Opinie o Portalyogi Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Portalyogi Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Portalyogi Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Portalyogi Sp. z o.o. w Warszawa

zaniepokojona Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Kandydat

Trudno wypowiedzieć się na temat pracy w tej firmie, za to myślę, że moje doświadczenie rekrutacyjne jest warte opisania. Przyznam, że była to najbardziej absurdalna i nieprofesjonalna rozmowa rekrutacyjna w moim życiu (a byłam myślę na kilkudziesięciu). Zacznijmy od tego, czego oczekuje się po pracowniku tego typo portalu. Zainteresowania jogą? Pasji? Nic z tych rzeczy! Rekruterka bez zażenowania wypowiada się z wyższością o użytkownikach portalu i jodze, a na informację o pasji do jogi, która jest motywacją do podjęcia pracy reaguje parsknięciem. Sama rozmowa żywcem wyciągnięta z artykułu "10 najgłupszych pytań rekrutacyjnych" [sic!] Pani bez zażenowania czytała pytanie za pytaniem (10 zastosowań ołówka etc.) Przyznam, że na początku uznałam to za nieśmieszny żart, ale okazało się, że właśnie w ten sposób rekrutuje firma, a na uwagę o tym, że pytania są żenujące i nie mają nic wspólnego ze stanowiskiem (obsługa klienta) pani się mocno obruszyła i tonem nieznoszącym sprzeciwu oznajmiła, że na rekrutacji to ona się zna, a te pytania są super! Później zrobiło się jeszcze dziwniej ("awkward" w tej sytuacji to naprawdę trafne słowo), pani zaczęła opowiadać jakieś historie ze swojego życia, które były niepokojące. Np. o tym, że jej partner WYWIÓZŁ GDZIEŚ ICH PSA i ona nie wie co się z nim stało (bynajmniej nie mówiła tego ze smutkiem). Wszystkie historie miały cechę wspólną - pogardę dla zwierząt, którą pani bardzo mocno chciała pokazać, choć nikt o to nie pytał. Tu kolejny dysonans poznawczy bo jednak z jogą kojarzą się osoby o specyficznym cechach charakteru i podejściem do świata. No ale tak jak mówiłam - ta rozmowa (jak i ta firma) z jogą nie miała niczego wspólnego. Przykre, że firma tego typu chce kojarzyć się z tak toksycznymi poglądami i zachowaniem oraz nie kontroluje (a przynajmniej mam nadzieję, że właśnie z braku kontroli to wynika, nie z przekonania właścicieli o słuszności tych praktyk) procesu rekrutacyjnego. Pierwszy raz w związku z jakąkolwiek rekrutacją poczułam potrzebę, żeby wypowiedzieć się na gowork. Proszę sobie zatem wyobrazić, jak bardzo dziwne musiało być to doświadczenie. Sama korzystałam przez rekrutacją z usług portaluyogi, a teraz czuję ciarki żenady za każdym razem, gdy do mojej poczty wpada newsletter. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że to doświadczenie nie ma nic wspólnego z tym, jak wygląda praca w firmie oraz z tym, jak zachowują się osoby na innych stanowiskach. Z rozmowy uciekałam w popłochu z nadzieją, że nikt się już więcej do mnie w tej sprawie nie odezwie.

Co wiecie o firmie Portalyogi Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Nadal oczekujemy na nowe informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Portalyogi Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Portalyogi Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.