BBHome

Gdynia

BBHome

Opinie o BBHome

Minęło sporo czasu od ostatniej opinii dotyczącej pracy w BBHome. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienie w przedsiębiorstwie?

wolny

Fatalny sklep ! Ściąga rzeczy z Chin . Często do salonów przyjeżdżają rzeczy w strasznym stanie . Brudne , obdrapane , z farbą która schodzi z produktu . Pracownicy muszą to ogarniać . Rzeczy które da się kupić na bazarze za grosze dosłownie ! ( bo sprawdzałem ) Żal mi tych wszystkich ludzi którzy myślą żę to ekskluzywny salon . Śmiech na sali !

ja

na początku wam nie powiedzą : 15 godzin na poczatku to BEZPLATNE szkolenie :) chociaz tego szkolenia ( opowiadanie o produktach ) jest z 15 min ? hhahhahhaha

gdynia

Rowniez nie polecam !!!!

Nie polecam pracy w tym salonie, ponieważ kierownik jest osoba konfliktową, nieobiektywną, próżną, stronniczą i nieprofesjonalną. Jeśli chcesz zarobić pieniądze i zrobić karierę to nie wybieraj tego salonu. Wszystko opiera się na tym jak mocno podlizujesz się kierownikowi. A jeśli chcesz pomocy od kogoś innego, np. managera głównego to nie licz na to, bo kierowniczka jest z nim w zmowie. Nie ma mowy o obiektywizmie-kierownik ma zawsze rację a Ty jesteś dla niego nikim. Na premie też nie licz, bo mimo obietnic to jej nie dostaniesz, bo jedynie kierownik zarabia na nią-nie Ty, który siedzisz po 12 godz. w salonie. Na obiektywny grafik tez nie licz, bo wszystko zależy od męża i dzieci kierownika. W tej pracy nie będziesz chwalony ale obwiniany za wszystko, bo przecież zawsze zwala się winę na tych najniżej. A jeśli coś osiągniesz, kierownik sam się pod tym podpisze i znowu zostaniesz z niczym.

Zostaw opinię o BBHome - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BBHome