ONEY POLSKA S.A.

Gdańsk

ONEY POLSKA S.A.
1 1

Opinie o ONEY POLSKA S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bogdan

@Nik, dlaczego tak sądzisz? Napiszesz coś więcej? Co należałoby zmienić w firmie, aby pracowało wam się lepiej? Kto jeszcze wyrazi opinię o Oney Polska? Czy pracodawca zapewnia umowę o pracę?

Co sądzicie o poziomie wynagrodzenia w ONEY POLSKA S.A.? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Nik
@Administrator 31.03.2018 09:06

Nic nie uleglo ,dalej porazka

Monia

Ludzie omijajcie ta patologie szerokim łukiem, mobbing na kazdym kroku, ludzie z wyczerpania nawet tych nieudaczników nie siły podawać do sądu pracy, lepiej się zwolnic i pracować bez planów sprzedazowych, bo kredyty mają bardzo drogie z credit agricole. To jest zwykła akwizycja rozdawanie ulotek w markecie, ludzie się szybko zwalniaja bo za te marne pieniądze zaden gnój nie bedzie nam ciosał kołków na głowie!!

A.
@Monia 25.02.2018 17:22

Zgadzam się. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Wieczny mobbing i głupie komentarze ze strony kierownika. Codziennie słyszych, ze masz robić wyniki, bo pani kierownik chce dostać premię. Karzą oszukiwać klientów, sprzedająć najdroższe oferty. Wieczne tłumaczenie się dlaczego nie masz wniosków, samemu trzeba wychodzić na sklep i pajacować z ulotkami i balonikami, zeby pozykac klienta. Nie polecam nikomu i radzę omijać tą firmę szerokim łukiem. Można sie wykonczyć psychicznie pracując w tej pseudo instytucji finansowej!!

Jan Czuba

Nie polecam kart kredytowych w tym Para Banku szczególnie Auszan - Leura Merlin , to nabijanie ludzi w butelkę udzielają kredytu 5000 tys zł gdzie procent zamieniony jest na ubezpieczenie od raty spłacasz ratę od 5000 tyś 230 zł z tego para bank Oney odbija ci 80 zł niby na ubezpieczenie kredytu które nie działa uwaga , na oszustów banku Oney

Semi

ONEY POLSKA S.A. Punkt kredytowy Gdańsk Leroy Merlin oliwa. Na początku mojej pracy było super chciało się przychodzić do tej pracy a to klienci a to na sklepie fajnie spędzalo się czas. Z czasem praca tu stała się totalna masakra. Regionalny który nie interesował się osobami w punkcie i brakujacymi rzeczami które są potrzebne do pracy. Menadżerka która bardziej interesowała się Gdynia niż nami. Praca po 10-12 godzin 7 dni w tygodniu czynny punkt. Ty jak osób siedzisz dosłownie jak osiol bo wszyscy mają cie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zero życia Ta jest praca jest dla ludzi którzy lubią się nudzić, rozdawać ulotki na sklepie ludziom. Albo chodzić na aktywna i namawiać ludzi na karte, ubezpieczenie lub gotówkę. Bo ty masz sprzedać to co chce firma a nie klient. Lubisz się nudzić i nic nie mieć z życia to ta praca jest dla ciebie. Za śmieszne pieniądze które nawet nie starcza do końca miesiąc. Pozdrawiam wszystkich którzy męczą się w tej pracy ja już się uwolnilam od tego wyzysku zrób to też.

Zostaw opinię o ONEY POLSKA S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ONEY POLSKA S.A.