Opinie o Bbhome Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bbhome Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bbhome Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bbhome Sp. z o.o. w Warszawa

Justice Nowy wpis

Dzięki pracy w sklepie Bb Home, już wiem co to jest (usunięte przez administratora) i wyzysk. To było kilka lat temu, ale do tej pory czuję prawdziwe obrzydzenie. Praca w sklepie BB home była prawdziwie upokarzająca. To sztandarowy przykład tego, że w głowach zarządzających i współpracowników siedzi głęboki i plugawy feudalizm. Reasumując, słoma z butów na tle żyrandoli, luster, porcelany i stolików kawowych.

Marek Nowy wpis

Hej, @kasia a powiesz więcej o premiach ?

Szymon

Od bardzo dawna nikt z pracowników BBHome nie wypowiadał się o warunkach zatrudnienia jakie ta firma oferuje. Jeśli zaglądają na ten wątek osoby, które mają wiedzę na temat realiów pracy w tym miejscu, bardzo proszę oto, aby się wypowiedziały. Warto wysłać tam swoje cv? Każda informacja z pierwszej ręki jest na wagę złota dla zainteresowanych tym tematem użytkowników forum.

kasia Nowy wpis
@Szymon

Przede wszystkim rewelacyjni ludzie, dobre zarobki, premie itd polecam

Barbara Nowy wpis
@kasia

Chciałabym jeszcze dopytać o warunki zatrudnienia. Czy BBHome oferuje bonusy pozapłacowe do zasadniczego wynagrodzenia? Mam na myśli na przykład dofinansowanie do karty sportowej, kartę przedpłaconą, czy prywatną opiekę medyczną. Użytkownicy, którzy rozważają wysłanie do tej firmy CV, z chęcią dowiedzą się, na co będą mogli liczyć.

wolny

Fatalny sklep ! Ściąga rzeczy z Chin . Często do salonów przyjeżdżają rzeczy w strasznym stanie . Brudne , obdrapane , z farbą która schodzi z produktu . Pracownicy muszą to ogarniać . Rzeczy które da się kupić na bazarze za grosze dosłownie ! ( bo sprawdzałem ) Żal mi tych wszystkich ludzi którzy myślą żę to ekskluzywny salon . Śmiech na sali !

szybki
@wolny

Dzięki Paweł, w MCHome - wiernej kalce BBHome, są za to na pewno produkty prosto z Francji i Włoch ;) Ogarnij się i pilnuj swojego biznesu zamiast oczerniać innych, którzy przez lata ciężko pracowali na swój sukces.

Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bbhome Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Minęło sporo czasu od ostatniej opinii dotyczącej pracy w BBHome. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienie w przedsiębiorstwie?

ja

na początku wam nie powiedzą : 15 godzin na poczatku to BEZPLATNE szkolenie :) chociaz tego szkolenia ( opowiadanie o produktach ) jest z 15 min ? hhahhahhaha

gdynia

Rowniez nie polecam !!!!

Nie polecam pracy w tym salonie, ponieważ kierownik jest osoba konfliktową, nieobiektywną, próżną, stronniczą i nieprofesjonalną. Jeśli chcesz zarobić pieniądze i zrobić karierę to nie wybieraj tego salonu. Wszystko opiera się na tym jak mocno podlizujesz się kierownikowi. A jeśli chcesz pomocy od kogoś innego, np. managera głównego to nie licz na to, bo kierowniczka jest z nim w zmowie. Nie ma mowy o obiektywizmie-kierownik ma zawsze rację a Ty jesteś dla niego nikim. Na premie też nie licz, bo mimo obietnic to jej nie dostaniesz, bo jedynie kierownik zarabia na nią-nie Ty, który siedzisz po 12 godz. w salonie. Na obiektywny grafik tez nie licz, bo wszystko zależy od męża i dzieci kierownika. W tej pracy nie będziesz chwalony ale obwiniany za wszystko, bo przecież zawsze zwala się winę na tych najniżej. A jeśli coś osiągniesz, kierownik sam się pod tym podpisze i znowu zostaniesz z niczym.

Zostaw merytoryczną opinię o Bbhome Sp. z o.o. - Warszawa

Bbhome Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Syta 97B
    02-987 Warszawa
  • NIP: 9512398223 REGON: 362527110 KRS: 0000576613

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bbhome Sp. z o.o.