Opinie o Valkea Media S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Valkea Media S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Valkea Media S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valkea Media S.A. w Warszawa

Katarzyna Kołbuś Nowy wpis

Spoko zarobki, o ile mają akurat dobrego klienta, natomiast umowa śmieciowa i pożegnanie po kilku latach bez ani be ani me, ani "pocałuj mnie w de...". Niefajne to. Nie raz ratowałam projekt i robiłam pod korek, a potem nagle ktoś chyba stwierdził, że już mu się nie podoba, bo tak (nie wiem do końca dlaczego zerwana współpraca, bo nikt mi nic nie zakomunikował). To jak wydawnictwo, które zatrudnia dziennikarzy, do których przestaje się odzywać, jak już nie są potrzebni. Niby normalne w Polsce, ale jednak takie bez kultury, niesmaczne. Nie polecam ludziom, którzy lubią być traktowani z szacunkiem.

ćwir

świetne miejsce, świetni ludzie. polecam

Krystyna

A zarobki jak? ;)

P
@Krystyna

Dobre

Krystyna Nowy wpis
@P

A można prosić o jakieś widełki?

Bird Nowy wpis
@ćwir

Potwierdzam, świetny zespół

No nie wiem Nowy wpis

No nie wiem, czy taka świetna agencja. Niby się odzywają, a później nie. Na umowę, owszem, można liczyć, ale śmieciówkę. Niefajnie.

Lidia

Co możecie napisać o pracy w Valkea Media? Interesuje mnie kwestia tego jak obecnie wyglądają warunki pracy w firmie takie jak np. wynagrodzenie czy atmosfera pracy między pracownikami. Na forum niestety nikt się na ten temat jeszcze nie wypowiedział więc proszę o jakieś informacje.

Pufka
@Lidia

Pracuję od niedawna, ale muszę powiedzieć, że źle nie jest. Atmosfera w firmie jak dla mnie jest w porządku, ludzie są całkiem życzliwi w kontaktach między sobą. Wynagrodzenie okej - wiadomo, że wszystko zależy od stanowiska.

Firma Valkea Media S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko Redaktor - Project Manager. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Alicja

Dziwi mnie to milczenie na forum. Valkea szuka teraz grafika i Senior Content Designera, oferując mieszany system pracy. Miałam nadzieję dowiedzieć się tutaj, czy możliwa jest na tych stanowiskach całkowita praca z domu. Ul. Ficowskiego jest trochę oddalona od centrum, uniknięcie dojazdów do biura agencji mile widziane...

Artur Roguski
@Alicja

Hej, pracujemy w trybie mieszanym - czasami trzeba pojawić się w biurze, jednak w obecnej sytuacji staramy się jak najwięcej pracować z domu, a spotkania odbywać online :-)

admin

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy Valkea Media SA. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Valkea Media S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Valkea Media S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Valkea Media S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valkea Media S.A.?

Valkea Media S.A.

Valkea Media S.A.