Oney Polska S.A.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Oney Polska S.A.

Po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych opinii "rozbolała mnie głowa "Fakt mam świetnego Kierownika i nie mam nad sobą lidera. Argument typu "każą sprzedać drogo "nie znam instytucji finansowej,która jest nastawiona na sprzedaż taniej oferty bo chce podnosić swoją rentowność.Za sprzedaż droższych produktów jest też wyższa premia.Kontakt telefoniczny jest normą w finansach aby pozyskać klienta tak więc i tutaj leży w zakresie obowiązków.Jesli czytam opinię na temat ciężkiej pracy przez 10 godzin to zastanawiam się czy mówimy o tej samej firmie. Jak w każdej pracy otrzymujemy tu wyngrodzenie za pracę pracowałam już w 3 korporacjach i wiem co to ciężka praca, tego stanowiska nie zaliczam do tej kategorii. Jeśli chodzi o pensje podstawową to wSkoku proponowali mi o 460 zł mniej z ośmioletnim doświadczeniem w finansach. Jeśli jest ktoś zaskoczony że pracuje w soboty i czasem w niedziele jak też musi czytać komunikaty czy rozmawiać na sklepie z klientem widocznie nie dopytał o zakres swoich obowiązków przed podpisaniem umowy. Pracodawca nie zmusza do pracy po 10 godzin, można po 8 tylko jest mniej wolnego a pracownicy muszą zadbać żeby punkt był czynny w określonych godzinach, kwestia dogadania się. W swojej pracy widzę mnóstwo plusów a firmę oceniam jako przyjazną pracownikowi.

Ania

Pracuje tu 7 miesięcy i jestem zadowolona z pracy. Lubię sprzadawać więc nie mam problemu z rozmawianiiem z ludźmi i dzwonieniem do klientów. Mam umowę o pracę, mam platformę do nauki języka, dla mnie to bardzo ważne. Na grafik mogę się zawsze zamienić, co przy małym dziecku jest dobrym rozwiązaniem.

Kasia

Ja pracuję od listopada i jestem z pracy zadowolona. Szukałam pracy od kwietnia i decaniam że ją mam. Mimo to że pracowałam w banku to wcale tak kolorowo nie było. W styczniu zrobiłam wynik, jest ciężko ale jak się chce to można. W banku nigdy takich premii nie miałam bo system premiowy zalezał również od wyników zespołu a tu mam płacone od pierwszej umowy. Co sprzedam to zarabiam.

Były pracownik Centrali Nowy wpis

Nie polecam pracy w centrali tej firmy. Pracują tam osoby o niskich kompetencjach i ambicjach. Nie rekrutują specjalistów, tylko wolą awansować osoby niewyspecjalizowane, żeby zaoszczędzić. Wynagrodzenia są nierynkowe, komfort pracy bardzo niski, brak inwestowania w rozwój pracowników. Firma zatrzymała się 15 lat temu i nie dorównuje standardom nowoczesnym i świadomym organizacjom. Energia kierownictwa przepalana na ciągłe zmiany i szukanie oszczędności. Atmosfera średnia. Słowem brak atutów.

Kamila Nowy wpis
@Były pracownik Centrali

A w jaki sposób awansowanie osób niewyspecjalizowanych przekłada się na oszczędność? Ja bym stwierdziła, że wręcz odwrotnie.

Grażyna

Praca na infolinii to koszmar. Nie można skupić się na rozmowie z klientem, bo w międzyczasie trzeba robić dyspozycje Back Officowe. (usunięte przez administratora)Coachingi w których na sile szuka się błędów , tylko po to aby uciąć premie pracownikowi który sprzedaje pożyczki. Jak można oszczędzać na pracownikach , którzy przynoszą przychód? Jest ogromna rotacja prowadzona przez kierownictwo grafikowa oraz w przydzielaniu obowiązków itp. W firmie nie opłaca się chorować , bo będąc na l4 znacząco obniża się premie. Sposób wyliczania premii jest niejasny. O wszelkie nadgodziny trzeba się upominać , żeby zostały wypłacone. Zaniedbania przez kierownictwo są kamuflowane. Dziwi mnie, ze nikt nie bierze pracownika na rozmowę na osobności. Że nikogo nie zastanawia ciągła rotacja ludzi. Trendem w tej firmie jest to, że osoba która składa wypowiedzenie praktycznie z miejsca idzie na l4, bo atmosfery w pracy nie dało by się wytrzymać.

magda Nowy wpis
@Grażyna

Pracowałam w sklepie Leroy też tak było atmosfera do niczego cieszę się że odeszłam

Antoni Nowy wpis
@Grażyna

Dużo problemów się tam chyba w firmie nawarstwiło? A chęci do szczerej wymiany opinii nie ma? By pogadać osobiście i szczerze z kimś decyzyjnym? Jak z przyjmowaniem krytyki ze strony przełożonych? Zastanawiam się, czy trudno jest teraz zmotywować się do pracy w Oney? Ile wynoszą wynagrodzenia w tej chwili, a ile premie, które podobno trudno wyrobić? Długo już tam pracujesz?

Grażyna

Witam wszystkich! Tą drogą chciałam podzielić się swoja opinia na temat pracy w ONEY... Praca na infolinii obecnie to koszmar. Nie można obecnie skupić sie na rozmowie z klientem, gdyż bowiem w międzyczasie trzeba robić dyspozycje Back Officowe. Widać ze firma boryka się z problemami finansowymi i szuka oszczędności tam gdzie nie powinna czyli na pracownikach infolinii których jest coraz to mniej albo na l4 gdyż nie wytrzymują presji. Coachingi prowadzane są na zasadzie by wyszukać jakieś błędy na siłe tylko po to aby uciąć premie pracownikom którzy sprzedają pożyczki. Nie rozumiem i nie kryje oburzenia jak można oszczędzać na pracownikach którzy generują przychód. Niestety jest ogromna rotacja wśród i przez kierownictwo zarówno w grafiku jaki i w przydzielanych obowiązkach. W firmie nie opłaca się chorować , bo będąc na l4 znacząco obniża się premie. Sposób wyliczenia premii jest niestety niejasny. A o wszelkie nadgodziny należy się upominać, żeby zostały wypłacone. Zaniedbania przez kierownictwo są kamuflowane a problemy zamiatane pod dywan. Dziwi mnie ze nie nie ma rozmów z parownikami najniższego szczebla. A jak już są to niestety tylko po to żeby dowalić pracownikowi i pokazać że to co robi zawsze można robić lepiej . Tyle ze jak potrzebna jest pomoc to słyszymy tekst typu Sprawdź w Procedurach itp... Nikogo nie zastanawia dlaczego jest ciągła rotacja i niestety nikt nie wyciąga wniosków w zaistniałej sytuacji. Trendem w tej firmie jest to, ze osoba co składa wypowiedzenie praktycznie z miejsca idzie na l4, bo atmosfery w pracy nie dało by sie wytrzymać. Przepisy Rodo nie sa przestrzegane , wręcz przekazywane bez zabezpieczenia. Dodam tutaj tez ze rozliczenia PIT tez sa błędnie obliczone. (usunięte przez administratora)

Aktualność
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Ekspert Finansowy w firmie Oney Polska S.A.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
John

Chciałbym podzielić moja opinię na temat pracy w Oney. Nie pracuję już w firmie. Dla mnie firma ogółem jest świetna. Chciałbym tylko uczulić to, że dziwne, że centrala nic nie weryfikuje np czas pracy liderów. Lider w pracy powinien pracować po 8 h natomiast myślę, że niektórzy liderzy nie przestrzegają zasad czasu pracy. Ich praca polega na zrobieniu grafiku dla pracowników, monitorowanie pracowników zdarza się nawet mobbing.Chciałem uczulić, że w firmie Oney chyba nie ma audytora, który powinien zweryfikować czas pracy liderów. A może regionalny przyzwala na takie rzeczy. Pracownicy nic nie mówią na temat grafiku lidera jak pracuje ponieważ boją się zapytać dlaczego tak wcześnie wychodzą .Ignorują ten temat gdyż wiedzą , że będą mieli konsekwencje z tego tytułu ponieważ lider będzie się mścił na pracownikach.Nie wiem jak poważna szanująca się firma na to zezwala i przymyka oko na te wszystkie nieuczciwe praktyki. Chciałbym zaznaczyć, że widziałem jak lider wpisuje czas pracy w grafiku. Przychodzi do pracy kiedy chce.Nie ponosiła strat dla firmy. Bądźcie bardziej czujni. Nie każdy lider pokazuje swoje dobro umieją kamuflować się. Radzę za to wziąć się.

Kermit
@John

To prawda, że w firmie tak się dzieje lider robi to co mu się podoba przychodzi do pracy kiedy chcę i wychodzi na przykład po trzech godzinach wpisując 8 godzin pracy, nie trzyma się grafiku, myśli, że jest ważniejszy od Prezesa. Druga sprawa to sprawa mobbingu liderzy wyżywają się na pracownikach, wyśmiewają i grożą że zwolnią ich dyscyplinarnie. Myślę że dział HR się tym zainteresuje i wyciągnie konsekwencje wobec liderów, sprawdzi monitoringi zwłaszcza w sklepach Leroy Merlin. Liderzy zachowują się tak jakby to była ich firma a tak naprawdę przynoszą straty w firmie oney. W sumie to liderzy mają fajną pracę ponieważ mają płacone fajne pieniądze a wychodzą sobie po trzech godzinach, bo tyle ile zajmuje zrobienie grafiku i robią swoją prywate ale widocznie jest na to przyzwolenie z góry. Myślę, że jeżeli firma nic z tym nie zrobi to już niedługo będą zakładane sprawy o (usunięte przez administratora) wobec pracowników a świadków jest dużo.

Ania

Tak zgadzam się z tym, Lider ma przyzwolenie od Rksa czuję się pewny a potem robi co chce. Ściemnia pracę i wychodzi czasem po 3,4 godzinach.Oklamują firmę oraz biorą pieniądze za pełny etat. Sprawdźcie ich!!!.Mają dostęp do czasu i bawią się jak chcą. Mogą chodzić do następnej pracy. Może nie każdy lider tak robi ale są ludzie, którzy tak robią ja też byłam świadkiem.

Kermit
@Ania

To prawda

pracownik centrali

Praca w centrali to tragedia. Kierowniczki w centrali na Ogrodowej stałe obgadują pracowników przy reszcie zespołu co wpływa ja bardzo złą atmosferę. Duża rotacja prawników świadczy o tym ze nikt nie chce tam pracować na stałe. Można policzyć pracowników którzy pracują tam dłużej niż rok na palcach u jednej ręki. W odsłuchiwanych rozmowach stałe wytykane są błędy by tylko dać słaba ocenę i nie wypłacić premii. Maile bezpodstawnie oskarżające na porządku dziennym.

magda
@pracownik centrali

Pracowałam na punkcie w jednym z LEROY powiem szczerze bardzo zła atmosfera ale skoro w centrali nie liczą się z ludźmi to na niższym szczeblu też dobrze nie będzie.Osobiście nikomu bym nie poleciła tej pracy

Wiola
@magda

A w jakim mieście pracowałaś ? Lokalizacji jest wiele, więc jak piszesz to napisze konkrety. Co centrala ma do atmosfery w punkcie ?

magda
@Wiola

Nie zależy mi już na waszych konkretach,zazwyczaj jak w centrali zle się dzieje to i na niższym szczeblu jest tak samo.W tej firmie nigdy nie było normalnie nawet osoby pracujące w jednym punkcie walczą między sobą o klienta a tak nie powinno być.Ja na szczęscie mam już z głowy taką pracę i firmę,na pewno nie polecam tej pracy

Tyt
@magda

Zgadza się.

Oney Polska S.A. szukała niedawno pracowników w mieście Sosnowiec. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Olga
Kandydat

Część,byłam dzisiaj na rozmowie w punkcie w Auchan i byłam miło zaskoczona jak ta rozmowa przebiegała. Ale słyszałam,że jest drugi etap,z jakimś dyrektorem i scenkami sprzedażowymi. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak to wygląda? Czego się spodziewać? Zależy mi żeby dostać te pracę

Jaka atmosfera jest między działami w Oney Polska S.A.?

Ole

Firma Ok ,praca jak praca. Żeby zarobić trzeba popracować, Nikt nic nie daje za darmo. Jeśli lubisz sprzedawać i masz to we krwi to spoko. Premie są solidne i do zrobienia. Jedyne co jest nie w porządku to to ze cele są wszędzie takie same. Bez względu na region w Polsce .A jak wiadomo mamy też tzw, Polskę C. Niektórzy plany realizują non stop na takim poziomie że premie są bardzo wysokie. Niestety w mniej zaludnionych i biedniejszych regionach jest o to wiele trudniej choć nie niemożliwe. Trzeba walczyć o każdego klienta bo w niedużych miastach klienci migrują. A zdarza się że pracownik który pracuje w Oney naście lat uważa ,że wszyscy klienci są jego, Blokuje rozwój nowych pracowników co prowadzi do ciągłej zrotacji. Siedzi sobie taka Pani w punkcie i trzęsie całym regionem. Nowi ludzie nie wytrzymują z nią psychicznie i po pól roku odchodzą sami bądź firma nie przedłuża z nimi umowy. No bo pani starsza koleżanka uważa że wszystko co zostało zrobione to jej się należy ponieważ wszyscy klienci są jej. Naskakuje na nowych pracowników zamiast ich wesprzeć i wspomóc. Uprawia mobbing wobec kolegów z pracy. To jest serio nie w porządku .Mam wrażenie że wszyscy się jej boją i nikt jak dotąd nie zrobił z tym porządku. Takie sytuację psują bardzo atmosferę pracy, nie liczy się z nikim ,każdego obgaduje do suchej nitki, łącznie z RKS .em Aż żal że tzw. góra cos takiego toleruje. To jest jedna z rzeczy która najbardziej mi się nie podoba w Oney, Firma powinna bardzie przyjrzeć się relacjom międzyludzkim w punktach. Wzajemny szacunek to jeden z głównych priorytetów jakim się kieruje Oney. A atmosfera w miejscu pracy ma ogromny wpływ na ludzi i wyniki. Ja wiem że praca w sprzedaży na indywidualnych celach to swego rodzaju rywalizacja. Normalne że rywalizujemy ze sobą .Ale to ma być mobilizujące i tylko podkręcające nasze aspiracje a nie jakieś złośliwe wyrywanie ludziom tego co wypracowali. A wierzcie mi są tacy ludzie w tej firmie.

Nie polecam
Klient
@Ole

To tak jak w Białymstoku , jeśli to nie o tym mieście ..

Tolo

Zgadza się.

Ble
@Ole

To samo w regionie Białystok :)

@Ole

Zgadzam się z opinią , praca jak praca , można pracować jak wszędzie ale z pewnymi ludźmi którzy mobbingują , kłamią i zwyczajnie kradną …. Nie da się . Pani A. jest taką osobą … niestety to wina RKS że pozwalała i pozwala na takie rzeczy , uważam że w takiej firmie kierownikami powinny być osoby kompetentne a nie takie które przyzwalają aby działy się takie rzeczy dla własnej korzyści . Nie polecam pracy w regionie Białystok , jeśli o ten chodzi , manipulacje pani A przy przyzwoleniu kierownika …. firma przymyka chyba na to oko … etyki tu brak . Jeśli szukasz uczciwej pracy to nie jest to miejsce dla Ciebie

Monia
@Ole

Dołączam opinię , praca jak każda inna w sprzedaży , nastawiona na wyniki i relacje szybko zmieniam zdanie . współpraca w punkcie na Produkcyjnej i podejście kierownika zmieniły moje zdanie o jakiejkolwiek uczciwej pracy, nie wiem jak poważna firma pozwala na (usunięte przez administratora) i nieuczciwe praktyki , czy nikt tego nie widzi ? . Firma nastawiona na zysk ale nie koniecznie uczciwymi praktykami . Nie polecam zwłaszcza Pań w Lm i Auchan produkcyjna , widać po rotacji pracowników iż nie da się z nimi współpracować , kierownik popiera takie praktyki więc nie polecam współpracy . Kłamstwa , kolesiostwo , nieuczciwe praktyki

A
Klient
@Monia

Praca jak każda inna ale nikt tam nic nie widzi,ważne aby był przychód w całym regionie Nie tylko na Produkcyjnej są takie nieuczciwe praktyki w obu Auchan doradca nie koniecznie odróżnia przychód od dochodu klienta./No cóż pomylić się zawsze można ,zawsze to wyższa prowizja do kieszeni/Firma nic nie weryfikuje nie ważne jak, ale przychód musi być.Dziwne że centrala nic nie weryfikuje a audytora to chyba nie ma w tej firmie.Nie wiem jak poważna szanująca się firma na to zezwala i przymyka oko na te wszystkie nieuczciwe praktyki

Opinia
@A

Pomylić się zawsze można , ale (usunięte przez administratora) przez pracownika na nowych współpracownikach , kradzież ciężko zdobytej premii, kłamstwa , obgadywanie(również kierownika, który nic z tym nie robi)- Niestety takie osoby nie mają godności, słoma z butów wystaje , dlatego również dołączam się do opinii pozostałych.Nie warto tracić czasu i energii alby poznać Panią która jest zwykłą zakłamaną osobą w oczach wszystkich ludzi. Również nie polecam pracy, każdy zostanie potraktowany nieuczciwie, prawda jest taka że od dawna kierownik i centrala na to pozwala

Trawa
@Opinia

Pracuje w firmę od roku uważam ze jak każda praca w sprzedaży trzeba uczciwie pracować z klientem aby zarobić i osiągnąć swój cel. W porównaniu do innych instytucji bankowych w tej są uczciwe zasady premii. Nie odnajdą się tutaj osoby które nie potrafią sprzedawać jak w życiu nie każdy do wszystkiego pasuje

Spoko
@Trawa

Pracowałem w wielu bankach tutaj jedyny minus to mało ofert co zawęża pole działania. Reszta spoko, socjal jest pensja na czas co do atmosfery tworzą ja ludzie nie firma wiec zależy na kogo się trafi w zespole. Oceniam na plus

Oo
@Trawa

Uczciwe zasady premii a uczciwe zasady sprzedaży to różnica. Niestety nie każdy tu uczciwie sprzedaje.

Toro
@Oo

Praca jak praca aktualnie wiele zmian. Dla osób którego podchodzą poważnie do pracy da się zrobić narzekają zawsze Ci co nie sprawdzają się w takiej pracy jak w życiu jednemu pasuje takie tempo drugi nie dobiegnie do mety

@Toro

Fakt pierwszy jak ułożysz sobie prace z współpracownikami tak z nimi pracujesz Fakt drugi przełożony tez człowiek jak rozmawiasz i mówisz o potrzebach zostaniesz wysłuchany Fakt trzeci praca w sprzedaży zawsze była stresująca pewnych rzeczy nie oszukasz Fakt czwarty da się zarobić

Były
@Toro

Nie zgodzę się , każdy uczciwy sprzedawca potrafi dotrzeć do mety , nieuczciwy dociera do tu do mety nieuczciwością , nie nazywajmy go sprzedawcą …

Robi
@Prawda

Ad 1 fakt - układasz sobie pracę z kimś z kim się nie da - nie ma szans - świadczy o tym rotacja pracowników w punktach Ad 2 fakt -kompetentny przełożony- człowiek - wysłucha , reaguje , tutaj - wysłucha , ma to gdzieś ,robi tak jak mu pasuje - czyli nic nie robi w pewnych nieuczciwych kwestiach Ad fakt 3 fakt - praca w sprzedaży nie musi być stresująca jeśli masz uczciwych współpracowników i przełożonych i pracujesz uczciwie , umiesz sprzedawać więc nie ma powodu do stresu Ad 4 fakt - zarabiają lizodu… i osoby które się podkładają kierowniczce Polecam wszystkim tą pracę , każdy musi się przekonać sam :)

Aga

Słowo - uczciwie ma tu rożny wydźwięk ???? .Polecam

@Prawda

Hehehe widzę, że pracujecie nad poprawą oceny wystawionej przez byłych pracowników. Przyznaje dział PR tej instytucji działa chyba najlepiej że wszystkich ;) Niestety ile się starac nie będziecie to i tak będą pojawiać się te prawdziwe informacje na temat pracy w oney.

@Miki

Haha a może w oczy kole ze ktoś jest zadowolony ? Zaakceptuj rzeczywistość i zdanie innych. Powodzenia w nowej pracy

Tyry
@Prawda

Musi bolec skoro żyje wydarzeniami firmy w której nie pracuje. Auuuuc może warto zacząć żyć swoim życiem ?

@Tyry

Dlaczego boleć??? Wyrażenie negatywnej opinii w oczach aktualnych pracowników ( dział PRewentualnie liderzy i kierownicy ) oznacza bol oczu ?? Ból oczu to był jak sie tam pracowało i widziało co oney robi ;) Oczywiście są limity w tej firmie, którzy za pochwalę pochwalę RKS są w stanie nawet z mordy super sobie zrobić ( co niestety bywa uciążliwe dla innych ) Hmm analizując praca po 10 godzin 6 dni w tygodniu vs praca po 8 godzin 5 dni w tygodniu w prawdziwym banku a nie tworze , który już nawet wstydzi sie we własnym imieniu wrzucać ogłoszenia o pracę bo wie jakie ma opinie ;) hmm no jak dla mnie rachunek prosty. No ale to od człowieka zależy czy lubi lizać cudzy tyle czy raczej stawia na siebie i swój rozwój;) Docinki " pracownikow" oney na poziomie samej firemki czyli dno i metr mułu

txt
@Miki

popieram Miki trzeba jakoś wybielić to co się rozlało,sami napisali jak w walczą o klientów i sami twierdzili że podbierają sobie klientów ,że w firmie (usunięte przez administratora) i nie wiadomo co jeszcze,nawet wypisywali w których sklepach tak sie dzieje, a teraz pewnie boja się konsekwencji, jak centrala to poczytała i piszą jak to u nich słodko. Podsumowując obłuda i fałsz ale tak działa Oney.

@Ole

Dziękujemy za podzielenie się opinią o naszej firmie. Informacja zwrotna, pozytywna jak i negatywna, zarówno od naszych byłych i obecnych pracowników oraz kandydatów jest dla nas naprawdę bardzo ważna. Szanujemy zdanie wszystkich wypowiadających się osób. Cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną opinię, która pozwala nam wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dlatego zachęcamy do merytorycznej dyskusji lub do indywidualnego kontaktu pracodawca@oney.com.pl. Z poważaniem Oney Polska S.A.

Nowa
@A

A Ty A. Nie widzisz swoich nieuczciwych praktyk wobec nowych pracowników ?? Oj szkoda , a może robisz to nie mając świadomości ?(usunięte przez administratora)Nie polecam współpracy z takimi osobami ????

nnnnn
@Nowa

Pracowałam nie polecam .Progi z kosmosu wyrywanie klienta między pracownikami, nie rozumiem jak firma pozwala tak traktować klientów.A póżniej problem że klienta nie ma .Praktyki niektórych doradców też bardzo dziwne.Tłumaczenie klientowi tej samej firmy przez kilku doradców że przyjdż do mnie to dam ci lepszą ofertę skoro to są oferty tej samej firmy to dla mnie dziwne.No ale skoro firma na to pozwala to i klientow coraz mniej

Białostoczanka
@Nowa

Chcę aplikować do punktu produkcyjna Białystok. Ale czytając wpisy, mam wątpliwości...czy słusznie? Pozdrawiam.

Pomoc
@Białostoczanka

Zawsze warto podjąć rękawice i spróbować bo co tracisz ? Możesz tylko zyskać. Nie sugerowałabym się opiniami często rozżalonych pracowników którzy nawet nie maja odwagi powiedzieć czegoś w twarz tylko anonimowo oskarżają innych. Praca napewno nastawiona na wynik bo jest to praca w sprzedaży wie trzeba się nastawić na prace w która trzeba się zaangażować. Samo się nie zrobi jak to się mówi. Powodzenia

Yy
@Pomoc

Co zyskać ?

asia

Niestety w wielu PK firma zastępuje pracowników zdalna formą obsługi klient i obawiam się że docelowo będzie tak w większości przypadków. Jesli ktoś szuka stabilizcji to raczej nie warto aplikowwać do ONEY bo tu pewności jutra raczej nie znajdzie.

Asia
@asia

Ja pracuję 13 lat i mam odmienne zdanie

Komediant

To co się wyrabia w tej firmie to komedia. A pisanie dobrych opinii na siebie na Googlach, to już przechodzi ludzkie pojęcie. Ekipa z Katowic, Płocka i Łomianek - brawo, zero wstydu... A tymczasem nic dobrego napisać się nie da. Wymyślone dobre opinie nie sprawia, że firma wyrobi sobie jakąś renomę. Naciąganie ludzi i kłamstwa.

Toro
@Komediant

A co złego ze pracownicy którzy są Zadowoleni piszą pozytywne opinie o firmie ?

Droga
@Toro

Nic w tym Złego nie ma najpierw warto powiedzieć kto pisze złe opinie z reguły Ci którzy sobie nie radzą a maja zbyt mało odwagi aby zmienić prace bo są zbyt słabi. Jak komuś Zle rusza w drogę na przód

Aaa
@Droga

Coś tu się komuś pomyliło To że są zle opinieświadczy o tym jaki pomimo ma firma

@Toro

Jakby pisali jako pracownicy to nic, ale oni piszą podając się za Klientów

Lidka
Kandydat

Praca w Lublinie, jak atmosfera i plany do realizacji?

Ale o co chodzi?

Białystok. Punkty pozamykane, tu komedia jakaś się rozgrywa czy tu już dramat.

aga
@Ale o co chodzi?

Jak traktują pracowników tak mają widocznie nikt tam już nie chce pracować.Po komentarzach widać jaka atmosfera musi być w tej firmie.

Ola
@Pracownik

Pracuje w firmie od trzech lat mam ogromne doświadczenie w pracy z klientem i w branży finansowej. Oney jest według mojej opinii oraz wiedzy, ostatnia firma sprzedażowa która płaci takie premie. Fakt są zmiany progów i naszych celi ale w każdym banku co roku podnoszą poprzeczkę. Jak porównywać w zestawieniu z podobnym pracodawca wypadają naprawdę dobrze. Warunki są naprawdę uczciwe każdy z nas decyduje się świadomie na prace poza tym jest 6 miesięczny okres kiedy to poznaje się firmę i zawsze można zrezygnować. Dziwi mnie wiele niepochlebnych opinii i z żadna nie mogę się utożsamić uważam ze naprawdę warto jeśli tylko lubi się prace w sprzedaży produktów finansowych

Olga
@Pracownik

Mając doświadczenie w finansach nie pracuje się w takiej firmie czy skoku … przeczytaj swoją opinię i zastanów się co piszesz , firma zaproponowała mi „nic” po takim stażu w finansach , chyba w prowidencie pracowałaś :)

M@gd@ś

Nie polecam tego pracodawcy nikomu. Praca w Punkcie Kredytowym w wymiarze do 10h dziennie, również w weekendy - wymagana aktywna sprzedaż pożyczek gotówkowych, kredytów ratalnych i kart kredytowych poprzez zagajanie klientów na terenie sklepów Auchan i Leroy Merlin. (usunięte przez administratora) Do umówienia jest min. 2 spotkania na konkretny dzień i godzinę - raport wysyłasz na koniec dnia pracy do RKS. Co 1h czytasz przez mikrofon komunikat z ofertą kredytową. W ramach promocji kredytu ratalnego zmieniasz plakaty i oznaczenia oney na terenie całego sklepu. (usunięte przez administratora)

Slowo
@M@gd@ś

I w czym widzisz problem ? Twoja pierwsza praca w sprzedaży ze jesteś tak rozczarowana ? Może napisz ze jeśli realizujesz swój własny cel masz realna premie która nie jest mała.

Maria
@Slowo

Problem jest w tym, że to co sprzedaje oney (usunięte przez administratora) Zmieniają co chwile regulaminy promocji,(usunięte przez administratora)Reklama na poziomie tych podrzędnych pozyczkodawcow . Juz nawet Provident się pokusił o reklamę w TV a na nasze sugestie ze może warto zareklamować oney kmKR mówi ze kasy nie ma. (usunięte przez administratora) twierdzą ze pracownik nie zglaszal im takich sytuacji a było to robione na piśmie wiec dowod jest Jakie ich zdziwienie będzie kiedy główny zarząd oney z Francji się do nich odezwie z zapytaniem co to się podzialo ze pracownicy tak o nich piszą na forum,(usunięte przez administratora) Dobrze mieć Francuza za szwagra :)(usunięte przez administratora)

Alicja
@Maria

Zgadzam się, niestety taka jest w praca w Oney. I najlepiej cały czas wydzwaniac do klientów.

Fenix

Dokladnie

IVA
@Slowo

Tak, zgadzam się premia nie jest mała i dziwi mnie, że ktoś się dziwi, że w pracy musi pracować!

Danuta
@Alicja

A co byś chciała robić w pracy ? Zakupy? Oglądać film? czy może nie robić nic ? Przypomnij sobie na jakim stanowisku jesteś i co należy do Twoich obowiązków. Bo wiesz w pracy ma się zadania do wykonania.

@Danuta

Zakupy w pracy i praca po 3- 4 godziny i ciągłe ściemnianie to coś dla lidera. Zero kontroli przez RKS, czas pracy w liście obecności wpisany tak żeby były nadgodziny i wolne piątki lub poniedziałki. Super etat polecam.

K*m***P..xdhik..no.

Pracowałam, nie polecam, wykorzystywanie. 10 godzin dziennie, liderzy tylko drą się na każdego, kierowniczka regionu Pani J to jakiś totalny niewypał i (usunięte przez administratora) Nie polecam.

fenix
@K*m***P..xdhik..no.

Mi się bardzo podoba. Jestem zadowolony z pracy

Małgosia
@K*m***P..xdhik..no.

Ja jestem bardzo zadowolona i mnie nikt nie wykorzystuje. Pracujesz 10 godzin dziennie ale w miesiącu wypracowujesz normę kodeksową więc dopisz że masz WIĘCEJ DNI WOLNYCH W MIESIĄCU ! A firma po skończonym okresie rozliczeniowym wypłaca godziny nadliczbowe. Podpisując umową miałaś informację, że pracujesz w równoważnym systemie czasu pracy.

Kasia K

Jestem Kasia i pracuję od ponad dwóch lat w firmie. Dołączyłam do firmy nie mając doświadczenia finansowego ale pracowałam w sprzedaży. Tu się nauczyłam wszystkiego by móc dobrze i samodzielnie obsługiwać klientów. Dostałam wsparcie przełożónego, szkolenia oraz koleżanki z punktu. Jestem z pracy bardzo zadowolona. Postanowiłam zrobić ten wpis bo nie zgadzam się z tymi informacjami. Polecam wszsytkim krytykującym spojrzeć na siebie i swoje zachowanie.

Weka

@ Ole Efka pisz do admina niech wpisy cenzuruje

Zostaw merytoryczną opinię o Oney Polska S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Oney Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Oney Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oney Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 3 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oney Polska S.A.