Opinie o Portalyogi Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Portalyogi Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Portalyogi Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Portalyogi Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Współpracownik Nowy wpis

Od lat jestem związany z Portalem, SUper ludzie, dziewczyny zawsze pomocne, wszystko można dogadać. Mają też bogate zaplecze, jeśli ktoś chce się rozwijać i podnosić swoją wiedzę z marketingu czy generalnie z prowadzenia biznesu. Bardzo polecam jeśli ktoś chce się rozwijać!

Potwierdzam

Wieść się niesie po rynku. Każdy pracownik, ktory odszedł powie średnio o tym co się tam wyprawia 40 osobom. Ja jestem jedną z nich i przekażę tę wieści dalej, bo wiem, że są prawdziwe. To naprawdę toksyczne środowisko, typowy polski Januszex z opcją wyciskania pracowników jak cytryny, bo przecież są "kosztem firmy". Nie polecam, wszystkim odradzam, a jako klient - bo wieści naprawdę się niosą - nie korzystam.

Niepolecam Nowy wpis
@Potwierdzam

Dokładnie tak! Toksyczne miejsce

nie zgadzam się Nowy wpis
@Niepolecam

Pracowałam tam kilka lat, te komentarze nie mają żadnej racji bytu. Jak w każdej firmie są wzloty i upadki, ale ogólnie to dobre środowisko pracy dla ludzi z pasją i miłością do tego co robią.

Ania Nowy wpis
Inne
@Potwierdzam

Chciałam skorzystać ale skoro piszesz że wewnątrz wieje syfem to nie kupię karnetu.szulam prawdziwie spokojnego miejsca do ćwiczeń,również od wewnątrz :)

Niepolecam
Kandydat

To organizacja która nie ma nic wspólnego z tym, co głosi. Nie ma tam spokoju, jest chaos i niestabilność. Nie ma szacunku do pracy i promowania zdrowego stylu pracy, są zachowania pasywno agresywne, ciągła chęć zwiększania zarobku i pod osłoną przyjaznych relacji, jak największe eksploatowanie pracownika. Nie wspominając o tym, że zdarza się, że nie płacą pracownikom na czas…Nie pracowalem tam bezpośrednio ale to, co słyszałem sprawia, że nie polecę tego pracodawcy nikomu.

expracownik

Bardzo przykre jest, że firma, która "sprzedaje" wartości takie jak spokój, wyciszenie oraz harmonie, a nie ma z nimi nic wspólnego. Szefowa nie potrafi zarządzać teamem. Jest skupiona zawsze na sobie, a jej satysfakcja z pracowników jest zależna od cyklu menstruacyjnego. Brak konstruktywnych uwag za to wiele emocjonalności, stresu oraz brak konsekwencji w działaniu bardzo utrudnia pracę z taką osobą. Dodatkowo nie pomaga kompulsywna kontrola i micro management, które utrudniają pracę. Rotacja w PortalYogi jest ogromna. Tylko osoby, które mają powiązania rodzinne z właścicielką są w stanie wytrzymać dłużej. Nie raz na spotkaniach, ktoś był kozłem ofiarnym i był mieszany z błotem przy wszystkich, nie mówiąc już o pasywno-agresywnych wiadomościach na komunikatorze. Można powiedzieć, że w tej firmie otwarcie przymyka się oko na niektóre zachowania. A, że szefowa nie ma nikogo nad sobą robi co jej się podoba. Nie raz potrafiła doprowadzić do łez swoich pracowników, a potem na instagramie ciepłym głosem pięknie mówić o medytacji, spokoju, łagodności oraz poczuciu zen. ktokolwiek się wybiera tam, powodzenia!

Pracuś
@expracownik

Jestem jednym z najdłużej pracujących tam pracowników. Pragnę zaznaczyć, że to mała firma, gdyż jest nasz obecnie 7mioro. Faktycznie bywały wzloty i upadki szczególnie, gdy korzystaliśmy z zewnętrznej agencji marketingu, bo zdarzało się wiele błędów, co powodowało narastające nerwy, a potem ich erupcję, ale to było 2 lata temu. Aczkolwiek mamy już 2 rok stały team, odeszły pojedyncze osoby, gdzie współpraca z obu stron nie wychodziła, ale tak się zdarzyć może zawsze. Co do nepotyzmu to jest to lekka przesada, gdyż pracuje tam jedna osoba z koneksjami rodzinnymi z założycielem firmy. Nie przypominam sobie, aby jakikolwiek pracownik żegnał się z nami w gniewie. Właściwie Ci pracujący najdłużej, kończyli współpracę z nami wyjazdem integracyjnym, czy zagraniczną wycieczką częściowo służbową. Więc jeśli opinia jest napisana przez kogoś kto był z nami 3 miesiące, to jest nie zbyt miarodajna. Jest nas mało, dlatego te relacje są zawsze bliższe niż w dużej firmie i wtedy krytyka może też być bardziej odczuwalna i ranić, niż gdy w firmie jest typowo charakter podwładny - pracodawca. Staramy się też pracować wspólnie nad komunikacją i relacjami w zespole. Mam też wrażenie, że nie jeden były już pracownik, dostawał u nas bardzo wiele szans, mimo popełnianego ogromu błędów. Nie ma firm idealnych, ale w mojej opinii(a nie jest to moja pierwsza praca) PortalYogi daje dużą swobodę działania, a także ogromne możliwości rozwoju. Trzeba tylko chcieć :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Portalyogi Sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o Portalyogi Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Portalyogi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Portalyogi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Portalyogi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Portalyogi Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1
    03-901 Warszawa
  • NIP: 1132993530 REGON: 382595098 KRS: 0000771462

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188