Rankomat.pl

Opinie o Rankomat.pl

Tom

Pracuję i bardzo sobie chwalę. Bardzo ładne biuro na Woli, zarobki bardzo przyzwoite, nieformalna, luźna atmosfera w pracy. Jak coś jest nie halo to można powiedzieć to otwartym tekstem bez obaw o konsekwencje i z nadzieją, że to poprawią.

ramires

Jeszcze niedawno nie słyszałem zbyt wiele na temat tej firmy. Jednak ostatnio poznałem gościa który tu pracuje i polecał firmę. Mówił , że jak będzie opcja to , żeby śmiało aplikować do nich .

Podejmiesz prace i twoje zarobki lecą w dół a pracodawca Ci wmawia że to jest dla Ciebie kożystne - ogółem (usunięte przez administratora)-nie polecam

Czy ktoś coś słyszał o tej firmie ?

Zostaw opinię o Rankomat.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rankomat.pl