Opinie o Oney Polska S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Oney Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oney Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oney Polska S.A. w Katowice

Jak wygląda ścieżka kariery w Oney Polska S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Czym w Oney Polska S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Mistrz Nowy wpis

Premia, MultiSport, LUXMED itp

Czy w Oney Polska S.A. są szkolenia zewnętrzne?

byly pracownik

Firma sie zamknęła. Koniec Game over!

Pracownik Nowy wpis
@byly pracownik

Firma nadal działa i o żadnym zamknięciu nie ma mowy. Po co zwyczajnie kłamiesz?

Hanna

hej, wiadomo jak z przyjęciami i czy pojawią się jakieś oferty od nowego roku? pytam, bo na stronie jest tylko zaproszenie do słania cv. na jakie stanowiska zazwyczaj wtedy biorą? i jak często dochodzi to jakiś zwolnień, pytam bo lata temu takie coś tu sugerowali

Ona
@Hanna

Wszystkich zwolnili, punkty stacjonarne zamknęli wiec juz nie przyjmują. (usunięte przez administratora) na koniec pracownikow, obcinając premie. Tłumaczą błędami, ale i tak dostaną kasę. Tylko po co zapłacić byłym pracownikom, lepiej mieć na zabawy centrali...

Ciekawski
@Ona

o jakich zabawach mówisz? o licytacji na Dom Dziecka? tak, zabawa bardzo udana i wiesz co, w przyszłym roku też będziemy tak balować :-)

Maria
@Ona

Serio zwolnili wszystkich? Osoby z centrali i z punktów stacjonarnych? A odprawę dostali wszyscy, czy może nie byli oni na UoP?

Ona
@Ciekawski

o wystawnych zabawach w hotelach dla wybranych? Szczytnymi celami ukrywacie sytuacje dla Was przyjemne,aczkolwiek niewygodne by światło publiczne je ujrzało...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Oney Polska S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Aktualność

Aktualność
Zarówno miniony rok, jak i nadchodzący, to ciągłe wyzwania oraz szanse na rozwój firmy i nas samych.
Również w okresie pandemii, rozwój pracowników jest nieodłącznym elementem w firmie Oney.
Szybkie dostosowanie się do nowej rzeczywistości, gotowość do zmiany planów, ma kluczowy wpływ na realizację celów biznesowych.

Nasza baza szkoleniowa, która cieszyła się powodzeniem od wielu lat, zaadaptowała się do nowej rzeczywistości przechodząc w tryb zdalny i świetnie się tam odnalazła.
Poszerzyliśmy znacząco naszą ofertę webinariów i warsztatów.
Oprócz dbania o aktualizację wiedzy pracowników, istotne jest też dla nas ich dobre samopoczucie.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Oney Polska S.A.?

Aneta

Tak zwolnieniem

@Aneta

Za co taka nagroda? Co trzeba zrobić?

Dejzi

trzeba z (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) ulotkami ganiać jak kolek ze wsi? masakra.

Samimuraj
@Dejzi

Hej czy ktoś powie jak wyglada praca w regionie mikolow ??? Dajcie znać czy warto ???

Maria
@Samimuraj

Nie warto, omijać szerokim łukiem, szukają frajera za najniższa podstawę biegasz z ulotkami jak cieć i namawiasz na produkty KK bankowe, ludzi na marketach brak. Doświadczenie żadne, lepiej złozyć CV do banku tam dostaniesz około 5000 brutto na początek bez doświadczenia i maja super szkolenia.

Mloda
@Samimuraj

Nie warto nie pchaj się wyzysk brak szacunku mobing

@Maria

Chyba w Warszawie

Jestem pracownikiem firmy oney i nie polecam firmy to co się dzieje nie da się opisać

@Kasia

Kasia, a co się takiego dzieje? Z jakiego powodu nie polecasz?

Zuza

Powtarzanie,że nic nie umiesz i nie nadajesz się do tej pracy bo czegoś nie udało Ci się zrobić, praca we wszystkie soboty bo przecież niedzielę są teraz wolne,przymus odbierania nadgodzin wtedy kiedy chce przełożony,dużo,dużo,za dużo...niestety trzeba było się pożegnać z takim pracodawca.

Hmm

Jak wygląda praca w oney jeśli chodzi o podstawowe wynagrodzenie? Czy są jakieś szkolenia, premię? Będę wdzięczna za odpowiedź

Franciszek
@Hmm

Obecnie firma szuka konsultanta w contact center i doradcy finansowego w różnych lokalizacjach. Pracodawca oferuje elastyczne godziny pracy, wynagrodzenie to podstawa plus premia i sporo benefitów. Liczę, że dasz znać jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie.

Jakie są mocne strony pracodawcy Oney Polska S.A.?

kama

Nie ma takich. A słabe można by długo wymieniać zaczynając od marnych zarobków i słabej atmosfery kończąc na zakłamaniu ludzi tam pracujących.

@kama

Chyba trochę przesadzasz - na ale oczywiście szanuję Twoje zdanie. Zarobki to kwestia indywidualna, ale niezbyt dobra atmosfera może być faktycznie dość problematyczna. A co z dostępem do szkoleń, kursów, itp.? Oney je zapewnia?

@Ewa

Ewa pracuję teraz dla konkurencji. Moja premia to często 1500-2000 z palcem w nosie w porównaniu do Oneya, a piję kawkę w punkcie i na tym koniec aktywnej. Niestety, wieloletnie robienie ludzi w bambo przez firmę przynosi takie efekty. Jak długo można chodzić i ściemniać, że jako pracownik punktu kredytowego zakładasz kartę skarbonkę/dom i to wcale nie jest karta kredytowa tylko karta na punkty z limitem? Klienci swoje wiedzą, a odbudować markę i świecić oczami za sytuacje sprzed lat za minimalną nie bardzo.

Obserwator

Na Żory szukają od chyba roku, ogłoszenie pojawia się co tydzień, źle to świadczy o pracodawcy

Mała
@Obserwator

Dokładnie tak masz rację, rotacja pracowników jest bardzo duża, dziś pracujesz a jutro już Cię nie ma, brak szacunku do pracowników. Wymagania sprzedażowe coraz większe i do tego jeszcze są cele jakościowe, Ty się starasz wyrobić cel ale co z tego jak nie zrobisz celu jakościowego to masz obciętą premię o 30% tak bardzo nas doceniają w firmie Oney porażka. Można by książkę napisać o negatywnym traktowaniu pracowników przez kierowników i regionalnych. Wymogi większe niż w bankach a płaca minimalna.

Kocica
@Mała

pracuje w regionie w którym mój regionalny jest dla mnie dużym wsparciem, jestem nowym pracownikiem i nie mogę narzekać. Mam jednak kontakt z innym osobami z polski i to co słyszę faktycznie wskazuje na to ze w niektórych częściach polski jest bardzo zle Dlatego nie wrzucalabym wszystkich do jednego worka. Mój regionalny potrafi ze mną siedzieć i obsługiwać klientów. O jakiej miejscowości mówisz konkretnie ? Może warto podzielić się skąd jesteś ?

Mixa

Wygórowane plany aby nie wypłacić premii, rotacja , predkość kosmiczna ludzie przychodza do pracy co najwyzej na m-c lub dwa, niewiarygodna pani kier. oderwana od rzeczywistości nie potrafi poprowadzić nawet szkolenia sprzedażowego, totalny brak kompetencji kto ja posadził na to stanowisko- to skandal totalna ignorancja w kazdym obszarze!! zarobki dla ulotkarzy z podstawowym wykształceniem, a oni wymagania jeszcze maja, róbcie sobie sami na marketach za te ochłapy bando

XXX

Mała
@XXX

W każdym punkcie.

Zuza

Jakie są obowiązki regionalnego?

kozel
@Zuza

a o co konkretnie pytasz? aktualnie nie szukają na stanowisko regionalnego

KM

Po długim ochłonięciu zostawiam swoją opinię. Pracowałam w LM w Katowicach jako sprzedawca całe 15 miesięcy, to co się tam działo to żenada. Przy mnie regionalny zwolnił pracownicę, zatrudnioną bez średniego wykształcenia jako zapchajdziurę oraz moją kierowniczkę, rzekomo za wynik. Wkrótce sam regionalny został zwolniony za to samo, nowa kierowniczka poszła na L4 i od tego czasu punkt kierownika nie widział ponad 7 miesięcy. Regionalną została lejdi G. która mimo próśb o przeprowadzenie szkolenia z ubezpieczeń olała temat, za to miała czas czaić się za regałem, czy czasem się nie obijasz w punkcie. Regularne telefony bez odpowiedzi i durne mejle na porządku dziennym. Lipą była też słynna książka sprzedażowa, wymuszane zakładanie kart DOM przez pracownika Oney było łamaniem ustawy o ochronie danych osobowych (nawet pracownik LM to olewał, ale tylko ty spróbuj, to pogadasz sobie z dyrektorem marketu i nadzorem!) oraz mityczne plany, niby do wyrobienia. Ja za swoją uczciwość nie dostałam przedłużenia umowy, tak w ramach poklepania pracownika po plecach. Rotacja, minimalna i żenujące przełożone. Co polecam: konkursy, naprawdę fajne, niestety to nie wszystko oraz nie zastąpi traktowania pracowników jak ludzi.

Gosia

A Pani kierownik wspierała Cię jakoś? Możesz opowiedzieć o niej więcej

janek
@KM

hej mozesz opowiedziec wiecej o Pani kierownik regionalnej ?? jak się z nią pracuje ?? pomaga w osiaganiu wyniku? co mowią teraz o tym ze podnoszą cele dla pracowników?

@Gosia

Nasza kierowniczka w punkcie I. z Auchana Katowice była bardzo fajna i wspierająca, niestety musiała pójść na zwolnienie lekarskie. Dopiero po kilku miesiącach pojawiła się u nas I. z Żor i tu już był mega nacisk na cele, mimo że też bardzo miła, ale było czuć parcie.

@janek

Mi pracowało się tragicznie, na szczęście już jakiś czas mnie tam nie ma. Nie pomagała, co najwyżej dostawałeś z($+_& przez telefon co to ma być za wynik. Taka pomoc. Nie wiem kto jest teraz kierownikiem regionu.

Sandra
@KM

A jest ktoś kto teraz tam pracuje? Jak szefostwo? Maja kampanie na Facebooku to są prawdzi kierownicy? Czy w Katowicach jest okej?

Wymienić kierowniczke to babka destrukcja bez pomysłów na realną sprzedaż. Jedyne co jej dobrze wychodzi to zwolnienia i z komunikacją są też problemy

Sylwia
@Marta

Hej Widziałam ogłoszenia o prace w tamtych rejonach Jak kierownik można się dogadać ? Jakie ma podejście do ludzi ?

sławcio
@Marta

kierowniczka z katowic i żor mozecie cos powiedziec wiecej o atmosferze tam panującej?

@MIxa Zawsze mozna zmienić pracę w dobrej firmie na coś innego!!

Natali

Praca łatwa nie jest jak to w sprzedaży. Nie rozumiem jednak skąd takie opinie negatywne. Jest cel który trzeba robić, jak nie masz celu to jest lipa. Musisz szukać klienta i możliwości sprzedaży. Ale przepływa klienta w puntkach jest więc jak potrafisz sprzedawać to premie są całkiem niezłe. Niestety nie można przyjść do pracy i czytać książkę, na FB też nie posiedzisz. Atmosfera zależy od ludzi w punkcie - jaką sobie stworzycie tak będzie. Dla ludzi bez doświadczenia super sprawa bo od podstaw nauczysz się sprzedaży. Jest sporo konkursów - dodatkowa kasa dla tych którzy sprzedają. Grafiki do dogadania - zależy od ludzi w punkcie. Kierowniczka raczej nie ingeruje w nasze ustalenia, ktoś musi być w pracy. Nie rozumiem tych wszystkich komentarzy - jak masz mobbing to idź do sądu. Takie rzeczy są karane. Mnie to nie spotkało i nie słyszałam w moim otoczeniu o tym. Ciśnienie jest owszem - ale w sprzedaży ciśnienie jest zawsze. Masz wynik masz spokój Moje sugestie dla Oney Polska S.A.: wyższe wynagrodzenia, Lubię atmosferę w Oney Polska S.A. za: Ludzie, atmosfera

@Natali

@Natali, bardzo ciekawa opinia, dziękuję, że znalazłaś chwilę, aby zamieścić ją na naszym forum! Pracujesz jeszcze obecnie w Oney Polska czy piszesz z pozycji byłego pracownika firmy? Czy możesz napisać coś więcej o tych konkursach, o których wspominasz?

@Natali

Pensja minimalna , premie śmiechu warte . Robota często sobotę i niedzielę . Tykodniu do 22

xx

Ktoś kto chce godnie zarabiać nazywany jest osobą roszczeniową? To właśnie przez takich jak Ty pracodawcy robią nas jak chcą, bo zawsze znajdzie się taki co się wyłamie i pójdzie za półdarmo.

@xx

Zgadzam się taką prawda

@xx

Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracowałeś lub pracujesz obecnie w Oney Polska. Jakie możesz wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w tym miejscu? Przypomnę tylko, że na forum powinny pojawiać się komentarze merytoryczne i rzeczowe, wskazujące na ważne aspekty pracy w danym miejscu.

Sama prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Oney Polska S.A. - Katowice