Agila Specialities Polska (A Mylan Company)

Opinie o Agila Specialities Polska (A Mylan Company)

Iwona

Obecnie firma Agila Specialities Polska (A Mylan Company) poszukuje osób do pracy jako Mikrobiolog. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć osobom zainteresowanym na temat pracy w tym dziale? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które rozważają przesłanie aplikacji.

szyszka

rozumiem że firma ostatecznie zmieniła nazwę na A Mylan Company tak? ciekawa sprawa że zkienia się tam znaną markę i rozpoznawalny silny szyld... świat jest pełen niespodzianek... a czy mimo zmiany nazwy zmieniło się coś jeśli chodzi o same warunki zatrudnienia?>

Zostaw opinię o Agila Specialities Polska (A Mylan Company) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agila Specialities Polska (A Mylan Company)