Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bochnia 1

Bochnia

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bochnia 1

popsr

Priorytety paczki są trzymane do następnego dnia.... Nie ma możliwości odebrania paczki w placówce z powodów jak ktoś wyżej napisał tylko leży do następnego dnia i czeka na listonosza... Mimo że to priorytet i idzie już 4 dzień...

Nika

Pani ktora była w dniu 10.11(wieczorem) na obsłudze gdzie wydaję się paczki jest strasznie nie mila zero jakiej kolejek wyrozumiałości... Chciałam tylko zapytać czy mogę odebrać paczkę a odpowiedź tej pani była dość oburzająca z podniesionym głosem ze nie bo nie ma czasu sprawdzić i będzie w sobotę (coś mruczala pod nosem co za ludzie czasem mogą się domyśleć)skoro pani nie plasuje pracą niech sie zwolni sama pracuję między ludźmi i chcąc nie chcąc trzeba zawsze być miłym na wszelkie względy!!!!!!

marek

słyszałam że podwyżki są, nie wiem czy to tylko plotki czy może prawda. ale fajktem jest że ten pracodawca się mocno wziął za siebie, robi się znowu nowocześnie i wiedzą że muszą znowu stać się konkurencyjni

Masz za sobą rekrutację w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bochnia 1? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bochnia 1 - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bochnia 1