Poczta Polska

Poczta Polska

Opinie o Poczta Polska

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marta

@Iza w jakiej sprawie uzyskałaś nieprawdziwe informacje od pracowników Poczty Polskiej? I skąd wiesz, że te informacje były nieprawdziwe? Pamiętaj również, że forum dotyczy głównie opinii pracowników o pracodawcy, jakim jest poczta i takie sprawy najlepiej rozwiązywać z przełożonymi tych pracowników.

Iza

Pracownicy infolini poczty Polskiej udzielają nieprawidłowych informacji, wprowadzają w błąd, więc nie wiem po co ta infolinia, za co im płacą. Nie mają zupełnie pojęcia o przepisach.

anonymous

Czy ktoś orientuje się w sytuacji na UP Ruda Śląska 1? Jak kierownictwo , funkcjonowanie urzędu itp?

Niszczyć mentalną komunę

Podwyżki? Przecież to siedlisko komunistycznej patologii trzeba zburzyć i zaorać! Co tam się musi wyprawiać skoro ''opóźnienia'' w dostawie poleconych, paczek i w ogóle wszystkiego, sięgają MIESIĘCY!! Nie kilka dni, co i tak jest karygodne, KILKA MIESIĘCY!! Podwyżki? Nadajecie się do zaorania!

Nienawidzepoczty

Zaden nr nie dziala!!!!!!!! Najgorsza instytucja w kraju i na swiecie!!!!!! Nienawidze poczty

Pocztowiec

Podwyżki będą po 100 brutto na kwartał jak nie ściemniają. Premii nie ma, posiłek regeneracyjny 7 zł, zabrano kilka dodadtków. Ratują się pracą więźniów m.in z ZK w Sieradzu. Sytuacja w PP S.A. na bieżąco z całej Polski: https://web.facebook.com/WZZ-Walka-Poczta-Polska-146028796118506/

Marta

@Piotr i nie ma żadnej szansy na podwyżkę? Jak wygląda sytuacja z premiami? Teraz Poczta Polska szuka sporo pracowników, więc każda dodatkowa informacja dla chętnych jest ważna: http://www.gowork.pl/praca/poczta-polska;pr

Piotr

Kierowca Warszawa do do 3,5t 2300 brutto CYRK :-)

Marta

@EWA Widzę, że nie byłaś zadowolona z usług Poczty Polskiej, jednak tutaj powinniśmy skupić się na ocenie firmy jako pracodawcy. Jeśli byłaś niezadowolona z usług to zawsze można to zgłosić na stronie, tutaj masz link https://www.poczta-polska.pl/reklamacje/ @Dannyboy Rozumiesz, że jesteś pracownikiem Poczty Polskiej, czy możesz powiedzieć nam coś więcej o pracy tam?

EWA

Czekam na przesyłkę, wzięłam wolne w pracy a kurier pocztexu pisze że awizowane 10 minut temu sprawdzam w systemie na bieżąco . A ja jestem w domu. Nikt tu nie był nie zostawił awiza tylko sobie informację wysłał do serwisu że awizowane. Na Narbutta w Warszawie godz 17.55 można to sprawdzić i wyciągnąć konsekwencje.Dziś 2017.05.30 kto jest kurierem niesumiennym. Zawiedziona klientka.

aaagnes001

Witam , pracuje ktoś na poczcie polskiej jako sortownik listów ? Dostałam się do pracy na tym stanowisku na okres 2 miesięcy chciałam wiedzieć czego można się spodziewać oraz czy to trudna praca ? Proszę o info jeśli ktoś coś wie na ten temat

derep

TraGEDIa NIE POLECAM PRACA ZA GROSZE A CO BY NIE BYło TO LISTONOSZA WINA

bolikop

tragedia niby państwowa praca a tragedia kiedyś były paczki dla dzieci,a teraz za fakture zwrócą ale to najwyzej do 100 zł bruttą czyli ile zostaje ?????????smiech pracuje juz 8 lat

krzysss

Nie polecam tej firmy. Pracowałem jako listonosz aż do dzisiaj-zwolniłem się bo nie będę pracował po 10 godzin za tą pensję. Za pracę którą wykonywałem powinno się zarobić 2500 a nie jakieś grosze. Wiedziałem ile płacą na poczcie listonoszom ale myślałem że jest luzik a tu nie ma kiedy zjeść śniadania praca od 7.30 do 17 w najlepszym wypadku.

poloiuy
@krzysss 16.12.2016 22:03

tak to jest bo ludzie nia mają pojecia o tej pracy,mówią co to za praca samochodem jezdzisz zyć nie umierać ,a ak ktoś chce do roboty to płacz bo nie tak sobie wyobrazał prace

wolf

Dwa razy miałem przygodę z pocztą. Kilka lat temu jako listonosz, w W-wa 1, masakra, praca ponad siły, po 12 godzin dziennie. Niedawno odpowiedziałem na ogłoszenie poczty i zatrudniłem się do roznoszenia listów nierejestrowanych, wszystko byłoby ok gdyby nie dorzucili ulotek (gigantycznych ilości ulotek), ok 10 tys, 7 różnych rodzajów (w tym jakieś magnesy na lodówkę, strasznie ciężkie, ledwo dotargałem worek do samochodu), wyliczyli to na pracę na jeden dzień, co jest po prostu nierealne, no może Robocop z Terminatorem dali by radę we dwóch. Po trzech dniach po zdźwiganiu się jak koń i przejechaniu samochodem 570 kilometrów odpuściłem. Jak ktoś ma 20 lat i niespożyte siły to może próbować szczęścia, ale za te pieniądze to lepiej iść do ochrony, siedzieć przed monitorem i czuwać, a nie biegać jak zwierzę z wywieszonym ozorem.

Tablo

Gdzie jest listonosz i nasze przesyłki polecone , zwykłe, paczki?!, Mija 14 dzień roboczy, a w skrzynce ani jednego listu, pytam Pania Naczelnik,w odpowiedzi słyszę "Niewiem "!, Smiechu warte, nikt nic nie wie! Urząd Pocztowy w Tarnowie Podgórnym ul. Rokietnicka 2 to jakas tragedia!, nikt nic nie wie, a gdzie nasze listy, z danymi osobowymi, faktury za prąd, telefon , ciekawe kto zapłaci odsetki za nasze nie dostarczone i zapłacone faktury za media....? Pani naczelnik!?. Mieszkańcy ul. Jasnej, Rokietnickiej, 23 Października w Tarnowie Podgórnym

senior k

freasgave jak nigdzie nie widzę konkretnie ogłoszenia takiego na tę lokalizację, ale jednak musisz przyzna że masowo się pojawiają teraz rekrutacje na listonoszy w wielu lokalizacjach. czyżby poczta polska się podnosiła z lokal i zaczynała ostro walczyć o rynek?

Bezimienny

Pracowałem w tym kołchozie przez 10 lat na stanowisku kierowcy.Przedstawię to z mojej perspektywy.Za czasów planisty Andrzeja P. praca wyglądała zupełnie inaczej.Planował tak by było jak najmniej niepodstawień.Fakt o urlop było ciężko ale przynajmniej ludzie jako tako byli.Nikt mu się w robotę nie wtrącał.Teraz jest tak.Był sobie kiedyś konwojent Mirosław L. Ps.Grzywka który mając chore ambicje na dyrektora przy braku jakiegokolwiek wykształcenia właził wszystkim w dupe został kierownikiem zmiany konwojentòw.Wtedy miał złote życie.Konwojenci go ubierali karmili poprostu było przygarnij Grzywkę.Mieli za to leciutkie tabelki.Podobnie było z kierowcami.Ogòlnie była zasada chcesz mieć dobrze żyj dobrze z Grzywką.Pościągał on swoich kolegów ze swojej wioski do pracy którzy momentalnie stali się planistami dyspozytorami.Teraz jest tak Grzywka mówi planistom kto ma na której tabelce jeździć oni go słuchają.Jeśli coś nawali dostają ochrzan planiści.Grzywka jest czysty bo on jest tylko dyspozytorem zadaniowym. Jeśli chodzi o pieniądze to fakt nie są to kokosy.Jako pracownik z 10 letnim stażem stawki złej nie miałem.Sa kierowcy z paczek którzy jeżdżą na tabelach za 2350 ale też jest konwojent który teraz jeździ jako kierowca a ma teraz po dwóch podwyżkach 3000 brutto.Wszystko dzięki negocjacjom.Ogolnie wszyscy starsi kierowcy tak mają. Teraz aby coś w tej firmie uzyskać trzeba mieć albo dobre znajomości albo dużo krzyczeć walcząc o swoje albo poprostu przygarnąć Grzywkę

Sortownia listów/paczek

Czytalam różne opinie więc ta mnie zaskakuje. Po tygodniu ponoć kregosłup wysiada od takiej pracy przez dźwiganie ciezkich skrzynek z listami i pisząc brzydko ogólnie to zapierdziel, jak się nie wykona pracy na czas pensja słaba. Pracowałeś/las lub aktualnie jesteś pracownikiem sortowni czy wypowiadasz się nie mając wiedzy na ten temat, ponieważ zależy mi na prawdziwej opinii, osoby która miała styczność z tym stanowiskiem. Dodam że oferta pracy jest z Agencji Tymczasowej FallWork Warszawa. Jesli ktoś pracował na sortowni z FallWork te pytania są skierowane do niego: Czy jest to rzetelna firma, czy wypłaca pieniądze na czas, czy są dni wolne i za nieobecność w pracy bądź nieobecność spowodowana przez chorobę płaci się kary?

;)
@Sortownia listów/paczek 05.08.2016 08:55

Firma nie uznaje zwolnień, za nieobecność w pracy płaci się 300 zł za dyżur, wypłata zawsze jest 15 po południu albo wieczorem, gdy dzień wypłaty wypada w weekend to wypłata jest dopiero po weekendzie i po południu

Sortownia listów/paczek

A jak z praca na sortowni czy mógłby ktoś napisać swoją opinię? Mam ofertę pracy na sortownika listów paczek i się zastanawiam czy próbować

Anialinka

Dzień dobry, od dwóch dni niecierpliwie oczekiwałam na paczkę. Po poszukiwaniach okazało się, że jest w sortowni WER Warszawa. Przeczytałam więc opinie o WER Warszawa i w pierwszym momencie strach mnie obleciał. Pozytywnych opinii to nie było. Byłam jednak zdeterminowana, żeby odebrać paczkę bezpośrednio z sortowni na ul. Łączyny 8, paczkę, która nie doszła na czas. O dziwo, najpierw udało mi się dodzwonić do punktu pocztowego w najbliższym sąsiedztwie WER ( ten sam adres ). To był pomysł zaprzyjaźnionego pracownika Poczty Polskiej :-) Tam kolejny uczynny pracownik poczty dwukrotnie dowiadywał się czy paczka o takim i takim numerze rzeczywiście jest w sortowni, potem zasugerował, żeby podjechać na miejsce i próbować odebrać tę paczkę. Bardzo mi zależało, więc wspólnie z koleżanką ruszyłyśmy na Łączyny. A na miejscu, poczynając od pracownika na wjeździe, przez panią na portierni, przez panią w Dziale Realizacji WER, a później jeszcze przez pracownika, który przyniósł nam paczkę - wszyscy byli mili, chętni do pomocy. Nie powiedzieli, że znajdą tę paczkę, że uda się ją odebrać, ale wykazali zainteresowanie i byli chętni, żeby pomóc, skoro już same przyjechałyśmy do sortowni. I tak się też stało: poszukali, znaleźli i przynieśli. Jeszcze do samochodu chcieli nam ją wnieść . Byłyśmy bardzo zbudowane, szczególnie po tych wszystkich złych opiniach na temat WER. Może nikt więcej nic dobrego o WER nie napisze, tym bardziej my chciałyśmy tą drogą powiedzieć zwykłe DZIĘKUJĘ :-)

F
@Anialinka 11.07.2016 15:12

Bo tu nie pisza o pracownikach ktorzy sa zloci i robia megatonaze na akord ale o pracodawcy oraz warunkach pracy.. Dobrze jakbys to rozroznila..

postman

Luki, poszukują "i to nie mało" bo właśnie zarobki są takie jakie są. Wierz mi, gdyby były dobre to nie musieli by szukać, a szukają praktycznie wszędzie i to na gwałt ! Gdyby było dobrze to nie było by niewykorzystanych urlopów za 2015 rok, a na niektórych urzędach nawet za 2014 (wiem, że trudno w to uwierzyć, ale to fakt).

lolek

kierowca w poczcie polskiej to tylko dodatek ciężkiej fizycznej pracy. Daja ogłoszenie na kierowce a powinni na kierowca - magazynier lub kierowca - konwojent. bo kiedyś konwojenci w poczcie byli od załadunku i rozladunku,konwojentow skasowali a ich robote dolozyli kierowcy ,mozna z dwóch etatów zrobić jeden ? można .a zebybyla jasność pensje konwojenta tez skasowali.niepolecam.

byly

no może z kaseczka troszkę zaszalałem,gdyż bylem zatrudniony jeszcze na starych warunkach,dla nowego kierowcy proszę sobie odliczyć od wyżej wymienionej kwoty z 300 stowki,mimo to dalej zapraszam chętnych.

były;/

PRACA KIEROWCY POCZTOWEGO -załadunek i rozładunek oraz rozwózka i zwózka towaru pocztowego(wory paczki pocztexy) po UP ,drobnica ,towar pobierasz sam (liczenie ,pilnowanie przy zdawaniu i pobieraniu)ma się zgadzać. -załadunek i rozładunek oraz rozwózka o zwózka palet(ciężkich palet) duża papirologia. -trasy najlepsze chodź mocno obsadzone i noc pozadomem ,hotel -twoje godziny pracy, KAZDA ,zależy od planisty a ci wiedza jak Zycie umilić -niedziela sobota święta poczta oczywiście jedzdzi ,pracuje. -kasa kaseczka nie ujmując 1800-2200netto dla każdej kategorii B,C,C+E-dodatkowo na trasach delegacja ok. 500zł za m-ac, oczywiście jeżeli premii nie zabiorą ,a lubia -kierowców w samej warszawie na Wer warszawa ok. 300 wiec trzeba się bić o swoje ,ogólnie jeden tygiel ,rotacja ,nepotyzm -pełny ZUS,trzynastka –póki co, Świerży tabor samochodowy. -ZAPRASZAMY

Kędzior

A my właśnie zostaliśmy wykiwani na premie przez Pocztę Polską,zero premii ,zero podwyżek,słaba płynność finansowa,wyzysk przez dyspozytornie w rodzaju dodatkowych kursów tabelkowych za tych co nie przyszli na wolne od paru miesięcy etaty, http://prntscr.com/b1r2zo również zamieszczam screen naszego forum,związki nic nie robią z tą patologią,koniec z wyzyskiem i zaczynamy jeździć zgodnie z procedurami ,jednocześnie szukając nowej roboty.ODRADZAM

Szczepan

Wiem,że zarobki kuleją ,zwłaszcza dla nowych i młodych pracowników tak jak pisali powyżej ,taka zapomoga bo nie można tego nazwać pensją jest żałosna i nie powinna mieć miejsca,dobrze że niektórzy jak koledzy powyżej mają jaja o mówią o tym głośno ,bo realia miały być inne ,premie,sremie i takie inne pierdoły a tu ledwo wychodzi 1500 zl przy nadgodzinach ,żałosne to ale niedługo sami prezesi będą jeżdzić i listy nosić bo ludzie już nie są tacy naiwni by się tam zatrudniać,zostali tacy jak ja starzy który są przed emeryturą a wrorki są coraz cięższe.

oszukany

Niestety od wielu miesięcy oszukują ludzi,że będzie podwyżka ,choć może im chodziło o podwyżkę obowiązków ,dla tych którzy planują rozpoczać pracę w tej instytucji mogę udostępnić swój pasek wypłaty przy pełnych godzinach i paru nadgodzinach i jednorazowym zasiłkiem w kwocie 200 zl http://prntscr.com/awynm1 proszę zobaczyć ,że bez 200 zł jednorazowego świadczenia wziąłbym 1300 zł za taki zapieprz i brak szacunku do ludzi ,tak postępują z tymi którzy uczciwie i ciężko na nich robią a codziennie ktoś rzuca im wypowiedzenie

Nowa

Dzis bykam na rozmowie dostalam prace od razu 2050 brutto jestem zadowolona

Dannyboy
@Nowa 21.04.2016 16:18

Zmienisz zdanie juz po kilku dniach. Zrobisz kilometrowke, rozrzucisz zwykle lisciki, wbiegniesz kilkadziesiat razy na 5 pietro po podpis za polecony, zlapiesz pare Pocztex-ow i wtedy zachecam do wypowiedzi. Poczekaj hjeszcze na wyplatke... Wspolczuje....

Janusz

Ok.3 miesiące temu zgłosiłem na poczcie usługę powiadomienie sms o oczekującej przesyłce.Wypełniłem druczek i zostawiłem w okienku jednak te powiadomienia sms do mnie nie przychodziły.W związku z tym ponownie to wypełniłem ale przez internet i nadal nie otrzymuję powiadomień mimo że często otrzymuję listy.Niech mi ktoś kompetentny odpowie po co poczta polska oferuje tę usługę skoro się to nie sprawdza?

Zostaw opinię o Poczta Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska