rankomat.pl

Bielsko-Biała

Opinie o rankomat.pl

Pracuję w Rankomacie od pewnego czasu więc mogę już napisać o moich odczuciach. Od razu zaznaczam że nie jestem jakimś kierownikiem tylko zwykłym szeregowym pracownikiem. Na początku jak większość z was patrzyła na negatywne komentarze dot. Rankomatu jednak w dużej mierze to zwyczaje bajki. Serio nie ma się czego bać i jest na prawdę super pomimo złych opinii o pracy w call center. Sam nigdy nie pracowałem na słuchawce a teraz żałuje że nie zacząłem 2 lata temu :) Niewątpliwym plusem jest atmosfera w pracy, prędkość z jaką rozwija się firma i możliwości rozwoju a jest ich naprawdę sporo. Jeżeli chodzi o zarobki to nie jestem wstanie napisać ile bo właściwie nie ma górnej granicy zarobków więc wszystko zależy tylko i wyłącznie od TWOJEGO zaangażowania. Przekrój pracowników naprawdę spory, są osoby młode po szkole, ambitni sprzedawcy którzy chcą zawojować świat i starzy wyjadacze którzy zjedli zęby na słuchawce. Jeżeli boisz się że sobie nie dasz rady to mam dla Ciebie dobrą nowinę. Zanim usiądziesz na słuchawki minie ok 2 tygodni szkoleń na których wchłoniesz wiedzę teoretyczną i praktyczną. Dopiero jak poczujesz się pewniej pójdziesz pracować na Call Center ale i tam będzie ciągłe wsparcie. Jeżeli chodzi o minusy to wiadomo praca z ludźmi. Ale i tak jest o wiele łatwiej niż w sklepie bo jak Cię zdenerwuje klient to po rozmowie po prostu wstajesz idziesz na kawę/papierosa/na spacer, schodzą emocje i wracasz z nowymi siłami. No i gardło boli po tygodniu ale przejdzie nie martw się :) Jeżeli szukasz pracy a rozmowa przez telefon nie przyprawia Cię o zawał serca to serdecznie zapraszam do Rankomatu :)

Koralgol

Jak ktoś bardzo chce oskarżać firmę to powód zawsze znajdzie. Osoby , które nie potrafią współpracować z innymi zawsze narzekają. Bez względu na firmę!!!

Józek

Pracuję w firmie Rankomat i powiem krótko, że to bardzo dobra firma. Nieudacznicy zawsze znajdą pretekst żeby oczernić firmę!! Młodzi ludzie mają bardzo dużą wiedzę i najnormalniej w świecie awansują i tyle w temacie!!

Oc...plus dodatkowa szyba gratis!
@Józek 03.10.2017 16:14

Mam pytanie czy słowo nieudacznik powiesz do klienta? bo to niekoniecznie świadczy o profesjonalizmie...Będąc osobą która chciałaby zakupić odpowiednie szkolenie raczej ominę firmę gdzie marketing robi Ktoś kto obraża osoby np. nie nadające się na doradcę..Czy ty Józef na pewno dobrze wybrałeś?..

Ubezpieczenie
@Oc...plus dodatkowa szyba gratis! 17.10.2017 14:31

Oczywiście ubezpieczenie. samochodu mam na myśli małe przejęzyczenie...może dołączę do grona nieudaczników?

W Ostrowie wybrano nowego menedżera. Został nim brat poprzedniej menedżerki. Chłopak 22 lata, największy obibok w zespole, ma tylko maturę, studiów rzadnych nawet nie zaczoł bo jak twierdzi to nie dla niego. Inne osoby z większym doświadczeniem i wyższym wykształceniem nie miały szans w rekrutacji. Najważniejsze że kasa w rodzinie się zgadza.

@Pracownik 27.09.2017 17:18

Drogi Pracowniku, rekrutacja miała charakter otwarty, każdy z pracowników miał możliwość wzięcia w niej udziału. Wszyscy, którzy zgłosili chęć uczestnictwa otrzymali informacje, że rekrutacja będzie kilku etapowa i w poszczególnych etapach będą sprawdzane odpowiednie kompetencje. Każdy z uczestników procesu rekrutacyjnego otrzymał informację zwrotną, dlaczego nie został wybrany na stanowisko, nad jakimi obszarami powinien popracować i czym się kierowaliśmy podejmując decyzje. Komisja rekrutacyjna składała się z trzech osób, decyzje podejmowane były wspólnie przez wszystkich członków komisji. Stanowisko menadżerskie wymaga odpowiednich predyspozycji, umiejętności i wiedzy, co też w cztero-etapowym procesie wnikliwie zweryfikowaliśmy. Wybrany kandydat, który obejmie stanowisko menadżerskie, odznaczał się wiedzą i kompetencjami, których poszukiwaliśmy. Wiek, wykształcenie, staż pracy czy płeć nie miała dla nas znaczenia, gdyż nie świadczą o kompetencjach i predyspozycjach a wręcz mogą być dyskryminacją pracownika, na co nie dajemy przyzwolenia. Drogi Pracowniku, jeżeli chciałbyś bardziej szczegółowo porozmawiać o procesie rekrutacji lub potrzebujesz dodatkowego wyjaśnienia zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną ( sylwia.krawiecka@rankomat.pl), wówczas odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Dominika

Czy pracował ktoś na stanowisku Email Marketing Specialist i mógłby podzielić się swoimi wrażeniami? Jak wygląda dokładnie praca na takim stanowisku? Są to istotne informacje dla osób, które szukają zatrudnienia w rankomat.pl.

Justyna

Fajna firma, tak polecają mi znajomi. Na jaka umowę można liczyć?

@Justyna 23.08.2017 22:30
Fajna firma, tak polecają mi znajomi. Na jaka umowę można liczyć?

Miło nam słyszeć te słowa :) Obecnie mamy oferty pracy na kilka stanowisk i w zależności od stanowiska i wykonywanych obowiązków oferujemy różne umowy. Zachęcam do zapoznania się z ofertami pracy na stronie rankomat.pl/praca Jeżeli chodzi o stanowisko Doradcy Klienta oferujemy umowę o pracę, na inne stanowisko możemy zaproponować umowę zlecenie. Zachęcam do przesłania CV, wówczas na indywidualnej rozmowie będziemy mogli szczegółowo porozmawiać o warunkach pracy.

Dyzio

Cecyclka, z tego co wiem jest taka możliwość jednak najpierw musisz nabyć doświadczenia

Cecylka

Czy Rankomat ma jakieś nowe oferty pracy? Bardzo odpowiadałaby mi praca zdalna. Czy w ogóle taka zdarza sie w agencji? Z góry dziękuje za informacje.

NowyTu

Witam Na jakie zarobki na początek może liczyć osoba bez doświadczenia w CC (jaka podstawa i jaka premia), proszę także o informację jak wyglądają realne zarobki, na umowę zlecenie (praca dodatkowa).

Sylwia Krawiecka Recruitment Manager
@NowyTu 17.08.2017 11:40

Witam, warunki wynagrodzenia przekazujemy zawsze szczegółowo podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Informacje na temat wynagrodzenia są poufne dlatego nie możemy ich ujawniać na forum. Zapraszam do przesłania CV na adres rekrutacja@rankomat.pl, wówczas będziemy mogli umówić się na rozmowę i będę mogła odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące warunkach pracy i wynagrodzenia.

Mira

Sylwia Krawiecka Recruitment Manager
@Mira 17.08.2017 10:49
Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić na czym polega praca "Redaktor Internetowy – ubezpieczenia turystyczne"...

Najprościej mówiąc praca na powyższym stanowisku polega na pisaniu artykułów na temat ubezpieczeń turystycznych. Ponadto osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za redagowanie i aktualizację treści publikacji zamieszczonych na serwisach Rankomatu. Rekrutacja na powyższe stanowisko na ten moment została zakończona.

Ochotnik

Wszyscy wyjechali na wakacje , że tak mało piszecie na forum? Ludzie chcieliby coś wiedzieć o pracy w firmie, zawsze bezpośrednio od pracowników jest pewniej.

Rojek

Fajna firma i fajne miejsce do pracy.! Dla znających tematy Rankomat to miejsce gdzie można dobrze zarobić.!

Koli

Pracowałam w tej firmie, dba o pracowników, dobra atmosfera, wiadomo praca na słuchawkach jest specyficzna, ale nie ma wciskania na siłę produktu, co jest w takiej pracy dużym plusem.

Wichura

Rankomat z cała pewnością jest dobrym pracodawcą i w dalszym ciągu stara się nim być. Można sie rozwijać i to kolejny plus dla firmy. Tu jest super praca.

Miruno

Po lekturze opinii widać, że to dobra firma. To, że są aktywni na forum tylko dobrze o nich świadczy bo czasami szybko udzielą informacji . Jakie firma stawia wymagania na wstępie? Czy poza pensją są jakieś premie?

Danielson

Skoro wszyscy to i ja! :) Jeśli chcesz się rozwijać i zarabiać (nie przesadzę) świetne pieniądze to aplikuj! Atmosfera wspaniała - ciekawi ludzie, miłe szefostwo i doskonałe warunki sanitarne (nowoczesne biuro z wszystkimi możliwymi udogodnieniami). Początki zawsze są trudne, ale w Rankomacie nikt nie rzuci Cię na głęboką wodę - przez dwa tygodnie szkolisz się od podstaw, by żadne pytanie klienta Cię nie zaskoczyło ;) Pierwszego dnia szkolenia podpisujesz umowę O PRACĘ więc tutaj też in plus. Później pozostaje Ci korzystać ze wszystkich swoich atutów i piąć się wyżej co w tej firmie przy odrobinie chęci wcale nie jest trudne. Co do wszelkich negatywów - nie każdy się do tego nadaje. Szkoda tylko, że niektórzy własne niepowodzenia oraz często nieudolność bądź nieuczciwość zrzucają na firmę - bo przecież tak najłatwiej. Pracowałem w kilku firmach, prowadziłem własną działalność i krótko stwierdzę na koniec - lepszego pracodawcy raczej nie znajdziesz :)

Patryk W

POLECAM TĄ FIRMĘ W 1000% Pracuję od 4 lat w tej firmie i uważam, że warunki są co raz lepsze, Polecam każdej osobie która chce się rozwijać i chce osiągnąć sukces.

Mirka

Mam zamiar aplikować do firmy i po lekturze wpisów widzę że to będzie dobra decyzja. Interesuje mnie atmosfera w firmie? Jakie wymagania stawiają na starcie?

Mys
@Sylwia Krawiecka Recruitment Manager Rankomat.pl 07.06.2017 15:05
​Mirka, myślę, że to będzie bardzo dobra decyzja :) Jeśli chodzi o atmosferę w firmie - być może będzie okazja, abyś mogła sam...

Czy aktualnie można aplikować?

@Mys 11.08.2017 11:50
Czy aktualnie można aplikować?

Tak, aktualnie trwa proces rekrutacji. Zachęcam do składania CV na adres rekrutacja@rankomat.pl

KiWi

czy w rankomacie istnieje możliwość pracy na 1/2 lub 3/4 etatu?

@KiWi 04.06.2017 09:03
czy w rankomacie istnieje możliwość pracy na 1/2 lub 3/4 etatu?

Istnieje możliwość ustalenia innego wymiaru czasu pracy niż pełny etat. Szczegóły omawiamy indywidualnie podczas procesu rekrutacji. Zapraszam do przesłania CV.

Martin

Witam czy osoby bez doświadczenia są w stanie "ogarnąć" taką pracę? pozdrawiam.

Jakaś
@Martin 26.05.2017 12:55
Witam czy osoby bez doświadczenia są w stanie "ogarnąć" taką pracę? pozdrawiam.

Jeśli tylko będzie Ci się chciało i poważnie podejdziesz do tematu, zaczynając już od szkoleń a kończąc na samodzielnej pracy, to jak najbardziej tak! Sama jestem tego przykładem. Poszłam do Ranko bez żadnego doświadczenia na CC i uwierz, jest fajnie :)

PK

Dla mnie praca w rankomacie, to pierwsza praca na CC. Trafiłam tu przypadkiem, z myślą że będzie to praca na chwilę, zanim nie znajdę czegoś konkretnego. Nie wiadomo kiedy, minęło 3 lata jak tu pracuję i nie dlatego że nic nie znalazłam, ale dlatego że nie myślę o żadnych zmianach. No bo po co zmieniać coś, co jest dobre? Fajni ludzie, super atmosfera, umowa o pracę i zarobki na czas. A tak jak wspomnieli poprzednicy, nie można na zarobki narzekać. Jeśli przychodzisz do pracy po pieniądze to je zarobisz, jeśli przychodzisz pogadać ze znajomymi to nie licz na fortunę na koncie. Twoje zaangażowanie to Twoja pensja, PROSTE. I co bardzo ważne (a przy tym bardzo rzadkie u pracodawców) ta firma naprawdę dba o komfort i zadowolenie z pracy. Rankomat jest nowoczesną firmą, ze sprzętem wysokiej jakości. Dodatkowo stale stara się podnosić kwalifikacje pracowników, umożliwiając różne ścieżki rozwoju. Wystarczy po to sięgnąć. A DO TYCH CO PISZĄ HEJTY: CHWYĆCIE SIĘ ROBOTY, TO NIE BĘDZIECIE NARZEKAĆ - ALBO NIE BĘDZIECIE MIEĆ NA TO CZASU, ALBO POWODU.

Mimoza

Rankomat.pl zdobył dobrą opinie wśród swoich pracowników.

ilona

Jeśli ktoś pracowal w wielu call center jak ja to będzie zachwycony . Warunki pracy komputery sprzęt zaplecze gastronomiczne celujace . Pracując w call center na obrzeżach bielska kilka lat ( w innym call center ) nie wyobrazalam sobie ze w rankomacie mogą być tak fajne warunki do pracy ! Każdy z wieloletnim doawiadczenie.m do ceni tu dbalosc o sprzęt o ciszę na sali nikt się nie wydziera :-) wszystkie kable itp zabezpieczone BHP poziom ekspert :-) polecam każdemu kto lubi taki kontakt z klientem .zaluje ze tak późno zmienilam pracodawcę bo może bym uniknela utraty glosu :-) polecam :-) :-)

Józek

Rankomat.pl jest normalna firmą, będzie dobrą dla pracowitych ludzi.

Grzegorz W

Te śmieszne, negatywne komentarze anonimów można schować między bajki. Frustraty którym w życiu nic nie wychodzi i sądzą że życie ich poprowadzi za rączkę, proponuję wziąć się za siebie i poświęcać czas na rozwój i dążenie do swoich wyznaczonych celów a nie wylewaniu na forum steku bzdur. W rankomacie pracuje ponad 4 lata, pensje są wypłacane zawsze na czas, czasem zdarza się nawet, że kilka dni wcześniej. Dla narzekaczy udzielających się tutaj, pensje niektórych pracowników rankomatu mogą być dla was jedynie marzeniem. Ciężką pracą i swoim zaangażowaniem osiągnąć można bardzo dużo. Jeśli chodzi o moich przedmówców, również bardzo cenię sobie tę pracę, a to ile dasz z siebie tyle do Ciebie wróci. ;)

Ciekawski George

Hej :) Czy ktoś może napisać szczerze o REALNYCH zarobkach? Bo widzę tutaj w tej kwestii różne opinie... Jestem ciekawy jak to naprawdę wygląda i czy faktycznie jest tak jak obiecują czy to po prostu przysłowiowa marchewka na kiju.

MS
@Ciekawski George 27.04.2017 10:03

Zarobki zależą tylko i wyłącznie od Ciebie. Jak nie będziesz pracował to nie zarobisz więcej niż minimalna i długo nie popracujesz. Jak będziesz pracował to zarobisz. Ja tak samo jak kolega Mateusz T jestem zadowolony i z zarobków i pracy. Konkretnych kwot nie mogę wypisać z wiadomych względów.

Mateusz T

Ja napisze w ten sposób,jak widzę te opinię negatywne to mnie śmieszy normalnie,ja pracuje w tej firmie prawie 5 lat i bardzo cenię tą pracę! A osoby które wypisują bzdury, przychodzą posiedzieć,poplotkować,odbębnić 8h i wziąść najniższą krajową i są zadowoleni, żenada! Mateusz T.

Kasia Pelasia

Witam, jestem osoba z doswiadczeniem w call center. Dzisiaj mam rozmowe kwalifikacyjna. Czego moge sie spodziewac? Firma robi bardzo dobre wrazenie i chcialabym dostac te prace.

Mateusz

Zojka
@Mateusz 23.04.2017 19:35
Pracuję w firmie od niedawna i chcę powiedzieć, że to jest fajna firma ale dla ludzi którzy lubią ten rodzaj pracy....

Możesz napisać dokładniej co masz na myśli?

Luiza

A mnie podoba się, że firma jest bardzo aktywna na forum!. Jeśli ludzie piszą co im się tylko chce to firma może reagować natychmiast . Może taka metoda ograniczy ten potworny hejt i ludzie broniąc się nie będą pisać rzeczy niezgodnych z rzeczywistością.

Mam

Pracuję w firmie i mogę powiedzieć, że to jest spokojna dobra firma.

Majka

Czy firma ma aktualnie jakieś oferty pracy? Interesuj mnie stanowisko doradcy- głównie ubezpieczenia samochodowe? Jakie zarobki są możliwe do wyciagnięcia?

@Majka 15.02.2017 16:55

Tak, obecnie prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta​ (doradztwo w zakresie ​ubezpieczeń samochodowych​)​.​ Zapraszam do przesłania CV na adres rekrutacja@rankomat​.pl​,​ ​wówczas będziemy mogły porozmawiać bardziej szczegółowo o warunkach pracy i wynagrodzeniu.

x

Pani Manager Recrutingu. Proponuję wdrożyć sposób zachowania nie tylko na goworku . Komunikacja z każdym potencjalnym kandydatem w procesie rekrutacji jest Państwa wizytówką . Piszę o tym ponieważ również zostałąm potraktowana właśnie na kolejnym etapie procesu nieprofesonalnie chociaż ja zachowałam się wzgledem Państaw firmy uczciwie . Wszystko można poprawić życzę powodzenia !.

@x 13.02.2017 13:45

Dziękuję bardzo za informację. Każda sugestia pozytywna czy negatywna jest dla nas bardzo ważna. Byłabym wdzięczna, za udzielenie bardziej szczegółowej informacji, na którym etapie procesu rekrutacji została Pani potraktowana nieprofesjonalnie. Zależy nam na wyeliminowaniu wszelkich nieprawidłowości, tak aby wszyscy potencjalni kandydaci czuli się dobrze.

gg

Firma nierzetelna, nieprofesjonalna. Najpierw zapraszają na rozmowę, następnie nie otwierają nawet drzwi, kiedy dzwoni się na domofon. Jeśli podczas rozmowy telefonicznej nie spodobała się łaskawej pani dykcja lub coś innego, trzeba było powiedzieć to od razu, bądź powiadomić później, że spotkanie jest już nieważne. Jeśli tak zbywa się rekrutujące osoby to gratuluje podejścia. Tak na pewno nie zachowuje się poważna firma. A jak podejście do osób pracujących mają podobne, to im współczuje. Nie pozdrawiam. Ciekawe czy wypłaty też płacą, czy udają, że ich nie ma.

@Zuzia 30.03.2017 15:32
Krawiecka to taka fajna sciemniara i nie boję się użyć nazwiska otwarcie.zostalam oszukana i powinnam jej dawno dac opinie...

Każda informacja na Goworku jest dla mnie ważna, natomiast w tej sytuacji poczułam się zaatakowana. Proszę o informację co spowodowało, że w taki sposób wypowiada się Pani na mój temat? Jeżeli chciałaby Pani ze mną otwarcie porozmawiać, proponuję kontakt telefoniczny lub mailowy, z chęcią wyjaśnię wszystkie nurtujące Panią kwestie.

foggy
@Sylwia Krawiecka Manager Recruiting Officer 31.03.2017 11:15

...dla mnie przerażający jest sam atak oczywiście ale i to, w jakim się on dokonał... jak nie ma argumentu merytorycznego, gdy nie ma się czym podeprzeć, żeby uzasadnić frustrację, to najłatwiej obrazić... szczyt tchórzostwa...

Julita

Słyszałam, że to dobra firma czy można dowiedzieć się czegoś?

@Julita 04.02.2017 16:24
Słyszałam, że to dobra firma czy można dowiedzieć się czegoś?

Miło nam słyszeć pozytywne opinie:) Jeżeli chodzi o szczegółowe informacje, zapraszam do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Proszę o przesłanie CV na adres rekrutacja@rankomat.pl, wówczas będę mogła udzielić szerszej informacji.

Matkor

@Matkor 04.01.2017 16:06
Praca w telemarketingu wymaga specyficznego podejścia. Jak się nie lubi takiej pracy to lepiej szukać coś innego....

Tradycyjnie rozumiany telemarketing polega na kontakcie z bazami Klientów niekoniecznie zainteresowanych produktem, którzy nie spodziewają się kontaktu. Nasi konsultanci dzwonią do Klientów, którzy szukali na naszej stronie ofert ubezpieczenia samochodu. Dzwonimy do Klienta, który jest zainteresowany produktem i autentycznie go potrzebuje.​

meg

Czy to prawda czy plotka, że jeśli np. ktoś zrezygnuje krótko po odbyciu szkoleń, to będzie musiał zwrócić jakieś pieniądze firmie?Bo tak słyszałam...

jaaa
@meg 06.12.2016 21:07

właśnie, czy ktoś mógłby powiedziec cos na ten temat ?

Manager Recruiting Officer
@meg 06.12.2016 21:07

Nasi pracownicy nie pokrywają kosztów odbytych szkoleń. Warunki zatrudnienia są omawiane podczas procesu rekrutacji i jeżeli byłyby jakiekolwiek opłaty, na pewno taka informacja byłaby podana.

donald

Hej, wiecie jakich zarobków może się spodziewać początkujący pracownik? Z góry dzięki za szybka odpowiedź.

rico

Wiadomo każdemu dogodzić się nie da ale generalnie praca ma mało wspólnego z tym co opowiadają na szkoleniu( ze klienci proszą o kontakt-zazwyczaj wpisują nr tylko po to żeby przeliczyć oferte) dlatego dużo ludzi się zwalnia jak tylko mają taką możliwość. Dzwoni się głównie do ludzi którzy w ogóle nie mają ochoty gadać, nie są zainteresowani albo wręcz nie mili i nie przyjemni albo w ogóle nie odbierają tel.... jeżeli komuś to nie przeszkadza to jest to praca dla niego ☺

foggy
@rico 09.10.2016 23:11

błagam, "nie" z przymiotnikami pisze się jak???

Julia

Sab nie trzeba nikogo na sile namawiać :) Większość klientów jest zainteresowana rozmowa ponieważ albo sami do nas dzwonią i odbieramy polaczenia albo zostawiają swój numer na stronie z prośbą o kontakt. A jezeli chodzi o sama prace to tez jest ok, nie trzeba nikogo na nic namawiać czy naciągać. Przedstawiasz tylko ofertę. praca i atmosfera tez na plus. Zarobki super :) Ogólnie bardzo polecam !:)

sab

Jak w rzeczywistości wygląda ta praca jako doradca na słuchawce? Ci ludzie/klienci chętnie rozmawiają czy to jest bardziej na zasadzie przedłużania na sile rozmowy itp ?

blm9202

Czy ktoś się orientuje czy po tych szkoleniach jest coś w rodzaju egzaminu ? Jeżeli tak to co jeśli go "nie zdasz" a umowa od pierwszego dnia niby?

marta

właśnie jest ogłoszenie na stanowisko doradcy klienta, również jestem ciekawa czy warto aplikować.

sara
@Sylwia Krawiecka, Recruitment Manager 04.07.2016 14:41
Drogi Wilku, po powrocie z wyjazdu, proponuję, abyś przesłał CV na adres rekrutacja@rankomat.pl, wówczas będziemy mogli umówić...

no i oczywiście proszę nie zapomnieć oszukać rekrutowanego że pani oddzwoni z decyzją na TAK lub NIE odnośnie zatrudnienia ale pani zadzwoni.a potem,proszę go również nie zapomnieć oszukać gdy będzie dzwonił z zapytaniem o decyzję,że na rozmowie pani obiecała inną datę telofonu do rekrutowanego.i proszę nie zapomnieć na innych rozmowach rekrutacyjnych dawać kandydatom pilota i pytać o zastosowanie go.np.by wyłączyć fałszywych ludzi....

@sara 20.11.2016 17:55

Dziękuję za Pani sugestie. Standardowo na rozmowie kwalifikacyjnej informuję, że oddzwonię tylko do kandydatów, z którymi jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy. Zawsze jest podawany termin, do kiedy osoba rekrutowana może spodziewać się telefonu. Oczywiście postaram się kłaść większy nacisk na zaakcentowanie tej informacji. Jeżeli w Pani przypadku nie było jasnego przekazu, bardzo przepraszam.

Sylwia Krawiecka, Recruitment Manager

Dokładnie tak, jak w ogłoszeniu, nasi pracownicy mogą korzystać z dodatkowych benefitów: - dofinansowania do pakietu prywatnej opieki medycznej, - możliwości korzystania z karty FIT SPORT, - możliwości korzystania z ubezpieczenia grupowego.

Sylwia Krawiecka, Recruitment Manager

Tak, jak najbardziej. Nowym pracownikom zapewniamy szereg szkoleń, więc brak doświadczenia nie stanowi żadnej przeszkody, aby dołączyć do naszego zespołu.

Sylwia Krawiecka, Recruitment Manager

Nie od dziś wiadomo, że atmosferę tworzą ludzie , a ponieważ u nas pracują fajni ludzie to i atmosfera jest fajna:). Najlepiej się samemu przekonać;)

Sylwia Krawiecka, Recruitment Manager

Tak, my pokrywamy w całości koszt szkoleń. Wszyscy nasi pracownicy, od pierwszego dnia, otrzymują umowę o pracę. Pierwsze dni pracy to szkolenia zarówno z wiedzy ubezpieczeniowej, systemów komputerowych, jak i obsługi Klienta. Inwestujemy w szkolenia, bo zależy nam, aby pracownicy czuli się swobodnie w rozmowie z Klientem, a Klient, żeby wiedział, że rozmawia z profesjonalistą:)

Joanna Pikuła, Manager ds. komunikacji

W ostatnim czasie cieszymy się brakiem negatywnych komentarzy, dlatego ich nie widać. Owszem, pojawiały się wpisy negatywne, które zawierały dane poufne i wrażliwe. Takie komentarze są na bieżąco usuwane przez administratorów gowork.pl, zgodnie z polityką serwisu. Odnośnie wynagrodzeń, szczegóły można poznać podczas spotkania rekrutacyjnego. Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem: rekrutacja@rankomat.pl Obecni pracownicy w razie wątpliwości przychodzą z pytaniami bezpośrednio do kadry zarządzającej, gdyż u nas panuje polityka otwartych drzwi :)

Joanna Pikuła, Manager ds. komunikacji
@ppp 05.07.2016 15:45
Buahahaha. Pracowałam dlugo w rankomacie i widzę ze są usunięte komentarze które nie zawierały danych poufnych. Nie mydlcie ocz...

Cześć ppp Usuwanie komentarzy zależne jest od administratora serwisu, tak jak wcześniej pisałam. Zasady w Rankomacie są przejrzyste, jeśli ktoś uczciwie pracuje, uczciwie zarabia i ma szanse na awans i rozwój. Jeśli w przeszłości zdarzyła się sytuacja z pomyłką w wypłatach, wyjaśnialiśmy i przepraszaliśmy. Nie dodałaś, że pensje w Rankomacie są wypłacane zawsze na czas :) Pozdrawiam.

Ilona
@Joanna Pikuła, Manager ds. komunikacji 07.07.2016 09:30

Witajcie dziś bylam na wstępnej rozmowie i muszę teraz czekać na decyzje 3 dni. Trzymajcie kciuki bo bardzo chce tam pracować . Pracowalam w wielu call center i muszę powiedzieć ze rankomat ma najlepsze opinie z wszystkich. Co prawda na rozmowę przyszlam nieco zaspana mam nadzieje ze nie będzie to element dyskwalifikujacy mnie . Pozdrawiam

ppp

Widzę, że Rankomat sukcesywnie zaczął usuwać negatywne opinie... Pięknie :) no tak ale jak na ostatnich rekrutacjach bylo po trzy osoby to się nie dziwie. Rankomat nie dość że usuwa te opinie to nowym pracownikom oferuje wyższą podstawę niż obecnym pracownikom. Baaaardzo dobry kierunek obrała ta firma...

Zostaw opinię o rankomat.pl - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rankomat.pl