BBHome

Opinie o BBHome

Szymon

Od bardzo dawna nikt z pracowników BBHome nie wypowiadał się o warunkach zatrudnienia jakie ta firma oferuje. Jeśli zaglądają na ten wątek osoby, które mają wiedzę na temat realiów pracy w tym miejscu, bardzo proszę oto, aby się wypowiedziały. Warto wysłać tam swoje cv? Każda informacja z pierwszej ręki jest na wagę złota dla zainteresowanych tym tematem użytkowników forum.

kasia
@Szymon 23.08.2018 11:48

Przede wszystkim rewelacyjni ludzie, dobre zarobki, premie itd polecam

Barbara
@kasia 13.12.2018 10:07

Chciałabym jeszcze dopytać o warunki zatrudnienia. Czy BBHome oferuje bonusy pozapłacowe do zasadniczego wynagrodzenia? Mam na myśli na przykład dofinansowanie do karty sportowej, kartę przedpłaconą, czy prywatną opiekę medyczną. Użytkownicy, którzy rozważają wysłanie do tej firmy CV, z chęcią dowiedzą się, na co będą mogli liczyć.

wolny

Fatalny sklep ! Ściąga rzeczy z Chin . Często do salonów przyjeżdżają rzeczy w strasznym stanie . Brudne , obdrapane , z farbą która schodzi z produktu . Pracownicy muszą to ogarniać . Rzeczy które da się kupić na bazarze za grosze dosłownie ! ( bo sprawdzałem ) Żal mi tych wszystkich ludzi którzy myślą żę to ekskluzywny salon . Śmiech na sali !

szybki
@wolny 14.07.2016 11:23

Dzięki Paweł, w MCHome - wiernej kalce BBHome, są za to na pewno produkty prosto z Francji i Włoch ;) Ogarnij się i pilnuj swojego biznesu zamiast oczerniać innych, którzy przez lata ciężko pracowali na swój sukces.

Minęło sporo czasu od ostatniej opinii dotyczącej pracy w BBHome. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienie w przedsiębiorstwie?

Szukasz pracy?

ja

na początku wam nie powiedzą : 15 godzin na poczatku to BEZPLATNE szkolenie :) chociaz tego szkolenia ( opowiadanie o produktach ) jest z 15 min ? hhahhahhaha

gdynia

Rowniez nie polecam !!!!

Nie polecam pracy w tym salonie, ponieważ kierownik jest osoba konfliktową, nieobiektywną, próżną, stronniczą i nieprofesjonalną. Jeśli chcesz zarobić pieniądze i zrobić karierę to nie wybieraj tego salonu. Wszystko opiera się na tym jak mocno podlizujesz się kierownikowi. A jeśli chcesz pomocy od kogoś innego, np. managera głównego to nie licz na to, bo kierowniczka jest z nim w zmowie. Nie ma mowy o obiektywizmie-kierownik ma zawsze rację a Ty jesteś dla niego nikim. Na premie też nie licz, bo mimo obietnic to jej nie dostaniesz, bo jedynie kierownik zarabia na nią-nie Ty, który siedzisz po 12 godz. w salonie. Na obiektywny grafik tez nie licz, bo wszystko zależy od męża i dzieci kierownika. W tej pracy nie będziesz chwalony ale obwiniany za wszystko, bo przecież zawsze zwala się winę na tych najniżej. A jeśli coś osiągniesz, kierownik sam się pod tym podpisze i znowu zostaniesz z niczym.

Zostaw opinię o BBHome - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BBHome