna rozmowa przez internet. Mila atmosfera, profesjonalne pytania, poinformowano mnie kiedy dostane odpowiedź i tak sie stalo. Warunki do ustalenia, bardzo elastyczne warunki umowy. Jasny system placowy, zero ukrytych punktow. Ogolnie wszystko na plus.

Jakiego pracownika zyska rankomat, 3 cechy dobrego sprzedawcy, jaki to trudny klient, jak z Dyspozycyjnościa, puszczony zostal fragment rozmowy z klientem, zatrzymano nagranie mialam dokonczyc rozmowe najlepiej jak sie mi wydaje.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jak się pracuje w oddziale w Bielsku-Białej? Jaka atmosfera? Widziałem, że jest ogłoszenie na stanowisko Junior Payroll Specialist. Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

zrezygnowany

Na plus: - dużo ciekawych projektów - możliwości rozwojowe na start - praca zdalna Na minus: - robisz za 2 osoby a pensje dostajesz za 1 :) - zalewanie robotą zwłaszcza jak kończy ci się kwartał, nie licz na pomoc (zdania często zlecane na dziś lub jutro "bo ważne") - (usunięte przez administratora) - "młody dynamiczny zespół" - nikt nie jest w stanie wytrzymać dłużej niż rok - przełożony Całościowo 4/10

@zrezygnowany

Ile tak mnie więcej trwa jeden projekt, jest jakaś regularność czasowa? Czy praca zdalna jest na każdym etacie i od samego początku zatrudnienia czy może na start tylko praca stacjonarna? Możesz napisać tutaj o jakim przełożonym mówisz konkretnie i czemu ma on minusa? To przez tą osobę stosowany jest mobbing?

@MG

Trudno powiedzieć. Niektóre trwają cały rok. Inne kwartał. U mnie cały czas było możliwość pracy zdalnej. Nie nie mogę . Tak, przełożony ma świetną wiedzę techniczna, ale nie nadaje się na przełożonego. Wyzbyty empatii człowiek, rozwalający zespół od środka.

@zrezygnowany

Ale z czego wynika to, że pracownik pracuje za dwóch? Był jakieś zwolnienia, czy raczej jest dużo roboty, ale firma nie chce zatrudniać nowych osób? A i czy jak faktycznie tyle jest pracy, że aż dla dwóch, to czy nadgodziny są tu częste?

@zrezygnowany

Jak to jest z tymi projektami? Czy jest tak, że jednocześnie pracuje się na jednym projekcie, a jak ten się skończy, to wtedy przechodzi się do innego? Czy jest to praca w kilku projektach jednocześnie? A i praca zdalna oznacza, że firma dopuszcza pracowników z odległych regionów Polski, czy jednak woli mieć wszystkich dośc blisko biura w razie czego?

@@MG

Jak pracowałeś zdalnie to sprzęt zapewniała firma? Komputer, laptop? Były jakieś dodatki finansowe do internetu i prądu wliczane do wynagrodzenia?

Grzegorz

Nie polecam. Robiłem kontynuację ubezpieczenia mieszkania, agent pierw wpisał złą date kontynuacji co pózniej przez miesiąc generali mnie stalkowało żebym płacił a potem okazalo sie, przy akcji boomerang ze rok budowy jest inny niż poprzednio. Zglosilem, mieli cos sprawdzic i cisza czyli te wasze wszystkie akcje typu boomerang i cash coś tam są ściemą celowo agenvi wprowadzają bledne dane ........

Łukasz B

Firma do bani. Nie dbają o klientów i kosztem oszczędności paru złotych to teraz przez ich niedopatrzenie i niedopatrzenie ubezpieczyciela Balcia będę musiał płacić 1440 zł kary za przerwę w ubezpieczeniu, co za szajs?

Agent
@Łukasz B

Panie Łukaszu, nie zyskujemy nic na tym, że Klienci maja przerwę w ubezpieczeniu. Podczas ubezpieczenia klienta bazujemy na jego deklaracjach. Wszystkie rozmowy są nagrywane. Możemy zweryfikować, czy to my wprowadziliśmy Pana w błąd, a wtedy to rankomat.pl zapłaci Pana karę.

CK
@Agent

Jesteście (usunięte przez administratora), nagabujecie ludzi przez telefon, pośpieszacie byle tylko klient nie zrezygnował, zamiast pytać się kiedy kończy się ubezpieczenie to sami sugerujecie datę i potem wykręcacie się, że macie nagrania i niby wszystko jest tip top.

A ja pisze, bo zainteresowana jestem praca jako Backend Developer Praca jest zdalna i oferta wisi na ich stronie internetowej. Dają do wyboru UoP lub kontrakt b2b. A jaka jest różnica z pensji? Czy więcej na rekę dostaje się na UoP?? I tam jeszcze dają krótsze piątki. O ile krócej pracuje się w ten dzień. O ile godzin?/

Nikt

W piątek masz 1 godzinę krócej niby. Ale jak się nie wyrobisz z pracą to i tak siedzisz i robisz swoje. Wszystko też zależy do jakiego zespołu trafiasz. Ogólnie jest ok ale to praca na przeczekanie i szukanie nowej.

@Nikt

To o której wtedy się wychodzi? O 15? Czy jakoś inaczej? Bo nie wiem, w jakich godzinach się tutaj pracuje... Dlaczego jest to praca na przeczekanie? Nie jest to stabilna firma? Czy chodzi tutaj głównie o nadmiar pracy, o którym wspominacie?

Nie warto - słabe perspektywy rozwojowe niska płaca

Czesio

Napisz ile tej kasy płacą? Bo co dla jednego nisko, to dla drugiego może być w sam raz. I jakich perspektyw Ci brakuje, byłeś tu już spytać o podwyżkę?

Anba

Jest ok

Jaka atmosfera w rankomat, jacy są przełożeni?

Jak się pracuje z ludźmi z Rankomat.Pl?

Karol

Firme reklamuje niejaki Michał Marszal z ubeckiego Tygodnika NIE nieżyjącego Urbana. Antypolski paszkwil.... Skoro to wasza twarz to jako klient mówie wam - precz!! Nigdy już nie chce mieć z wami nic wspólnego!

Pracuje tu ponad 9 lat

Co tu się dzieje? Wczoraj dowiadujemy się, że impreza firmowa jest "przesunięta", po dwóch miesiącach przygotowania, angażowania wielu osób i starania się zero wyjaśnienia dlaczego... pewnie w ogóle się nie odbędzie. Koniec miesiąca i kolejne zwolnienia, (usunięte przez administratora). Niszczy zespół, atmosferę i układa ludzi pod siebie jak jej się podporządkują. Kim ty kobieto jesteś? Panie prezesie, niech Pan się obudzi bo przez takich ludzi CC pójdzie na dno a smród pozostanie na długo... Jestem zażenowany i rozczarowany ostatnimi sytuacjami, które dzieją się w firmie. Nie można być spokojny o posadę a ludzie pod koniec miesiąca stresują się czy nie dostaną wypowiedzenia. Firma kiedyś była jedna zlepszych w jakiej pracowałem, chwaliłem sobie wiele aspektów, po kadrę zarządzająca po atmosferę w pracy. Teraz tego już nie mogę napisać. Pozdrawiam

....
@Pracuje tu ponad 9 lat

Z wielkim bardzo wielkim bólem muszę się zgodzić z tą opinią :( to jest zupełnie inna firma niż za starej kadry. Na przestrzeni roku a nawet dwóch to nie jest już miejsce do którego z chęcią się przychodzi.

ibum
@Pracuje tu ponad 9 lat

Jednak się przeliczyli z imprezą? Pompowanie balonika z imprezą od kilku ładnych miesięcy/tygodni, obiecywanie super imprezy, angażowanie ludzi i nagle... jedna wielka klapa! Zamiast imprezy, kolejne zwolnienia.

ibum

Co masz na myśli pisząc o rozdaniu nowych kart? :)

Szymek
@ibum

I co karty zostały już wyłożone na stół? Co jest w talii, dwójki, asy, czy może dżokery :D?? A tak na serio, to jak się impreza udała i na ile poprawiła humor piszących tu wcześniej na forum? Padły słowa, że to już nie ta sama firma, co kiedyś, że nie przychodzi się tu już do pracy z przyjemnością, a nawet, że dochodzi do zwolnień. Prawda to?

Barbara

Fajnie, że dają opcję pracy zdalnej na posadzie Backend Developer Czy wiecie, jakie sprzęt i jakie wyposażenie daje firma do pracy zdalnej? Czy pracuje się na firmowym sprzęcie, czy jednak na prywatnym?

Odp
@Barbara

To zależy na jakiej umówi będziesz. Na działalności to będzie różnie. Na umowie o pracę dają sprzęt i to nawet dobry.

a
@Odp

niezależnie od umowy dostanie sprzęt.

Mri
@Barbara

Dostaniesz sprzęt, jeśli się nic nie zmieniło. Cudów nie spodziewaj się, raczej nie będzie to najnowszy sprzęt, niektórzy dev wolą pracować na swoim sprzęcie, a służbowy leży zakurzony. Zastanów się gdzie idziesz ... :)

Klient

Ludzie co Wy tam robicie? Sprawdzam u was ubezpieczenie na samochod i... jest ponad dwa razy drozej jak na bezposrednim portalu Link4. Pamietam wasz slogan... taniej nawet o polowe... no to teraz w Link4 jest taniej o polowe...

@Klient

Ceny ubezpieczeń w różnych Towarzystwach różnią się i ma na to wpływ wiele czynników. Nie jest to możliwe żeby Pan/i miała tańsza ofertę w bezpośrednio Link4 a u nas ofertę również z Link4. Jeżeli taka sytuacja miała miejsce prosimy o kontakt pod adresem obsluga@rankomat.pl Jeżeli chodzi o inne Towarzystwa może się to zdarzyć.

Oc Punto klient.

Polisa OC na auto Fiat Punto z 1998roku gdzie mieszkam poza dużym miastem kosztowała mnie najwięcej 450zl u was. Teraz to samo OC u was to 890zl. Jakim cudem? U agenta stacjonarnego i to z PZU wyszło 348zl. Najtańsza oferta u agenta stacjonarnego za moje auto to 199zl w Warcie. Do tego te wasze akcje promocyjne i zwroty gotówki za zakup polisy to jedna wielka komedia pomyłek. W zeszłym roku pół roku załatwiałem zwrot 50zł. Mój kolega kupił OC w mubi i tam dostał zwrot bez problemu.

@Oc Punto klient.

Napisałem gdzie powinieneś skierować te informacje w celu weryfikacji, twoje dane są nie pełne beż możliwości weryfikacji

Evvcia

Przez początkowy czas pracy myślami że to praca marzeń. Jednak zaczęło się robić coraz gorzej. Plany sprzedażowe nie do zrealizowania w 8 godzin pracy ... Trzeba robić nadgodziny by dostać premię - nadgodziny bezpłatne. A tu na koniec miesiąca przychodzi wynik odsłuchu rozmów i okazuje się że jeszcze ci połowę premii zabiorą bo masz błędy. Rozliczają ze wszystkiego. Przerwa o 5 sekund przekroczona, za niski efektywny, za mało sprzedanych NNW i asa, za mało ledow dodatkowych. (usunięte przez administratora) Ciągle coś zmieniają a nie ma czasu by to ogarniać, dodatkowo 10 promocji na raz i to pracownik ma wiedzieć która zaproponować klientowi bo zaproponuje się zła to z własnej kieszeni trzeba oddać. A w systemie taki bałagan że czasem ciężko zweryfikować czy to nowy klient czy nie... Jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie polecam.

On
@Evvcia

Ile juz usprawnien mieli wprowadzac, ile obiecywali poprawek a tu falej nic i nie wyglada zeby cos sie mialo zmieniac

@Evvcia

Wiadomo rankomat praca na sluchawkach jak się pracuje to się nie docenia tego ciężko jest ale jest umowa o pracę szkolenia pomoc, pracuje w armatis w Bielsku też call center to jest ludzie (usunięte przez administratora) jeszcze takiego czegoś nie widziałam w porównaniu z rankomatem to dzien i noc .Praca w brudnym śmierdzacym biurze a liderach nie mam zdania nazwać (usunięte przez administratora) to mało powiedziane więc rankomat to firma i nie ma porównania do tego (usunięte przez administratora)

Mcc

Pracuję w rankomacie od ponad 4 lat i nigdy mi sie nie zdarzyło żęby kierownik zwrócił mi uwagę za to że KILKA SEKUND nie dzwonią. Oczywiście jeśli jest to 5+ minut to kilka razy zapytali czy wszystko ok. Pamiętaj, że oni też są z tego rozliczani zapewne ;) Jeśli nie jesteś w stanie wyrobić planów to po prostu jesteś słabym sprzedawcom. 300 telefonów dziennie? Nie wiem jakim sposobem xD zapoznanie sie z mailami w trakcie pracy? Nigdy nie miałem z tym problemu - przecież to dla każdego normalne a pewnie raport o którym mówisz Cię dotknął bo zamiast zaczynać pracę o 9 to zaczynałeś 15 po i płacz, że musisz pracować. Niestety rankomat przyjmuje coraz to więcej młodych pracowników, którzy płaczą bo musza pracować...

Były
@Mcc

Taaaaaaa problemu z rozmowami z ludźmi nie miałem. Dobrze że dajesz rade wyrobić plany, pozazdrościć . I że ogarniasz zmieniające się promo / oferty w czasie rozmów z klientami. Tytan pracy,nagminne sytuacje (usunięte przez administratora)umówionych klientów nowym pracownikom ,nieraz tak miałem zamiast przekierować umówionego klienta to sobie starzy sprzedawcy gotowce brali jak swoje. No niestety nie zaczynałem nigdy pracy 15 minut. Pytanko dlaczego jest taki przemiał jak to prace marzeń ????pozdro

Itq
@Evvcia

Co w tym dziwnego że ludzie odchodzą po 5 czy 7 latach pracy? To już nie te czasy że się trzeba kurczowo trzymać jednej firmy i siedzieć w niej dożywotnio. Poza tym Rankomat nie wytrzyma aż tyle przy tym stylu zarządzania. Przewiduję że rotacja będzie jeszcze większą. Ludzie nie wytrzymają nawet 2 lat. Chcesz się rozwijać w firmie ok. Pod warunkiem że wpisujesz się w założenia i tok myślenia "zarządu". Czyli nie masz swojego zdania, nie pozwalają ci wziąć odpowiedzialności za swoje decyzje i rozwijać firmy. We wszystko wtrąca się "zarząd" - sami wiecie kto dokładnie. Wtrącanie się w każdą dziedzinę życia i funkcjonowania firmy przynosi tylko straty w postaci kolejnych odejść. Ludzie nie będą elnuchami bo firma tak chce.

Xxxxx
@Evvcia

Zgadzam się,bardzo trudno nadrobić ciągle aktualizacje i zmiany zachodzące w firmie,dodatkowo biorąc pod uwagę brak profesjonalizmu i wiedzy szkoleniowców,a raczej kierowników którzy nie mają pojecia o czym mówią

Kandydatka

Początkowo rekrutacja szła bardzo sprawnie, w kilka dni po złożeniu CV miałam umówioną rozmowę z rekruterem. Niestety po rozmowie z rekruterem, rozmowie technicznej i wykonaniu zadania rekrutacyjnego nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej. Początkowe odczucia względem całokształtu rekrutacji i profesjonalizmu miałam bardzo pozytywne, ale po 1,5 miesiąca oczekiwania na informacje zwrotną moja opinia uległa zmianie.

Lenka
@Kandydatka

Nie próbowałaś sama się kontaktować żeby spytać co było nie tak? Jakie zadania w ogóle tu dają na rekrutacji? Dużo czasu na to poświęciłaś? Rozmowa techniczna jak wyglądała, o co pytali?

M0bi
@Kandydatka

A to w ogóle zatrudnienia są? Kilka tygodni temu rekrutacje zostały wstrzymane i osoby które dostały informacje że zostaną przyjęte, nagle kilka dni przed rozpoczęciem pracy otrzymały informacje że nie dostaną zatrudnienia ???? ????????

Prawda w oczy kole

Firma niestety niegodna polecenia. Brak wizji. Chyba ze wizja to wycisnac jak najwiecej z ludzi i fikcyjnie podniesc wartosc firmy pod potencjalna sprzedaz. Brak prawdziwych szkolen, ciagla zmiana kadry zarzadzajacej. (usunięte przez administratora) Promowane sa osoby niestety ktore nie sa kompetentne ale nie daj Bog mysla samodzielnie. (usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam. No a teraz etatowi podlizywacze do roboty. Piszcie ze to co pisze jest nieprawda???? (usunięte przez administratora)

Szarak
@Prawda w oczy kole

Z tego co tu widać to 85% wpisów robi call center. Nie zadowolone ze wszystkiego. Dziwne że jeszcze nikt w IT nie wpadł na pomysł aby zablokować tą stronę w komputerach? Nie rozumiem tej nagonki na prezesa? Ludzie nie wszyscy musimy się lubić. Masz pracować i tyle. To że ktoś ma wyższe wymagania to nie powód do pisania tych bzdur. Pomysl trochę że prezes też ma nad sobą kogoś i też musi się spowiadać z działań firmy niemieckiemu właścicielowi. Myślę że to wszystko co może ci się nie podobać to nie są jego pomysły tylko właścicieli za zachodniej granicy. Osobiście uważam że prezes to spoko gość i nie wierzycie w to co tu piszą.

Biz2

Dobrze mówisz Biz! Dodam, że przydało by się jeszcze dla przykładu po jednym deweloperze z każdego zespołu, bo bug bugiem pogania, wiecznie coś nie działa, albo czegoś się nie da. Zarabiają (usunięte przez administratora), a nie potrafią prostych rzeczy zrobić, albo czeka się całymi tygodniami. Może by się troche wystraszyli i wybili z głowy te brednie o tych zwinnych głupotach!!

Nn
@Biz2

Z tym się zgodzę. W ankietach firmowych wszystko ok a realia swoją drogą. O co by się zapytać IT to się nie da. Tego się nie da zrobić bo to stare systemy i oni nie wiedzą jak to działa albo zawsze jest jakaś wymówka. (usunięte przez administratora) już nie wytrzymuje tego czasami mam ochotę wygarnąć im za co biorą kasę jak nie są w stanie nic ułatwić w pracy. Jest pomysł ma poparcie zespołu zakładasz zadnie i wisi. Powiem wam że wszystko się da tylko trzeba pracować a nie udawać pracę aby się tylko nikt nie(usunięte przez administratora)Ja nie wiem kto kontroluje ludzi w IT ale według mnie robi to źle albo mamy za mało ludzi do pracy.

Msaj
@Nn

Zapytajcie o cokolwiek PMa nt projektów które prowadzą. Kompletnie nic nie wiedzą. Totalne (usunięte przez administratora). Ludzie z przypadku. Spółka cofnięta o co najmniej 10 lat do tyłu.

Człowiek zwinny

(usunięte przez administratora) wybiło , to pokazuje kulture i zachowanie ludzi z tej firmy. CC ma chociaz odwage powiedzieć co im nie leży, a wy na callach uśmiechy i miłość a tu widać co się z wami dzieje i jakimi jesteście ludzmi. Traktowanie się jak dzieci , obrażanie się da się wyczuć z daleka ale nikt wam tego nie powie, bo pozniej wyladuje na dywaniku u HR

@Człowiek zwinny

Kiedyś tu pracowałem jak (usunięte przez administratora) Firma a raczej prezes myśli że jak ktoś zostaję managerem albo produktowcen to poświęci się firmie - czytaj tylko praca i praca. Najlepiej sprawdzą się tu pracoholicy. Ja nie należę do takich osób. Mam rodzinę i dziecko. Na ostatnim waszym ama odchodzący powiedział coś w stylu że nie poświęci tyle czasu ile firma wymaga. To macie odpowiedź. Tu trzeba non stop orać. Najlepiej za (usunięte przez administratora) bez przerwy i bez narzekania. Tak się nie da długo pracować. Pamiętam po sobie. Miałem od ch..ery pracy a jeszcze w międzyczasie ludzie odchodzili to mnie wrzucali ich robię. No przecież sam dam radę ogarnąć wszystko i jeszcze inne rzeczy które nawet nie leżą w granicach moich obowiązków. Przeziez trzeba się wykazać żeby dostać tego waszego kudosa. Jak są ludzie co tak lubią pracować ok. Ja nie mam zamiaru użerać się z obowiązkami na których się nie znam. Tłumaczenie później prezesowi i wysłuchiwanie jego narzekania spowodowało falę odejść. Ja też już nie pracuję bo miałem dość słuchania ściemy o zarabianiu w czasie kryzysu czy piękniej gadki o dobrych wynikach. Szkoda że to się nie przekłada na podwyżki czy premię. Współpraca z IT to komedia pomyłek. Są tam ludzie co rzeczywiście potrafią pomóc ale jest dużo takich co wolą powiedzieć że się nie da.

Wiedza

Dyrektor odchodzi bo ma chora żonę człowieku i chce z nią spędzać czas, nie dlatego że ma za dużo roboty. Generalnie nie ma go w pracy, bo lata z nią po szpitalach. Idź i zapytaj zanim napiszesz swoje bzdury.

Non nn

Oczywiście że tak. Gdyby były tu spokojne warunki pracy to by nie odchodził bo jeżeli to co pisze wiedza jest prawdą to pan dyrektor potrzebuje teraz spokoju, stabilizacji i kasy. A tu nie ma żadnego z tych rzeczy.

No jeszcze tylko dodam, że coś wolno idzie ci to szukanie pracy. Ile to miesięcy już szukasz?

Ona
@Prawda w oczy kole

Brak prawdziwych szkoleń? To jakie tu są szkolenia, że prawdziwymi ich nazwać nie można? A te obecne zwolnienia to jaki powód mają?

Gaba

A zarząd nie jest niżej od dyrektora? Nie rozumiem, czemu z jego powodu miałby odejść dyrektor. Sytuacja z podwyżkami już bardziej dla mnie zrozumiała, zależy mi na dobrej stawce. Można wiedzieć, jak płacą na tę chwilę?

A myszy harcują

Czy współpracowałeś bezpośrednio z tym człowiekiem skoro oceniasz jego pracę, czy bazujesz na swojej wyobraźni? Punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia i poziomu odpowiedzialności, a trawa zawsze będzie bardziej zielona u sąsiada. Praca w każdej firmie ma swoje plusy i minusy, w tej można spotkać wielu życzliwych ludzi jeśli samemu jest się wobec nich życzliwym i wcielić w życie wiele swoich pomysłów. Naturalnym jest podejmowanie decyzji o odejściu, jeśli czuje się taką potrzebę, a zmiana pracodawcy wydarza się w wielu zarządach na porządku dziennym. Być może masz niewielkie doświadczenie na rynku pracy i w komunikacji, jednak wiele poruszanych tutaj tematów można rozwiązać jeśli postawi się na szczerość :)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Rankomat.Pl? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Rankomat.Pl - Warszawa

• Jak się pracuje w Rankomat.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Rankomat.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rankomat.Pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rankomat.Pl?

Kandydaci do pracy w Rankomat.Pl napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rankomat.Pl