ONEY POLSKA S.A.

Gdańsk

Opinie o ONEY POLSKA S.A.

Jan Czuba

Nie polecam kart kredytowych w tym Para Banku szczególnie Auszan - Leura Merlin , to nabijanie ludzi w butelkę udzielają kredytu 5000 tys zł gdzie procent zamieniony jest na ubezpieczenie od raty spłacasz ratę od 5000 tyś 230 zł z tego para bank Oney odbija ci 80 zł niby na ubezpieczenie kredytu które nie działa uwaga , na oszustów banku Oney

Semi

ONEY POLSKA S.A. Punkt kredytowy Gdańsk Leroy Merlin oliwa. Na początku mojej pracy było super chciało się przychodzić do tej pracy a to klienci a to na sklepie fajnie spędzalo się czas. Z czasem praca tu stała się totalna masakra. Regionalny który nie interesował się osobami w punkcie i brakujacymi rzeczami które są potrzebne do pracy. Menadżerka która bardziej interesowała się Gdynia niż nami. Praca po 10-12 godzin 7 dni w tygodniu czynny punkt. Ty jak osób siedzisz dosłownie jak osiol bo wszyscy mają cie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zero życia Ta jest praca jest dla ludzi którzy lubią się nudzić, rozdawać ulotki na sklepie ludziom. Albo chodzić na aktywna i namawiać ludzi na karte, ubezpieczenie lub gotówkę. Bo ty masz sprzedać to co chce firma a nie klient. Lubisz się nudzić i nic nie mieć z życia to ta praca jest dla ciebie. Za śmieszne pieniądze które nawet nie starcza do końca miesiąc. Pozdrawiam wszystkich którzy męczą się w tej pracy ja już się uwolnilam od tego wyzysku zrób to też.

Zostaw opinię o ONEY POLSKA S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ONEY POLSKA S.A.